הערבים החיים בין הים לירדן הם המשכילים ביותר בעולם הערבי.

ההשכלה והחריצות שלהם - אם תתועל לכיוונים הנכונים - תקדם את העולם הערבי מימי הביניים למאה ה 21 - וכל זאת בתנאי שיחיו בחצי האי ערב ויכולו לנצל את משאבי הטבע והעושר האגדי שאין בשום מקום אחר.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אני מציע שניתן לכל מישפחה ערבית בשטחים מיליון ש"ח ולא להתראות יותר

מכובד, ללא גירוש ולדעתי מכובד ביותר, באותו סכום של 300 אלף $ יקנו בית ועסק בעמאן

כעת אנו יודעים באיזה מחיר אפשר לקנות אותך.

צריך לשלוט בדיקטטורות מסריחות ובכלבי אדם טרוריסטיים

לא לשלוט בהם - לגרום להם להבין שהעולם יכול להיות שונה

חדש לך שאני חושב שהארץ הזו שייכת ליהודים ?

אם כן - אש תבדוק אם לא חטפת אלצהיימר.

תמשיך להתגעגע למנדט.אנחנו היהודים הציונים בנתיים בנינו

כאן מדינה. אנחנו ערים לעובדה ששמבחינתכם המדינה הזו היא רק משהו שעושקים אותו לטובת הקמת מדינת האויב אי שם בארץ החמאס ולכן נמשיך לעמוד מולכם ומול הסיפורים שלך. בשימחה נטלנו ממך את חדוות החיים תחת שליטון המנדט ואתה צריך לחיות עם זה.

גם בימי המנדט חיו בארץ מלשינים כמוך

שהסגירו יהודים לבריטים תוך ידיעה ברורה שהם יהיו בסכנת מוות. ולזה אני לא צריך להתגעגע. זה קיים בדמות סייעני אויב כמוך - שמלשינים לליצן מהבית הלבן על כל מרפסת של בית יהודי שנסגרת ברמת אשכול ומנצלים טרגדיה של משפחה לצורך רוע ליבם ורישעותם - לראות עוד ועוד חיילים חטופים ונשים וילדים נרצחים - בכך שממשלת ישראל הנבחרת תשחרר רוצחים שפלים בלי מינימום של אפשרות למנוע מהם את הרצח הבא. גם לא את החטיפה. ולרגע אין לי ספק שהיית שמח לראות גרמנים ממשיכים לשבת בכל המקומות שהזכרתי.

מה ואיפה בניתם ?

הרסתם התישבות יהודית בימית ובגוש קטיף. גירשתם יהודים מביתם. הנחתם לאויב הערבי להשתלט על אדמות ששיכות לעם היהודי. קראתם - ואתם ממשיכים לקרוא להחרים תוצרת ישראלית (ולא חשוב שעיקר המתפרנסים ממנה הם דווקא ערבים...). אז בבקשב ממך - אל תשחק לי את הציוני הבונה בשעה שאנך יותר מסייען אויב עלוב.

ערב מלמת העולם השניה חיו כאן אלפים רבים של גרמנים .

המושבה הגרמנית בירושלים, בחיפה, שרונה (הקריה של היום), וילהלמה, בית לחם הגלילית ועוד. הם לא התפוצצו באוטובוסים. הם לא הצטרפו לשום משט סיוע לנאצים. הם לא הדיחו נשים אנגליות לזנות. הם לא השתלטו על אדמות מדינה של הממלכה המאוחדת. הם לא היכו למוות אף בריטי קשיש בטיילת. ובכל זאת - מיד עם פרוץ הקרבות ריכזו אותם שליטי הארץ הבריטים במחנות ומכיוון שהרייך השלישי היה סגור ומסוגר בגלל המלחמה - נשאו אותם האוניות לאוסטרליה ולא לגרמניה. כנראה שלא חייבים חתונה מלכותית בשביל להתגעגע לימי המנדט...

הם אמנם רחוקים משהידים

אבל המנדט הבריטי סילקם מהארץ, כאשר וחשד בצדק על שיתוף והזדהות עם שילטון הרייך הנאצי כמדומני פוצו על הרכוש מאוחר יותר בעת תשלום הפיצויים בגרמניה ובקיזוז מה שטוב היה בזמנו, יהיה מצויין עם ערבי השטחים

להנות היום מה שתפסידו למחר

אולי גירשו אותם בגלל שאייכמאן נולד בשרונה.

לא לשלוט בהם - לגרום להם להבין שהעולם יכול להיות שונה

בטרוריסטים ערבים שמבינים רק אלימות עדיף לשלוט וזה גם מוסרי מאוד

הערבים החיים בין הים לירדן הם המשכילים ביותר בעולם הערבי.

ההשכלה והחריצות שלהם - אם תתועל לכיוונים הנכונים - תקדם את העולם הערבי מימי הביניים למאה ה 21 - וכל זאת בתנאי שיחיו בחצי האי ערב ויכולו לנצל את משאבי הטבע והעושר האגדי שאין בשום מקום אחר.

הערבים על הזין צריך לכבוש את ציון ולשלוט גם בפליטים ולטווח רחוק מאוד

גם בימי המנדט חיו בארץ מלשינים כמוך

שהסגירו יהודים לבריטים תוך ידיעה ברורה שהם יהיו בסכנת מוות. ולזה אני לא צריך להתגעגע. זה קיים בדמות סייעני אויב כמוך - שמלשינים לליצן מהבית הלבן על כל מרפסת של בית יהודי שנסגרת ברמת אשכול ומנצלים טרגדיה של משפחה לצורך רוע ליבם ורישעותם - לראות עוד ועוד חיילים חטופים ונשים וילדים נרצחים - בכך שממשלת ישראל הנבחרת תשחרר רוצחים שפלים בלי מינימום של אפשרות למנוע מהם את הרצח הבא. גם לא את החטיפה. ולרגע אין לי ספק שהיית שמח לראות גרמנים ממשיכים לשבת בכל המקומות שהזכרתי.

אתה בשטיפשותך כבר הצהרת שאתה מתגעגע למנדט

הבהרת לנו מה שעתך על ציונות ועל קיומה של המדינה הזאת . עכשיו אתה באמת חושב שתתחיל למרוח את הבולשיט שלך ולנסות לצאת באופן סביר מפלטית הפה שלך? הצחקת

מה שבטוח - על דבר אחד אינך מתווכח אפילו

על עובדת היותך - אתה ושאר חבריך סייעני האויב, המכנים עצמם שמאל - לא יותר מכנופיית שטינקרים עלובי נפש.

אמר הליצן שכתב שהוא מתגעגע למנדט

אתם חייבים ללמוד לשלוט על פליטות הפה שלכם שחושפות את היותכם מתנגדי הציונות ומדינת היהודים.

אולי גירשו אותם בגלל שאייכמאן נולד בשרונה.

על זה לא שמעתי....

מה שבטוח - לנו יש סיבות הרבה יותר רציניות בשביל להחזיר אותם למולדתם העשירה והשוממת ברובה - שבחצי האי ערב.

אמר הליצן שכתב שהוא מתגעגע למנדט

אתם חייבים ללמוד לשלוט על פליטות הפה שלכם שחושפות את היותכם מתנגדי הציונות ומדינת היהודים.

אמר סייען האויב שמסייע לחוטפי חיילים ויורי רקטות על ילדים.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר