מצעד הגאווה אינו מצעד שמנפנף בבחירת המיניות אלא

מצעד המסמל מאבק על שיוויון זכויות לכל אדם גם אם בחירותיו שונות. ביום שהומוסקסואליות לא תהווה בעיה במשרדי הממשלה השונים ובמקומות עבודה סביר להניח שהמצעדים יעלמו.

שאלו אותך בקבלה לעבודה לגבי עדיפות מינית?

ואם כן זו עבירה על החוק

להנות היום מה שתפסידו למחר

לא צריך........

אבל מה שכן צריך זה להסיר את מסווה הצדקנות המעושה ולהיות כן. זו נטייה מינית. הקביעה שזו סטייה זו עמדה שיפוטית. שלך. והם לא מבקשים לכפות עליך דבר. אתה זה שמבקש לכפות עליהם לנהוג בהתאם לנורמות שלך, שלא יפגעו רגשותיך שלך. ואין לך שום בעיה שזה יהיה במחיר רגשותיהם שלהם. ולכן בא המצעד. כדי להראות לך שמתחת לכל הצבעים והבגדים והמוחצנות הם בדיוק כמוך. (כמובן שהכוונה אינה לך אישית, ואל תיקח את זה אישית). ושבת שלום.

וחזרנו אל נקודת ההתחלה...

כי אם הם חשים עצמם כל כך כמוני וכמוך (לא לקחתי אישית, את קצת מכירה אותי) למה להם מצעד? את עושה מצעד כדי שיכירו באהבתך לגברים (ככל הידוע לי - גבר אחד...)? אני עושה מצעד על מנת שיכירו באהבתי לנשים? אם יש להם בעיה במציאת מקומות עבודה או מגורים בגלל העדפותיהם - שיפגינו אל מול אותם מעסיקים ואל מול אותם משרדים. ועדיין אינני מבין מה כל כך גאווה יש בזה... ואחלא שבת לך ולכל עמישראל (בעיקר נשות ישראל ).

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אמוץ, שים לב היטב...........

אין כאן "אם". העובדה שלאדם יש נטייה מינית כזו או אחרת אינה מבדלת אותו מהציבור. העובדה הנוספת היא שהצדקנות מאכלת כל חלקה טובה. ואין לה בסיס. אני לא עורכת מצעד מכיוון שאני נמצאת במיינסטרים, שיתרונו היחיד הוא היותו בגדר המקובלות החברתית. חסרונו הגדול הוא ביכולת שהוא מנכס לעצמו לקבוע את נורמות המוסר לכוווווווווולם. הכוח שעומד לצידו בניכוס הזה הוא כוח הרוב. והרוב לא תמיד צודק. ובהתייחסות להומוסקסואלים לא רק שהרוב אינו צודק אלא הוא מפגין בורות ואיוולת משוועים כשהוא מתייחס לעניין הנטייה המינית האישית כאילו זו מגדירה אחרת את האדם. וזו לא (רק) בעיה של מקומות עבודה, זו התייחסות חברתית מטומטמת להפליא, שלא לדבר על מתחסדת ומפגרת וקרתנית. והגאווה האישית שלי היא שהם מקיימים את המצעד הזה ואינם חוששים להביע את עצמם כנגד הצביעות המוסרית והאטימות החברתית. ושהם גאים ובטוחים בעצמם ובזהותם, שאינה עניינו של איש לשיפוט או לביקורת.

לא צריך........

אבל מה שכן צריך זה להסיר את מסווה הצדקנות המעושה ולהיות כן. זו נטייה מינית. הקביעה שזו סטייה זו עמדה שיפוטית. שלך. והם לא מבקשים לכפות עליך דבר. אתה זה שמבקש לכפות עליהם לנהוג בהתאם לנורמות שלך, שלא יפגעו רגשותיך שלך. ואין לך שום בעיה שזה יהיה במחיר רגשותיהם שלהם. ולכן בא המצעד. כדי להראות לך שמתחת לכל הצבעים והבגדים והמוחצנות הם בדיוק כמוך. (כמובן שהכוונה אינה לך אישית, ואל תיקח את זה אישית). ושבת שלום.

נורמה=רוב

לכן יחסים הומוסקסואלים ולסביים הינם לא נורמה, כי הרוב לא כאלה מכבד את רצונם אבל על מה המצעד עם עכוזים בחוץ? מה תורם לעזזל?

להנות היום מה שתפסידו למחר

אמוץ, שים לב היטב...........

אין כאן "אם". העובדה שלאדם יש נטייה מינית כזו או אחרת אינה מבדלת אותו מהציבור. העובדה הנוספת היא שהצדקנות מאכלת כל חלקה טובה. ואין לה בסיס. אני לא עורכת מצעד מכיוון שאני נמצאת במיינסטרים, שיתרונו היחיד הוא היותו בגדר המקובלות החברתית. חסרונו הגדול הוא ביכולת שהוא מנכס לעצמו לקבוע את נורמות המוסר לכוווווווווולם. הכוח שעומד לצידו בניכוס הזה הוא כוח הרוב. והרוב לא תמיד צודק. ובהתייחסות להומוסקסואלים לא רק שהרוב אינו צודק אלא הוא מפגין בורות ואיוולת משוועים כשהוא מתייחס לעניין הנטייה המינית האישית כאילו זו מגדירה אחרת את האדם. וזו לא (רק) בעיה של מקומות עבודה, זו התייחסות חברתית מטומטמת להפליא, שלא לדבר על מתחסדת ומפגרת וקרתנית. והגאווה האישית שלי היא שהם מקיימים את המצעד הזה ואינם חוששים להביע את עצמם כנגד הצביעות המוסרית והאטימות החברתית. ושהם גאים ובטוחים בעצמם ובזהותם, שאינה עניינו של איש לשיפוט או לביקורת.

אז מה שיהפוך אותם לאהודים בציבור זה המיצעד ?

ושלא תביני אותי לא נכון, לרגע אינני טוען שאסור להם לצעוד / להפגין - גם אם זה עולה לעמישראל באנשי בטחון שיאבטחו אותם ובפקקי תנועה מעצבנים. השאלה הנשאלת - לפחות בעיני - היא: בשביל מה המצעד הזה נועד בעצם. כי מי שאיננו חושש לצעוד בכזה מצעד - חזקה עליו שלא יחשוש להציג את עצמו ככזה. ותחושת הבטן שלי אומרת שכל זה לא בא אלא לצורך התרסה ועל כך חבל לי - קודם כל בשבילם.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

שלומי אתקן לך צ"ל החלאה ולא כפי שכתבת אולי מעצבים

לגבי ההכלאה לפרד צריך זיווג חמור עם סוסה כל מילה שאוסיף רק תעצבנך

נח בשבע שגיאות

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

עניין הפרד נלקח ממך מילה במילה כולל שגיאת הכתיב. 9.6.18:03

שאלו אותך בקבלה לעבודה לגבי עדיפות מינית?

ואם כן זו עבירה על החוק

לא שואלים שאלות כאלה במקומות עבודה כי זה

בניגוד לחוק אבל אם יגלו שאתה כזה במקומות מסוימים אתה עלול למצוא עצמך במצב לא נעים. אבל זה לא רק עבודה יש דברים שקשורים גם בנישואים,חיים משותפים,פנסיה ועוד דברים שאמור להיות להיות במסגרת זכויות טבעיות. (אתה בטח תכתוב שזה לא טבעי אבל בקצב היציאה מהארון אנחנו עלולים לגלות שהמציאות שהוכתבה לנו על ידי נורמות,כללים וחוקים לא ממש תואמת את המציאות) עם קצב היציאה מהארון אנחנו בהחלט יכולים לגלות בעשורים הקרובים שהטבע האנושי קצת שונה ממה שהוכתב לנו להאמין בו וכדאי שנכין עצמינו למצעדי גאווה של סטרייטים. בכל מיקרה היום מצבם של ההומוסקסואלים טוב יותר משהיה פעם הודות למאבקים ציבוריים רבי שנים והודות למצעדים מסוג מצעד הגאווה שאיפשרו לחברי הקהילה ההומו לסבית להרים ראש ולחשוף עצמם. כדאי שנתכונן למצעד משלנו אסכם את דברי באמירה שאני מאמין שברגע שנפסיק להכתיב לאנשים איזה שוקולד להעדיף לא ניראה מצעדים שכאלה.

שלומי תראה לאן התדרדרת?

משווה בין אותו מצעד למצעד שמאחד את(כמעט) כל עם ישראל בארץ ובתפוצות לגבי האות השביעית, אם הינך נהנה מ"הכנסת אורחים", אז תהנה, לא אשנא אותך בשל כך

אין ספק שהויכוח איתך מצריך אותי לרדת לרמות נמוכות במיוחד. מה שנקרא לישר קו.

ולעניין מצעדים הפגנות ושאר מעשי אדם שנועדו להצהיר אנחנו על המפה. שהרי לאנשים בעלי כוח מעמד ונוכחות ברורה ומוסכמת אין טעם בהפגנות שכאלה מהטעם שמגדרם ברור ויציב. לא כך אצל אלה שזה מקרוב זהותם נהפכה מדחויה לרצויה ויש להם את האפשרות להצהיר על כך בפרהסיה. זה הטעם במצעד של גאים או של פטריוטים יהודים אלה ואלה מחצינים זהותם בפרהסיה ואמרים זה כוחינו.

מצעד הגאווה אינו מצעד שמנפנף בבחירת המיניות אלא

מצעד המסמל מאבק על שיוויון זכויות לכל אדם גם אם בחירותיו שונות. ביום שהומוסקסואליות לא תהווה בעיה במשרדי הממשלה השונים ובמקומות עבודה סביר להניח שהמצעדים יעלמו.

מצעד האווה מאפשר הכרויות עם דומים ויפים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר