בית ספר לבנות דתיות בבית שמש לא דומה לכיכר מלכי ישראל....

ואין סביבו מסעדות שוסי וגם לא תחנות תידלוק לאלכהול המכונות בלשון העם פאבים... וזו ככל הנראה הסיבה למיעוט המשתתפים אמש בהפגנה - הכי צודקת שהיייתה אי פעם - על נושא הדרת הנשים בעיר. ולראיה - מי שמכנים את עצמם שמאל כאן בפורום, שרואים עצמם כאבירי זכויות האדם והצדק - ישבו וכתבו כאן בשעה שההפגנה התקיימה בבית שמש. והגדיל לעשות הראי העקום שהקדיש מלא זמן ואנרגיה כדי לגלות עלי את מה שאפשר למצוא בחיוג פשוט ל 144 .... יום טוב ושלו לכל עמישראל !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אתה תומך בחלוקת המדינה היהודית למחנות ?

סוף דבר ההתנהגות החרדית הקיצונית, לא תואמת את תורת ישראל והינה עבריינית על החוק, דבריו של נתניהו לחלוקת בית שמש, תביא עלינו ראש ממשלה אחר ולא דווקא מהמחנה מהשמאל הקיצוני ואו כאשר אנשים טובים יעזבו לא רק את בית שמש, אלא את המדינה כולה ואז נראה כיצד נשרוד, כאשר לא יהיה מי שישרת בצה"ל ובמילא מדינת ישראל לא תשרוד אפשרות מבוססת כי נראה את שלי יחימוביץ אולי ראש ממשלה ויודיע? אשמח מאוד כאשר סגן ראש הממשלה נמצא במפלגה שרבה אומר כי המעבר בין שתי נשים משמעותה מעבר בין שני חמורים, אני מתחיל להיות מודאג מאוד מעתיד המדינה, אולי גם אתה אמוץ.

להנות היום מה שתפסידו למחר

ב-144 אמרו לי שאתה עומד להחליף קידומת ביום ההולדת הבא שלך.

ממני תקבל עוגת גזר. וזאת בתנאי שתתרחץ ותשטוף את הפה קודם.

אוי אמוץ, אמוץ...... עד היכן תגיע לזות השפתיים, הדמגוגיה הזולה וה"עליהום" המיותר והמכוער נגד תושבי המרכז? לא יפה....

שלא לדבר על לא מדוייק ולא לעניין. היינו עם סושי בכיסים וחילקנו לכל דיכפין ואתה בודאי יודע שיש לנו בקבוקים שטוחים שנכנסים לכיס הפנימי של המעיל כך שאנחנו מתודלקים כל הזמן. אז למה ללכלך סתם? ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת........

מה יהיה - גם את מלחמת המיצווה בחרדים הקיצוניים יעשו תושבי הפריפריה

ואולי גם המתנחלים יבואו לעזרתם...

אתה תומך בחלוקת המדינה היהודית למחנות ?

סוף דבר ההתנהגות החרדית הקיצונית, לא תואמת את תורת ישראל והינה עבריינית על החוק, דבריו של נתניהו לחלוקת בית שמש, תביא עלינו ראש ממשלה אחר ולא דווקא מהמחנה מהשמאל הקיצוני ואו כאשר אנשים טובים יעזבו לא רק את בית שמש, אלא את המדינה כולה ואז נראה כיצד נשרוד, כאשר לא יהיה מי שישרת בצה"ל ובמילא מדינת ישראל לא תשרוד אפשרות מבוססת כי נראה את שלי יחימוביץ אולי ראש ממשלה ויודיע? אשמח מאוד כאשר סגן ראש הממשלה נמצא במפלגה שרבה אומר כי המעבר בין שתי נשים משמעותה מעבר בין שני חמורים, אני מתחיל להיות מודאג מאוד מעתיד המדינה, אולי גם אתה אמוץ.

אני תומך בקצת יותר מפטפטת כאן בפורום ובהיה בחדשות ערוץ 10

כי לפי המצטייר בתקשורת (וגם אתה עצמך מוסיף לזה משלך) מה שמתרחש בסוריה, הפלישה ההמונית דרך גבול מצרים, הגרעין האיראני - כל זה בקושי תופס חצי ידיעה בעמודי האמצע של העיתון אבל הדרת נשים בעולם החרדי... אין דבר שחשוב יותר מזה ... אז אם אכן זה ככה - חזקה על מי שמאמין בזה שיקום מכורסת הטלויזיה הנוחה שלו ויצא להפגין יחד עם תושבי בית שמש - גם אם זה אומר לבזבז אי אילו שקלים על דלק.

ב-144 אמרו לי שאתה עומד להחליף קידומת ביום ההולדת הבא שלך.

ממני תקבל עוגת גזר. וזאת בתנאי שתתרחץ ותשטוף את הפה קודם.

בדימיוני אני רואה אותך אדום מרוב כעס - וזה עושה לי טובבבבבבבבבבבב

מה יהיה - גם את מלחמת המיצווה בחרדים הקיצוניים יעשו תושבי הפריפריה

ואולי גם המתנחלים יבואו לעזרתם...

לא התלהבת בכלל.........

מלחמת מצווה....... נו טוב, את עיקר העבודה עושה הרי התשקורת השמאלנית כמו שאתם אוהבים לכנותה, יחד עם השמאלנים עוכרי ישראל ששונאים את כל מה שאתם אוהבים, לא? אז למה להוסיף וללכלך? אמרנו - ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת.....

אוי אמוץ, אמוץ...... עד היכן תגיע לזות השפתיים, הדמגוגיה הזולה וה"עליהום" המיותר והמכוער נגד תושבי המרכז? לא יפה....

שלא לדבר על לא מדוייק ולא לעניין. היינו עם סושי בכיסים וחילקנו לכל דיכפין ואתה בודאי יודע שיש לנו בקבוקים שטוחים שנכנסים לכיס הפנימי של המעיל כך שאנחנו מתודלקים כל הזמן. אז למה ללכלך סתם? ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת........

ואם בלזות שפתיים עסקנו..

אז הידיד לכל עת המכנה עצמו ראי שעל הקיר (דבר המעיד על אומץ ליבו הרב..) יכול לתת לי ולעוד אי אילו נאמני ארץ ישראל שיעורים פרטיים בניסיונות הכפשה, דברי בלע ושיטנה.

לא התלהבת בכלל.........

מלחמת מצווה....... נו טוב, את עיקר העבודה עושה הרי התשקורת השמאלנית כמו שאתם אוהבים לכנותה, יחד עם השמאלנים עוכרי ישראל ששונאים את כל מה שאתם אוהבים, לא? אז למה להוסיף וללכלך? אמרנו - ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת.....

בהפגנה בבית שמש היו יותר אנשי תקשורת ממי שקוראים לעצמם שמאלנים.

וגם הם עשו את זה בתקווה לאיזשהו אקשן - שלא היה.

אני תומך בקצת יותר מפטפטת כאן בפורום ובהיה בחדשות ערוץ 10

כי לפי המצטייר בתקשורת (וגם אתה עצמך מוסיף לזה משלך) מה שמתרחש בסוריה, הפלישה ההמונית דרך גבול מצרים, הגרעין האיראני - כל זה בקושי תופס חצי ידיעה בעמודי האמצע של העיתון אבל הדרת נשים בעולם החרדי... אין דבר שחשוב יותר מזה ... אז אם אכן זה ככה - חזקה על מי שמאמין בזה שיקום מכורסת הטלויזיה הנוחה שלו ויצא להפגין יחד עם תושבי בית שמש - גם אם זה אומר לבזבז אי אילו שקלים על דלק.

אני תומך רק בעצמי מחר קונה rs232 system interface

תגלה? היית שם?

בכל מקרה, כאשר תגרש את הערבים כאן, צרף עימם כמה סיקריקים, רק תדאג שמישהו ימשיך לבנות לנו את הארץ המובטחת

להנות היום מה שתפסידו למחר

לא הייתי שם - כי אינני חושב שזו הדרך.

כבר כתבתי כאן שאני תומך בהידברות. נקודה. הסיקריקים ישארו כאן - גם אחרי שנגרש את הערבים - בכלא. ועד אז - הייתי שמח אם האבא של הילדה שירקו עליה - היה מרסק את העצמות לנבלים. ואת הארץ המובטחת ימשיכו לבנות גם אחרי שהערבים יחזרו לחצי האי ערב. סינים, רומנים, יהודים (תתפלא - אבל אני אישית מכיר קבוצה של חובשי כיפות שעוסקת בבניה) וגם ערבים - שיוכלו לעבוד כאן - בדיוק כמו שאר הפועלים הזרים.

בית ספר לבנות דתיות בבית שמש לא דומה לכיכר מלכי ישראל....

ואין סביבו מסעדות שוסי וגם לא תחנות תידלוק לאלכהול המכונות בלשון העם פאבים... וזו ככל הנראה הסיבה למיעוט המשתתפים אמש בהפגנה - הכי צודקת שהיייתה אי פעם - על נושא הדרת הנשים בעיר. ולראיה - מי שמכנים את עצמם שמאל כאן בפורום, שרואים עצמם כאבירי זכויות האדם והצדק - ישבו וכתבו כאן בשעה שההפגנה התקיימה בבית שמש. והגדיל לעשות הראי העקום שהקדיש מלא זמן ואנרגיה כדי לגלות עלי את מה שאפשר למצוא בחיוג פשוט ל 144 .... יום טוב ושלו לכל עמישראל !!!

מסעדות סושי, לא שוסי. אבל לא זה חשוב. חשוב שהחילונים הולכים לעבוד.

בדימיוני אני רואה אותך אדום מרוב כעס - וזה עושה לי טובבבבבבבבבבבב

מצער קוץ, הדמיון שלך שוב מתעתע בך...

אבל אם הכדורים שאתה לוקח עושים לך טוב? תמשיך איתם.
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר