את הסכומים ששאול מופז אומר שניתן לחסוך

בהוצאות הבטחון בלתי ניתן לחסוך בהוצאות הבטחון. אי אפשר לחסוך בהוצאות בטחון ולהמשיך להעשיר את המפלגות הסקטוריאליות במיליארדים של שקלים כל שנה. כל מי שמדבר על השגת שלום עם הפלשתינים כדי לחסוך בהוצאות הבטחון של מדינת ישראל הוא שקרן ושרלטן. שאול מופז אני קובע כאן שאתה שקרן עם דיפלומה. נמאס לנו העם היהודי מפוליטיקאים עלובים שמבטיחים הבטחות שווא המבוססות על שקרים ואי אמיתות. התכנית שלך שאול מופז נועדה לפח הזבל של העובדות שרבים כמוך שתלו בעם הזה והובילו אותו בכחש. זכור לי איך אמרו מומחי השמאל הרופב שאם ניסוג מרצועת עזה נקטין את הוצאות הבטחון השוטף בדרום וראה ללא כל פלא הוצאות הבטחון לא רק שלא קטנו אלא הכפילו עצמם פי 120 . הפלשתינים לא רוצים שלום עם ישראל. הם קיבלו החלטה איסטרטגית להקים לעצמם מדינה בעזרת האו'ם ומדינות המערב. לכן ההצעה של שאול מופז ללכת לשלום עם הפלשתינים היא הבל הבלים שאין לו שום ביסוס עובדתי שהפלשתינים יסכימו לוותר על זכות השיבה ולוותר על חזרתה של מדינת ישראל לקווי 67. שנית העובדות מהניסיון שנצבר מראות בבירור שאחרי כל ויתור ישראלי הטרור גבר והוצאות הבטחון השוטף עלו במידה ניכרת. שלישת יש גם הוצאות בטחון עתידיות שאינן קשורות כלל לפלשתינים והם הבעיה הכספית של מדינת ישראל. מי שחושב שניתן לקצץ בהוצאות הבטחון יחשוב על מה שקרה במלחמת לבנון השניה שחלק מכשלונה נובע בקיצוצים שהיו בהוצאות הבטחון שני עשורים לפני. יש דרך לחסוך מיליארדים של שקלים בשנה אותם ניתן להפנות לדיור מוגן ולדיור לסטודנטים ולהקטנת המיסים וזה לסיים את פרק הדמוקרטיה הפרלמנטרית הקואליציונית ולהוריד מ30 משרדי ממשלה ל14 משרדי ממשלה דבר שיביא לחיסכון של לפחות 10 מיליארד ש"ח כל שנה ארבע שנים של ממשלה שהקימה המפלגה שזכתה בכמות המנדטים הגדולה ביותר לאחר ספירת הקולות. ארבע שנים זה ארבעים 40 מיליארד ש"ח. נמאס כבר מהשקרנים השרלטנים שמשקרים ומובילים את העם בכחש.

אני מאמין למופז, רמטכ"ל, איש שעשה כל חייו למען המדינה. יודע על מה מדבר. להבדיל .

ויחד עם זאת שמסתייג ממרבית דבריך, חלק מהדרכים לחסוך שהעלת לגיטימיות לשיטתך, מכאן שאני מבקש ממך להמשיך כך, ללא הסתה,"מסוממים" ושאר השמצות סרק, אז לא תימחק. דעתך תכובד.
מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר