הגיע הזמן לומר את האמת

מחבל יושב בכנסת ישראל. איך זה שאחמד טיבי שהיה יועצו של עראפת שמזדהה עם תנועת החמאס הקוראת להשמיד את מדינת ישראל ואומר במפורש אני נציג של העם הפלשתיני שמתרועע בגלוי וללא פחד עם מחבלים במדינות המוגדרות כמדינות אויב איך זה והוא מכהן כחבר כנסת מן המניין בכנסת ישראל? הגיע הזמן לומר את האמת גבירותי ורבותי .והיא שמדינת ישראל למעשה קיימת רק על הנייר.בפועל כבר אינה קיימת מדינה יהודית שתפקידה להוות את המסגרת לציווי הציוני קרי הקמת בית לאומי בארץ ישראל. האם לא היה מן הראוי להעמיד לדין את אחמד טיבי שהרי הוא עבר לא פעם ולא פעמיים על החוק הישראלי האוסר לנהל מגעים עם מחבלים. האם מדינת הבלוף בלופלנד קובעת מי מחבל ומי לא מחבל לפי גחמות מדיניות ולא לפי פעילות טרוריסטית?

מחבל היושב בכנסת ישראל

מחבל

טוב אמריקנסקי.....................

אין ספק שיש בעיה עם חברי הכנסת הערבים.........

החוסן והכוח שלנו נובע ממשטרנו הדמוקרטי. מוטב שהמתנחלים יפנימו.

ודמוקרטיה פירושו 'חוק אחד יהיה לך'. אם אתה יהודי, היית צריך לדעת.

מחבל היושב בכנסת ישראל

מחבל

אם בן ארי הכהניסט יושב בכנסת, לטיבי בוודאי שמותר.

בן ארי לא מחבל ולא יועץ טרור והוא יהודי

והוא לא נגד מדינת ישראל דווקא בעד מדינה יהודית. אתם לא יכולים לעשות השוואה בין אחמד טיבי לבן ארי. הם פועלים במישורים מנוגדים לחלוטין. האחד מעוניין להרוס את מדינת היהודים והשני מעוניין לחזק אותה.

בן ארי בפירוש נגד הדמוקרטיה, גזען שמקומו בחברה הגונה לא יכירנו.

לא כל מי שנגד דמוקרטיה הוא גזען

ולא הדמוקרטיה היא הנושא כאן. אתה חייב להתאפס ולהיות ממוקד. יש לך נטייה לבלבל ולערב מין שאינו במינו. מה שחשוב זה שבן ארי בעד מדינה יהודית בארץ ישראל ואחמד טיבי לא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר