קלגסיי הימין ותגובת המרצה מהשמאל

מתועבת היא תהלוכת הימין במזרח הימין וצעקותיהם 'מוחמד מת' (לינק מצורף). תהלוכה זו מזכירה תהלוכות של קלגסים ממשטרים אפלים. ראוי יחד עם זאת לגנות את תגובתו של המרצה (לינק מצורף) שקרא לשבור להם את המפרקת.

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

הערבים החיות המודרניות,משתמשים בקוראן כדי לחייב לשנוא ולרצוח יהודים

אז מצווה לנפף לנתץ לקלס את השמוק הזה שכתב הקוראן

המתנחלים החיות המודרניות, משתמשים בתורה כדי לחייב לשנוא ולרצוח פלשתינאים

גם אני יודע לכתוב שטויות מגוחכות בפורום.

קלגסיי הימין ותגובת המרצה מהשמאל

מתועבת היא תהלוכת הימין במזרח הימין וצעקותיהם 'מוחמד מת' (לינק מצורף). תהלוכה זו מזכירה תהלוכות של קלגסים ממשטרים אפלים. ראוי יחד עם זאת לגנות את תגובתו של המרצה (לינק מצורף) שקרא לשבור להם את המפרקת.

נו מה אתה רוצה - מוחמד חי ?

אם כי גם אני לא אוהב קריאות הפוגעות בדת, כל דת כמו שאינני אוהב שעלובי נפש החיים על אדמה ערבית ששוחררה ב 48 ובעליה קודמים יושבים במחנות פליטים בעזה - מכנים יהודים ציונים אמיצים וחלוצים בכינוי קלגסים.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אמוץ - האנשים האלה הם קלגסים

תדמיין לעצמך מצעד ברובע היהודי בטהראן או בשיראז שבו מוסלמים דתיים קוראים קריאות בגנות תורת ישראל ? מה היית אומר על זה ?

המתנחלים החיות המודרניות, משתמשים בתורה כדי לחייב לשנוא ולרצוח פלשתינאים

גם אני יודע לכתוב שטויות מגוחכות בפורום.

לפחות לדעתך אתה כותב כאן הבלים

אמוץ - האנשים האלה הם קלגסים

תדמיין לעצמך מצעד ברובע היהודי בטהראן או בשיראז שבו מוסלמים דתיים קוראים קריאות בגנות תורת ישראל ? מה היית אומר על זה ?

בדיוק כמו שאתם סייעני אויב.

מי שמוכן למסור לאויב אדמות תוך סיכון ברור שהן ישמשו את האויב נגדנו (כמו אדמות חבל קטיף) איננו סייען אויב? מי שמוכן לתת לסורים את רמת הגולן תוך סיכון מקור המים העיקרי של ישראל איננו סייען אויב? אפשר ומותר לגנות את מי שפוגע בדת. אבל לקרוא לבני עמך קלגסים?

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

ומה אתה יכול להגיד על הנפת דגלי פלשתין בבירת ישראל, זה בסדר?

זה מה שראיתי בסרט. תסלח לי שם היה מדובר בפרובוקציות הדדיות- ערבים התחילו עם דגלי פלשתין וקיבלו כתגובה "מוחמד מת". זה הצד השני של אותו מטבע. להזכירך בטהרן ובשירז ואפילו באיסטנבול וטשקנט איפה שזה פחות מסוכן בכל זאת אף אחד מיהודי העיר ברחובות לא מניף דגלי ישראל על דעת עצמו, כי אם יניף- לך תדע איך אנשים ברחוב יגיבו. ואם מישהו יגיב במכות, אני אצטרך להגיד שאותו יהודי בעצמו אשם- כי איבד את חוש ההשרדות. אבל מה שלא יקרה- אין לך שום סיכוי לפגוש דגל ישראל במרבית מדינות העולם, נו רק אולי על שגרירות ישראל, או בקשר לפוליטיקה מיידית, כאות כבוד למדינה שלנו. כל מה שקרה כאן- יהודים פעם אחת עשו לערבים מה שערבים נוהגים לעשות ליהודים במקומות רבים בארץ כשמרגישים את הכוח. הפעם יהודים הרגישו את הכוח, איך לא, הרי שוטרים וחיילים חמושים ליוו אותם. המצעד עם דגלי כחול לבן בעיני היה הכרחי במזרח ירושלים, אבל פרובוקציות היו מטומטמות, כולנו יודעים שמוחמד... מת, זה לא יכול להיות אחרת, כנראה גם מוסלמים רבים יודעים. במקום הצועדים היתי מסתפק בקריאה אחת- "המקומות הללו לעולם לא יהיו תחת שום ריבונות- זולת ריבונות ישראל". אם תרצו- זה היה מפצץ את הערבים חזק פי כמה מאשר פרסום סיפור על המוחמד שבעצם כולם יודעים מה מצבו בין חיים ומתים. אז מבחינתי אף אחד לא קלגס, או שכל בני אדם שבעולם קלגסים. כי מה שראיתי אז זה כה טבעי בהתנהגות כלפי האויב, כשאתה הצד החזק. תאמין לי, אילו מאה מאותם מפגינים היו מופיעים כפי שהם עם דגלי כחול לבן אבל ללא נשק וללא ליווי משטרתי- ספק גדול האם מישהו מהם היה יוצא מזה בריא ושלם. זה בעצם הסיפור.

להניף דגל פלשתין זה בשבילי כמו להניף את דגל ארצות-הברית

ובטח במזרח ירושליים - שטח כבוש שהוא בוודאי יותר פלשתינאי מישראלי.

בדיוק כמו שאתם סייעני אויב.

מי שמוכן למסור לאויב אדמות תוך סיכון ברור שהן ישמשו את האויב נגדנו (כמו אדמות חבל קטיף) איננו סייען אויב? מי שמוכן לתת לסורים את רמת הגולן תוך סיכון מקור המים העיקרי של ישראל איננו סייען אויב? אפשר ומותר לגנות את מי שפוגע בדת. אבל לקרוא לבני עמך קלגסים?

וזה שהם בני עמי זה עושה אותם צדיקים ?

בחיי פגשתי יהודים נבלים ומוסלמים מקסימים. ואתה רוצה להגיד לי שלא פגשת יהודים חלאות ? אני לא שופט אנשים על פי דתם או מוצאם האתני אלא על-פי מעשיהם. והאנשים האלה הם קלגסים מהזן הבזוי ביותר. לא אתפלא אם אחד מהם הוא זה שהשחית מסגד בשטחים.

לפחות לדעתך אתה כותב כאן הבלים

כמובן

כל מי שכותב דבר שכזה כותב דברי הבל. הבעיה אתך זה שאתה באמת מאמין בדברי השטנה שאתה מפיץ.

ומה אתה יכול להגיד על הנפת דגלי פלשתין בבירת ישראל, זה בסדר?

זה מה שראיתי בסרט. תסלח לי שם היה מדובר בפרובוקציות הדדיות- ערבים התחילו עם דגלי פלשתין וקיבלו כתגובה "מוחמד מת". זה הצד השני של אותו מטבע. להזכירך בטהרן ובשירז ואפילו באיסטנבול וטשקנט איפה שזה פחות מסוכן בכל זאת אף אחד מיהודי העיר ברחובות לא מניף דגלי ישראל על דעת עצמו, כי אם יניף- לך תדע איך אנשים ברחוב יגיבו. ואם מישהו יגיב במכות, אני אצטרך להגיד שאותו יהודי בעצמו אשם- כי איבד את חוש ההשרדות. אבל מה שלא יקרה- אין לך שום סיכוי לפגוש דגל ישראל במרבית מדינות העולם, נו רק אולי על שגרירות ישראל, או בקשר לפוליטיקה מיידית, כאות כבוד למדינה שלנו. כל מה שקרה כאן- יהודים פעם אחת עשו לערבים מה שערבים נוהגים לעשות ליהודים במקומות רבים בארץ כשמרגישים את הכוח. הפעם יהודים הרגישו את הכוח, איך לא, הרי שוטרים וחיילים חמושים ליוו אותם. המצעד עם דגלי כחול לבן בעיני היה הכרחי במזרח ירושלים, אבל פרובוקציות היו מטומטמות, כולנו יודעים שמוחמד... מת, זה לא יכול להיות אחרת, כנראה גם מוסלמים רבים יודעים. במקום הצועדים היתי מסתפק בקריאה אחת- "המקומות הללו לעולם לא יהיו תחת שום ריבונות- זולת ריבונות ישראל". אם תרצו- זה היה מפצץ את הערבים חזק פי כמה מאשר פרסום סיפור על המוחמד שבעצם כולם יודעים מה מצבו בין חיים ומתים. אז מבחינתי אף אחד לא קלגס, או שכל בני אדם שבעולם קלגסים. כי מה שראיתי אז זה כה טבעי בהתנהגות כלפי האויב, כשאתה הצד החזק. תאמין לי, אילו מאה מאותם מפגינים היו מופיעים כפי שהם עם דגלי כחול לבן אבל ללא נשק וללא ליווי משטרתי- ספק גדול האם מישהו מהם היה יוצא מזה בריא ושלם. זה בעצם הסיפור.

אחרי החתימה על הסכם אוסלו וואי, אחרי הכרזת המלווה על שתי מדינות ?

הנפת דגל פלסתין במערב ירושלים אינו מעשה שונה מהנפת דגל ישראל במזרחה. שתני המעשים הנם הפגנה, ולא מעשה פלילי.

הערבים החיות המודרניות,משתמשים בקוראן כדי לחייב לשנוא ולרצוח יהודים

אז מצווה לנפף לנתץ לקלס את השמוק הזה שכתב הקוראן

נמצ

אתה יורה לעצמך ברגל. לשלול מבני אדם צלם אנוש הוא התבהמות.

במקרה הזה מותר להשוות את התבטעותך לנאצים. לא בכדי כתוב ש"כולנו נבראנו בצלם". כאשר אתה מנסה לשלול ממישהו צלם אנוש אתה מקדם תובנה שאין צורך לנהוג בו כבבן אדם. זה לא פוגע בזולתך - זה מכתים אותך ואת חבריך כזהים לאותם בני אדם שהיו גרועים מחיות.

מהרגע שיהודים חזרו לעצמם הפלסטינים הרגו בהם כמעט כל יום

התבהמות זה אתה וכמותך ,קודם תוציאו מהקבר את אחינו הקבורים ורק אח"כ תפתחו את הפה אתה נאצי ואביך נאצי,אתם רצחתם יהודים,כי כל הזמן ליקקתם להם,והחיות מבינות רק כוח
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר