אבל זה בדיוק גם מה שמפריע לו, שהם אזרחי ישראל.

לפעמים מפריע לי שאנשים כמוך הם אזרחים ישראלים

אבל אני בולע את הצפרדע ... אבל: כמו שלא שוללים אזרחות בגלל גזענות, טפשות, ביצוע עבירה פלילית וכו, אין לשלול אזרחות מאדם רק בגלל שהוא מוסלמי. הפעם האחרונה ששללו מיהודים אזרחות בגלל דתם היתה בגרמניה הנאצית.

ובהמשך לדבריו של ידידי אמוץ

לי לפעמים ובדר"כ מפריע שאנשים כמוך הם אזרחים ישראלים. מאוד מאוד מפריע אתה בטיולים הרבים שלך לחו"ל מייצג את מדינתך באופן מחפיר, נשמח אם תשאר שם. תודה סיימתי

מוכיח בשער.

מה הטעם להדחף אל תפקידו של משרד החוץ הן הישראלי והן האמריקאי בסוגית האזרח הישראלי שנעצר במצרים? במה תועיל טענתי האישית אל מול מעשי המצרים לטוב או לרע? האם דעתי על הנעשה במצרים תשפיע באיזה אופן על מצרי כזה או אחר? אני בספק. אני לא מצרי ואני לא מעוניין לקחת על עצמי את התפקיד של מוכיח בשער המצרי. למצרים יש כמותי מבחינתם לרוב. אני ישראלי וזירת ההשפעה שלי היא כאן ולא שם. טענותי החברתיות הן כלפי החברה שבה אני חי ולכאן אני מפנה את הבקורת שלי מהטעם שהחברה שבה אני חי חשובה ויקרה לי. זה שלדעתך דעותי הן חתרניות ומסוכנות? זבש"ך.

כמוך יש במצרים

אז ספר לי איפה הם בדיוק . כי אם בישראל היו עוצרים אזרח מצרי שואף שלום שבא לארץ כדי לקדם שלום ושלווה בין העמים (זה בערך מה שאילן גרפל עשה במצרים) והוא היה נעצר על ידי השלטונות ומואשם בריגול - אין ספק לרגע שאירגוני זכויות אדם בעני עצמם דוגמת בצלם ושלום עכשיו היו הופכים עולמות. ואת זה אתה וקולמוס ושאר צדיקים לטובת הצד שכנגד - פשוט לא רוצים (או אולי לא מסוגלים?) להבין.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

לא הכל מפריע לי

''מפריע לך גם שיהודים חיים על אדמות טרשים ביהודה ושומרון'' מאוד מפריע לי ! אני שונא גנבים ופושעים. ''ואני מניח שגם מפריע לך שיהודים חיים בגליל.'' למה שזה יפריע לי ??? ''מה שלא מפריע לך ככל הנראה הוא שיהודים חיים ברמת אביב ג על אדמות הכפר הערבי לשעבר שייך מוניס כי ליהודים העשירים (והאשכנזים / חילונים / אקדמאים) מותר. להם יש זכויות יתר.'' איך הצלחת לשרבב אשכנזים/חילונים/אקדמאים לדיון ? תסכולים וגזענות לא קשורים לדיון (אולי בעצם כן ?). ''והשימוש הלא חכם שלך בשואה מביא אותי להזכיר לך שאבו מאזן הנערץ עליך הצהיר זה מכבר שיהודים לא ישארו בפלשטין המשוחררת.'' ומה הקשר בין אבו-מאזן הנערץ והדגול לשואה ?

עצם העובדה שזה מקפיץ אותך - מדברת בעד עצמה.

וכל השאר אפילו לא ראוי להתיחסות.

כמוך יש במצרים

אז ספר לי איפה הם בדיוק . כי אם בישראל היו עוצרים אזרח מצרי שואף שלום שבא לארץ כדי לקדם שלום ושלווה בין העמים (זה בערך מה שאילן גרפל עשה במצרים) והוא היה נעצר על ידי השלטונות ומואשם בריגול - אין ספק לרגע שאירגוני זכויות אדם בעני עצמם דוגמת בצלם ושלום עכשיו היו הופכים עולמות. ואת זה אתה וקולמוס ושאר צדיקים לטובת הצד שכנגד - פשוט לא רוצים (או אולי לא מסוגלים?) להבין.

זה אתה שמתעקש לא להבין(או שאתה באמת לא יכול להבין)

כשאמרתי שיש במצרים כמותי, התכוונתי כאלה שהם "מוכחים בשער" כלומר, כאלה שיש להם ביקורת על החברה שבה הם חיים. בכל חברה יש אנשים שמבקרים את חברתם וגם אתה אם אני לא טועה מבקר מפעם לפעם את החברה שבה אתה חי. הבקורת שלך לטעמך, לגיטימית כי היא מבקשת מהחברה בה אתה חיי להיות כזאת לפי סולם הערכים שלך ואילו הביקורת שלי באה מסולם הערכים שלי. אתה לאומן גזעני ואילו אני הומניסט ליבראלי. צאה וראה שהביקורת שלך היא כלפי החברה הישראלית שלא נענית לציפיות שלך ואתה לעולם לא תבקש מהמצרים להיות כמוך, כלומר לאומנים גזעניים ומה שאתה מבקש שהם יהיו כמוני ואילו אתה תישאר בדעותך.

יחי ההבדל הקטן

הביקורת שלך ושל חבריך - לא תמיד, אבל בדרך כלל היא לטובת האויב הערבי. ספר לי על ערבי אחד - ממרוקו ועד אפגניסטן - שמפגין או עושה איזו מחווה לטובת יהודים בישראל או שלא בישראל - כמו לטובת אילן גרפל. אתה לא תספר לי = כי עוד לא נולד כזה !!!

ידידי..........

דן בן אמוץ המנוח כתב מזמן מזמן שזיונים זה לא הכל. מה לעשות, ומסתבר שגם כסף זה לא הכל. וגם אם בסעודיה הם ירויחו יותר, וגם אם בלונדון היאוש נעשה יותר נוח, וגם אם בניו יורק ההצגות הכי שוות, וגם אם בפריז מתקלחים פעם בחודש ועדיין הריח נסבל, עדיין - אנחנו נשארים בארץ כי בין אם ערבים ובין אם יהודים - לכולנו אזרחות ישראלית וזה מה יש ועם זה ננצח. שבת שלום

אחותי...

דן בן אמוץ היה סקס מנייאק ובתור שכזה - שלא יתן לנו עצות ופילוסופיות בגרוש. לעצם העניין - דברים משתנים. במיוחד במזרח התיכון. רוב רובן של נשות פריז כבר עברו מזמן לאמבטיות קצף של פעם ביום לפחות. בלונדון צריחי המסגדים מתרבים כפיטריות אחר הגשם. אבל מה שנכון - אנחנו נשארים בארץ. לפחות אני - שאפילו דרכון ישראלי אינני מחזיק. וממש לא משנה אם מה שיעביר את הערבים מכאן לחצי האי ערב זה הכסף או הקירבה למכה. בסופו של יום - בבלקן, בקפריסין וגם בהודו ופקיסטן - אנשים עברו דירות בלי להתארגן מראש אפילו ובלי פליקס מהגשש שיוביל להם את הכבל של הטוסטר אוון. וכל מה שאני שואף איליו זה שלא נדמה להם ומה שקרה שם - לא יקרה כאן. המשך שבת שלום !!!

מוכיח בשער.

מה הטעם להדחף אל תפקידו של משרד החוץ הן הישראלי והן האמריקאי בסוגית האזרח הישראלי שנעצר במצרים? במה תועיל טענתי האישית אל מול מעשי המצרים לטוב או לרע? האם דעתי על הנעשה במצרים תשפיע באיזה אופן על מצרי כזה או אחר? אני בספק. אני לא מצרי ואני לא מעוניין לקחת על עצמי את התפקיד של מוכיח בשער המצרי. למצרים יש כמותי מבחינתם לרוב. אני ישראלי וזירת ההשפעה שלי היא כאן ולא שם. טענותי החברתיות הן כלפי החברה שבה אני חי ולכאן אני מפנה את הבקורת שלי מהטעם שהחברה שבה אני חי חשובה ויקרה לי. זה שלדעתך דעותי הן חתרניות ומסוכנות? זבש"ך.

לשלמי יש פשוט מזל-אימו ילדה אותו בישראל

אם הייתה מחליטה לעשות זאת אצל השכנים מסביב, לא היה שורד עד הבר מצווה

להנות היום מה שתפסידו למחר

לפעמים מפריע לי שאנשים כמוך הם אזרחים ישראלים

אבל אני בולע את הצפרדע ... אבל: כמו שלא שוללים אזרחות בגלל גזענות, טפשות, ביצוע עבירה פלילית וכו, אין לשלול אזרחות מאדם רק בגלל שהוא מוסלמי. הפעם האחרונה ששללו מיהודים אזרחות בגלל דתם היתה בגרמניה הנאצית.

להזכירך קולומוס שהיהודים לא חתרו תחת כל שלטון כולל הגרמני אז

יחי ההבדל (הלא קטן) לדעתי יש לשלול אזרחות על כל מי שלא מצהיר אמונים למדינת ישראל, לא נשלח אותו לחבל התליה, לא נגרשו ולא נכניסו לתאי הגזים, פשוט לא יצביע לכנסת, מפלגתו של ליברמן דואגת לכך, יש לי סבלנות עד שיקבל כ40 מנדטים ויודיע? יקבל, להתראות בעוד כשנתיים.

להנות היום מה שתפסידו למחר

יש הרבה נשואי תערובת ,בין פרענקים ווזווזים

למעשה אין בכלל אפליה גזעית בארץ,מלבד כמה מסכנים מקופחים ומצפצפים, הרבה יוצאי עדות המזרח הצליחו מאוד, ומצליחים וכל הכבוד

היום אולי אין

בימי שלטון מפ"י המושחת היתה אפליה גם היתה וחלק מ"הווזווזים" לא כולם נהנים מפרות האפליה עד היום. בדמות בעלות על קרקעות במקומות מאוד טובים במרכז הארץ. אלי עמיר - סופר מוכר, מתאר בספרו "מה שנשאר" בהוצאת בית עובד. איך אפשרו לאשכנזים לקנות בתים במקומות מסויימים ולמזרחים לא. הכל אמיתי מותק אני שמעתי באוזני את אחד מעובדי בית המשפט היום בדימוס, מספר לי בגאווה איך הוא הצליח להסתדר בחיים, למרות שבעיריה במקום מגוריו לא אפשרו לו לרכוש בית במקום שרצה. וכמי שהיא בת תערובת לשני הצדדים, אני מכירה טוב, אסו למחוק את העבר ולטמון את הראש בחול. היום אין אפליה, פעם היתה ובגדול ומשאבי המדינה הצעירה חולקו באופן לא שוויוני. זה שאנשים מעדות המזרח מצליחים, שהעליה היתה מאוד מאוד גדולה, אז תמיד מתוך כמות ענקית של אנשים יש את המוכשרים שיצליחו. אבל יש הרבה שחיים בעוני מחפיר עד היום בלוד ברמלה באופקים ושדרות. ואתה מוזמן לבוא ליום דיונים עמוס ומייגע של 100 איש אצל שופט פלילי ולראות מי העבריינים בדר"כ בתיקים הקלים של עבירות הרכוש, אלימות וסמים. אתה תראה שם או את הדור השלישי לעולים מעדות המזרח שלא נקלטו טוב בארץ ועדיין יש הרבה מאוד כאלה כמו שיש הרבה מאוד שהצליחו ואתה תראה שם את העליות החדשות שלא קלטו טוב בארץ את יוצאי אתיופיה ומדינות חבר העמים. ארץ אוכלת יושביה ובמקום להתרכז במצוקה הקיימת במדינה שלנו, בוחרים הקיצוניים השמאלנים לבקר את מדינת ישראל על חוסר ההומניות הלכאורית שלה כלפי אויבינו במקום להסתכל על הזוועות שמתרחשות בבית. עוני מחפיר, זנות, סמים, התעללות מינית בחסרי ישע, חוסר עזרה משווע של המדינה לטפל במצוקות הנוראות ועוד...

קודם כל ולפני הכל תהיו שמאל - ולא כנופיית גיזענים אנטישמים.

כי שמאל זה צדק חברתי. ומי שמתעלם כשאי הצדק הוא כלפי יהודים - שלא יכנה עצמו שמאל. כי שמאל זה אהבת האדם - ומי שאוהב אדם בתנאי שהוא לא יהודי - שלא יכנה עצמו שמאל. כי שמאל זה צדק לכל - ומי שחושב שצדק צריך להעשות רק לשונאי ישראל ולעשירים - שלא יכנה עצמו שמאל. כמו מי שחושב שישראל חייבת לקלוט פליטים שחורים שינקו את מחראות עשירי צפון תל אביב והרצליה פיתוח - אבל יגורו בשכונות דרום תל אביב - שלא יכנה עצמו שמאל. וכך גם כאשר שגריר מצריים אונס מלכת יופי ישראלית ואתם משתיקים את הפשע - כי שגרירות מצריים בתל אביב חשובה יותר. כך גם כאשר השילטון במצריים - בסיוע התקשורת המקומית מעלילים עלילת דם על החבר הכי טוב שלכם (שלגמרי במקרה הו גם יהודי ואזרח ישראלי) ואתם מתעלמים !!! ותעשה לי טובה - לאלוהים יש מספיק עיסוקים גם בלעדי השטויות שלך. אז תעזוב אותו בשקט.

אין מה להוסיף על המילים החכמות, הנכונות והעצובות של ידידי אמוץ.

עלילת דם אנטישמית נוסח 2011

אילן גרפל - סתם בחור טוב שרצה לסייע דווקא לנדכאים הערבים שבמצרים נכלא על ידי השלטון החדש במצרים ולמה ? אולי בגלל שבעבר הוא שירת בצנחנים? אולי בגלל שהוא בעל אזרחות ישראלית? ואולי רק מפני שהוא יהודי ? ומעניין איפה אבירי זכויות האדם שבפורום בדמותם של קולמוס ושלומי ואולי גם עודד... כנראה שכאשר מדובר ביהודי (גם אם הוא לא ממש מנאמני ארץ ישראל) זכויות האדם לא ממש חשובות....

דרושות דעות על כל מה שמעצבן אתכם בארץ

אתר חדש עלה לאויר שמאפשר לכם להעלות וידאוו על כל מה שמעצבן אתכם בארצינו הקטנטונת גלעד שליט , מחירי הדירות הקוטג וכל העולה על דעתכם הגיע הזמן לשינוי בנוסף לחתימה השמיעו את קולכם שתפו את הלינק עם חברכם בפייסבוק http://www.pplOpinion.com

השמאל, כ"כ שהוא סמול, נתקע לך עמוק בגרון. קשה לך להתמודד לעניין.

אתה חושב שתכתיב לנו מה עלינו להתפלל כל בוקר, כדי שתכיר בטובך שאנו נולדנו בצלם. איננו מרגישים צורך להוכיח דבר ע"י חזרה על דברים מובנים מאליהם, ולא אתה תקבע מה תקין ומה חסר. אם אתה חושב שעליך להתפלל כל בוקר שזכותנו על הארץ היא זכות, שהיהודים גם הם נולדו בצלם, שאלוהים ילחם לנו, ושכל הגויים שונאים אותנו, זבש"ך. אנחנו לא רואים כל צורך "להוכיח" דבר. מה שיש לנו לומר נאמר, ומה שמובן מאליו לא תמיד.

כל מה שמעצבן

אתר חדש עלה לאויר שמאפשר לכם להעלות וידאוו על כל מה שמעצבן אתכם בארצינו הקטנטונת גלעד שליט , מחירי הדירות הקוטג וכל העולה על דעתכם הגיע הזמן לשינוי בנוסף לחתימה השמיעו את קולכם שתפו את הלינק עם חברכם בפייסבוק http://www.pplOpinion.com

ממש לא צוחק. רק מצביע על כך ש...

או שאין לך מושג איפה אנחנו חיים. או שתמיד תגלה הבנה כלפי אויב מתוך הטיעון הגיזעני שהם נחותים מאיתנו. ולא אתפלא אם כך אתה גם חש כלפי כל מי שחולק עליך בתפיסתו - כי (תקן אותי אם אני טועה) אתה מחזיק בתעודה ותואר אקדמי ולכן דעתו של מי שחולק עליך אינה נחשבת.

היום השכלה אקדמאית היא דבר נפוץ

ולא בהכרח שמי שמחזיק דיפלומה ו/או משרה בעלת השפעה כתוצאה מיכולות וורבליות מפותחות ומתק שפתיים ו/או בעל יכולות קוגנטיביות גבוהות מאוד בתחומים מסויימים, מחזיק גם במתנה של היגיון בריא ופשוט, הוגנות ויושר.

כמובן שאת צודקת

מנסיון אישי אני יכול להגיד לך שמרבית הפרופסורים לפיזיקה הם מטומטמים גמורים. אין להם מושג מכלום, הם לא מבינים שום דבר, כל מה שיש להם זה יכולת וורבלית גבוהה וכך הם קנו את עולמם.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר