מסתבר שמה שהם רוצים, והוא נותן, הציע השמאל לתת כבר אתמול.

יש מה שהוא לא מוכן לתת - דיור בר השגה. הוא מנסה לשמא את עיני הציבור בו(נ)ד"לים, מזימה להעביר את קרקע הלאום לידי הטייקונים. לא פלא שהצעירים לא קנו את המזימה הזו.

השמאל,חיה חולנית מעוותת,נתניהו העביר חוק של ועדות עוקפות בירוקרטיה

נתניהו עושה למען הוזלת הדירות,גורם לבנית מאות דירות,השמאל נובח שזה לא טוב ,בטח הם מרגישים שהם אפסים וכל המחאה התמוססה

מעניין, ואיך בדיוק השמאל היה גורם ליריחדת מחירי הדיור?

ודיור זה לא הכל, אתה גם בעד ירידת מחירי המזון, דלק וכו', בעד להוריד את מע,מ ויתר מיסים, אז נשאלת השאלה ממה תפיק ממשלת ישראל השמאלנית אם אי פעם תקום כזאת בכלל הכנסותיה? מגזים שבמערכת העיכול של חרדים ומתנחלים? כי אפיעלו הגז הטבעי שליד חופינו- אינני ממליץ לאף אחד לפתוח את הפה ולצעוק שהוא ישפר את רמת חיינו, כדי לשמור על רמת החיים הנאותה, אנחנו נצטרך לעבוד קשה, לקרוע את התחת, כמו שקורעים כבר שישים שנה בארץ הזאת ולשלם מיסים. אם רוצים קפיטליזם חזירי שלא אחראי על כלום- אז משלמים מיסים כמו שיש היום, אם רוצים סוציאליזם מינימלי- משלמים מיסים כמו בשוודיה שהם לעתים עד חצי מן המשכורת ואז\ באים בטענות. מי שיוצא לרחוב ודורש שיתנו לו- אם הוא בן אדם בעל תבונה מינימלית ולא סתם איזה עבריין, או ביריון צריך קודם לתת דשין וחשבון- על סמך מה שיתנעו לו? מה הוא נותן למדינה כזה כדי שהיא תתן לו הכל? מה הוא נותן 10-15% מן המשכורת וכבר דורש שיממנו לו 70% מן ההוצאות? לא יודע אולי זה סוציאליזם, אבל סוציאליזם מהפכני שמטרתו להרוס את המדינה כפי שהיא ושם איך זשהו, תסלח לי, מקומם של טיפוסים כאלה בכלא!!!

תסכול הימנמני עולה על גדותיו. רק אתמול ניסחו דרישות,"ולא יודעים מה רוצים"

אני אגיד לכם מתי יהיה טוב ויהיה כסף ותקציבים לכולםםםםםםםםםםם

כאשר נמצא כ100 בארות נפט שיפיקו מיליון חביות ליום עד אז נחלק מה שאפשר אני קורא למפגינם, המסר הובן, בבחירות הקרובות הבחירות לכנסת ולהבחר פתוחים לכולםםםםםםםם בינתיים אתם מתחילים להמאס המדינה חייבת להיות מוכנה לעוד חודש ואז נמצא עצמנו בהליך שונה ומסוכן יש פשוט להתכונן, שלא רק שחלק ישארו ללא קורת גג, אומה שלמה עלולה להשאר ללא בית לאומי

להנות היום מה שתפסידו למחר

שלושה שבועות יש הפגנה,עדין לא ידוע מה רוצים,רק קוסאומו המדינה

ההפגנה הזו נכשלת,השמאל אשם, כי בכוונה לא מחליט מה רוצה,ומנסה להכפיף את רצונותיו לאגדנדה השמאלנית, בקצור כמו שאמרו בתכנית הבדור, " קוסאומו המדינה" על זה הסכימו כולם

THE END

התפטרות הרופאים המתמחים כאינדיקציה להתפרקות אושיות המדינה מדינה שרופאיה מתפטרים היא מדינה שאיבדה את דרכה לדעת - גם אם יעלה שכר המתמחים לרף הגיוני בקנה מידה תואם מדינה שאינה נחשלת המשמעות הסוציאלית של התפטרות קולקטיבית של אחת הקבוצות האיכותיות והנחוצות ביותר במדינה -התפכחות לתוך מציאות של ניצול ואובדן דרך בלתי הפיך - במדינה בה ספרים נשרפים ישרפו גם אנשים זו רק שאלה של זמן וכך גם במדינה שמתמחיה מתפטרים יגדשו האזרחים את נמלי התעופה בכדי לברוח. התפטרות המתמחים חמורה מהתפטרות כל חברי הכנסת ושוות ערך משמעותית להתפטרות כל הקצונה הצה"לית רבותי עת לשקול ירידה מנתיב התנגשות בן כעשרים שנה או ירידה מהארץ

התפתרות המתמחים,שקולה להתפטרות מאשתך,אין לזה משמעות פוליטית

וזה לא משפיע על כלום,זה אקט שמטרתו להשיג יותר כסף, זה מו"מ רגיל על שכר, לדעתי צודק ,אבל אני סומך על ממשלתנו הנבחרת שתדע להתמודד

אני אגיד לכם מתי יהיה טוב ויהיה כסף ותקציבים לכולםםםםםםםםםםם

כאשר נמצא כ100 בארות נפט שיפיקו מיליון חביות ליום עד אז נחלק מה שאפשר אני קורא למפגינם, המסר הובן, בבחירות הקרובות הבחירות לכנסת ולהבחר פתוחים לכולםםםםםםםם בינתיים אתם מתחילים להמאס המדינה חייבת להיות מוכנה לעוד חודש ואז נמצא עצמנו בהליך שונה ומסוכן יש פשוט להתכונן, שלא רק שחלק ישארו ללא קורת גג, אומה שלמה עלולה להשאר ללא בית לאומי

היות ולא נמצא עוד מאה מקורות נפט,הפתרון,הייטק, הגניוס היהודי

איזו פיצה מותר להם להזמין, ואיזו אתה לא מרשה, ימנמנינו המתוסכל?

הסלוגן שלך ימנמן מתוסכל,מתאר במדויק את הרגשת השמאל המתוסכל

השמאל שעושה תרגילי החלפת מנהיגיו בפרוטה מתוסכל מהקטנת מספר התומכים בו, כל ההפגנה הזו זה רעיון שמאלני הרוכב על תסכול של עניים,בלתי מרוצים וסחטנים נוספים, וכשהכל יגמר התסכול יתגבר כי תמורת כמה שקלים שתחלק ההממשלה ,יבינו כולם שהכל היה סתם, לדוגמה,חוק הועדות בניה,שכל כך התנגדתם לו,נחקק,על אף רצונכם,אז תתחילו להתאמן על תסכול,כי העתיד יביא תסכול נוסף

דווקא לאור 250 אלף המכוניות ומיליון היוצאים דרישותיהם צודקות יותר.

את שוכחת, או לא רוצה לזכור כי, אלה שמחליפים מכונית כל שנתתים מחזיקים גם דירה, או שתיים, ואלה שיוצאים השנה יצאו גם אשתקד. אלה שהפגינונוסעים בסוברו 1995, והיציאה היחידה שלהם היא למכולת.

אז ,קומוניסט כמוך,מתוסכל, נוסע בטרנטה,אובר דרפט בבנק

אין לך כסף לקנות תרופות,אין לך כסף לתת העשרה לילדיך ונכדיך,אז הרעין המטופש זה לקחת מהעשירים,לחלק לעניים כך שלכולם יהיה, רעיון שהוכח כהרסני,להזכירך,רוסיה התפרקה,הקיבוצים הפרטו,מוכרים הכל,הזקנים רעבים, אין כמו קפיטליזם,הרעיון הקפיטליסטי פשוט,לדאוג שלרבים יהיה טוב ולמעטים יהיה רע, לעומת הרעיון הקומוניסטי שלכולם רע

וזה לא משפיע על כלום,זה אקט שמטרתו להשיג יותר כסף, זה מו"מ רגיל על שכר, לדעתי צודק ,אבל אני סומך על ממשלתנו הנבחרת שתדע להתמודד

מניסיון?

ההפגנה הזו נכשלת,השמאל אשם, כי בכוונה לא מחליט מה רוצה,ומנסה להכפיף את רצונותיו לאגדנדה השמאלנית, בקצור כמו שאמרו בתכנית הבדור, " קוסאומו המדינה" על זה הסכימו כולם

ראיתי אתמול הפנינג גדול עם נרגילות ודרבוקות בכרמל, חוגגים כל היום

אני רק לא מבין למה הם לא הולכים לעבוד וחוזרים בלילה למאהל? מי מפרנסם? היום פורסם מאמר על חכם שרכש דירה בלוד 20 דקות לת"א ברבע מחיר דירה שם וצוחק על המפגינים שמתעקשים להתגורר בלב דיזינדוף וליד שדרות רוטשילד

יש לזה משמעות פוליטית ובמובן העמוק - אי אמון בסיסי החלטי וחוצה מחנות

הצהרת "אני רוצה כסף בהתאם לעבודתי ולהכשרתי ולא להיות עבד של קרטלים מונופולים ושאר נצלנים" אם שכרו של רופא נמוך ביחס למדינות מערביות אחרות למה יוקר המחיה לא נמוך בהתאם ואם כולנו משלמים יותר מידי על כל מוצר ומרוויחים פחות מדי על כל עבודה איך זה שהפער נכנס תמיד לאותם כיסים של ערפדים מבחילים קבוצה של כמה ערפדים שותה טת הזיעה והדם של מליוני האזרחים

רוצים לדרוך על הקרטלים הנצלנים ולמעוך אותם כמו ג'וקים

רוצים כלכלה מערבית אמיתית - פתוחה לתחרות על בחירת הצרכן על בסיס כדאיות של איכות ומחיר ולא כלכלה של שוק עבדים - תאכל את אותו חרא יקר בעטיפות שונות ובשמות שונים ועבור עבודתך הטובה תקבל פחות ממינימום

דווקא מתחיל להסתמן מה הם בדיוק רוצים. וזה מה שמפחיד את הימין ההתנחלותי.

הם לא מתעסקים עם ההתנחלות ועם האורתודוקסים. אבל הם כבר יודעים היטב לנסח את דרישותיהם : פחות מיסים עקיפים ( על תחבורה, מזון, דלק, חינוך, בריאות). חלוקה צודקת יותר של נטל המס הישיר. חינוך חובה חינם. בריאות בהתאם לסעיפי חוק הבריאות הממלכתי. העסקת מורים ע"י המעסיקים, ולא ע"י עמותות וקבלנים. פיקוח על המחירים שם התחרות אינה עושה את המוטל עליה. זה עדיין לא מנוסח בתחכום מספיק, אבל מי שיודע לקרוא מבין שאלה הדרישות, כולן כאחת צודקות מעין כמוהן. ההיענות לדרישות הצודקות האלה לא תשרת שום מפלגה, אבל תתרום תרומה אדירה להרגשת הלכידות של עם ישראל.

רוצים לדרוך על הקרטלים הנצלנים ולמעוך אותם כמו ג'וקים

רוצים כלכלה מערבית אמיתית - פתוחה לתחרות על בחירת הצרכן על בסיס כדאיות של איכות ומחיר ולא כלכלה של שוק עבדים - תאכל את אותו חרא יקר בעטיפות שונות ובשמות שונים ועבור עבודתך הטובה תקבל פחות ממינימום

מה שאתה מכנה 'כלכלה של שוק עבדים' הוא תוצר 33 שנות שלטון הימין.

ראיתי אתמול הפנינג גדול עם נרגילות ודרבוקות בכרמל, חוגגים כל היום

אני רק לא מבין למה הם לא הולכים לעבוד וחוזרים בלילה למאהל? מי מפרנסם? היום פורסם מאמר על חכם שרכש דירה בלוד 20 דקות לת"א ברבע מחיר דירה שם וצוחק על המפגינים שמתעקשים להתגורר בלב דיזינדוף וליד שדרות רוטשילד

למה, לדעתך, יש כה מעט חכמים כאלה ? כי, הלוך וחזור זה שעתיים.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר