אתה הכי צודק, יאלה ישר לעזה החמאס מחכה בקוצר רוח לעשות לך אחלה שלום

אז כאן זה המקום להוציא אגרסיות?

אפשר לראות שהחיים לא ממש הטיבו איתך. חלק מהדברים כניראה בא(או שלא בא)בדרך הטבע וחלק נרכש .מה שלא יהיה כניראה יש בך איזה צורך בלהגיד את המילה האחרונה ולהרגש שכאילו ניצחת איזה מלחמה קטנה. את יודעת מה בכדאי שלא אצה מנייק יאלה Shoot

החיים שלי לא הטיבו עמי, למה ?

אולי אני יוצאת העדה האתיופית שמופלית לרעה בשל צבע עורה ולא מוצאת עבודה מכובדת למרות שאני אקדמאית. אולי אני אם חד הורית שמתקשה לפרנס את ילדיה במדינה "הרווחה" שלנו ועוד נאלצת להתמודד עם דיעות קדומות ויחס בלתי הולם לנשים גרושות. אולי אני קשישה עם בעל נכה שעבדה כל החיים ולקראת הפנסיה מקום העבודה שלה פשט את הרגל ואין לה פנסיה והיא חיה על חסדי הביטוח הלאומי. אולי היתה לי עבודה מאוד מאוד טובה אבל הבוס שלי הטריד אותי מינית ועזבתי כי לא יכולתי יותר ועד היום לא מצאתי עבודה ממש טובה כמו העבודה שנאלצתי לעזוב. ואולי אני סתם נאצית, תגרנית בשוק עם "טבע ערבי" אז תזהר ממני יש לי הרבה אגרסיות ואתה מדליק לי בטמטומך, בהתנשאותך, בשחצנותך ובאטימותך לזולת את כל הפיוזים.

אני אשמח לעזור, אבל במצב הסכיזופרני שלך את צריכה עזרה מקצועית.

אני אסתפק במזכירה היפה שלך

החיים שלי לא הטיבו עמי, למה ?

אולי אני יוצאת העדה האתיופית שמופלית לרעה בשל צבע עורה ולא מוצאת עבודה מכובדת למרות שאני אקדמאית. אולי אני אם חד הורית שמתקשה לפרנס את ילדיה במדינה "הרווחה" שלנו ועוד נאלצת להתמודד עם דיעות קדומות ויחס בלתי הולם לנשים גרושות. אולי אני קשישה עם בעל נכה שעבדה כל החיים ולקראת הפנסיה מקום העבודה שלה פשט את הרגל ואין לה פנסיה והיא חיה על חסדי הביטוח הלאומי. אולי היתה לי עבודה מאוד מאוד טובה אבל הבוס שלי הטריד אותי מינית ועזבתי כי לא יכולתי יותר ועד היום לא מצאתי עבודה ממש טובה כמו העבודה שנאלצתי לעזוב. ואולי אני סתם נאצית, תגרנית בשוק עם "טבע ערבי" אז תזהר ממני יש לי הרבה אגרסיות ואתה מדליק לי בטמטומך, בהתנשאותך, בשחצנותך ובאטימותך לזולת את כל הפיוזים.

ניראה לי שאת פשוט סתם ולא כל הקשקשת הזו

נשף המסכות.

עוד סיבוב של מפגן טסטרון יהודי פלשתיני עבר על הדרום. זה אומר ניצחתי וזה טוען צרבתי וככה כמו שפרץ הוא חוזר אל השיגרה הפסטוראלית של פריחות האביב. ישראל עשתה ניסוי כלים דאי מוצלח עם הכיפה והפלשתיניים הראו שיש להם במחסנים טילי קורנט, בכדאי לא לפגר ולשמור על מאזן שובר שיוויון. זה שלנו ביבינו המנופח אך חזר מנסיעה לפראג וכבר הנחות את הדרג הצבאי שלא ינום ולא ישן שומר ישראל ומהעבר השני שלהם מחופשים לרמבו, מודעים שהם מוכנים לרגיעה בתנאי שתופסקנה התקיפות. זה מדבר אל זה מעל גלי האתר ולפעמים בתיווך של גורם בין לאומי כמו בימים הטובים של הגנון עם הברוגז והצילבות ותגיד לו שיבוא ותגידי לו שילך. והכל מתוזמן לשעות השידורים ואת ההצגה הזאת כולם כבר מכירים וכמו בסירטי פולחן כבר כולם יודעים את המילים ואת הפוזות ואת המשך העלילה ואת הסיום שתחילתו הקרנה מחודשת מחר באותה שעה ובאותו המקום. רק ילד אחד בן 13 שוכב וגופו מרוסק והוא משלם בעבור כולנו הצופים את מחיר ההקרנה הזאת.

אחת הבעיות אצלכם השמאלנים, היא הצורך החולני הפטולוגי לעשות סימטריה

ביננו לבין האויב הפלסטיני. אין סימטריה בין הרצון שלהם להרוג, לרצוח ולהשמיד אזרחים נשים, גברים וילדים יהודים באשר הם, לבין הצורך שלנו להתגונן ובפעולות ממוקדות לנסות ליפגוע בטרוריסטים עצמם בלבד.

ניראה לי שאת פשוט סתם ולא כל הקשקשת הזו

ואתה הטבת בדברים אלה להביע את חוסר האמפטיה שלך

למצוקות ולחוליים בחברה שלך רק הפלסטינים מעניינים אותך אתם שמאליים קיצוניים שמתהדרים בשוויון זכויות, אטומים ולא רואים כלום מסביב. אתם שנולדתם עם כפית זהב בפה צריך לדחוף לכם אותה עמוק לתחת ולנער אותכם היטב ואז אולי משהו ישתנה בראש האטום שלכם.

אני אסתפק במזכירה היפה שלך

אני רק שאלה..

אתם מוכרים גם כרטיסים להצגה שלכם?שלומי והדס מחיאות כפיים!!!! עם קלונימוט ביציע והבן של הקדוש המעונה..תענוג מדי פעם לחזור למציאות הקשה.

אחת הבעיות אצלכם השמאלנים, היא הצורך החולני הפטולוגי לעשות סימטריה

ביננו לבין האויב הפלסטיני. אין סימטריה בין הרצון שלהם להרוג, לרצוח ולהשמיד אזרחים נשים, גברים וילדים יהודים באשר הם, לבין הצורך שלנו להתגונן ובפעולות ממוקדות לנסות ליפגוע בטרוריסטים עצמם בלבד.

ובגלל זה,

אין בכלל טעם לנסות ולשכנע שמאלנים.‏ חבל על האנרגיות!‏...

המונח שמאל/ימין נשחק

יש למשל את השמאל של בן גוריון כאשר אני תומך בו ויש את הימין של כהנא כאשר אני מתעב אותו כמדומני רוב הציבור הישראלי הינו מרכז ימין בדרך המדינית פוליטית ושמאל סוציאל דמוקרטי במה שקשור לחברה וכלכלה אם למשל היו מצביעים בשני פתקים הייתי בוחר שוב בנתניהו ובמפלגת ה"עבודה" כאשר ציפיותי הינם כי שלי יחימוביץ תוביל את המפלגה

להנות היום מה שתפסידו למחר

נשף המסכות.

עוד סיבוב של מפגן טסטרון יהודי פלשתיני עבר על הדרום. זה אומר ניצחתי וזה טוען צרבתי וככה כמו שפרץ הוא חוזר אל השיגרה הפסטוראלית של פריחות האביב. ישראל עשתה ניסוי כלים דאי מוצלח עם הכיפה והפלשתיניים הראו שיש להם במחסנים טילי קורנט, בכדאי לא לפגר ולשמור על מאזן שובר שיוויון. זה שלנו ביבינו המנופח אך חזר מנסיעה לפראג וכבר הנחות את הדרג הצבאי שלא ינום ולא ישן שומר ישראל ומהעבר השני שלהם מחופשים לרמבו, מודעים שהם מוכנים לרגיעה בתנאי שתופסקנה התקיפות. זה מדבר אל זה מעל גלי האתר ולפעמים בתיווך של גורם בין לאומי כמו בימים הטובים של הגנון עם הברוגז והצילבות ותגיד לו שיבוא ותגידי לו שילך. והכל מתוזמן לשעות השידורים ואת ההצגה הזאת כולם כבר מכירים וכמו בסירטי פולחן כבר כולם יודעים את המילים ואת הפוזות ואת המשך העלילה ואת הסיום שתחילתו הקרנה מחודשת מחר באותה שעה ובאותו המקום. רק ילד אחד בן 13 שוכב וגופו מרוסק והוא משלם בעבור כולנו הצופים את מחיר ההקרנה הזאת.

אתה חוצפן, הוזה לא דובר אמת ואף אקרא לך שקרן

אם לא היו יורים על האוטובוס, הילד היה בריא בביתו, צריך להיות עיוור עם כוונת של טיל נ"ט, כדי לא לזהות אוטובוס צהוב מוביל ילדים, בגודל של בית, כי זו לא מטרה צבאית צה"ל נוהג אחרת ולא יורה בכוונה על אזרחים, לא כזה האוייב המתועב מהחמאס מאחל מכל הלב לילד דניאל בריאות שלמה

להנות היום מה שתפסידו למחר

ובגלל זה,

אין בכלל טעם לנסות ולשכנע שמאלנים.‏ חבל על האנרגיות!‏...

אחת המטרות החשובות בפורום היא להציג גם דיעות ימניות לקוראים שאינם

בהכרח גם כותבים. לא כל מה שנכתב בתגובה להודעות השמאלנים נועד לשכנע אותם, באמצעות התגובה מתאפשר להציג נקודות השקפה ימניות לכלל הקוראים.

אתה חוצפן, הוזה לא דובר אמת ואף אקרא לך שקרן

אם לא היו יורים על האוטובוס, הילד היה בריא בביתו, צריך להיות עיוור עם כוונת של טיל נ"ט, כדי לא לזהות אוטובוס צהוב מוביל ילדים, בגודל של בית, כי זו לא מטרה צבאית צה"ל נוהג אחרת ולא יורה בכוונה על אזרחים, לא כזה האוייב המתועב מהחמאס מאחל מכל הלב לילד דניאל בריאות שלמה

האם לנוכח האירוע המצוין למטה אפשר לטעון שהאחריות היא על כל צה"ל או שזה באחריות הלוחם שהרג בלבד?

חייל צה"ל, סמ"ר ס', שהיה לוחם גבעתי במהלך מבצע "עופרת יצוקה", יועמד לדין פלילי בגין עבירה של הריגה. זאת בעקבות אירוע שהתרחש במהלך המבצע בעזה, ושבו פתח באש בניגוד לנהלים לעבר קבוצת אזרחים פלסטינים. לטענת הפלסטינים, מהאש נהרגו אם ובת, אך בפועל הוא יואשם בהריגת אלמוני. דבר הכוונה להגיש אישום על הריגה נחשף לראשונה ב-ynet. במקביל, צה"ל חוקר האם מפקדיו של החייל דיווחו על האירוע כראוי. גורם צבאי בכיר רמז בשיחה עם כתבים, כי דיווחם הראשוני של כמה מפקדים זוטרים לא היה כמצופה, והדבר ייבחן בחקירת מצ"ח מחטיבתו במתחם שהגן עליהם. בשלב מסוים הם הבחינו בקבוצת אזרחים, ונערכו לאפשרות שבתוכה עשוי להיות גם גורם מפגע. לפי עדות מקומית, היה מדובר ב-31 פלסטינים, בהם 21 ילדים, שהכינו כמה דגלים לבנים מסדינים קרועים. הם נעו באזור אחרי שקיבלו הנחיה להתפנות מביתם. בשלב זה נפתחה אש לעברם, וממנה נפגעו שתי נשים: מג'דה אבו חג'אג' (35), שמתה במקום ואמה, וריא סאלמה אבו חג'אג' (64), שנפצעה קשה ומתה מפצעיה כעבור זמן קצר. הפרקליט הצבאי הראשי, האלוף אבי מנדלבליט, החליט להעמידו לדין, משום שקיימות ראיות המצביעות על כך שירה במכוון מבלי לקבל פקודה ובניגוד להוראות לעבר דמות מתוך קבוצת אנשים שצעדה לכיוון מתחם שבו שהו הכוחות, ולפחות אחד מחבריה נשא דגל לבן. לפיכך, החייל יואשם בהרג של אדם אלמוני.

כנראה בשני מקרים מדובר בטעות אנוש.

שמעתי שאמרו בחדשות שכנראה ערבי שירה טיל נ"ט כיוון לעבר טנק, אבל החטיא את המטרה ופגע באוטובוס. לגבי חייל צה"ל הזה, כנראה מדובר בטעות מאוד נפוצה, טעות שבהחלט יכולה לקרות בעת הלחימה כשקבוצה של אנשים ממרחק ניכר יכולה להראות כקבוצה מאיימת ולעברם יכול לקרות שתפתח האש. או ברגע כשחייל מגלה לפתע אותם אנשים ממש לפני האף שלו, שהופיעו מעבר לפינה- גם זה יכול להגמר לא טוב עבור האזרחים, כי חייל שיופתע עלול ללחוץ על ההדק הרבה לפני שיפעיל את הראש. אני יכול להגיד רק דבר אחד- שבעת הלחימה אף בן אדם נורמלי שרוצה לחיות לא מסתובב ברחובות, אלא יושב בביתו ועוד יותר טוב, שוכב על הרצפה כדי לא להפגע. נכון מסוכן להשאר בבית שעוד מעט הולכים להוריד אותו, אבל לא פחות מסוכן להסתובב ברחובות. אני אמנם אילו היתי במצבם של אותם אנשים לא היתי יושב בבית, אבל האמת גם לא היתי בא בטענות, אילו אחר כך משהו היה קורה איתי, אבל לפחות היתי דואג שבני משפחה שלי אכן ישארו בבית בלי להציץ החוצה.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר