בשביל להפעיל את דימונה לא צריך עזרה מאף אחד....

אם כי זו תהיה הברירה האחרונה ועד איליה - יש המוווווווווון מה לעשות והמוווווווווון ברירות. ואין לי עניין ובוודאי שלא צורך למנוע את היציאה של בעחי הדרכונים של האיחוד האירופי. מן הסתם חלקם הגדול תומכי שלום עכשיו ויש גבול ושאר כנופיות הסיוע לאויב...

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

התקנאת בד"ר סטרנג'לאב? קבע מייד תור לאברבנאל!

כמה הארץ הזאת זקוקה דחוף לציונים שפויים..

ברוסיה הסובייטית אישפזו את מתנגדי המשטר.

כך שזה ממש לא מפתיע שטיפוס כמוך מחזיק עצמו שפוי ושולח לאישפוז את מי שמאמין שליהודים יש זכות לחיות בארץ משלהם. לעצם העניין - את ה"שפיות" שלך ושל שאר חבריך לתפיסה הפרו ערבית אנחנו רואים יום יום בכיכר תחרית - עת דגל ישראל עולה שם באש לקול תרועות המונים. ואת אלה שאתה רוצה למסור לידיהם אדמות, תוך גירוש יהודים מביתם, זורקים אבנים ובקבוקי תבערה על יהודים. וגם - ערבים בלב יפו - חוץ מלהניף את דגל פלשטין - קוראים לזכות השיבה (בעיברית). אז תמשיך להחזיק מעצמך שפוי וכל זמן שאתה וטיפוסים שכמותך שולחים אותי ואת שאר נאמני ארץ ישראל לאישפוז - אני רגוע !!!

אתה מתנגד משטר? אתה סתם מטורלל שזקוק לאישפוז

איזה כייף להתחיל כך את השבוע

כשסייען אויב עלוב נפש ומתוסכל כמוך מחלק לי ציונים רק תמשיך ובחיים אל תגיד שאתה מסכים איתי

כאשר מטורלל מכנה ציוני שפוי סייען אוייב הוא מעיד גם על סוג המחלה ממנה הוא סובל

בשביל לתמוך ברעיון שתי מדינות לשני עמים אתה צריך להיות -

א - תמים. ב - טיפש. ג - רשע. ד - כל התשובות נכונות.

קודם כל ציוני נאמן, ואח"כ אדם הגון. וכן, לרצות מדינה יהודית לא דו-לאומית

והיה ותקום חלילה, לא תשרוד שנה לו החמאס ישלוט בה

הסנריו של מילחמת ששת הימים יחזור כבוברנג ולא משנה איזה ממשלה תהיה לנו כאן, לא נסבןל טרור 5 ק"מ מנתב"ג וק"מ אחד מעפולה כ"ס ו19 ק"מ מנתניה

לו זה היה המצב, המלווה לא היה מסקל כל סיכוי לכינונה.

בשביל לתמוך במדינה ערבית על אדמתנו צריך להיות דינוזאור מסומם

לו היית יהוד, היית יודע שבפרשת השבוע כתוב כי, "כל הארץ לי היא".

בעיקר שקרן....

האמת - לא הייתי קונה מתניהו מכונית משומשת. אבל כשאני כותב שקרן, אני מקווה ששיקר בנאום הרצליה המתרפס שלו.

מה בקשר לנאום בר אילן ?

המיעוט הערבי בארץ הוא כ-20% מכלל האוכלוסייה

זו מדינה יהודית ולא מדינה דו-לאומית. אם ייכון שוויון אזרחי מלא לערביי ישראל כהבטחת מגילת העצמאות, כי אז יגבר תהליך הישראליזציה שלהם. לעומת זאת, אם ישראלים כמותך ימשיכו ללבות את ההסתה נגדם ואם ממשלת הימין תמשיך להפלות אותם לרעה ואם חלילה לא יהיה שלום ישראלי-פלסטיני כי אז ינהג המיעוט הערבי כמו מיעוט מדוכא והסוף מי ישורנו.

מסכים לגמרי. הנסיונות להרחיקם הם אסון. ראאד סאלח ואמוץ מבחינתי באותה סירה.

ולצערי ראאד סאלח הרבה יותר הגיוני בדרכו השטנית.
מנהל הפורום
10,000+

לו היית יהוד, היית יודע שבפרשת השבוע כתוב כי, "כל הארץ לי היא".

אתה מדהים!

איך?איך לא היצעו לך את פרס ישראל לטימטום?פרשת השבוע הייתה פרשת בהר שעוסקת בענייני שמיטה וריבית..איך הגעת לפסוק הזה שכלל לא קשור למה שאתה מפליץ כאן?! ובאמת מה עניין שמיטה להר סיני?יא ראבק.פעם בחודש אני נכנסת כדי לראות שים אותו ים ודוד רביד עדיין קלונימוט.

המיעוט הערבי בארץ הוא כ-20% מכלל האוכלוסייה

זו מדינה יהודית ולא מדינה דו-לאומית. אם ייכון שוויון אזרחי מלא לערביי ישראל כהבטחת מגילת העצמאות, כי אז יגבר תהליך הישראליזציה שלהם. לעומת זאת, אם ישראלים כמותך ימשיכו ללבות את ההסתה נגדם ואם ממשלת הימין תמשיך להפלות אותם לרעה ואם חלילה לא יהיה שלום ישראלי-פלסטיני כי אז ינהג המיעוט הערבי כמו מיעוט מדוכא והסוף מי ישורנו.

תולעת אחת מקלקלת את כל התפוח, עד שכולו נרקב

נגזר עלינו להלחם על הבית ואו לקום וללכת לחפש בית אחר, לא עיניין לגבולות 67 זו רק הסיבה

להנות היום מה שתפסידו למחר

בשביל לתמוך במדינה ערבית על אדמתנו צריך להיות דינוזאור מסומם

מסתבר שמי ימי בן גוריון כל מנהיגנו שהסכימו לחלוקה הם "מסוממים" לשיטתך??

חיינו עד 67 מופרדים מהשטחים. אם לא נעצור את הסחף וההתלהמות יהיה גרוע שבעתיים. יש מי שמנסה להעיר את השטח...וזה שיעור עבור ממשלת ישראל שחייבת להגיב לפרובוקטורים גם מקרבנו שמסיתים במודע. ערבים ויהודים. המיעוטים הללו ממיתים אסון על כולנו.
מנהל הפורום
10,000+

כאשר מטורלל מכנה ציוני שפוי סייען אוייב הוא מעיד גם על סוג המחלה ממנה הוא סובל

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר