עלילת דם אנטישמית נוסח 2011

אילן גרפל - סתם בחור טוב שרצה לסייע דווקא לנדכאים הערבים שבמצרים נכלא על ידי השלטון החדש במצרים ולמה ? אולי בגלל שבעבר הוא שירת בצנחנים? אולי בגלל שהוא בעל אזרחות ישראלית? ואולי רק מפני שהוא יהודי ? ומעניין איפה אבירי זכויות האדם שבפורום בדמותם של קולמוס ושלומי ואולי גם עודד... כנראה שכאשר מדובר ביהודי (גם אם הוא לא ממש מנאמני ארץ ישראל) זכויות האדם לא ממש חשובות....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אתה עושה צחוק נכון ?

אתה חושב שאני לא נרעש ומודאג מכך ? ברור שכן. ואני צריך לגנות את המשטר הצבאי ששורר כרגע במצרים ? או לבוא אליהם בדרישות ? אני חושב שאתה לא מבין בכלל את צורת המחשבה שלי: אני דורש מישראל יותר מכיוון שאני רוצה להאמין שישראל נעלה על פני המשטרים החשוכים שמסביבנו. אי אפשר לדרוש מדקטטורה צבאית מה שאפשר לדרוש מדמוקרטיה. עצם זה שאני בה בדרישות אל ישראל רק מראה כמה אני מכבד, אוהב ודואג לישראל. 

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

רק שלא יהפך למשפט עזאם עזאם,שישב חמש שנים

או שהוא משתחרר תוך חודש או אף פעם

הוא אזרח אמריקאי. האמריקאים ילחצו לשחרר אותו והם יצליחו ככל הנראה כי הוא חף מפשע. אבל אם השלטונות במצרים יחליטו שהוא באמת ריגל (גם אם זה לא נכון) אז גורלו כגורל פולארד (או אף גרוע יותר). 

אתה עושה צחוק נכון ?

אתה חושב שאני לא נרעש ומודאג מכך ? ברור שכן. ואני צריך לגנות את המשטר הצבאי ששורר כרגע במצרים ? או לבוא אליהם בדרישות ? אני חושב שאתה לא מבין בכלל את צורת המחשבה שלי: אני דורש מישראל יותר מכיוון שאני רוצה להאמין שישראל נעלה על פני המשטרים החשוכים שמסביבנו. אי אפשר לדרוש מדקטטורה צבאית מה שאפשר לדרוש מדמוקרטיה. עצם זה שאני בה בדרישות אל ישראל רק מראה כמה אני מכבד, אוהב ודואג לישראל. 

ממש לא צוחק. רק מצביע על כך ש...

או שאין לך מושג איפה אנחנו חיים. או שתמיד תגלה הבנה כלפי אויב מתוך הטיעון הגיזעני שהם נחותים מאיתנו. ולא אתפלא אם כך אתה גם חש כלפי כל מי שחולק עליך בתפיסתו - כי (תקן אותי אם אני טועה) אתה מחזיק בתעודה ותואר אקדמי ולכן דעתו של מי שחולק עליך אינה נחשבת.

תתפלא אמוץ

אני קורא ומתייחס לדעותיך כי אני דווקא מעריך את תשובותיך שעל פי רוב אינן מתלהמות ואינן יורדות ומתדרדרות לפסים אישיים.

או שהוא משתחרר תוך חודש או אף פעם

הוא אזרח אמריקאי. האמריקאים ילחצו לשחרר אותו והם יצליחו ככל הנראה כי הוא חף מפשע. אבל אם השלטונות במצרים יחליטו שהוא באמת ריגל (גם אם זה לא נכון) אז גורלו כגורל פולארד (או אף גרוע יותר). 

יש להניח שישוחרר מהר. כל הסיפור קצת הזוי.

מנהל הפורום
10,000+

אתה עושה צחוק נכון ?

ישראל לא נעלה ולא נעליים ולא בטיח.

אנחנו לבנטינים.רוב הציבור היהודי הישראלי הוא לבנטיני. אתם השמאלנים האשכנזים לא בחרתם במדינה הנכונה. תחזרו ליורופה שם אתם יכולים להטביע את עצמיכם בהומניות שלכם. במזרח התיכון ההומניות שלכם היא טמטום הבל ורעות רוח. איך אומרים? "ברומא תתנהג כרומאי" במזרח התיכון תתנהג כערבי.

יש להניח שישוחרר מהר. כל הסיפור קצת הזוי.

לדעתי הוא ישב בכלא לאחר משפט לפחות 15 שנים

עד שישוחרר. המצרים הם ברברים.אל תשכח זאת. הוא בסך הכל קורבן של המדיניות המצרית העויינת את מדינת ישראל.

אני מאד מקווה שכך ושהם לא הולכים לקבור אותו כמו את עזאם עזאם

עלילת דם אנטישמית נוסח 2011

אילן גרפל - סתם בחור טוב שרצה לסייע דווקא לנדכאים הערבים שבמצרים נכלא על ידי השלטון החדש במצרים ולמה ? אולי בגלל שבעבר הוא שירת בצנחנים? אולי בגלל שהוא בעל אזרחות ישראלית? ואולי רק מפני שהוא יהודי ? ומעניין איפה אבירי זכויות האדם שבפורום בדמותם של קולמוס ושלומי ואולי גם עודד... כנראה שכאשר מדובר ביהודי (גם אם הוא לא ממש מנאמני ארץ ישראל) זכויות האדם לא ממש חשובות....

השמאל, כ"כ שהוא סמול, נתקע לך עמוק בגרון. קשה לך להתמודד לעניין.

אתה חושב שתכתיב לנו מה עלינו להתפלל כל בוקר, כדי שתכיר בטובך שאנו נולדנו בצלם. איננו מרגישים צורך להוכיח דבר ע"י חזרה על דברים מובנים מאליהם, ולא אתה תקבע מה תקין ומה חסר. אם אתה חושב שעליך להתפלל כל בוקר שזכותנו על הארץ היא זכות, שהיהודים גם הם נולדו בצלם, שאלוהים ילחם לנו, ושכל הגויים שונאים אותנו, זבש"ך. אנחנו לא רואים כל צורך "להוכיח" דבר. מה שיש לנו לומר נאמר, ומה שמובן מאליו לא תמיד.

ישראל לא נעלה ולא נעליים ולא בטיח.

אנחנו לבנטינים.רוב הציבור היהודי הישראלי הוא לבנטיני. אתם השמאלנים האשכנזים לא בחרתם במדינה הנכונה. תחזרו ליורופה שם אתם יכולים להטביע את עצמיכם בהומניות שלכם. במזרח התיכון ההומניות שלכם היא טמטום הבל ורעות רוח. איך אומרים? "ברומא תתנהג כרומאי" במזרח התיכון תתנהג כערבי.

בינתיים ה"יורופיות" שלנו מנצחת. על עפך וחמתך, גם המזרחיים שותפים.

יש עדיין חכמים שהפירוד בין אשכנזים ומזרחיים, האמיתי, או המדומה, מפרנס את ההסתה עליה הם אמונים. יש קורטוב של התנשאות בשימוש בביטוי "לבנטינים", וגם מידה לא מבוטלת של הרגשות נחיתות וקיפוח. התנשאות על הלבנטינים הילידים, והרגשת נחיתות מאותם בני עדות המזרח שאמצו בהצלחה את השקפת העולם המדעית האירופית. לו היית קצת יותר משכיל היית מרגיש כי, מה שנקרא "האביב הערבי" אינו אלא הצטרפות של הציבור הערבי המשכיל במזרח התיכון לתרבות המידע ( והמדע ) של המערב. זה עדיין יקח זמן, אבל הצעדים הראשונים לזניחת התרבות הלבנטינית, מקור הפיגור הכלכלי של המזרח התיכון, נעשים בימים אלה. תתנחם בבניית ירושלים המערבית.

השמאל, כ"כ שהוא סמול, נתקע לך עמוק בגרון. קשה לך להתמודד לעניין.

אתה חושב שתכתיב לנו מה עלינו להתפלל כל בוקר, כדי שתכיר בטובך שאנו נולדנו בצלם. איננו מרגישים צורך להוכיח דבר ע"י חזרה על דברים מובנים מאליהם, ולא אתה תקבע מה תקין ומה חסר. אם אתה חושב שעליך להתפלל כל בוקר שזכותנו על הארץ היא זכות, שהיהודים גם הם נולדו בצלם, שאלוהים ילחם לנו, ושכל הגויים שונאים אותנו, זבש"ך. אנחנו לא רואים כל צורך "להוכיח" דבר. מה שיש לנו לומר נאמר, ומה שמובן מאליו לא תמיד.

קודם כל ולפני הכל תהיו שמאל - ולא כנופיית גיזענים אנטישמים.

כי שמאל זה צדק חברתי. ומי שמתעלם כשאי הצדק הוא כלפי יהודים - שלא יכנה עצמו שמאל. כי שמאל זה אהבת האדם - ומי שאוהב אדם בתנאי שהוא לא יהודי - שלא יכנה עצמו שמאל. כי שמאל זה צדק לכל - ומי שחושב שצדק צריך להעשות רק לשונאי ישראל ולעשירים - שלא יכנה עצמו שמאל. כמו מי שחושב שישראל חייבת לקלוט פליטים שחורים שינקו את מחראות עשירי צפון תל אביב והרצליה פיתוח - אבל יגורו בשכונות דרום תל אביב - שלא יכנה עצמו שמאל. וכך גם כאשר שגריר מצריים אונס מלכת יופי ישראלית ואתם משתיקים את הפשע - כי שגרירות מצריים בתל אביב חשובה יותר. כך גם כאשר השילטון במצריים - בסיוע התקשורת המקומית מעלילים עלילת דם על החבר הכי טוב שלכם (שלגמרי במקרה הו גם יהודי ואזרח ישראלי) ואתם מתעלמים !!! ותעשה לי טובה - לאלוהים יש מספיק עיסוקים גם בלעדי השטויות שלך. אז תעזוב אותו בשקט.

ממש לא צוחק. רק מצביע על כך ש...

או שאין לך מושג איפה אנחנו חיים. או שתמיד תגלה הבנה כלפי אויב מתוך הטיעון הגיזעני שהם נחותים מאיתנו. ולא אתפלא אם כך אתה גם חש כלפי כל מי שחולק עליך בתפיסתו - כי (תקן אותי אם אני טועה) אתה מחזיק בתעודה ותואר אקדמי ולכן דעתו של מי שחולק עליך אינה נחשבת.

את התובנה שהערבים נחותים מאתנו תשמור לעצמך. כל העניין בדמוקרטיה.

לא תזכה לגלות ולו הודעה אחת של איש שמאל ברוח אותה מפיצים הימנמנים מההתנחלות, דהיינו שהערבים שונים מאתנו כבני אדם. השוני, האשמה בפיגור העולם הערבי והמוסלמי אחר העולם המערבי, הוא בהעדר דמוקרטיה. להעדר דמוקרטיה בעולם המוסלמי יש שני פנים : 1. המקום המרכזי שעדיין שמור לדת, לאומונה באלוהים והביטוי המעשי של אמונה זו הוא המקום המרכזי השמור שם עדיין לכוהני הדת. אחד הביטויים המעשיים וההרסניים של תופעה זו הוא שלילת השוויון ממחצית האוכלוסיה, הנשים. הביטוי השני של תופעה זו הוא הניהיליזם שמקורו באמונה ש"כולו מן אללה", ובתרגום לעברית "בע"ה". 2. העדר משטר דמוקרטי גורם לשליטים להתרכז בשמירה על שלטונם ( מה שעושה אצלנו המלווה של שרה ) במקום להתרכז בביטחון האומה והמדינה מחד, ופיתוח הכלכלה מאידך. ( בכלכלה המצב אצלנו בינתיים שונה, פרט להתמכרות לדת ההפרטה, גם במקומות שם היא הרסנית, כמו בחינוך, הבריאות והרווחה ).

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר