בלופלנד תתנצל בסופו של דבר בפני הטורקה

למה? לכאורה באמת ואין שום סיבה שבלופלנד תתנצל בפני הטורקים אבל מה לעשות הטורק'ס מתעקשים על התנצלות ובסופו של דבר השיקולים הכלכליים הצבאיים יכריעו את הכף לרעת השיקול של כבוד לאומי והגנה על חיילי צה"ל. ההגנה היא שאם בלופלנד מתנצלת זה אומר שכל מה שהגויים האנטישמים אומרים על חיילי צה"ל זה כנראה נכון.כך זה יתפס בעולם. זאת אומרת שכאן מונחים שיקולים מסחריים כלכליים מול כבוד לאומי וצדק והגנה על שמם הטוב של חיילי צה"ל. לי אין שום ספק שבלופלנד תתנצל בסופו של דבר.

ברור שישראל תתנצל

הטורקים הסבירו לישראל: ''אם אתה שופך עליי קפה בטעות לא תתנצל ?'' התנצלות אין משמעותה הודעה בפשע, אלא הודעה בטעות. אף אחד לא מאשים את ישראל ברצח. אף אחד לא טוען שישראל התכוונה מלכתחילה להרוג. אבל ישראל הרגה אזרחים טורקים ולכן על ישראל להתנצל בפני טורקיה. הבעיה שבממשלה יושבים גברים עם ''כבוד גדול'' שחושבים שהתנצלות משמעותה השפלה וזה מונע מהם להגיד סליחה. אבל אני מסכים אתך (באופן חריג !): בסופו של דבר ישראל תתנצל. 

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

הקם להורגך, תתנצל בפניו

ההתנצלות הינו רק על התוצאה , אבל לא הודאה באשמה

להנות היום מה שתפסידו למחר

אחרי ההסבר שלך אני משוכנע יותר מפעם שאתה פסיכי.

ישראל לא תתנצל

א' כי היא לא צריכה. [אני תוהה אם היית ציני בתגובתך, או שאתה באמת חושב שזו היתה הריגת אזרחים שלא לצורך?] ב' למדינה חייב שיהיה כבוד לאומי. כבוד עצמי ואגו [כל עוד אינם כל מה שיש] אינם בושה. מדינה שאין לה כבוד עצמי, סופה שיזלזלו בה. ניקח את טורקיה כמשל. עד ארדואן, מישהו זוכר את טורקיה בזירה העולמית? נאדה. הכי טורקי שהכרנו היה קפה טורקי ומוזיקה בכיינית. פתאום הגיע ארדואן, מלא טסטוסטורון כמו פלוגת גולני, ומלא בעצמו. שם זין על כולם, נעלב ויוצא, שומר על כבודה של מדינתו [הושיבו לו שר על שרשרף נמוך? הוריד מדינה שלמה לנשק לו בישבן [ובצדק]] ומה קרה? פתאום הפכה משום מקום טורקיה למובילה בעלת עצמה עצומה במזה"ת. מה השתנה? כלום. רק ארדואן - והאגו שלו. פתאום כולם סופרים את טורקיה, מכבדים אותה ונזהרים מאוד בכבודה [ארדואן מתחבר בלי חשבון לציר הרשע, מדבר על ישראל כפי ששום מנהיג טורקי לה העז מעולם וישראל מה? חוששת להגיד "כורדי" הוא מאשים אותנו ברצח עם... אנחנו מגמגמים כמו דבילים. ג'.ביבי לא יעז להתנצל כל עוד ליברמן בממשלה. כל הכבוד הלאומי שלנו [לא נעים להגיד] מתקיים איכשהו אצל האיש הזה.

טיפש, איש טיפש אתה.

אחרי ההסבר שלך אני משוכנע יותר מפעם שאתה פסיכי.

ואתה חושב שאתה נורמלי ?

ישראל לא תתנצל

א' כי היא לא צריכה. [אני תוהה אם היית ציני בתגובתך, או שאתה באמת חושב שזו היתה הריגת אזרחים שלא לצורך?] ב' למדינה חייב שיהיה כבוד לאומי. כבוד עצמי ואגו [כל עוד אינם כל מה שיש] אינם בושה. מדינה שאין לה כבוד עצמי, סופה שיזלזלו בה. ניקח את טורקיה כמשל. עד ארדואן, מישהו זוכר את טורקיה בזירה העולמית? נאדה. הכי טורקי שהכרנו היה קפה טורקי ומוזיקה בכיינית. פתאום הגיע ארדואן, מלא טסטוסטורון כמו פלוגת גולני, ומלא בעצמו. שם זין על כולם, נעלב ויוצא, שומר על כבודה של מדינתו [הושיבו לו שר על שרשרף נמוך? הוריד מדינה שלמה לנשק לו בישבן [ובצדק]] ומה קרה? פתאום הפכה משום מקום טורקיה למובילה בעלת עצמה עצומה במזה"ת. מה השתנה? כלום. רק ארדואן - והאגו שלו. פתאום כולם סופרים את טורקיה, מכבדים אותה ונזהרים מאוד בכבודה [ארדואן מתחבר בלי חשבון לציר הרשע, מדבר על ישראל כפי ששום מנהיג טורקי לה העז מעולם וישראל מה? חוששת להגיד "כורדי" הוא מאשים אותנו ברצח עם... אנחנו מגמגמים כמו דבילים. ג'.ביבי לא יעז להתנצל כל עוד ליברמן בממשלה. כל הכבוד הלאומי שלנו [לא נעים להגיד] מתקיים איכשהו אצל האיש הזה.

נחכה ונראה ...

קולכלום, תתחיל לאכול בייגלה, תזהר שלא תחנק

חברת יוניליוור הודיעה כי היא מעבירה את מפעל בייגל בייגל מאזור התעשייה ברקן שבגדה לצפת, עבודה ל50 יהודים ו50 ראשי משפחות פלסטינאיות הולכים הבייתה זו הסיבה שרוב תושבי ישראל יתחילו אולי להחרימה

איך זה קשור לטורקיה ???

זה לא קשור קיבלת מבזק, תערב שנתך

ואתה חושב שאתה נורמלי ?

מה זה נורמלי פסיכי על כל הראש

הקם להורגך, תתנצל בפניו

ההתנצלות הינו רק על התוצאה , אבל לא הודאה באשמה

אם אתה מתנצל בפני מישהו סימן שעשית לו משהו

רע.כמדומני שבלופלנד לא עשתה שום דבר רע לטורקה. חבל שלא הטביעו את הספינה על יושביה ואת הניצולים זרקו לבית הסוהר לעשרים שנה בעוון חברות באירגון טרור וסיוע לפגיעה בבטחון בלופלנד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר