את אישה אומללה שמלינה על כל סביבתה אבל היחידה שמנבלת את פיה ובצורה גסה ומלאת גועל

ומכיוון שכך אפטור אותך מהצורך לענות לי, בכך שתהיה זו התייחסותי האחרונה אלייך. הרבה בריאות נפשית, את זקוקה לה מאד. שאי ברכה

זו את שיצאת היום מגהה כשעברתי שם ורצית טרמפ-?

תמיד מדברים מנסיון נכון?? ומסתבר שעברת הרבה רק אם את לוקחת כדורים להרגעה למה לצרף אלייך את כל המדינה?? וכשכתבת הרגשתך הישתפרה? שיחררו אותך לשבת מכותונת הכפייה זו שהיום לבשת כשביקשת טרמפ מכול ערבי צולע ועיוור שאיתך הישתחרר? לו היו בהחלמתך מצליחים הרופאים לא היית מחפשת לחדרך בשלוותה וגיהה ואברבאנל(יש עוד לא) חברים!!! - הידע מגוגל כשעשיתי עליך בירורים מבטיחה אהיה עדינה כי אולי הכדור לא עזר לך די צורכו אל תדאגי הרגיעה שלך בוא תבוא אז לא תרצי אותי לידך כי מי מבין מה מחנטרש ליבך?? בעזרת השם אני עדיין בריאה אבל את זכית כבר למעט רגיעה?? יום ראשון את חוזרת לשם חזרה צריכה הסעה???רק בלי הכותונת הלבנה..

אחרי לכתך...

העולם ישמע ויראה הרבה יותר טוב. בקיצור, עולם טוב יותר.

מכירה אחד שהמתין לקבור את כולם ואיש לא בא לקבורתו חגגו מותו

אורות הלב

אורות הלב ********** האור מבצבץ מהחלון תוהה אני האם הלכת כבר לישון?? האם כבו נרות ליבך או שמע דלוק עלי הינך?? אצלי מדורה בוערת ודמותך בליבי הקודח בלופ כמו תמונות של סרט, אצלי אין כבה האור גם אם בחוץ שחור משחור! אורות ליבי זוהרים, פנסי אלייך מכוונים, ליבי זרקור זוהר בוא אלי ומהר.. אם לא תחוש ותיתמהמה הזרקור יכבה נורתו תישרף ואתה בטיפשותך תפסיד את כל הכיף. אז חושה אל ליבי המשתולל מאהבה בקרבי, עורג רק אליך שאחוש חמודותיך..

השיר הועלה כאן לא על ידי ושעת ויום ההלאה זו הונאה! אבל

מסתבר שמישהוא נידלק עלי כמדורה לא מרפה מהשירה ורק טוב ממנה יצא וזו מטרת השירה שגם יפיצו אותה מוכח על ידי המעלה שיש לב אוהב כאן בביצה הסרוחה!

אני אטומה? לא מבינה?התחלתי בתחתית כשעניתי לטינופת כמוך

לשאלה הראשונה התשובה היא כן! גם לשנייה כן!

איפה שהתחלת משם רק שוקעת... ככול שאת חופרת את יותר מדרדרת... את שיאי השפלות השוברת.

זו את שיצאת היום מגהה כשעברתי שם ורצית טרמפ-?

תמיד מדברים מנסיון נכון?? ומסתבר שעברת הרבה רק אם את לוקחת כדורים להרגעה למה לצרף אלייך את כל המדינה?? וכשכתבת הרגשתך הישתפרה? שיחררו אותך לשבת מכותונת הכפייה זו שהיום לבשת כשביקשת טרמפ מכול ערבי צולע ועיוור שאיתך הישתחרר? לו היו בהחלמתך מצליחים הרופאים לא היית מחפשת לחדרך בשלוותה וגיהה ואברבאנל(יש עוד לא) חברים!!! - הידע מגוגל כשעשיתי עליך בירורים מבטיחה אהיה עדינה כי אולי הכדור לא עזר לך די צורכו אל תדאגי הרגיעה שלך בוא תבוא אז לא תרצי אותי לידך כי מי מבין מה מחנטרש ליבך?? בעזרת השם אני עדיין בריאה אבל את זכית כבר למעט רגיעה?? יום ראשון את חוזרת לשם חזרה צריכה הסעה???רק בלי הכותונת הלבנה..

ההומור שלך עוד מעט וגובר על זה של הקוץ.

עוד קצת מאמץ ולטרמפ שלך יקפוץ. ואי לי! יצא לי חרוז כמעט כמו שלך.

פלא? כשיש תלויים חופרים סביבם שבנופלם יפלו ברכות

יהיה זה פלא אם את מבינה את מה שכתבת...

מכירה אחד שהמתין לקבור את כולם ואיש לא בא לקבורתו חגגו מותו

תני לי לנחש מי זה היה.....בראשי עולה רק אחד שעונה לתאורך...

ההומור שלך.

מי שמשתלחת ומקללת כאן בתעסוקה מלאה אין לה זמן להפגין נגד קללות-

מי יכול עליך?

תארת עצמך להפליא.

לשאלה הראשונה התשובה היא כן! גם לשנייה כן!

איפה שהתחלת משם רק שוקעת... ככול שאת חופרת את יותר מדרדרת... את שיאי השפלות השוברת.

הרי אמרת מודה עוזב וירוחם ולא יכול לא להשפריץ זבל של מיץ?

ואיך יורדים מהתחתית יותר? זה מעניין המצאה חדשה בטח בבור הסוד בו הינך יש עוד ירידה אז תהנה לך לא ישנה אצלך מטר פחות או יותר אותו זבל שפיו מסריח תישאר..

ההומור שלך עוד מעט וגובר על זה של הקוץ.

עוד קצת מאמץ ולטרמפ שלך יקפוץ. ואי לי! יצא לי חרוז כמעט כמו שלך.

גם על אמוץ נידלקה קינאתך וגם בו ליבך רע למרות שרע

לא עשה כמוני לך אתה יצור נורא המקנא בכל אדם בעל נפש וחוכמה כי ללא שניכם השם ברא אותך וזה עיסוקך סירסור בנישמתך המעונה שממך לברוח מנסה וכדי לאחוז בה מחפשים את מי קורבן להגיש לשטן הרודפך

יהיה זה פלא אם את מבינה את מה שכתבת...

אז אתה קורא כל מילה שלי נכון אין לך מה לעשות?

מה משנה אם אני מבינה העיקר שאתה תבין!

את והבנה מנסים ללכת יחד?

זו הבדיחה הטובה השבוע אחרי הבדיחות של אמוץ כמובן.

אני ביכלל לא מבינה כלום העיקר שאתה קורא

תוהה ומבין דייני ואם הצלחתי להצחיקך ואמוץ גם אז הוכח שאנחנו גדולים ואתה מפש מילים איך לעקוץ את הקוץ חהחהחה זו באמת בדיחה טובה העובדה שהקוץ בך ניתקע כי אם גם אינו כאן אתה לעוזבו בשקט לא מוכן מחפש מריבות וליכלוך כי אין לך מה לעשות מה כבר אספתה את כל האתן מכול הז........?? ואותי אינך מצליח להפוך אחת מהסידרה שלך וזו בעייתך הקשה אתה הרי לא מוותר לאף אישה ובכל דרך רודפה אבל הסירחון הנודף ממך נורא וטוב שיש דרך לבריחה..

תני לי לנחש מי זה היה.....בראשי עולה רק אחד שעונה לתאורך...

ההומור שלך.

עובדה רדיפתך אותי לא מצליחה אז את ההומור שלי אתה

מנסה לקבור ופותח נגדו במיתקפה?? אז תחליט יש לי או אין לי אני מצחיקה אותך לכן כעת ההומור ניכנס למערכה?? לי הרי אין הומור ואתה כלכך "מצחיק" שעוד מעט יהיה על גבך תלוי גם תיק....

אז אתה קורא כל מילה שלי נכון אין לך מה לעשות?

מה משנה אם אני מבינה העיקר שאתה תבין!

עייפתי ממך, את מעיקה, איני קורא מעבר שורה שלישית שאת כותבת

אני מנסה אך הבחילה עלי משתלטת. תמשיכי לך לשחות בסכי חייך. לא נראה שהמשיך להגיב לך. אבל כן אמשיך לרחם עליך.

לא מתאימה לךהקנאה, פשוט לא. אתה יורד למחוזות שאליהם יורדים בדרך כלל כשהטיעונים דלים עד ריקים. חבל.........

מתאים לי או לא - אבל אני מקנא.

כן, אני לא מתבייש להודות שאני מקנא בשכן (בגלל השכנה ) ואני לא מתבייש להודות שאני מקנא בעשירי הרצליה פיתוח וכפר שמריהו בגלל שיש להם הרבה יותר כסף ורכוש - שאפילו אם אזכה בסכום הכי גבוה בלוטו - זה לא יתקרב למה שיש להם. וממש אין לי מושג מה הייתי עושה עם כל הכסף - אבל אני מתפלל שלא זה מה שיפריע לי לצאת להפגין ולהשקיע זמן ומאמצים (וגם כסף) למען (או נגד - הכל בעיני המתבונן/ת) דברים שאני מאמין בהם. ומי כמוך יודע ! יאללללללללה - שנה אזרחית מבורכת לכווווווווווולם !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר