בדוק את המקורות שלך.

במהלך דיון בועדת החינוך ניתנה זכות הדיבור על ידי היו"ר למג'דלה, אנסטאסיה התפרצה לדבריו והפריע לו. בתגובה הוא צעק לעברה סתמי את הפה שלך. אנסטאסיה עזבה בכעס את הועדה ואחר כך חזרה מזגה בקור רוח כוס מים ושפכה את המים על מג'דלה. יאמר שזאת לא הפעם הראשונה שהתגרנית הזאת מפרה את כללי הבית. כך עשתה בעבר כשניסתה להריד בכוח מהדוכן את חברת הכנסת חנין זועבי. למיטב הבנתי לכל הח"כים ואפילו דעותיהם מקוממות ומנוגדות ללדעת האחרים הזכות לדבר ולהביע את דעתם. פרלמנט בא מהמילה פארלה שבצרפתית זה לדבר ולא מעבר לכך. ומה שעשתה אותה תגרנית זה בזיון של המוסד והרעיון הזה. וכל נסיון להמעיט במעשה וכאילו הוא נעשה לעברו של ערבי ולכן אפשר לסלוח לה הוא הוספת חטא על פשע וביטוי לגזענות מהדרגה השפלה ביותר.

אתה לא מתבייש לפעמים בשטויות שאתה כותב...?

מה הקשר בין הדרת נשים לבין הבהמה הוולגרית הדורסנית הזאת ? האשה הזאת שרוטה באופן רציני, ומסוכנת לציבור. לא מספיק להרחיק אותה לחודש מדיונים בכנסת. ואגב, לפני 9 שנים, הייתי נוכחת באודישן שהיא ניגשה אליו. לאחד התפקידים השוליים באיזו טלנובלה לא הכי מוצלחת... לא קיבלו אותה. כפי שלא קיבלו אותה בהרבה מקומות אחרים. אבל ליברמן אוסף כל פסולת אנושית הנקרית בדרכו.... וכך היא הפכה לחברת כנסת. תעודת עניות ובושה לכולנו.

כל ערבי עד לגרושו,שילמד לדבר יפה במיוחד לנשים,

יפה עשתה חברת הכנסת אם לשמונה ילדים שרחצה לשרץ את הפה, במדינה מתוקנת היה איש כזה נרמס ונעלם

ובעלה החלאה הגדיל לעשות...

אתה בטח מסכים איתו שהם צריכים לומר תודה שהמדינה מארחת אותם כל כך יפה... רק לא הבנתי למה אנחנו מארחים אותו ואת אשתו כאן על חשבוננו...

אני אוהב אותה גם יפה גם חכמה

רק טיפש גמור יכול לחשוב שהיא חכמה...

אנסטסיה מיכאלי הפסיכית

לאשפז בדחיפות את הגברת אנסטסיה ! ולמי שעדיין לא צפה בתקרית המביכה - לינק מצורף.

היפה

המכוערת

פסיכית, או אישה ליברלית- הכל תלוי על פרצופו של מי נשפכים המיים.

אנסטסיה מיכאלי טוענת שהיא שפכה את המיים בגלל הניסיונות להשתיק אותה. מג'דלה כנראה התרגל לסתום את הפה לנשים וברוב התמימות חשב שכנסת ישרראל לא שונה בכלום מן החמולה הערבית שבה מקומה של אישה במטבח ובלי יותר מדי דיבורים וקצת טעה... לפני כשבועיים בארץ עברה מערכה שלמה מול הדרת נשים בחברה החרדית, ודווקא הצד השמאלי של המפה הפוליטית צעק הכי הרבה למען הנשים, איך זה שנשים חרדיות מסכימות לנסוע בחלק האחורי של האוטובוס... זה לא בסדר, זה נורא ואיום, זה איום למדינה כולה, איום לעם ישראל יותר גרוע מגרעין אירני וכו'. מה היה קורה אילו אותה אנסטסיה מיכאלי היתה שופכת את המים על פרצופו של איזה נציג חרדי שהיה יוצא בעד קוי מהדרין? רק מה אז לא נמצא אף חרדי בכנסת שמצא לנכון להתעמת על הנושא הזה והדבר לא קרה, אבל אילו היא היתה שופכת את המים ישר בפרצופו של איזה אלי ישי אז בטח לא הית קורא לה פסיכי, אולי היתה בוחר בשתיקה, או דווקא אומר שהיא עשתה נכון מול ניסיונות להשתיק אותה. מה אני אגיד? שפיכת מים בפרצוף זה כמובן לא מעשה פרלמנטרי, לא מעשה מכובד, אבל בוז כלפי נשים בועדות הכנסת זו גם התנהגות לא סבירה. נו אנסטסיה מיכאלי התבלבלה, היא חשבה שלאור המאבק על זכויות הנשים המתנהל בשבועות האחרונים ניתן לשפוך מים בפרצוף ישר לכל שוביניסט ובאמת טעתה- אם השוביניסט הזה לבוש בשחור- עם כיפה ופיאות, אז מותר, אםן הוא מדבר עם מבטא ערבי- אז אוי ואבוי לכל אחת שתנסה לעשות זאת. על אישה לדעת את מקומה- שהוא במטבח, הלא כך? ולסתום כשגבר ערבי מדבר.

גם אם היו המיים נשפכים על פרצופו של ליברמן עצמו היתה נותרת התנהגותה בוטה, גסה ועלובה, והנסיון שלך לקשור את זה לנושאים אחרים ממש לא מוצלח ולא ראוי

הערבי חושב שהוא נמצא בכפר בו מזלזלים בנשים, מה זה "סתמי ת'פה"?

הערבים לא ידועים בהתיחוסתם לנשים בכפפות משי במקרה הטוב, במקרה הרע הינם קןרבנות רצח שאצלם זו סטיגמה, לא אני המצאתי "רצח על כבוד המשפחה" אל תמהרו להשמיץ את אנסטסיה, אתם חבורת גזענים ששונאים כל יהודי עם מיבטא רוסי, ראינו זאת עימה וראינו זאת עם ראש מפלגתה ליברמן בבקשה הסירי מעצמך את אותו נגע

להנות היום מה שתפסידו למחר

נשמע כאילו אתה מתקנא במנהגי הערבים,

אתה מת לאמץ את "רצח על כבוד המשפחה"? אגב, אבי הגיע הנה בתחילת שנות העשרים לאחר שנים דיבר ערבית שוטפת אך במבטא רוסי. כך שכל תאוריית ה"אתם" שלך מתנפצת. וליברמן, היה בריון כסטודנט, בריון היום כמנהיג מפלגה, גם כשר חוץ הוא בריון.

אתה נשמע כאחד שזקוק לרופא א.א.ג.

ובעלה החלאה הגדיל לעשות...

אתה בטח מסכים איתו שהם צריכים לומר תודה שהמדינה מארחת אותם כל כך יפה... רק לא הבנתי למה אנחנו מארחים אותו ואת אשתו כאן על חשבוננו...

ולמה אנו מארחים כאן אחת שכמותך על חשבוננו?

אתה נשמע כאחד שזקוק לרופא א.א.ג.

מסתבר שגם חוש השמיעה שלך דפוק.

רק טיפש גמור יכול לחשוב שהיא חכמה...

היא בהחלט חכמה. לא נבונה אבל בהחלט חכמה ומשכילה.

אנסטסיה מיכאלי הפסיכית

לאשפז בדחיפות את הגברת אנסטסיה ! ולמי שעדיין לא צפה בתקרית המביכה - לינק מצורף.

מדבריך משתמע שהינך סתם קנא עלוב, ידועה דעתך על מפלגתו של ליברמן

מסתבר שגם חוש השמיעה שלך דפוק.

דווקא חוש הריח שלי מאוד מפותח, מזמן הרגשתי שדעותך מאוד מסריחות

לא נותר לי אלה לרחם עליך.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה