הפורום הזה, אם הוא מייצג את דעות האזרחים.........

הרי שבאמת אפשר לסגור את המדינה ולומר - מגיע לנו. חוץ מדמגוגיה ורעל וארס שמפעפע כאן ללא הפסק אין שום דבר תכליתי. המחאה הזו שבעצם אמורה להיות מחאתו של כל קשקשן שכותב כאן נגדה ובסופו של דבר תוביל לכמה שינויים שיהיו לטובתו של כל קשקשן כאן במדיה זוכה לקיתונות של בוז ושל נאצות לא בגלל שהיא לא צודקת אלא בגלל שמייצגיה יושבים במרכז המדינה בשדרות רוטשילד בתל אביב. הרופאים שמטפלים בכל קשקשן חסר בינה על כל קשקוש וזוכים למטר של חרפות וגידופים על הזמן שנאלצים להמתין ועל "חוסר היעילות" זוכים גם כאן למטר של השמצות חסרות בושה על כך שהם מנצלים את זכותם הדמוקרטית להפגין ולהביא לשינוי שיהיה לרווחת כולם. והעובדה שאפילו ראש הממשלה הימני וממשלת הימין שלצדו מודים שיש מה לעשות והרבה וכי המחאה הזו לגיטימית וצודקת ומעידה על מצוקה אמיתית ועל כך שהגיעו מיים עד נפש לא מצליחה להשקיט את אלופי הקשקשת והחדלון שממשיכים לראות מזימות שמאל איומות ונוראות תחת כל עץ רענן בשדרה, ויכולים לחבור אל אלוף השטויות והשטנה - עו"ד יורם שפטל ויחד להרוס את המדינה היחידה שיש לנו בשנאת חינם. כן אדון "ה", הרופאים ידעו שהם הולכים לאכול חרא במנות ענקיות ועדיין בחרו ללמוד את המקצוע הזה, בידיעה שיצטרכו לטפל בך ובשכמותך שאינם מסוגלים להבין, שלא לדבר על לפרגן למאבקם על זכותך לטיפול ושירות טוב יותר. כן אדוני המלל הריק מתוכן, שדרות רוטשילד בתל אביב הם הסמל למחאת ההמונים למרות שיש מאהלים בכל מקום אחר בארץ, ובמקום להודות להם בשתיקה לכל הפחות על כך שהם נאבקים למען כולכם אתם בוחרים להשתלח בהם כי זה פופולארי, אבל בעצם ההשתלחות שלכם אתם מאווררים את הפופוליזם הזול. כן אדון אליהו, הבורסה יורדת ואיתה קרנות הגמל ומה לא, אבל לא ראיתי שאתה שואל מה היה הטוב בכך שאדונך ומושיעך רה"מ נתניהו הוציא את קרנות הגמל מהבנקים ומסר אותן לחברות פרטיות. לא נוח להזכיר את מה שלא נוח, נכון? הכי נוח להשתלח בשמאל, ביעל ברדה ובענת רוזוליו, נכון? ואם אפשר אז להכנס על הדרך גם ברופאים, למה לא? בושה. דמגוגיה שפלה, הבל ורעות רוח, פשוט בושה, צרות עין ונמיכות מצח של אנשים קטנוניים ומטה.

אכן אני כבר לא ידעתי מה לענות לאדון "ה" עוד בתגובתו

בה השווה בין רופאים לבין פועלי בניין ושזה בסדר שהם עובדים 24 שעות ביממה ומקסימום יש להם שם מיטה בבית החולים לשים את הראש. הבן אדם אידיוט אין מה להגיד חם ואין לי כח לכתוב לו את זה וכמוהו יש כאן עוד הרבה אידיוטים וכל אחד חושב שהוא צודק ואת דעתי על השמאלנים הקיצוניים את כבר יודעת לא אחזור על זה שוב. כל מוסדות המדינה קורסים צדק לעשירים בלבד הוספת 1,000 תקני מתמחים זה מעשה מבורך אך לא מספיק טיפה בים. זה בסדר שיש מעמד נמוך כל איש לפי כישוריו אבל המדינה צריכה לספק תנאי מחיה בסיסיים לכולם והיא לא עומדת בזה. הפתרון צריך להיות בחיזוק המערכות הקיימות הבריאות הרווחה החינוך טיפול שורש להתחיל מהשורש ולא לחלק מתנות לאף אחד. לא לבלבל בין מחאת הרופאים המוצדקת לחלוטין לבין דרישות אחרות, ברור שהיא אפשר להעתר לכל הדרישות. יש לעשות סדר עדיפויות.

ברור שהיא אפשר = ברור שאי אפשר

הרי שבאמת אפשר לסגור את המדינה ולומר - מגיע לנו. חוץ מדמגוגיה ורעל וארס שמפעפע כאן ללא הפסק אין שום דבר תכליתי. המחאה הזו שבעצם אמורה להיות מחאתו של כל קשקשן שכותב כאן נגדה ובסופו של דבר תוביל לכמה שינויים שיהיו לטובתו של כל קשקשן כאן במדיה זוכה לקיתונות של בוז ושל נאצות לא בגלל שהיא לא צודקת אלא בגלל שמייצגיה יושבים במרכז המדינה בשדרות רוטשילד בתל אביב. הרופאים שמטפלים בכל קשקשן חסר בינה על כל קשקוש וזוכים למטר של חרפות וגידופים על הזמן שנאלצים להמתין ועל "חוסר היעילות" זוכים גם כאן למטר של השמצות חסרות בושה על כך שהם מנצלים את זכותם הדמוקרטית להפגין ולהביא לשינוי שיהיה לרווחת כולם. והעובדה שאפילו ראש הממשלה הימני וממשלת הימין שלצדו מודים שיש מה לעשות והרבה וכי המחאה הזו לגיטימית וצודקת ומעידה על מצוקה אמיתית ועל כך שהגיעו מיים עד נפש לא מצליחה להשקיט את אלופי הקשקשת והחדלון שממשיכים לראות מזימות שמאל איומות ונוראות תחת כל עץ רענן בשדרה, ויכולים לחבור אל אלוף השטויות והשטנה - עו"ד יורם שפטל ויחד להרוס את המדינה היחידה שיש לנו בשנאת חינם. כן אדון "ה", הרופאים ידעו שהם הולכים לאכול חרא במנות ענקיות ועדיין בחרו ללמוד את המקצוע הזה, בידיעה שיצטרכו לטפל בך ובשכמותך שאינם מסוגלים להבין, שלא לדבר על לפרגן למאבקם על זכותך לטיפול ושירות טוב יותר. כן אדוני המלל הריק מתוכן, שדרות רוטשילד בתל אביב הם הסמל למחאת ההמונים למרות שיש מאהלים בכל מקום אחר בארץ, ובמקום להודות להם בשתיקה לכל הפחות על כך שהם נאבקים למען כולכם אתם בוחרים להשתלח בהם כי זה פופולארי, אבל בעצם ההשתלחות שלכם אתם מאווררים את הפופוליזם הזול. כן אדון אליהו, הבורסה יורדת ואיתה קרנות הגמל ומה לא, אבל לא ראיתי שאתה שואל מה היה הטוב בכך שאדונך ומושיעך רה"מ נתניהו הוציא את קרנות הגמל מהבנקים ומסר אותן לחברות פרטיות. לא נוח להזכיר את מה שלא נוח, נכון? הכי נוח להשתלח בשמאל, ביעל ברדה ובענת רוזוליו, נכון? ואם אפשר אז להכנס על הדרך גם ברופאים, למה לא? בושה. דמגוגיה שפלה, הבל ורעות רוח, פשוט בושה, צרות עין ונמיכות מצח של אנשים קטנוניים ומטה.

הדבר היחיד שאני מסכים איתו שעליו כתבת

את המלל הזה הוא שצריך מהר לסגור את בלופלנד ולהחליף אותה בישות ציונית אחרת חדשה עם ממשל אחר לגמרי. צריך להקים את ציון במקום בלופלנד ולבסס אותה על הציונות ועל מטרת הציונות שכידוע לך נוסדה ונולדה כדי לתת מענה לשיחרור ארץ ישראל עיי עליה ומאבק באיסלם שהשתלט עליה.

הקמת לך ארץ אחרת, התנערת מכאן, מה לך כי תלין? מי שלא נלחם על ביתו - כאילו ויתר עליו. אז ויתרת. שא ברכה

אכן אני כבר לא ידעתי מה לענות לאדון "ה" עוד בתגובתו

בה השווה בין רופאים לבין פועלי בניין ושזה בסדר שהם עובדים 24 שעות ביממה ומקסימום יש להם שם מיטה בבית החולים לשים את הראש. הבן אדם אידיוט אין מה להגיד חם ואין לי כח לכתוב לו את זה וכמוהו יש כאן עוד הרבה אידיוטים וכל אחד חושב שהוא צודק ואת דעתי על השמאלנים הקיצוניים את כבר יודעת לא אחזור על זה שוב. כל מוסדות המדינה קורסים צדק לעשירים בלבד הוספת 1,000 תקני מתמחים זה מעשה מבורך אך לא מספיק טיפה בים. זה בסדר שיש מעמד נמוך כל איש לפי כישוריו אבל המדינה צריכה לספק תנאי מחיה בסיסיים לכולם והיא לא עומדת בזה. הפתרון צריך להיות בחיזוק המערכות הקיימות הבריאות הרווחה החינוך טיפול שורש להתחיל מהשורש ולא לחלק מתנות לאף אחד. לא לבלבל בין מחאת הרופאים המוצדקת לחלוטין לבין דרישות אחרות, ברור שהיא אפשר להעתר לכל הדרישות. יש לעשות סדר עדיפויות.

הכי פשוט - שיילך בעת הצורך (והלואי שלא יזדקק) לרצף/טייח/חשמלאי ש"יתקן" אותו כי כמידת זלזולו כך הטיפול ההולם אותו

רציתי לשים פרצופון של חיוך לכבוד הבדיחה הבאמת מוצלחת

אבל זה מזכיר לי את המצב העצוב והלא פייר שדווקא אנשים שמשוויצים בעושר שלהם כמו שלומי ו "ה" באטימות ובזחיחות, יזכו אם חלילה יצטרכו לטיפול הולם תמורת כסף רב להבדיל מרוב עם ישראל. ועל זה אומרים "צדיק ורע לו רשע וטוב לו"

זו לא בדיחה, זה מה שמגיע לו ולשכמותו שמרשים לעצמם לזלזל מתחתית חוסר ההבנה וההשכלה שבו הם מצויים

הפרדת קופות הגמל מניהולן ע"י הבנקים נעשתה בעקבות המלצה של

ועדה מקצועית - ועדת בכר, בשנת 2005, את כאחת המיזדהה עם המחאה כנגד הריכוזיות במשק המייקרת את השירותים, אמורה ליתמוך בצעד זה שביזר את הכוח והריכוזיות הכלכלית שהיתה בידי הבנקים, אם צודק אני, מה לך כי תליני. ודרך אגב גם כשקופות הגמל היו מנוהלות על ידי הבנקים, הם השקיעו את כספי העמיתים במניות ואיגרות חוב, כך שבנקודה זו אין הבדל ואין כל שינוי. מה שכן אפשר זה ליטעון שבמקום להוזיל את עלות ניהול הכספים, דווקה עמלות הניהול בקופות הגמל לאחר הפרדתם מין הבנקים עלו. בנקודה זו הרפורמה לא צלחה.

איני מלינה על כלום, אני חושבת שצריך לתמוך מתוך הבנה ולא ביקורת לשם ביקורת........

אתה זה שמלין על הבורסה שנפלה ותולה את האשם במפגיני השדרה, לא אני.

זו לא בדיחה, זה מה שמגיע לו ולשכמותו שמרשים לעצמם לזלזל מתחתית חוסר ההבנה וההשכלה שבו הם מצויים

זה המותרות והחיים הקלים שהכסף קונה לכאורה שמעוור הרבה אנשים

הזחיחות הגאווה חוסר הצניעות אם אני הסתדרתי גם אחרים יכולים למה הם מפונקים למה הם בוכים צרות מוחין של אדם שלא רואה שום דבר מעבר למה שמתרחש בסביבתו הקרובה מאוד וכמוהו יש אנשים רבים ולכן יש כל כך הרבה עוני ומצוקה סביב. אנשים מסתובבים כעוורים.

אני לא יודע ממה אני חושש יותר מכישלון המוחלט של המחאה, או מניצחון שלה

כישלון המוחלט שלה אומר שהמציאות הבעייתית מבחינה חברתית תלוה אותנו עוד שנים רבות, ניצחון המוחלט אומר שמנהיגי המדינה שלנו יצטרכו לקיים את כל הדרישות של המפגינים, ניהול הכלכלה יתחלף בפופוליזם ובפחד מפני ההמון הזועם ותסלחי לי, אני חושב ששנים בודדות של חגיגה כזאת בשילוב עם המשבר הכלכלי עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לכלכלה שלנו שכעבור איזה שהם חמש שנים אנחנו עוד נקנא למצבינו הבעייתי של היום כי אז עלול להווצר מצב שפשוט לא תהיה לנו מדינה. דבר אחד היתי ממליץ לנתניהו, למרות שהוא דבר בעייתי שהוא יזום בניית דירות ממשלתית עבור כל המגזרים בארץ. נכון המעשה הזה יהרוג את תחום הנדל"ן ואת כל ההכנסות ממנו וזה בנוסף להוצאות לא מעטות שתצטרך להוציא ממשלת ישראל, אבל קודם כל הכנסות מנדל"ן זה הימור לא קטן, מדובר בבועות על גבי בועות שעלולות להתפוצץ בכל רגע וכל מי שבונה עליהן עלול להפסיד קשות. דבר נוסף ממשלת ישראל היום מבזבזת לא מעט כסף לתמיכה בנזקקים מחוסרי דיור, נשאלת השאלה האם לא יותר זול מאשר לזרוק את הכסף לכך פשוט לבנות לכל ישראלי איזו שהיא קורת גג, שלא תהיה בסטדרט בניה גבוה- לא אכפת, היא לא חייבת להיות במרכז הארץ, אבל שלכל אחד תהיה אופציה כזאת. היתי מציע לקבור קבורת חמור את תחום הנדל"ן ולשים קץ לכל הקומבינות המכוערות ולא יצרניות בתחום הזה במיוחד שהן אחר כך נגמרות בעוגמת נפש קשה עבור קומבינטורים עצמם- מי שרוצה להרויח כסף שילך לתחומים יצרניים. מעבר לזה אפשר לשים פיקוח על כמה מוצרים, אם כי, אם המדינה לא תעמוד בכך היא תצטרך להעלות את המיסים.

אוי לי מיוצרי ואוי לי מיצרי

איך שלא תסתכל על זה ביבי מהסיפור הזה לא יצא טוב. אם יכנע יגידו שהוא סמרטוט ואם לא יכנע יגידו עליו אטום. לדעתי, לנוכח משבר אמון שכזה, ביבי צריך להציג את מישנתו באופן ברור וללכת לבחירות.

ביבי לא הבעיה ואני לא מאמינה שאני אומרת את זה.....

הכשל לא נובע רק מממשלתו אם כי עכשיו באמת נדמה שכלו כל הקיצין. להפוך מחאה לגיטימית שמאחדת את רוב העם לקריאה להפלת הממשלה פשוט הופך אותה למשהו אחר לגמרי מהכוונה המקורית, וחבל

לא התכוונתי לקרא מעל הבמה הזאת להפלת ביבי .

לעניות דעתי איך שלא נסתכל על זה הוא יצא רע. לפי כך יעשה בחוכמה וילך לבחירות ויציע את משנתו הכלכלית ולא רק הבטחונית והעם יחליט. אחרת או שהוא יכנע(סמרטוט) או שהוא לא יכנע (אטום) מה שנראה לי שהוא יעשה את מה שהוא יודע לעשות וזה לזגזג .
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר