מתאים לך שהנכדים שלך יסתובבו בלוד

עם רעש המטוסים הבלתי פוסק עם שירותי עיריה דלים עם עבריינות של משפחות פשע שהמשטרה לא מצליחה לרסן עם ילדים אחרים שגדלים בעזובה וחשופים להתעללות מינית הרי שכונות הסלמס הם מעוז העליה לרגל של הפדופילים. אנשים לא רוצים לגור ב"סלמס" לא בשל גזענות למרות שיש גם גזענות אלא בגלל שבמקומות כאלה כל השירותים הלא טובים ממילא של המדינה יותר גרועים זאת התגובה שלי אליך גם למלה אנשים לא רוצים לגור במקומות אחרים זולים בארץ כי אין תחבורה ראויה למקומות עבודה ושירותי החינוך, הבריאות, הרווחה הרבה יותר גרועים מכל המקומות האחרים. הילדים שם גדלים בעוני וסיכון ולא היית רוצה שהנכדים שלך יגדלו שם לא בגלל גזענות אלא בגלל שאתה דואג לשלומם הפיסי והנפשי. כל עוד לא היו לי ילדים לא הפריע לי לגור במקומות זולים לחסוך כסף אבל כשהילדים הגיעו לגיל של מסגרות חינוכיות החשיבה משתנה. זה לא עניין של גזענות. בשמחה אקבל לאזור מגורי אנשים מגווני עור שונים ודתות שונות ובהיותי אתיאיסטית לא היה לי בעיה לקבל חתן או כלה לא משנה מאיזה דת או גזע. אבל לגור ב"סלמס" עלול להיות לזה מחיר שאיני רוצה שילדי ישלמו. המחיר של לחיות עם ילדים בסיכון ולהיות חשופים יותר לפדופילים, עזובה וכו' לו היו בארץ שירותי, בריאות, חינוך ורווחה שוויוניים ותנאי קיום בסיסיים והגיוניים לבני המעמד הנמוך הייתי שמחה לגור בכל מקום.

תני לי את כתובתך אשכנם בסמוך אלייך במימון של סבא עשיר

לגופו של עיניין את עונה בשטויות, אדם לא יכול לקפוץ מעל הפופיק שלו את?

להנות היום מה שתפסידו למחר

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר