מה הייתם עונים לזועבי

" "חברת הכנסת פנתה למבקר המדינה בדרישה לשנות את אופן לימוד השואה, זאת על רקע ההוראה לחייב ערבים להיבחן על הנושא בבגרות. "ישראל עושה שימוש בשואה לבניית זהות עיוורת לערבים" גם לז..ן, לא בא לי כבר

להנות היום מה שתפסידו למחר

זועבי הנה הצד השני של מטבע הימין הקיצוני שלנו.

במקום לקרב, עושה הכל כדי לסכסך. ולעניין באופן ענייני : חובה ללמד את מלחמת השחרור על כל היבטיה. השואה לא שייכת ישירות לנושא הנכבה, למרות שאין ספק שהתרחשותה קידמה את הכרת האומות בצורך לתת לעם ישראל מדינה משלו.

לא שווה תשובה. מצד שני נשמח לתת לה שיעורי עזר בנושא:"נכבה 2"

הייתי אומרת לגברת זובי שתיקח את כל אחיה שסובלים מלימודים אלה

ותעבור לגור בעזה. שתכתיב להם שם מה ללמד,ומה לא.

במקום לקרב, עושה הכל כדי לסכסך. ולעניין באופן ענייני : חובה ללמד את מלחמת השחרור על כל היבטיה. השואה לא שייכת ישירות לנושא הנכבה, למרות שאין ספק שהתרחשותה קידמה את הכרת האומות בצורך לתת לעם ישראל מדינה משלו.

לגמרי נכון

אתה צודק, אבל אצלהם מספר הקיצונים גבוה הרבה מהציבור היהודי שרובו מרכז/ימין מתון

עוד ניסיון נואש לחלק את העמדות פה בין "קיצונים" לבין"אנשי שלום"

ומי אלו בדיוק "הימין הקיצוני"?

מה הייתם עונים לזועבי

" "חברת הכנסת פנתה למבקר המדינה בדרישה לשנות את אופן לימוד השואה, זאת על רקע ההוראה לחייב ערבים להיבחן על הנושא בבגרות. "ישראל עושה שימוש בשואה לבניית זהות עיוורת לערבים" גם לז..ן, לא בא לי כבר

הייתי עונה לה שבחצי האי ערב יש המווווווווון מקום !!!

ולא נראה לי שהייתי מחדש לה משהו אם הייתי מספר לה שאבות אבותיה פלשו לארץ הזאת משם. וגם - שנכון לעכשיו יש שם מספיק כסף ןאדמות לקלוט פי 10 מ 5 מליון הערבים החיים בין הים לירדן.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

המחבלת בתחפושת הזו כנראה תיסכולה מהעדר בן זוג מעבירה אותה על דעתה

אצל בנות מיעוטים, לסבית הינו אות קלון

יש לי שאלה אליך...

יש לנו בכנסת כל מיני חברי הכנסת שמדברים בכל מיני קולות, החל מינמין הקיצוני וכלה בשמאל הקיצוני ועד להזדהות עמוקה ועקבית עם פלשתינים, למה אנחנו לא שומעים קולות מתונים מחברי הכנסת ממפלגות ערביות? מה בין חדש לבלעד אין שום דבר חוץ מחמאס ואל קעידה? אז אחר כך תסביר לי, איפה ערבים מתונים? למה לכנסת נכנסים בעיקר מחבלים? או שאולי המצב בחברה הערבית כמו אצלינו, למי שיש יותר כוח הוא גם נכנס יותר לכנסת? אז אולי בוא נגיד שלמחבלים יש יותר כוח?

הייתי אומרת לגברת זובי שתיקח את כל אחיה שסובלים מלימודים אלה

ותעבור לגור בעזה. שתכתיב להם שם מה ללמד,ומה לא.

לגברת זובי חסר איזה זובי ערבי של 50 ס"מ ולכן היא משתוללת

מה הייתם עונים לזועבי

מוזר שאינכם מעוניינים ללמוד איך עושים שואה

אחרי שהמנהיג שלכם תמך בשואה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר