במגזר החילוני אם יש שטוף מוח ב"כ זה מרצון או בחירה.

בעולמכם זה מתחיל מאטימות מוח, כלואים ב-ד' אמות, מנותקים מכל אפשרות של בחירה. כך ששטיפת המוח במגזר החרדי הופכת להיות אוטומטית.

יש הרבה חרדים ודתיים איכותיים, טובים ואוהבי אדם

אני לא נותנת למתלהם זה או אחר מכל צד שהוא להשפיע עלי. אדם הוא אדם לא משנה מה אמונתו לא משנה מה צבע עורו ולא משנה כמה כסף יש בכיסו ולא משנה מה האי קיו שלו בכל מגזר ופלג יש חכם ויש טפש יש טוב ויש רע ולפעמים הם גם מעורבבים זה בזה כשתפנימו את זה עולמינו יהיה קצת יותר טוב בינתיים כולנו לוקים בגזענות והכללות כאלו ואחרות. אין הרבה צדיקים ובטח לא כאן.

מה לעשות?

נפלתי לתפקיד של ראי קלסי, מראה מה שהוא רואה.

אז תהיה ראי לא קלאסי, זו קלאסה אחרת להיות לא קלאסי............

אני לא נותנת למתלהם זה או אחר מכל צד שהוא להשפיע עלי. אדם הוא אדם לא משנה מה אמונתו לא משנה מה צבע עורו ולא משנה כמה כסף יש בכיסו ולא משנה מה האי קיו שלו בכל מגזר ופלג יש חכם ויש טפש יש טוב ויש רע ולפעמים הם גם מעורבבים זה בזה כשתפנימו את זה עולמינו יהיה קצת יותר טוב בינתיים כולנו לוקים בגזענות והכללות כאלו ואחרות. אין הרבה צדיקים ובטח לא כאן.

ומה תגידי על כך שהפעם אני מסכים עם כל מילה שלך?

אז תהיה ראי לא קלאסי, זו קלאסה אחרת להיות לא קלאסי............

בואי נתחיל מהמסגרת

איזו מסגרת את מציעה לי?

למה? יש לך בעיה עם המסגרת? אני דוקא חושבת שהמסגרת סבבה

לא! אין כל בעיה עם המסגרת

רק היא קובעת את "קלאסתו" של הראי שהרי ראי נשאר ראי.

ומה תגידי על כך שהפעם אני מסכים עם כל מילה שלך?

מה יש לי להגיד?

הסכמתך או אי הסכמתך אינה מהווה מאום בעיני. מצידי שאף אחד לא יסכים איתי.

להדס שטופת המוח היקרה- כל המידע שיש לך שגוי.

את ניזונה ממידע של ארגונים רפורמיים ואנטישמיים כמו ארגון קולך. הנה התייחסות קצרה מפי רב שאיננו חרדי לארגון הנ"ל: "הרב ברוך אפרתי מזהיר מפני "השפעה ארסית" של גורמים נוצריים ורפורמים על הציונות הדתית, בתמיכת הקרן החדשה לישראל. לדבריו, "זו מלחמה על הבית, צריך להיכנס אליה במסירות נפש". מטרת הקרן לישראל חדשה ברורה לכל בר דעת, ואינני מבין מדוע נותנים לארגונים אנטישמיים לפעול במדינה דמוקרטית ולהתערב בענייניה הפנימיים.

עד כמה שידוע הקרן החדשה לא תומכת באנטישמים. לא באורתודוקסים ולא במתנחלים.

הקרן החדשה תומכת בארגונים של זכויות אדם וחופש ביטוי. בהשפעת ארגוני זכויות אדם חזר צה"ל לנורמות שהיו מקובלות בו לפני ניסיון המשיחיים לבטל את הקוד האתי של צה"ל. לאחרונה נפסקו, בכל מקרה פחתו, מקרי הרצח המיותרים בגללם נעשו ניסיונות להעמיד חיילים וקצינים למשפט בחו"ל. ארגוני זכויות האדם היו הגורם שהצליח להפסיק את הקמפיין של גורמים משיחיים, כמו אל"מ הגר, שלא לשים לב לרצח אזרחים גם כאשר אין לכך הכרח מבצעי. בגולה אנטישמים מי שהנתכלים למיעוט היהודי. בארץ אנטישמים מי שמתנכלים למיעוט הערבי.

לא רק שיש הרבה, הם הרוב. הצרה שהם שוטקים ונותנים לקחצוניים להשתולל.

שותקים.

מה יש לי להגיד?

הסכמתך או אי הסכמתך אינה מהווה מאום בעיני. מצידי שאף אחד לא יסכים איתי.

את ממש לא חייבת להגיד....

בפרט אם אין לך מה להגיד.

ערב טוב הדס ! נראה לי שנשאר לנו עניין להבהיר-

במידה ותירצי לדון איתי בנושא, אשמח לקבל אישור כעת. אני אהיה כאן בעוד מספר דקות, אחרי שאוכל..

מה קורה הדסה, גם את הולכת מסחי אל סחי ??

ואני כבר חשבתי שאת נאורה אמיתית.. טוב, אתן לך קרדיט, אולי בכל זאת את בעצם עסוקה בעניין אחר..?

איזה נאורה ואיזה נעלים?

אני סתם בן אדם שמבין שכולם בני אדם והכללות זה ממש לא טוב לשום כיוון.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר