הגבינות שציינת קונים רק עשירים שרוצים להשמין,אני שותה סויה

יש בעלם המערבי קונצנזוס שאת הגדה נפנה ונחזיר לערבים, לעומת זאת דרום הארץ ריק, אז שיבנו שם,ושיסדרו רכבת יעילה משם לתל אביב

סויה זה לא בריא - יצמיח לך ציצים של בחורה. פיטואסטרוגנים.

צריך להבדיל בין רצון השמאל האנטיציוני לייצר כאן מהפכה כמו בארצות ערב ולקדם הכרזת מדינה פלסטינית בחסות מסך עשן של מחאה חברתית לבין המצוקה האמיתית שקיימת כאן בשל חוסר הכבוד הבסיסי לחיי הפרט ולרווחתו המאפיין את גטו אוסלו

ראשית נכון, יצאת פרייר . גם בהולנד שלמת מחיר מופקע . ועכשיו לעסקנין.

באם תמשיך לזלול גבינות צהובות מהמשובחות שיש ליבך בגילך לא יחזיק מעמד ואז לצערך תפונה לחדר מיון ושם במקום לפגוש רופא תפגוש את הרצפים של שכנך והם הרצפים והטייחים שמרווחים הון עתק בעבודת קבלנות יטפלו בך במקום רופא שידע ששכר שעת עבודה שלו גם לאחר כל השקעתו בלימודים תהא שווה לשעת עבודה של שוטר טיפש שכל מה שהיה צריך על מנת להיות שוטר זה להביא שתי תמונות. אותם הלומדים רפואה יכולים להיות שוטרים טיפשים שוטרים לא יכולים להיות רופאים וגם פחות מרופאים שוטרים יכולים להיות רק שוטרים בקיצור מוטי מה שברצוני לומר לך שאפשר וצריך לתקן עוולות כלכליות וחברתיות אין סתירה בין כלכלה חופשית לבין שרותים ותנאים שהמדינה צריכה לספק בין קומוניזם לקפיטליזם יש מרווח עצום במרווח הזה לא השכלנו לשחק הלכנו כסומים אחר רעיון ההפרטה והכלכלה החופשית ובדרך עלינו על כל המוקשים האפשריים שבשיטה זו לא השכלנו ללמוד מחברות ומדינות שחרטו על דגלן את רעיון הכלכלה החופשית שכשלו לא למדנו וחיינו באשליה שאפשר להמשיך כך לנצח להתעלם מהחלש והנזקק הרחבנו את מעגל של הזקוקים לתמיכה וכשאני אומר תמיכה אני מתכוון גם לדבר בסיסי כמו מגורים המדינה נהגה בפזרנות בחלוקת קרקע לבנייה לעשירים שם הארנונה השמנה שם התמיכה הפוליטית המרי הזה הולך ומתגלגל אין מכנה אחד במרי הזה רופאים רפתנים חסרי דיור ועוד ועוד ועוד ויש מי שתופס טרמפ בדיוק כפי שטרמפיסטים נתלים על הצלחה זו חברה פתוחה בעלת מגוון דעות בכל מקרה מוטי למד דבר חשוב לכל בעיה יש שני פתרונות הפתרון שלי והפתרון הלא נכון.

חברה שנושאת ונותנת על אדמת תרבותה הכל בה ביזנס והאזרח בה זבל

אין שום קונצנזוס שאת יהודה ושומרון בלופלנד תפנה.

צריך לחוקק חוק משאל עם לפני כל החלטה להשמיד ישוב יהודי בארץ ישראל כולל רמת הגולן ויהודה ושומרון. משאל העם יחול רק על היהודים אזרחי מדינת ישראל גם בתפוצות. אז אתה תראה שאין שום קונצנזוס להשמיד ישובים יהודים ביהודה ושומרון. נזכיר לך את משאל מתפקדי הליכוד שאמרו לא לשרון לא להתנתקות?

אכן אין שום קונצנזוס כזה, נהפוך הוא צריך לכבוש!

הממשלה שלנו חתומה על הסכמים. אתה חי בארה"ב...די לאנחנו...אינך חלק מאיתנו. ביזית כאן ממש את ארצנו.

טענת שגאה ומאושר שאינך ישראלי. אז קדימה לך ותטיף לאובמה. עזוב אותנו. או שתשלח ילדיך לצבא כאן. שלם מיסים כאן. אז נדבר. כמה צביעות וחוסר כבוד אתה יכול להכיל. תבחר. או שאתה כאן או שם. בלי מחוייבות ואחריות אישית אין לך מה להוסיף....הכל צביעות.

מותר לו לדבר כמו לכל אחד אחר - סתימת פיות- לא בבית סיפרנו!

ראשית נכון, יצאת פרייר . גם בהולנד שלמת מחיר מופקע . ועכשיו לעסקנין.

באם תמשיך לזלול גבינות צהובות מהמשובחות שיש ליבך בגילך לא יחזיק מעמד ואז לצערך תפונה לחדר מיון ושם במקום לפגוש רופא תפגוש את הרצפים של שכנך והם הרצפים והטייחים שמרווחים הון עתק בעבודת קבלנות יטפלו בך במקום רופא שידע ששכר שעת עבודה שלו גם לאחר כל השקעתו בלימודים תהא שווה לשעת עבודה של שוטר טיפש שכל מה שהיה צריך על מנת להיות שוטר זה להביא שתי תמונות. אותם הלומדים רפואה יכולים להיות שוטרים טיפשים שוטרים לא יכולים להיות רופאים וגם פחות מרופאים שוטרים יכולים להיות רק שוטרים בקיצור מוטי מה שברצוני לומר לך שאפשר וצריך לתקן עוולות כלכליות וחברתיות אין סתירה בין כלכלה חופשית לבין שרותים ותנאים שהמדינה צריכה לספק בין קומוניזם לקפיטליזם יש מרווח עצום במרווח הזה לא השכלנו לשחק הלכנו כסומים אחר רעיון ההפרטה והכלכלה החופשית ובדרך עלינו על כל המוקשים האפשריים שבשיטה זו לא השכלנו ללמוד מחברות ומדינות שחרטו על דגלן את רעיון הכלכלה החופשית שכשלו לא למדנו וחיינו באשליה שאפשר להמשיך כך לנצח להתעלם מהחלש והנזקק הרחבנו את מעגל של הזקוקים לתמיכה וכשאני אומר תמיכה אני מתכוון גם לדבר בסיסי כמו מגורים המדינה נהגה בפזרנות בחלוקת קרקע לבנייה לעשירים שם הארנונה השמנה שם התמיכה הפוליטית המרי הזה הולך ומתגלגל אין מכנה אחד במרי הזה רופאים רפתנים חסרי דיור ועוד ועוד ועוד ויש מי שתופס טרמפ בדיוק כפי שטרמפיסטים נתלים על הצלחה זו חברה פתוחה בעלת מגוון דעות בכל מקרה מוטי למד דבר חשוב לכל בעיה יש שני פתרונות הפתרון שלי והפתרון הלא נכון.

אני לא זולל זאת, רק מעט עם כוס יין אדום מידי פעם, ועל הייתר הנאמר, אין לי הערות

להנות היום מה שתפסידו למחר

אם הייתי ראש ממשלת ישראל הייתי מכניס לשמאל

בהנחתה תכנית דיור חינם במעונות לסטודנטים באריאל בהר ברכה ובגוש עציון ומקים אוניברסיטה יוקרתית באריאל תוך סבסוד כל סטודנט לתשלום חצי מחיר לימוד שנתי + תחבורה חינם מכל מקום לכל סטודנט לאוניברסיטה. יחד עם זאת הייתי אומר לתושבי תל הביב וגוש דן מי שיגור ביהודה ושומרון יקבל דירה למשך 10 שנים בחינם ולאחר 10 שנים יתחיל לשלם אותה כשמחיר הדירה הוא חצי ממחיר אותה דירה בגוש דן. מצאתי לכם פתרונות דיור נא להכנס למשרד השיכון ולהירשם ותוך שנתיים יהיו באריאל בהר ברכה ובגוש עציון יחד למעלה מ10.000 דירות ולמעלה מ10.000 חדרים במעונות לסטודנטים. למשל דירה בהור ההר של חמישה חדרים תעלה כ 400.000 ש"ח טבין ותקילים 1/4 ממחיר אותה דירה בתל הביב. מי יוכל לסרב לתכנית הזאת? נכניס את השמאלנים לדילמה קטלנית ונרויח שתי ציפורים במכה אחת. נראה לכל שתאוות הבצע עולה כאן ומנצחת את האידאולוגיה האנטישמית האנטי ציונית הפסיכופאשיסטית השמאלנית. וכמובן נדלל את העומס המצחין על גוש דן . את התכנית הזאת ניתן לבצע גם בנגב וגם בגליל שם יבנו אוניברסיטאות ומכללות בתי ספר גני ילדים תשתית מסחרית ותחבורה כמובן. דבר שני ראש הממשלה דוגל בשוק פתוח ומדיניות השוק החופשי יפתח בבקשה את שערי המדינה ליבוא מוצרי חלב ויכניס את השוק המקומי תנובה ושטראוס הנשלטות עיי משפחות ההון לתחרות עם שוקי אירופה. לדוגמה רק שתבינו איזה דפקטים אתם ודפוקים לעומת אזרחי גרמניה להלן השוואה במחירי מוצרי החלב בין בלופלנד לגרמניה. מחיר קילו גבינת גאודה הוא 4.3 יורו שהוא 19 שקלים בישראל קילו גבינת קממבר עולה 30 ש"ח בגרמניה תשלם על קילו פחות מ15 שקלים תפסיקו להיות פראיירים ולהעשיר את משפחות ההון השולטות במשק החלב וגם הבשר ותפגינו לשוק חופשי אמיתי וזול בהרבה יותר וששטראוס ותנובה יצטרכו להכנס לתחרות עם מוצרי החלב של היבוא.

הבעיה היא הקרטלים והמונופולים והריכוזיות הנגזרים מכך.ביבי כהרגלו-

ביבי כהרגלו מדבר נכון ויפה מייד ועושה מעט מדי ומאוחר מדי ומכוער מדי

סויה זה לא בריא - יצמיח לך ציצים של בחורה. פיטואסטרוגנים.

צריך להבדיל בין רצון השמאל האנטיציוני לייצר כאן מהפכה כמו בארצות ערב ולקדם הכרזת מדינה פלסטינית בחסות מסך עשן של מחאה חברתית לבין המצוקה האמיתית שקיימת כאן בשל חוסר הכבוד הבסיסי לחיי הפרט ולרווחתו המאפיין את גטו אוסלו

אתה כותב ולא מבן בסויה,לכן גם סתם כותב,זיין מוח

הסויה רובה טרנסגנית ומכילה הרבה פיטואסטרוגנים - לא ממש בריא

בקצור כל היפנים מתו הפיאזדמפולות שאתה טוען,תחשוב שנית

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר