מה שאתה מכנה 'כלכלה של שוק עבדים' הוא תוצר 33 שנות שלטון הימין.

המאבק בקרטלים המשעבדים ובטרור הערבי מאחד את כל המחנות הפוליטיים

מכיוון שהעם העיברי באופיו אמיץ ואינו אוהב שמנצלים אותו

דווקא מתחיל להסתמן מה הם בדיוק רוצים. וזה מה שמפחיד את הימין ההתנחלותי.

הם לא מתעסקים עם ההתנחלות ועם האורתודוקסים. אבל הם כבר יודעים היטב לנסח את דרישותיהם : פחות מיסים עקיפים ( על תחבורה, מזון, דלק, חינוך, בריאות). חלוקה צודקת יותר של נטל המס הישיר. חינוך חובה חינם. בריאות בהתאם לסעיפי חוק הבריאות הממלכתי. העסקת מורים ע"י המעסיקים, ולא ע"י עמותות וקבלנים. פיקוח על המחירים שם התחרות אינה עושה את המוטל עליה. זה עדיין לא מנוסח בתחכום מספיק, אבל מי שיודע לקרוא מבין שאלה הדרישות, כולן כאחת צודקות מעין כמוהן. ההיענות לדרישות הצודקות האלה לא תשרת שום מפלגה, אבל תתרום תרומה אדירה להרגשת הלכידות של עם ישראל.

עבור כל השוחד שציינת מדינת ישראל תשלם עשרות מליארדים ויותר

והכי גרוע שכל פעם שלמשהו יתחשק לקבל קצת יותר,מקים אוהל וצועק,זה לא לכידת העם זה הרס עצמי

יש לזה משמעות פוליטית ובמובן העמוק - אי אמון בסיסי החלטי וחוצה מחנות

הצהרת "אני רוצה כסף בהתאם לעבודתי ולהכשרתי ולא להיות עבד של קרטלים מונופולים ושאר נצלנים" אם שכרו של רופא נמוך ביחס למדינות מערביות אחרות למה יוקר המחיה לא נמוך בהתאם ואם כולנו משלמים יותר מידי על כל מוצר ומרוויחים פחות מדי על כל עבודה איך זה שהפער נכנס תמיד לאותם כיסים של ערפדים מבחילים קבוצה של כמה ערפדים שותה טת הזיעה והדם של מליוני האזרחים

קומוניסט קטן,כל טייקון מפרנס כמה אלפים,אלו לא היה ,לא היתה עבודה

השיטה הקפיטליסטית מארגנת רמת חיים טובה לרוב העם ומיעוטו עניים, השיטה הקומוניסטית מבטיחה רעב לכלם,ראה רוסיה,ראה רוב הקיבוצים,הותנים למקימים לרעוב ללחם,אחרי ההפרטה, כל יום נוסעים עשרת אלפים מסודרים לטייל בחו"ל,

אילו לא היה ,כולם היו מתפרנסים טוב יותר ,ולא היה שודד מיליארדים לכיסו.

אותו טייקון לא מנהל טוב יותר....רק עושק טוב יותר ללא מצפון ומוסר. וזו כמובן הכללה. יש גם טייקונים ישרים. בעיקר לאחר אקזיטים בהייטק.שייצרו משהו....ולא רק מתווכים.
מנהל הפורום
10,000+

עובדתית המדינה ניהלה

את מפעלי ים המלח,כמעט לא הרוויחו ,רק העובדים שגנבו ומכרו את ציוד החברה הרוויחו,ההפרטה הביאה רווח מסים גדול למדינת ישראל,חברת צים עמדו כל אניותיה מחלידות,הפדו הון,נכנס הטייקון,והנה התחילו להרוויח הון, נהול ממשלתי זה פרוטקציוניזם,גנבות,בטלה, ניהול טייקון,ההפך מכל זה

קומוניסט קטן,כל טייקון מפרנס כמה אלפים,אלו לא היה ,לא היתה עבודה

השיטה הקפיטליסטית מארגנת רמת חיים טובה לרוב העם ומיעוטו עניים, השיטה הקומוניסטית מבטיחה רעב לכלם,ראה רוסיה,ראה רוב הקיבוצים,הותנים למקימים לרעוב ללחם,אחרי ההפרטה, כל יום נוסעים עשרת אלפים מסודרים לטייל בחו"ל,

הקרטלים מנוגדים לשיטה הקפיטליסטית,ומונעים שוק חופשי מערבי.

עובדתית המדינה ניהלה

את מפעלי ים המלח,כמעט לא הרוויחו ,רק העובדים שגנבו ומכרו את ציוד החברה הרוויחו,ההפרטה הביאה רווח מסים גדול למדינת ישראל,חברת צים עמדו כל אניותיה מחלידות,הפדו הון,נכנס הטייקון,והנה התחילו להרוויח הון, נהול ממשלתי זה פרוטקציוניזם,גנבות,בטלה, ניהול טייקון,ההפך מכל זה

אין צורך בניהול ממשלתי ואין פסול בהפרטה אבל הקרטלים הורסים את המשק

קרטל מנוגד לחוק,זה פשע

צריך להוכיח לתבוע להשיג הרשעה ונגמר

הקרטלים מנוגדים לשיטה הקפיטליסטית,ומונעים שוק חופשי מערבי.

הקרטל הוא פשע

המדינה חייבת לטפל בפושעים

ראיתי אתמול הפנינג גדול עם נרגילות ודרבוקות בכרמל, חוגגים כל היום

אני רק לא מבין למה הם לא הולכים לעבוד וחוזרים בלילה למאהל? מי מפרנסם? היום פורסם מאמר על חכם שרכש דירה בלוד 20 דקות לת"א ברבע מחיר דירה שם וצוחק על המפגינים שמתעקשים להתגורר בלב דיזינדוף וליד שדרות רוטשילד

20 דקות מתל אביב שאין פקקים

אין צורך בניהול ממשלתי ואין פסול בהפרטה אבל הקרטלים הורסים את המשק

קרטל מנוגד לחוק,זה פשע

צריך להוכיח לתבוע להשיג הרשעה ונגמר

כשר האוצר בכלא ועוד כל מיני בכירים

אז תבין שאין מספיק מי שיחקור את כולם המשטרה שהיא הגוף החוקר לא מתוקצב דיו לעומת זאת לעברייני הצווארון הלבן לא חסר כסף לעורכי הדין הכי טובים שיש.

שלושה שבועות יש הפגנה,עדין לא ידוע מה רוצים,רק קוסאומו המדינה

ההפגנה הזו נכשלת,השמאל אשם, כי בכוונה לא מחליט מה רוצה,ומנסה להכפיף את רצונותיו לאגדנדה השמאלנית, בקצור כמו שאמרו בתכנית הבדור, " קוסאומו המדינה" על זה הסכימו כולם

אי אפשר לצפות מ"העם" שיתנו רשימת דרישות מדוייקות. תפקידם שדווקא מאוד הצליח "לנער" את הממשלה המושחתת הזו.

קודם כל מה הקשר לשמאל. זה כל כל טיפשי לחזור שוב ושוב על המנטרה הזאת. אי אפשר לצפות מאנשים שהתאספו ספונטנית והחליטו שהגיעו מים עד נפש לנהל מו"מ עם דרישות מסודרות עם הממשלה ואסור לחבר'ה משד' רוטשילד ליפול לבור הזה. התפקיד שלהם שדווקא מאוד הצליח זה להביא לידי כך שהממשלה הזאת תבין שזהו. העם לא מוכן יותר לקבל את החרא שמאכילים אותו. לא ייתכן שזוג שמרוויח ביחד סכום נחשב בכל מקום אחר בעולם כסכום טוב למחיה, לא יוכל לגמור את החודש. היום זוג עם 2 ילדים ומרוויח 13,000 ש"ח בחודש, לא יכול לגמור את החודש. אם צריך לשלם הון תועפות על דלק, מחיר המכוניות מטורף, עלות החשמל שצריכה להחזיק את עובדי חב' חשמל מטורפת, משכנתא ועוד ועדו, אי אפשר לחיות. אה...סליחה ומה עם חודש מילואים בשנה?

ראיתי אתמול הפנינג גדול עם נרגילות ודרבוקות בכרמל, חוגגים כל היום

אני רק לא מבין למה הם לא הולכים לעבוד וחוזרים בלילה למאהל? מי מפרנסם? היום פורסם מאמר על חכם שרכש דירה בלוד 20 דקות לת"א ברבע מחיר דירה שם וצוחק על המפגינים שמתעקשים להתגורר בלב דיזינדוף וליד שדרות רוטשילד

מתאים לך שהנכדים שלך יסתובבו בלוד

עם רעש המטוסים הבלתי פוסק עם שירותי עיריה דלים עם עבריינות של משפחות פשע שהמשטרה לא מצליחה לרסן עם ילדים אחרים שגדלים בעזובה וחשופים להתעללות מינית הרי שכונות הסלמס הם מעוז העליה לרגל של הפדופילים. אנשים לא רוצים לגור ב"סלמס" לא בשל גזענות למרות שיש גם גזענות אלא בגלל שבמקומות כאלה כל השירותים הלא טובים ממילא של המדינה יותר גרועים זאת התגובה שלי אליך גם למלה אנשים לא רוצים לגור במקומות אחרים זולים בארץ כי אין תחבורה ראויה למקומות עבודה ושירותי החינוך, הבריאות, הרווחה הרבה יותר גרועים מכל המקומות האחרים. הילדים שם גדלים בעוני וסיכון ולא היית רוצה שהנכדים שלך יגדלו שם לא בגלל גזענות אלא בגלל שאתה דואג לשלומם הפיסי והנפשי. כל עוד לא היו לי ילדים לא הפריע לי לגור במקומות זולים לחסוך כסף אבל כשהילדים הגיעו לגיל של מסגרות חינוכיות החשיבה משתנה. זה לא עניין של גזענות. בשמחה אקבל לאזור מגורי אנשים מגווני עור שונים ודתות שונות ובהיותי אתיאיסטית לא היה לי בעיה לקבל חתן או כלה לא משנה מאיזה דת או גזע. אבל לגור ב"סלמס" עלול להיות לזה מחיר שאיני רוצה שילדי ישלמו. המחיר של לחיות עם ילדים בסיכון ולהיות חשופים יותר לפדופילים, עזובה וכו' לו היו בארץ שירותי, בריאות, חינוך ורווחה שוויוניים ותנאי קיום בסיסיים והגיוניים לבני המעמד הנמוך הייתי שמחה לגור בכל מקום.

הקרטל הוא פשע

המדינה חייבת לטפל בפושעים

נו בזה אנחנו מסכימים וגם בכך שטייקון איננו בהכרח גורם שלילי לכלכלה

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר