מהרגע שיהודים חזרו לעצמם הפלסטינים הרגו בהם כמעט כל יום

התבהמות זה אתה וכמותך ,קודם תוציאו מהקבר את אחינו הקבורים ורק אח"כ תפתחו את הפה אתה נאצי ואביך נאצי,אתם רצחתם יהודים,כי כל הזמן ליקקתם להם,והחיות מבינות רק כוח

וזה שהם בני עמי זה עושה אותם צדיקים ?

בחיי פגשתי יהודים נבלים ומוסלמים מקסימים. ואתה רוצה להגיד לי שלא פגשת יהודים חלאות ? אני לא שופט אנשים על פי דתם או מוצאם האתני אלא על-פי מעשיהם. והאנשים האלה הם קלגסים מהזן הבזוי ביותר. לא אתפלא אם אחד מהם הוא זה שהשחית מסגד בשטחים.

אז הגענו להסכמה - הם קלגסים ואתם סייעני אויב.

סבבה....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

איפה הסכמתי שתקרא לי סייען אויב ?

אבל אם זה עושה לך טוב, ניחא. אני לא נעלב משטויות.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

אחרי החתימה על הסכם אוסלו וואי, אחרי הכרזת המלווה על שתי מדינות ?

הנפת דגל פלסתין במערב ירושלים אינו מעשה שונה מהנפת דגל ישראל במזרחה. שתני המעשים הנם הפגנה, ולא מעשה פלילי.

אז גם הצועדים היהודים ביום ירושלים לא עשו שום מעשה פלילי, הם רק הפגינו

אבל הפגנה תמימה גם יכולה להצית אש גדולה. כמו שלקרוא "מוחמד מת" זה סמרטות אדום עבור הערבים, בדיוק כך להניף דגלי פלשתין בירושלים מול המפגינים שלנו- עבורם זה גם סמרטות אדום.

להניף דגל פלשתין זה בשבילי כמו להניף את דגל ארצות-הברית

ובטח במזרח ירושליים - שטח כבוש שהוא בוודאי יותר פלשתינאי מישראלי.

היחס שלי כלפי המדינות נבנה בהתאם ליחסן של אותן מדינות כלפינו.

אזרחי ארצות הברית לא התפוצצו בערינו, לא ערבו לנו בצידי הכביש ביהודה ושומרון, בניגוד לאותם "פלשתינאים. ולכן אין לי שום סיבה לשנוא אותם. לא היתי מניף את דגלם כך סתם, בדיוק כמו דגלה של אף מדינה זולת מדינת ישראל בלי סיבה מיוחדת, אבל יש הבדל גדול מאוד ביחס שלי כלפי לא רק דגל אמריקאי, אלא אפילו תורכי, או מרוקאי ובין דגל פלשתינאי. הרשות הפלשתינאית נכון לעכשיו בעיני היא מדינת אויב, לא ניתן לסלוח על פשעיה של אותה ישות מדינית. אני בן אדם מציאותי, נכון לעכשיו שועפת צור בהר וסילוון הם שטח ריבוני של מדינת ישראל, העניין הבינלאומי לא מעניין אותי, אני אזרח של מדינת ישראל ולא אזרח האו"ם ולא חייב להיות נאמן לאף מדינה חוץ ממדינת ישראל. אז כמו שאני רואה עכשיו- אפילו אם אי פעם יקום בישראל ראש הממשלה שירצה מאוד לתת לערבים את ירושלים- בכנסת בפניו תעמוד בעיה קשה מאוד שתדרוש ממנו רוב מיוחס ולא סתם רוב. הדבר יהיה קשה עד בלתי אפשרי ולכן אני מעיז להגיד שערבים יכולים להתפלל, לצעוק, לקפוץ ולהתפוצץ- ירושלים לא תהיה בירתם. והאמת אני שמח שכך. כי למרות שאני עובד בתל אביב- תל אביב לא שוה ולו אלפית ממה ששוה ירושלים. כמו שאמר חבר אחד שלי- בארץ יש רק עיר אחת- ירושלים, כל היתר סתם עיירות.

אמוץ - האנשים האלה הם קלגסים

תדמיין לעצמך מצעד ברובע היהודי בטהראן או בשיראז שבו מוסלמים דתיים קוראים קריאות בגנות תורת ישראל ? מה היית אומר על זה ?

בקיצור-הבעיה אינה הפנפת דגלי ישראל אלא

מי השתמש בדגלי לישראל ולטובת מה. הפצת רעל,שינאה וכיעור בשם העם היהודי. עוד חברת בת של הרעות החולות שההביאו עלינו משטרים אפלים שהיו לגדולים שבאויבי העם היהודי ומשפחת האדם בכלל.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot, ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר