על מה בעצם מצעד הגאווה?

העדיפות המינית של כל אדם לא מחייבת מצעדים, שיבוש החיים בפקקים אדירים ובמצעדי הבל, כל אחד יעשה במיטה מה שמקובל בינהם, אבל לנו תנו לחיות בעיר פתוחה ולא סתומה

להנות היום מה שתפסידו למחר

מבקשים שתתנצל על זה שאתה נורמלי.

כי אם להיות הומו זאת גאווה - הרי שלהיות נורמלי זאת בושה. אני מתנצל שאני קם בכל בוקר ויוצא לעבודה... מתנצל שאני משלם מיסים. מתנצל שאני הולך למילואים... וכמובן - מתנצל שמפעם לפעם אני אוהב נשים (רק אחת לצערי)

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

הם מחפשים אנשים שיצטרפו אליהם.

אצלם אין טעם אם צריכים להסתיר את דרכם.

כי אם להיות הומו זאת גאווה - הרי שלהיות נורמלי זאת בושה. אני מתנצל שאני קם בכל בוקר ויוצא לעבודה... מתנצל שאני משלם מיסים. מתנצל שאני הולך למילואים... וכמובן - מתנצל שמפעם לפעם אני אוהב נשים (רק אחת לצערי)

בשל 100 גרם(מוערך) בשר סוגרים את העיר?

לא יצא לי מעולם לשקול ישבן ממוצע, אבל אולי בקרוב גם נזכה לקבל מדד ארצי, ע"פ אזורים, כמדומני ת"א תדורג מקום ראשון, יהיה להם במה לתגאות עוד, בנוסף למחירי נדל"ן מטורפים

על מה בעצם מצעד הגאווה?

העדיפות המינית של כל אדם לא מחייבת מצעדים, שיבוש החיים בפקקים אדירים ובמצעדי הבל, כל אחד יעשה במיטה מה שמקובל בינהם, אבל לנו תנו לחיות בעיר פתוחה ולא סתומה

גם אהבת ירושלים לא מחייבת מצעדים.

ובכל זאת כל שנה ביום ירושלים יוצאים להם אוהביה למצעד דגלים שמשבש את החיים ויוצר פקקי תנועה ופרובוקציות. אבל איך אפשר להסביר לך שוטר מקוף גזעני והומופוב שחושב שבאחלה של סוס וחמור יוצא פרד. או שאולי זאת לא הייתה טעות? ויש כאן איזה סימן של כמיה ניסתרת שהיא בכלל תחושה שאתה כל כך חרד מימנה? אפשר ה, שאתה מישתוקק בסתר לבך לאות השבעית?

שלומי תראה לאן התדרדרת?

משווה בין אותו מצעד למצעד שמאחד את(כמעט) כל עם ישראל בארץ ובתפוצות לגבי האות השביעית, אם הינך נהנה מ"הכנסת אורחים", אז תהנה, לא אשנא אותך בשל כך

שלומי אתקן לך צ"ל החלאה ולא כפי שכתבת אולי מעצבים

לגבי ההכלאה לפרד צריך זיווג חמור עם סוסה כל מילה שאוסיף רק תעצבנך

אין סיבה לבושה,אין סיבה לגאווה

תתנצל גם על זה.......

שאינך מתייחס לאדם בשל היותו אדם אלא על פי העדפותיו המיניות. תתנצל על זה שאוכלוסיה לא קטנה צריכה להילחם על זכותה לא להסתיר ולא להסתתר מהחשש שמא במקומות עבודה (למשל) לא יקבלו את אנשיה או ייעצר קידומם בשל העדפותיה המיניות. תתנצל גם על זה שבמאה ה-21 עדיין צריך מצעד גאווה כדי לאפשר לאנשים להיות ישרים עם עצמם ועם סביבתם ולא להרגיש נחותים או פסולים או כל הרגשה מזופתת אחרת שה"נורמליים" גורמים להם להרגיש מתוך איזשהו רגש עליונות מזוייף וחסר שחר. ובעיקר תתנצל על חוסר ההגיון שבמשפט הפתיחה שלך "שאם להיות הומו זאת גאווה הרי שלהיות נורמלי זו בושה". הגאווה היא על עצם היכולת להיות מי שאתה בלי הצורך להסתתר ולהסתיר. הגאווה היא על היותנו כולנו שווים גם אם נטיותינו המיניות שונות. והבושה היא על כך שעדיין, בשנת 2011, צריך מצעד כדי להרגיש גאווה בשוויון.

אין בעולם מצב שאתנצל כשם שאינני מבקש מהם להתנצל.

מעולם לא היו לי דיעות קדומות על ובשל העדפות מיניות ומעולם לא טענתי שיש לקפח אותם. ואם יש צורך - יש לי על כך קבלות. אבל להבליט בגאווה (גם אם זו גאווה מעושה - עדיין זו גאווה) את הנטיה המינית שבעצם איננה אלא סטיה? מה הם מבקשים בעצם במצעד הזה ? לנפנף ולהתריס אל מול עולם ומלואו שהם שונים ואחרים? בשביל זה חייבים מצעד? שלא לדבר על המצעד בירושלים שאיננו בא אלא להתריס ולפגוע ברגשות. כפרטים כל אחד ואחד מהם הוא אדם ואין לי ספק שיש בינהם אנשים מעולים מכל הבחינות. אבל כתופעה - וכאן אולי עקב אכילס של הבעיה - הם מבקשים לכפות עלי לאהוב את התופעה ואין מצב שזה יקרה.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

על מה בעצם מצעד הגאווה?

מצעד הגאווה אינו מצעד שמנפנף בבחירת המיניות אלא

מצעד המסמל מאבק על שיוויון זכויות לכל אדם גם אם בחירותיו שונות. ביום שהומוסקסואליות לא תהווה בעיה במשרדי הממשלה השונים ובמקומות עבודה סביר להניח שהמצעדים יעלמו.

למה להסתיר את דרכם?

להיות הומו זו לא גאווה וגם לא בושה

וזו הנקודה עליה הם נאבקים. על זכותם שלא לחיות בסתר ולהחביא את מה שהם. אתה לא צריך להחביא את מה שאתה ולכן אינך צועד וזה אחלה. הם צריכים להאבק על זכותם שלא לחיות בשקר.

אין בעולם מצב שאתנצל כשם שאינני מבקש מהם להתנצל.

מעולם לא היו לי דיעות קדומות על ובשל העדפות מיניות ומעולם לא טענתי שיש לקפח אותם. ואם יש צורך - יש לי על כך קבלות. אבל להבליט בגאווה (גם אם זו גאווה מעושה - עדיין זו גאווה) את הנטיה המינית שבעצם איננה אלא סטיה? מה הם מבקשים בעצם במצעד הזה ? לנפנף ולהתריס אל מול עולם ומלואו שהם שונים ואחרים? בשביל זה חייבים מצעד? שלא לדבר על המצעד בירושלים שאיננו בא אלא להתריס ולפגוע ברגשות. כפרטים כל אחד ואחד מהם הוא אדם ואין לי ספק שיש בינהם אנשים מעולים מכל הבחינות. אבל כתופעה - וכאן אולי עקב אכילס של הבעיה - הם מבקשים לכפות עלי לאהוב את התופעה ואין מצב שזה יקרה.

לא צריך........

אבל מה שכן צריך זה להסיר את מסווה הצדקנות המעושה ולהיות כן. זו נטייה מינית. הקביעה שזו סטייה זו עמדה שיפוטית. שלך. והם לא מבקשים לכפות עליך דבר. אתה זה שמבקש לכפות עליהם לנהוג בהתאם לנורמות שלך, שלא יפגעו רגשותיך שלך. ואין לך שום בעיה שזה יהיה במחיר רגשותיהם שלהם. ולכן בא המצעד. כדי להראות לך שמתחת לכל הצבעים והבגדים והמוחצנות הם בדיוק כמוך. (כמובן שהכוונה אינה לך אישית, ואל תיקח את זה אישית). ושבת שלום.

מצעד הגאווה אינו מצעד שמנפנף בבחירת המיניות אלא

מצעד המסמל מאבק על שיוויון זכויות לכל אדם גם אם בחירותיו שונות. ביום שהומוסקסואליות לא תהווה בעיה במשרדי הממשלה השונים ובמקומות עבודה סביר להניח שהמצעדים יעלמו.

שאלו אותך בקבלה לעבודה לגבי עדיפות מינית?

ואם כן זו עבירה על החוק

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר