קבלו בבקשה קישור לדבריו של נתניהו

לפני הבחירות.

הוא יחדש את ההרתעה ויחזיר את הביטחון...אולי אם יתפתר.

אפשר לחסל את הטרור מעזה בצ'יק צ'ק


הוא יחדש את ההרתעה ויחזיר את הביטחון...אולי אם יתפתר.


אולמרט היה פוסט ציוני לקקן תחת של אבו מאזן

ואמריקה אבל מן הצד השני היו לו את הביצים לצאת ללבנון השניה ועופרת יצוקה שאני אישית חושב שלא היו מלחמות צודקות מהן אבל הן לא נגמרו טוב כי בראשונה הצבא לא היה מוכן ובעופרת יצוקה הצבא עבד מצויין אבל המנהיגים קיבלו פחד. נתניהו הוא פקה פקה ברברן אבל בביצועים הוא אפס.

האם לדעתכם חברים יקרים ההתחמקות ממלחמה בחמאס

והכניעה לתכתיבי החמאס העומדת בניגוד גמור להבטחותיו של נתניהו לפני הבחירות בכל מה שנוגע למלחמה בחמאס והם הפסקת הסיוע הכספי ומסירת שטחים חינם ומניעת היכולת ההתקפית שלהם האם יש לה קשר להשתקת המחדלים של כיפת ברזל שעלותה לכלכלה הישראלית היא מיליונים של דולרים בשבוע מלחמה אחד? האם יש לה קשר להשתקת המחדל של נפילת החייל גלעד שליט בשבי החמאס?השתקת המחדל הצבאי במקום בזמן הפעולה של המחבלים והשתקת המחדל האישי של החייל שסרב להילחם עד לכדור האחרון ובחר להתמסר לאויב? השתקת המחדל של ההתרופפות השלטון המצרי בסיני והפיכת סיני לשטח התארגנות של החמאס ונתיב הברחות פתוח לאמצעי לחימה?

המצב מחי חיסןל הניה ואבו מאזם הם לא רוצים שאנחנו נחיה פה השאר דיבורים!!!

אפשר לחסל את הטרור מעזה בצ'יק צ'ק


מה זה עזה בחייכם 5 שופלים D 9 ושלום עזה,נו ואז במה יתעסקו התיקשורת ?????????

או הכל או כלום

מבצע צבאי נרחב דוגמת עופרת יצוקה או מלחמת לבנון - הראשונה והשניה - לא הביאו אותנו לשום מקום שלא היינו בו קודם. אם אכן חפצי שלום וחיים אנחנו - יש ללכת על כל הקופה - שמשמעו - השתלטות מחודשת על כל חצי האי סיני ושלילת הזכויות של כל הערבים החיים בין הים לירדן תוך דרישה חד משמעית מהסעודים לקלוט אותם כאזרחים שווי זכויות. נכון, העולם ששותק כאשר אסאד רוצח יום יום עשרות אזרחים לא יאהב את זה. גם מדינות אירופה שהטייסים הגיבורים שלהם רוצחים נשיפ וילדים בלוב - לא יאהבו את זה. אבל ברגע שנבהיר להם שכמו שלערבים יש נפט - לנו יש גפרורים - הם יעבירו את הלחץ אל הצד השני. עד אז - אין ברירה אלא להמשיך מדיניות של לא כאן ולא כאן, לחטוף פצמ"רים וקאסמים ולהגיב בחיסול ממוקד פה ושם. אם כי - אני הייתי סוגר הרמטית את המעברים מישראל לעזה, מנתק להם את החשמל והמים וכמובן - מונע ביקורי משפחות אסירים וכניסת הצלב האדום - לפחות עד שגלעד שליט ישוחרר.

שוב אזלו לך הגלולות

לפי חישוביי אתה זקוק ל-9 גלולות במכה: לכבוש את עזה מחדש - גלולה. לכבוש את סיני ולהתייצב על גדות תעלת סואץ - 2 גלולות. לגרש את ששת המיליונים מישראל ופלסטין לסעודיה - 6 גלולות. כמו בהגדה של פסח...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: yaktumua
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר