עולם הפשע ומרגלית צנעני

מי שמתדלקת את עולם הפשע לכאורה סופה שתשלם את המחיר למי שיש פה גדול ושכל קטן, סופה להסתבך ואו תהפך לעדת מדינה הברירה להיות עדת מדינה ולהיות מאויימת ואו 5 שנים בפנים לפחות, דילמה קשה למרגול בת ה63 ולעורך דינה גז מהיקרנים במערכת גז בכל מקרה לא יצא מופסד

להנות היום מה שתפסידו למחר

על טעויות משלמים.

אם תוכח אשמתה שתשלם!

נמתין ונראה. בינתיים רב הנסתר על הנגלה. לא נעשה לינץ ציבורי.

מנהל הפורום
10,000+

מרגול לא טועה , פשוט המדינה מכתיבה ומאפשרת הרבה דברים

שבן גוריון לא חלם עליהם המבין מאד מבין

נמתין ונראה. בינתיים רב הנסתר על הנגלה. לא נעשה לינץ ציבורי.

כנראה המשטרה לא מפטנזת בהארכת המעצר, בושה ל"צדק החברתי" בה הופיעה על הבמה בב"ש

אתה חושב שהצלחת לדפוק אותי? חחחחחחחחחחחחחח

כמה שאתה מטומטם ופאתטי. מעולם לא נתקלתי בחוסר שכל שכזה וכמות כל כך גדושה של טמטום מתובל בלאומנות אידאולוגית פאשיסטושמאלנית. אתה חביבי טרוריסט אידאולוגי ועורכי הדין שלי כבר הגישו היום תביעה נגד בזק בינלאומי על סך 1.000.000.000 ש"ח בעבור פגיעה בעסקי המנוהלים דרך האינטרנט. התביעה המשפטית נגד וואלה וחבורת הזבל המנהלת את וואלה כבר בדרך .

???????????????????????????מי?מה?למה?

שמעת דפיקה,התעוררת לחיים

אתה חושב שהצלחת לדפוק אותי? חחחחחחחחחחחחחח

כמה שאתה מטומטם ופאתטי. מעולם לא נתקלתי בחוסר שכל שכזה וכמות כל כך גדושה של טמטום מתובל בלאומנות אידאולוגית פאשיסטושמאלנית. אתה חביבי טרוריסט אידאולוגי ועורכי הדין שלי כבר הגישו היום תביעה נגד בזק בינלאומי על סך 1.000.000.000 ש"ח בעבור פגיעה בעסקי המנוהלים דרך האינטרנט. התביעה המשפטית נגד וואלה וחבורת הזבל המנהלת את וואלה כבר בדרך .

הגש תביעה בחו"ל כנגד וואלה . חוק התקשורת כאן לא חד משמעי ופרוץ אבל הם

עוברים על חוקים בארה"ב למשל וגם על חוקים בברטניה ומכיוון שאינם חוסמים אפשרות לגלוש משם הם בבעיה עם תביעה שם הטיפ בחינם.

אמרתי לך לנתק את המחשב הראוטר/מודם מהזנת החשמל. זה מאפס את הIP רק כיבוי המחשב אינו מספיק. טמבל

מה זה משנה?

הם פונים לספק האינטרנט שלך ומתלוננים על abuse

שמעת דפיקה,התעוררת לחיים

דפיקה מחזירה לחיים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר