לי אין מלחמה עם ערבים

יתכן שיש לי עם מקצתם. וגם עם כמה יהודים שהיו רוצים להשמיד אותי... אתן לך דוגמה אחרת שאולי תקל עליך להבין. אני פמיניסטית. ומאוד. אבל אין לי מאבק נגד גברים. יש לי מאבק נגד דעות חשוכות שגם גברים וגם נשים מסוימים מחזיקים בן. ויש גברים ונשים אחרים שמאמינים באותם ערכים שלי. כנ"ל לגבי "ערבים". יש ביניהם אנשי שלום שעדיפים עשרות מונים על יהודים מחרחרי ריב ומדון למיניהם. ראה את תגובתי למעלה על נאורות/חשכה. העמדות והערכים של בני אדם הם הדבר היחיד הרלוונטי !!! אבל דברי היגיון לא ישכנעו גזען. ואתה חביבי, גזען חשוך!

כשאת מכנה אותי "גיזען חשוך" - את מעידה על מי את ומה את באמת.

כי כבר אמרו חכמים - הפוסל במומו פוסל. עד היום לא ידעתי שיש ערבים טובים ויש יהודים רעים - עכשיו, אחרי שכתבת את זה - אני יודע... מה הייתי עושה בלעדייך ??? וממש לא משנה עד כמה תתקעי את ראשך בחול - כשערבי (כן ערבי !!!) מתפוצץ באוטובוס הוא לא מבחין בין יהודים טובים ליהודים רעים ועם כל חילוקי הדעות שיש בינינו - אני מאוד מקווה שלא תהיי קורבן של מי שאת מגדירה אותו כלא אויב שלך. ועד כמה את מכבדת את הדעות של מי שאינם חושבים כמוך (וככל הנראה גם השונים/שונות ממך) אפשר להבין מהשורות שכתבת ומה שבין השורות. אני מנחש שנרות לשבת את לא מדליקה (פמניסטית - לא ?) ובכל זאת אשוב ואאחל לך שבת שלום !

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

החברה הפרטית הזו תאבד לקוחות דוקא בגין מהלך הפיטורים הזריז עד אימה......

בדיוק בגלל מה שאמרת לא מאבדים לקוחות בגלל שאחד העובדים הבכירים אומר משהו שאינו ראוי. מאבדים לקוחות בגלל האופן בו היא נתפשת בתגובתה לדברים הלא ראויים. אילו היה יוצא הדובר ואומר שהדברים נאמרו על דעתו של האומר עצמו והחברה אינה עומדת מאחוריהם, לאחר שהיה מעוז נקרא לבירור/שימוע - דיינו. לפטר במהלך כה מהיר מעיד על פחד, על אוירה לא טובה בחברה עצמה.

לי אין מלחמה עם ערבים

יתכן שיש לי עם מקצתם. וגם עם כמה יהודים שהיו רוצים להשמיד אותי... אתן לך דוגמה אחרת שאולי תקל עליך להבין. אני פמיניסטית. ומאוד. אבל אין לי מאבק נגד גברים. יש לי מאבק נגד דעות חשוכות שגם גברים וגם נשים מסוימים מחזיקים בן. ויש גברים ונשים אחרים שמאמינים באותם ערכים שלי. כנ"ל לגבי "ערבים". יש ביניהם אנשי שלום שעדיפים עשרות מונים על יהודים מחרחרי ריב ומדון למיניהם. ראה את תגובתי למעלה על נאורות/חשכה. העמדות והערכים של בני אדם הם הדבר היחיד הרלוונטי !!! אבל דברי היגיון לא ישכנעו גזען. ואתה חביבי, גזען חשוך!

דמעות חונקות את גרוני כשאני קורא אותך. שנים לר נתקלתי באדם נאור רגיש מסוגך. את מושלמת למעט

אותן פעמים שאת מכנה שר שתפסית עולמו אינה לרוחך כסוכן זר או באותם מקרים שאת שולחת ציבור שאינו כוס התה שלך לחזור לארץ מוצאם גברתי אינך נאורה את פלצנית מהסוג הגרוע ביותר פשוט פלצנית

כי כבר אמרו חכמים - הפוסל במומו פוסל. עד היום לא ידעתי שיש ערבים טובים ויש יהודים רעים - עכשיו, אחרי שכתבת את זה - אני יודע... מה הייתי עושה בלעדייך ??? וממש לא משנה עד כמה תתקעי את ראשך בחול - כשערבי (כן ערבי !!!) מתפוצץ באוטובוס הוא לא מבחין בין יהודים טובים ליהודים רעים ועם כל חילוקי הדעות שיש בינינו - אני מאוד מקווה שלא תהיי קורבן של מי שאת מגדירה אותו כלא אויב שלך. ועד כמה את מכבדת את הדעות של מי שאינם חושבים כמוך (וככל הנראה גם השונים/שונות ממך) אפשר להבין מהשורות שכתבת ומה שבין השורות. אני מנחש שנרות לשבת את לא מדליקה (פמניסטית - לא ?) ובכל זאת אשוב ואאחל לך שבת שלום !

היא אדם נאור.

זה פשוט צל"ש להנהלת אקסלנס שפיטרו . וכן..מזל שיש מי שחושב "מה יחשבו עלי" ומבין את הזוועה באמת.

ללא חשש ומורא. כי גוף פיננסי שמובל ע"י אדם שקובע את קביעות מעוז...אינו רציני ואינו ראוי. זה הכי נמוך ובזוי שיש. והאיש כבר בוחש בזה זמן רב והוזהר .

הזוועה באמת היא.........

כשהפחד משתלט על ההגיון ועל תרבות השיח. והגם שדעותיו של מעוז אינן דעותיי, והגם שאני חושבת שהוא טועה ומטעה ויש חוסר תום לב בנשיאת דברים מהסוג שנשא במקום בו הוא נשא אותם לא הייתי רוצה להיות חלק ממקום בו סתימת פיות הופכת להיות נורמה מקובלת. בין אם באמצעות סגירת ערוץ 10, בין אם בפיטורי שדרנים שסר חינם בעיני השלטון בגין דעותיהם שאינן נעימות לאוזני שומעיהם ובין אם בחברה פיננסית דוגמת אקסלנס. ובעיני זו הזוועה האמיתית. שבת שלום

קודם כל - שבת שלום גם לך.

אינני מתווכחת איתך מתוך רצון סתמי לריב. אני באמת שואלת. אם אתה מגן באופן גורף על "יהודי שלא מוכן למכור או להשכיר דירה לערבי", (על כל דבר אפשר להדביק נימוק בטחוני) זה אומר שאינך מבחין בין ערבים "טובים" ו"רעים". אלא רק ע"פ ערביותם. נדמה לי שזו גזענות.. למה אתה מלין על ערבים שאינם מבחינים בין יהודים? בכוונה כתבתי "סובלנות עד גבול מסוים". הרי לא ציפית ממני להיות סובלנית למשל כלפי אנטישמיות..? כך גם אינני סובלנית כלפי כל מי שמבחין בין בני אדם ע"פ מוצאם. ונכון. אינני מדליקה נרות. ובכל זאת - שבת שלום!

תקראי את אשר כתבתי לעודד באותו עניין.

אשר לשאלתך - ההערכה שלי לאנשים היא קודם כל על פי יושרם והגינותם. אחר כך על פי נכונותם לפעול - לא למען עצמם אלא למען הציבור או הרעיונות שהם מאמינים בהם. וכל השאר לשיפוטך שבת שלום !

"יושרם והגינותם" בהחלט מקובל עלי

ובין השאר, דעותינו ועמדותינו הן שמעידות על יושרנו והגינותנו. שבת שלום !

אינני מתווכחת איתך מתוך רצון סתמי לריב. אני באמת שואלת. אם אתה מגן באופן גורף על "יהודי שלא מוכן למכור או להשכיר דירה לערבי", (על כל דבר אפשר להדביק נימוק בטחוני) זה אומר שאינך מבחין בין ערבים "טובים" ו"רעים". אלא רק ע"פ ערביותם. נדמה לי שזו גזענות.. למה אתה מלין על ערבים שאינם מבחינים בין יהודים? בכוונה כתבתי "סובלנות עד גבול מסוים". הרי לא ציפית ממני להיות סובלנית למשל כלפי אנטישמיות..? כך גם אינני סובלנית כלפי כל מי שמבחין בין בני אדם ע"פ מוצאם. ונכון. אינני מדליקה נרות. ובכל זאת - שבת שלום!

ואני איני סובלני כלפי צבועה מסוגך. מרשעת.

הזוועה באמת היא.........

כשהפחד משתלט על ההגיון ועל תרבות השיח. והגם שדעותיו של מעוז אינן דעותיי, והגם שאני חושבת שהוא טועה ומטעה ויש חוסר תום לב בנשיאת דברים מהסוג שנשא במקום בו הוא נשא אותם לא הייתי רוצה להיות חלק ממקום בו סתימת פיות הופכת להיות נורמה מקובלת. בין אם באמצעות סגירת ערוץ 10, בין אם בפיטורי שדרנים שסר חינם בעיני השלטון בגין דעותיהם שאינן נעימות לאוזני שומעיהם ובין אם בחברה פיננסית דוגמת אקסלנס. ובעיני זו הזוועה האמיתית. שבת שלום

כל כך קשה לך להבין שערוץ 10 הנו ערוץ מסחרי של אדם פרטי ? מדוע המדינה צריכה לוותר למימן על חובו? מה הקטע שלך? לךך יוותרו על חוב למדינה?

קשה לי להבין הרבה דברים שמתנהלים במדינה הזו.........

כמו למשל מה שקוראים "תספורת" לאדם שמנפיק אג"חים בבורסה ואז מבקש להחזיר רק חלק מהכסף שהוא גייס מהציבור. זה גם קטע של אדם פרטי שמגייס כספים מהציבור ואז מבקש מהמדינה שתתגייס לעזרו כדי לסייע לו למחוק חלק מהחובות שלו ולהשאיר את כספי הציבור בכיסו. אז אם אפשר לעשות את זה למה לא עם ערוץ 10? בגלל שתכנית התחקירים שלו ורביב דרוקר לא מוצאים חן בעיני העומדים בראשות הממשלה?

למה את מדברת על השכרת דירות?

הקוץ שראשו מחוץ לחול (יען לא יען הוא) הוא בעל עין אחת בלבד(ראייתו חד צדדית). כאשר הוא "מתלונן" על ערבי המתפוצץ באוטובוס ואינו מבחין בין יהודי טוב לערבי רע, שוכח את ה"קדוש" בעיני לא מעטים (כולל כאן בפורום) ב. גולדשטיין, אשר נכנס למערת המכפלה ובדק בציציות כל ערבי שהיה שם ורק! לאחר שנוכח כי ערבי רע הוא, ירה בו.

קשה לי להבין הרבה דברים שמתנהלים במדינה הזו.........

כמו למשל מה שקוראים "תספורת" לאדם שמנפיק אג"חים בבורסה ואז מבקש להחזיר רק חלק מהכסף שהוא גייס מהציבור. זה גם קטע של אדם פרטי שמגייס כספים מהציבור ואז מבקש מהמדינה שתתגייס לעזרו כדי לסייע לו למחוק חלק מהחובות שלו ולהשאיר את כספי הציבור בכיסו. אז אם אפשר לעשות את זה למה לא עם ערוץ 10? בגלל שתכנית התחקירים שלו ורביב דרוקר לא מוצאים חן בעיני העומדים בראשות הממשלה?

"אין מכשירים שרץ במשנהו" (מסכת מגדל פרק ג פסוק ל"ו) תראי, סיפור ערוץ 10 כבר עלה לפני כשנתיים על המדוכה . ערוץ 10 קבל ארכה לתשלום חובו ומה

קרה? החוב הלך וגדל המצחיק שדווקא שר התקשורת בממשלת ביבי הוא זה שהמליץ לוועדת הכלכלה להעתר לבקשת ערוץ 10 ולפרוס את החוב למספר שנים הנהלת ערוץ 10 לא הייתה מוכנה לקבל עליה ריסון ובקרה תקציבית אין קשר לדרוקר שמוקר ושמוקלר לסירוב הכנסת לוותר על החוב לא כל דבר מטרתו למנוע ביקורת על הממסד לא כל החלטה מטרתה לסתום פיות לא כל חקיקה מטרתה למנוע דיון ציבורי הוגן הסיפור של ערוץ 10 כל כולו תאוות בצע תשלומי שכר חריגים וניהול כושל זה כל הסיפור

ויכוח איננו ריב כשם שמאבק איננו בהכרח מלחמה.

כן, בהחלט אני מגן באופן גורף על יהודי שאיננו מוכן להשכיר דירה לערבי (בניגוד מוחלט למי שאיננו מוכן להשכיר דירה ליהודי ממוצא אטיופי) כי ההבדל העיקרי בין תפיסותינו הוא שאני טוען שהערבים הם האויב ואת טוענת שלא. וזה ממש לא מנימוק בטחוני. הסבירות שהערבי שאשכיר לו את הדירה (שאין לי ) שואף לאפס. אבל המלחמה העכשווית עם הערבים היא מלחמה של עוד דונם ועוד עז ועוד דירה ועוד בית משותף ועוד שכונה. מלחמות כמו ששת הימים או יום כיפור לא יהיו יותר. הערבים אינם טיפשים ולמדו לדעת שבסוג הזה של מלחמות הם לא יצליחו לגבור עלינו ולכן החליפו דיסקט. ומהמעט היסטוריה שאני מכיר - זוהי שיטת ההשתלטות של הערבים על טריטוריות. רק בסיפורים ובאגדות הם כבשו ארצות בסערה על גבי סוסות אצילות. ביום בו יצהירו הערבים חד משמעית על זניחת חלום המזרח התיכון הערבי/מוסלמי וגם יתנו לי סיבה להאמין להם - לא תהיה לי שום בעיה להשכיר דירה (שאולי עד אז תהיה לי) לערבי שיבוא לכאן למטרות עסקים, לימודים או עבודה. עד אז - להשכיר דירה לערבים זה לסייע לאויב. ליל מנוחה וחלומות פז.

שטויות במיץ ואל תתפתל ותיפול גם אתה בבור שאתה מנסה לכרות לאחרים.......

צביעותם הרבה? במה? בכך שיש ביכולתם לממן לעצמם דיור במקום שרבים אחרים אינם מסוגלים? והם צריכים להצטדק על כך? למה? הדרום לא ממש עשיר. נכון. ולכן גרים שם מי שידם אינה משגת לגור במקום אחר. מה הבעיה שלך עם זה? אני לא אוהבת עמבה. ואחרים לא אוהבים ריח שום. זו סיבה שלא אהיה מוכנה שיגור לידי חובב עמבה? אלמלא הפועלים התאילנדים שלך חיוניים לך היית רוצה שיהיו שכניך? ואני המיתממת? אמוץ, טול קורה מבין עיניך, הגם שהיא ספוגת מיים וכבדה. שבת שלום והרבה גשם למען שדותיך ויבוליך שיעלו יפה וישאו ברכה. וזה ההבדל בין ניגוח לפירגון

בניגוד לך - אני מצביע על עובדות בשטח.

כי ההבדל הגדול ביני לבין עשירי צפון תל אביב הוא - שהתאילנדים שאני מעסיק גרים אצלי . ולכך (ולא רק) אני מתכוו כשאני כותב צביעותם הרבה. אם הייתי כל כך חשוך וגיזען - כפי שמנסים לתאר אותי כאן (לא את - אני חושב) בנקל הייתי יכול למצוא להם מגורים מרוחקים יותר בתנאים פחות הולמים ולצערי - יותר מחקלאי אחד עושה את זה. אז נכון שאף אחד לא צריך להתנצל על כך שהוא עשיר ובעל אמצעים, אבל מצד שני - הוא לא חייב להגיע לכך שההצלחה הפיננסית תעביר אותו על דעתו ותגרום לשתן לעלות לו לראש. ומי שרוצה דווקא עובד זר שיעבוד לו בגינה וינקה לו את השירותים - לפחות שידאג לו למגורים הולמים, כמו שאני עושה - למרות שמצבי הפיננסי רחוק מלהיות דומה לשלהם. ליל מנוחה וחלומות פז.

הארוע נפל על אוזן קשבת של גזען? הכל נשפט בעולמך ע"פ גזע הא? תתעורר אמוץ.

ואןלי תפנים כמה רעה הגזענות והאינטרסים של מי שמלבה אותה. מכל הצדדים. רק אתמול חשבתי שאתה נגד גזענות.... גזענות זה לא יהודים/ערבים בלבד....השורש הרבה יותר עמוק ...

עוד לא נולד הערבי הישראלי שלא יתלונן על אפליה בכל פורום אפשרי.

וזה כולל שופטים בכירים, רופאים בכירים ועוד אקדמאים בעלי משרות בכירות בשירות הציבורי והפרטי כאחד. צודקים או לא - על זה אפשר להתווכח. אבל מישהו בכלל העלה את האפשרות לפטר אותם בגלל הטיעון על הקיפוח - שהוא ממש לא נחמד? והרי אתה עודד היית הראשון שהיה מקים זעקה וממלא כיכרות ולא נח עד שיוחזר למקום עבודתו. בניגוד למה שאתה עושה עכשיו בעניין מעוז. ליל מנוחה וחלומות פז.

עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר