להדס שטופת המוח היקרה- כל המידע שיש לך שגוי.

את ניזונה ממידע של ארגונים רפורמיים ואנטישמיים כמו ארגון קולך. הנה התייחסות קצרה מפי רב שאיננו חרדי לארגון הנ"ל: "הרב ברוך אפרתי מזהיר מפני "השפעה ארסית" של גורמים נוצריים ורפורמים על הציונות הדתית, בתמיכת הקרן החדשה לישראל. לדבריו, "זו מלחמה על הבית, צריך להיכנס אליה במסירות נפש". מטרת הקרן לישראל חדשה ברורה לכל בר דעת, ואינני מבין מדוע נותנים לארגונים אנטישמיים לפעול במדינה דמוקרטית ולהתערב בענייניה הפנימיים.

לפולו הצדיק

סליחה טעיתי אצל החרדים לא הולכים לזונות לא אונסים ילדים קטנים לא עושים משכב זכר לא שופכים זרע לריק איך יכולתי לחשוב אחרת היצר הרע לא דבר באף אחד מכם אתם כולכם טהורים.

היות והדתיים אנשים ,חלק קטן מהם עוסק במה כתבת

בכל אופן החינוך הדתי הצליח לסדר שהפשע המאורגן והרגיל,אצל החילונים פורח

בוקר טוב הדס, אינני מכיר אף חרדי שטוען טענה משונה שכזו.

התורה ניתנה לעם ישראל במעמד הר סיני (אגב הר סיני נקרא כך כיוון שמשם ירדה שינאה לעם ישראל ) לאחר שכל אחד מהם הגיע למעמד הרוחני של אדם הראשון לפני החטא. ומה קרה לאחר מייד לאחר מכן, אני מקווה שאת יודעת.. שאלי את עצמך- מי מחנך נגד כל הדברים שציינת ? מי כופה על הנשים לזלזל בכבודן, גם אם הן נאלצות לחבק את הזלזול בכבודה של האישה ?- הרי ברור כי רוב הנשים החילונית לא מתלבשות אלא עפ"י צו האופנה המוכתב להן, ולא עפ"י רצונן האמיתי (ולגועל הזה מעזים לקרוא ביטוי אישי). מדוע אין נשים חרדיות הלוקות בהרעבה עצמית ? מדוע אין ילדים חרדים שאונסים,משתכרים,מסוממים,דוקרים,רוצחים כמו במגזר החילוני ?

תגיד מה כתבת בפיסקה הראשונה?מהיכן מצאתה שטויות כאלה???

יש וגם יש, הרבה מאוד מקרים כאלה במגזר החרדי

כשתכיר בזה שגם במגזר החרדי קורים כל הדברים המזוויעים

שמתרחשים באנושות כולה. נוכל להמשיך לדבר. אתה מתכחש לכל מה שאמרתי קודם שתכיר בעובדות שחלקכם שופכים זרעם לריק אם במשכב זכר ואם אצל זונות כשתכיר בתופעת הזנות של נשים חרדיות על מנת להאכיל ילדים רעבים כשבעלים לומדים תורה ולא עובדים כשתכיר שגם אצלכם יש גילוי עריות ואונס של ילדות תמות בלבוש שנוע וגם של ילדים שתכיר בכל זה נוכל להמשיך לדבר אם יש חשיבות לצניעות או אי צניעות בבגדי נשים. אני מכירה שיש גם חרדים מדהימים אישית גרתי ליד משפחה כזו בעבר היה לנו קיר משותף משפחה לתפארת אפילו שלא עמדו בצפירות בני אדם, חינוך דרך ארץ, אהבה לזולת, הכל אבל אני מכירה גם בזה שלא כולם כאלה ואני מכירה את זה בשל עבודתי באופן אישי ולא מכתבות בעיתונים שאתה כותב שכל מיני רוקמי קונספירציות כתבו אותן. אני מכירה שיש כאלה ויש כאלה כמו בכל מיגזר כשאתה תכיר בעובדות אלו אז תבין שהגאולה טמונה באהבת הזולת ובניסיון להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר בקיום המצוות שבין אדם לחברו ושאין חשיבות רבה למצוות שבין אדם למקום ויותר תבין את המושג חיה ותן לחיות.

האם החלטת האלוהים על פיך היא גועל-בגן עדן האדם היה עירום ועריה

וכשנישלח מעדן עקב מעשה התפוח יצא כשעל מבושיו עלה ותו לו(זה כולל את חווה גם) הלזה אתה קורא גועל????????(עניין הלבוש) אז בטח דתי אינך ומי שלימדך אינו!

ועוד מילה במיגזר החרדי כולם מלאכים =לקחו את החיים בקלות

את ניזונה ממידע של ארגונים רפורמיים ואנטישמיים כמו ארגון קולך. הנה התייחסות קצרה מפי רב שאיננו חרדי לארגון הנ"ל: "הרב ברוך אפרתי מזהיר מפני "השפעה ארסית" של גורמים נוצריים ורפורמים על הציונות הדתית, בתמיכת הקרן החדשה לישראל. לדבריו, "זו מלחמה על הבית, צריך להיכנס אליה במסירות נפש". מטרת הקרן לישראל חדשה ברורה לכל בר דעת, ואינני מבין מדוע נותנים לארגונים אנטישמיים לפעול במדינה דמוקרטית ולהתערב בענייניה הפנימיים.

ארגון קולך מייצג נשים שניפגעו בבתי דין לכן הן לא בסדר??מתר להרעיב ילדים?

בוקר טוב הדס, אינני מכיר אף חרדי שטוען טענה משונה שכזו.

התורה ניתנה לעם ישראל במעמד הר סיני (אגב הר סיני נקרא כך כיוון שמשם ירדה שינאה לעם ישראל ) לאחר שכל אחד מהם הגיע למעמד הרוחני של אדם הראשון לפני החטא. ומה קרה לאחר מייד לאחר מכן, אני מקווה שאת יודעת.. שאלי את עצמך- מי מחנך נגד כל הדברים שציינת ? מי כופה על הנשים לזלזל בכבודן, גם אם הן נאלצות לחבק את הזלזול בכבודה של האישה ?- הרי ברור כי רוב הנשים החילונית לא מתלבשות אלא עפ"י צו האופנה המוכתב להן, ולא עפ"י רצונן האמיתי (ולגועל הזה מעזים לקרוא ביטוי אישי). מדוע אין נשים חרדיות הלוקות בהרעבה עצמית ? מדוע אין ילדים חרדים שאונסים,משתכרים,מסוממים,דוקרים,רוצחים כמו במגזר החילוני ?

מדוע אין ילדים חרדים שאונסים,משתכרים,מסוממים,דוקרים,רוצחים כמו במגזר החילוני ?

חבוב, אני בעברי כאיש חוק בכיר, חוויתי אצלכם הכל, אינכם שונים מכל בן אנוש, מה רק ואצלכם בעיתון ובפשקווילים הכל טוב, כבר בעת שרותי המוזכר, חוויתי כאשר רב ממוצא כהנים ע"פ שמו חי ובעל אשת איש, כאשר החוקי שלח אותו למנתיח הפלסטי בבית החולים, קמצוץ של סיפור אמיתי.

להנות היום מה שתפסידו למחר

במגזר החילוני אם יש שטוף מוח ב"כ זה מרצון או בחירה.

בעולמכם זה מתחיל מאטימות מוח, כלואים ב-ד' אמות, מנותקים מכל אפשרות של בחירה. כך ששטיפת המוח במגזר החרדי הופכת להיות אוטומטית.

אל תלך לשם..........

אתה עושה בדיוק את מה שפולו עושה. משווה כדי להראות שאם אצלנו רע - אצלכם רע הרבה יותר. מאשימים את המיגזר החילוני בכך שהוא לא יהודי. שהוא גרוע יותר מהגוי. בכך המיגזר הדתי-חרדי עובר כבר על מצווה בסיסית של "ואהבת לרעך כמוך". אז אתה גם משתף פעולה בהתלחמות מהסוג "של מי ארוך יותר"? המיגזר הדתי-חרדי אמור להיות על פי תפישתו המוביל ומורה הדרך הנכונה. אם הדרך הנכונה על פיו היא לזעוק שהוא לא גרוע יותר מהמגזר החילוני - איזה טיעון נוסף עומד להם? ואת התוצאה ראית בהפגנה המזוויעה אמש.

מה לעשות?

נפלתי לתפקיד של ראי קלסי, מראה מה שהוא רואה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: עודד מ., standoff
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר