יאיר לפיד, חשבנו שאתה חכם יותר

לפיד התגלה בטיפשותו הרבה חשש מחוק הצינון שלא חוקק ביבי הכניס לו את הזובור וזה עלה לו בהפסד של 125000 ש"ח לחודש הכנסתו בערוץ השני אחד כזה רוצה להנהיג?, למות מצחוק

להנות היום מה שתפסידו למחר

פיצול אישיות? עלק חשבנו(זה הבן זוג השוטר שיודע לקרא?) אתה בקושי יודע לחשוב בעצמך.

ומה אנחנו לומדים ממשיחת הצעת החוק האמורה? שבכנסת ישראל יושבים מחוקקים ציניים שרק טובתם מול עיניהם. ואתה קרא לזה תרגיל מבריק?

אתה שלומי יכול להתפלסף עד צאת נישמתך חלילה

כיצד זה שבסקרים אותו לפיד כבר קיבל 2 ספרות של מנדטים ועדיין כאשר לא יודעים את מצעה של אותה מפלגה לעתיד? כל כך צודק חוק הצינון שהוצע, אחרת ואולי בוגרי ה"אח הגדול" יובילו את הפוליטיקה בישראל אתה אפילו לא מאמין לעצמך המעט בויסקי, אתה שיכור, לך לישון ואל תעיז לנהוג

זה רק מראה כמה ירודים הם החכ"ים המכהנים שאחד כמו יאיר לפיד לוקח מהם תקופה.

אין לי שום מילה טובה להגיד על מגיש החדשות אבל בהשוואה לאחת כמו אנסטאסיה מכאלי שאת דרכה הציבורית עשתה כדוגמנית ושדרנית בערץ בשפה הרוסית או אורלי לוי-אבקסיס שגם היא התחילה את דרכה הפוליטית במשמרת הצעירה של ערוץ עשר. אז אם כבר אז כבר ,לפחות שבכנסת יהיה שדרן בכיר.

אינני חושב שיש אמת בפרסומים כאילו ליאיר לפיד צפוים הרבה מנדטים...

קודם כל אני משוכנע שיאיר לפיד לא מסוגל נכון להיום להגיד מי הם אותם חמש עשרה אנשים שירוצו מטעם מפלגתו לכנסת. מה בדיוק תהיה מפלגתו? תחת איזה דגל היא תרוץ לבחירות הבאות? גם את זה הוא כנראה עוד לא יודע וכבר... 15 מנדטים. לא, ישראלי מצוי הוא אמנם לא חכם גדול, אבל מי שחושב שהוא עד כדי כך מטומטם כדי להצביע בעד כוכב מתוכניות הטלויזיה בלי שזה יפרוס לפניו משנה סדורה רק בגלל זה... תסלח לי אינני מאמין. הימין בארץ, שבבחירות האחרונות הוא היה רוב כנראה לא ממש יצביע בעד יאיר לפיד ויאיר לפיד כנראה גם לא ממש יבכה אם זה מה שיקרה, יש לו עמדה אחרת, וציבור אחר אמור לתמוך בו- כל אותו ציבור של כשלושים וחמשה מנדטים שמצביעים בעד קדימה, עבודה ומר"צ והלואי ששליש מאותו ציבור יתמוך בו. העם אוהב את עיתונאים מן המסך, זה כן, אבל העם גם אוהב קצינים מצה"ל וכמה מהם בטוח יכנסו לזירה הפוליטית ויהיו רלוונטיים גם עבור מצביעי שמאל- מרכז שעליהם כנראה בונה יאיר לפיד. יש עוד מספר בני אדם שהעם בישראל אוהב. לכן כל מה שאני יכול בנתיים להגיד שאם יאיר לפיד באמת רוצה להכנס לפוליטיקה, כנראה הוא ישב בכנסת הבאה, אבל אני כלל לא בטוח שהוא ישב במפלגה נפרדת משלו, ובמה שאני בטוח הרבה פחות שהמפלגה הזאת תגרוף למעלה מעשרה מנדטים. בכל זאת אינני מתאר לעצמי מצב שקדימה ומפלגת העבודה יאבדו כל כך הרבה מנדטים רק בגלל שאיתם יתחרה איזה כוכב מן המסך.

ראינו כבר בבתי מחוקקים בעולם קרבות גרועים יותר, מה גם שהתנצלה, תמיד יש פעם ראשונה

לגבי חכי"ם ערביים, ראינו כבר גרועים ומסוכנים ממנה כמו אותו בוגד שברח מחקירה והוא יודיע למה, ולגבי יאיר לפיד אם יבחר לא יתעסקו, כמדומני הינו גם מתאבק בכלל לגבי לפיד, הייתי מציע לו להצטרף לאחת ממפלגות הפוליטיות שישנם קרוב ולוודאי לטעמו הפוליטי ריבוי מפלגות רע לישראל

לא הבנתי, הוא ראוי יותר מאנסטסיה? או מיונית לוי אבוקסיס?

הרי מול התגרנית הזאת הוא קהלת. או מול יונית לוי אבוקסיס? שמעתה עליה בזמן האחרון? היא הציעה איזה הצעת חוק? או אמרה משהו מעניין בשנים האחרונות? ולאיזה פרלמנטים אתה שואף שנידמה לו ? הפרלמנט הבריטי? או הנורבגי? או השוודי? והרי פרלמנטים כאלה לא יתאימו לאנשים מסוגך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר