מכתב אקטואלי של הזקן...

מכתב של דוד בן-גוריון ללוי אשכול משנת 1963.
lipboard01.jpg

מעט עובדות ידועות שמסתירים מן הבור החילוני שטוף המוח:

הסרט ארוך אך שווה צפייה. בן גור גור היה אנטישמי לא קטן, למרות היותו גמד.

הסרט ארוך אך אינו שווה צפייה.

צפיתי בחציו ורב לי. מה לעשות פולו? אני מאלה הרואים את השורה התחתונה, שורתו התחתונה של הרצל הביאה להקמת מדינת היהודים. ואם להתייחס בגישה זו של יוצרי הסרט, כל החוזרים בתשובה פסולים הם. והשימוש שלך ב"גמד"? כמה את יכול לרדת נמוך?

אם תרצה, לך תזדיין ותביא קבלה ואו חשבונית, דבר שלא נהוג אצלכם

להנות היום מה שתפסידו למחר

צפיתי בחציו ורב לי. מה לעשות פולו? אני מאלה הרואים את השורה התחתונה, שורתו התחתונה של הרצל הביאה להקמת מדינת היהודים. ואם להתייחס בגישה זו של יוצרי הסרט, כל החוזרים בתשובה פסולים הם. והשימוש שלך ב"גמד"? כמה את יכול לרדת נמוך?

אגב פולו, קצורי הדרך שלך אינם "עובדים", כנס לפתרון.

לפני שאתה "שופך" את הכתובת הרצוייה לתא הקישור מחק משם את "//:http".

לא אמרו חז"ל "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו"

אלוהים אמור לאהוב את כולם, לא?

והעם רואים את הקולות

כזכור לך כולנו היינו במעמד הר-סיני אני לא ראיתי/שמעתי כלום כל שזכור לי מאותו מעמד הוא השטרימל שהיה לפני(תמונה מצורפת). כך שיש לי שאלה על עצם היות אלוהים . וחז"לנו? המעט החיובי שאמרו, טובע בים של אמירות שהביאו בין היתר את מעמד האישה להיכן שהוא היום.

מכתב אקטואלי של הזקן...

מכתב של דוד בן-גוריון ללוי אשכול משנת 1963.

?

לשיטתך המעווותת- ראי חלוד, ניתן לומר כי בשורה התחתונה היטלר

הביא להקמת המדינה היהודית !! ועד כמה נמוך אתה יכול לרדת ?- הסרט מלא בציטוטים של אבות ה"ציונות", אלה שהקהל החילוני הבור שנשאל לגבי מי יכל להתבטא כך,סבר כי אלו דבריו של היטלר. אם כן מה הפלא על הפנינים היוצאות מתלמידיהם של הגרועים שבאוייבי היהדות, כמו הביבי או הפיצי ?

לא אמרו חז"ל "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו"

אלוהים אמור לאהוב את כולם, לא?

הדס, אסביר לך את הדברים מאוחר יותר,

כרגע אני בהפסקת אוכל, וממך עדיין לא התייאשתי לגמרי (בשלב זה לפחות). כרגע נראה לי כי יש לך תרבות דיון מנומסת ביחס לשאר החולים בפורום זה.

והעם רואים את הקולות

כזכור לך כולנו היינו במעמד הר-סיני אני לא ראיתי/שמעתי כלום כל שזכור לי מאותו מעמד הוא השטרימל שהיה לפני(תמונה מצורפת). כך שיש לי שאלה על עצם היות אלוהים . וחז"לנו? המעט החיובי שאמרו, טובע בים של אמירות שהביאו בין היתר את מעמד האישה להיכן שהוא היום.

השנאה שלך מונעת ממך לראות את האמת.

נקה את המראה.. וחז"ל אמרו כי אדם האוכל מאכלות אסורים, הופך לאדם טמא- ז"א אדם אטום (אותן האותיות). אין לכך קשר לאינטיליגנציה, זה פשוט אוטם את האדם מלהביט באמת כפי שהיא.

אגב פולו, קצורי הדרך שלך אינם "עובדים", כנס לפתרון.

לפני שאתה "שופך" את הכתובת הרצוייה לתא הקישור מחק משם את "//:http".

תודה רבה, רק אשמח אם תציין איפה לא עבד לך-

כי אצלי זה עובד..

לשיטתך המעווותת- ראי חלוד, ניתן לומר כי בשורה התחתונה היטלר

הביא להקמת המדינה היהודית !! ועד כמה נמוך אתה יכול לרדת ?- הסרט מלא בציטוטים של אבות ה"ציונות", אלה שהקהל החילוני הבור שנשאל לגבי מי יכל להתבטא כך,סבר כי אלו דבריו של היטלר. אם כן מה הפלא על הפנינים היוצאות מתלמידיהם של הגרועים שבאוייבי היהדות, כמו הביבי או הפיצי ?

כן סוסון, עד כמה שזה נשמע נורא להיטלר חלק לא קטן

בתהליך שהביא להקמת המדינה. נ.ב. בתקווה שאתה מחוסן באנטי-טטנוס כי קמעות לא עוזרות.

תודה רבה, רק אשמח אם תציין איפה לא עבד לך-

כי אצלי זה עובד..

אף אחד מהם לא פעל מיד...

הייתי צריך לקצץ ראשית הכתובת כדי שיעבוד. אולי גם לך צריך לעשות כך?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר