ברצוני לשאול כיצד בכוונתכם להגיב לגל ההכרות החד-צדדיות במדינה פלסטינית?

תודה רבה!

על מה בכוונתכם לדון עם ממשלת גרמניה מחר בירושלים? אני מבינה שמדובר בשת"פ בגד קיצוניות באפריקה??

מחר יחתם הסכם חשוב בין ישראל לגרמניה

מחר תתקים ישיבת ממשלה משותפת עם שרי ישראל גרמניה. במסגרת זו יחתם הסכם מיוחד בין משרד החוץ לבין השר לפיתוח כלכלי ושת"פ דרק ניבל. הסכם זה עוסק בהידוק שת"פ בין ישראל לגרמניה בפיתוח כלכלי וסיוע בינלאומי למדינות מתפתחות כמו מדינות אפריקה למשל. במסגרת הסיעו הבינלאומי גרמניה וישראל ישתפו פעולה בקידום טכנולוגיות חקלאיות, התמודדות עם אתגרים אקולוגים באפריקה כמו אתיופיה גאנה קניה אוגנדה וטנזיה. מדובר בכלי דיפלומטי חשוב שבו זמנית מחזק את הקשרים בין ישראל גלרמניה במקרה זה , ולמדינות אפריקה. לשיראל יש הרבה מה לתרום לעולם ועלינו לךהיות גאים שגרמניה כמדינה אחראית בחרה דווקא בישראל כפרטנרית לעבודה משותפת בחרבי העולם

ברצוני לשאול כיצד בכוונתכם להגיב לגל ההכרות החד-צדדיות במדינה פלסטינית?

תודה רבה!

בועות מטבען להתנפץ

מצער מאד שההנהגה הפלסטינית נמנעת משלבת למשא ומתן ישיר ללא תנאים מוקדמים על כל נושאי הליבה עםן הממשלה הנבחרת בירושלים. מדינה פלסטינית תקום רק באמצעות משא ומתן עם הממשלה הנבחרת בירושלים. אין משמעות להצהרות אלו מלבד יצירת אשליה לפלסטינים שתוכל לקום מדינה שלא בדרך משא ומתן עם ישראל. זוהי תופעה מסוכנת שמעלה אותם על ההעץ על הקהילה הבינל' לנהוג באחריות ולהעביר מסר לפלסטינים לשוב לשולחן המומ. תוכלו לקרוא תגובות נוספות שלי באתר www.dannyayalon.co.il

היום ב-16:30 יתקיים בפורום אירוח עם סגן שר החוץ, מר דני איילון

האירוח יתקיים בין השעות 16:30-17:30 ואפשר להתחיל לשרשר להודעה זו שאלות כבר עכשיו. אבקש לשמור על תרבות הדיון

האם יש התרחקות ביחסי ארה"ב-ישראל?

תודה רבה

רואים עד כמה מדינת ישראל חשובה לך. אני מחזקת אותך ומקווה שתמשיך לפעול ולצעוד בדיוק באותה הדרך... למען עתיד כולנו.

אני רואה שאתה פעיל מאוד במדיה החברתית- מדוע לדעתך אחרים לא עושים זאת מספיק?

16:49 30-01-2011|%%posterlink.17551997%%

וועדת ששינסקי הגישה דו"ח מיקצועי ולא פופוליסטי, לאחר חודשים של דיונים...

בהשתתפות הגורמים המקצועיים מכל התחומים, הדו"ח מאוזן ולוקח בחשבון את הצרכים שלנו לפתח את שדה "תמר" במהירות האפשרית, באינטרס הציבורי היה צורך לאמץ אותו כפי שהוא.

ולמה מומחים ממשרד התשתיות כשהבכירים שם חברים בועדת ששינסקי?

בוועדת ששינסקי היו חברים גם מנכ"ל מ.תשתיות שאול צמח,ממונה על ענייני נפט יעקב מימרן במשרד התשתיות, ומיטב האנשים בארץ ובחו"ל.
מנהל הפורום
10,000+

היום ב-16:30 יתקיים בפורום אירוח עם סגן שר החוץ, מר דני איילון

האירוח יתקיים בין השעות 16:30-17:30 ואפשר להתחיל לשרשר להודעה זו שאלות כבר עכשיו. אבקש לשמור על תרבות הדיון

אני מייצג את הישראלים הציונים וערכיים שמעוניינים בישראל נורמאלית דמוקרטית ציונית יהודית ובעלת חוסן.

אפשר לייצג את המדינה עם הראש ולא בכוחניות אני מציע שתלמד משרי חוץ קודמים דרך ארץ דרך אגב אנחנו מדינה דמוקרטית ציונית כבר 60 שנה אז מה הסיפור ומה הקשר?

מסע הדה-לגיטימציה

כיום מנסים לערער על עקרונות הציונות והדמוקרטיה, מה שמכונה מפי הסוציולוגים: עידן הפוסט ציונות. כבר ב1975 נטען באו"ם: ציונות גזענות ומאז אנו עדים למסע מתעצם לדה-לגיטימציה. כמי ששירת כדיפלומט מיקצועי למעלה מ20 שנה תחת שרי חוץ שונים וראשי ממשלה שונים למדתי מהטובים והתעלמתי מהפחות טובים.

תודה רבה

רואים עד כמה מדינת ישראל חשובה לך. אני מחזקת אותך ומקווה שתמשיך לפעול ולצעוד בדיוק באותה הדרך... למען עתיד כולנו.

תודה גבריאלה.

אני מודה לך מאד על התמיכה, אלו עוזרים לי מאד בהמשך פעילותי לחזק את ישראל. היכן יוצא לך לעקוב אחר מגוון הפעילויות?

האם יש התרחקות ביחסי ארה"ב-ישראל?

לא! זהות הערכים והאינטרסים כמו ידידות האמת בין הממשלים ובין העמים תמשך

בועות מטבען להתנפץ

מצער מאד שההנהגה הפלסטינית נמנעת משלבת למשא ומתן ישיר ללא תנאים מוקדמים על כל נושאי הליבה עםן הממשלה הנבחרת בירושלים. מדינה פלסטינית תקום רק באמצעות משא ומתן עם הממשלה הנבחרת בירושלים. אין משמעות להצהרות אלו מלבד יצירת אשליה לפלסטינים שתוכל לקום מדינה שלא בדרך משא ומתן עם ישראל. זוהי תופעה מסוכנת שמעלה אותם על ההעץ על הקהילה הבינל' לנהוג באחריות ולהעביר מסר לפלסטינים לשוב לשולחן המומ. תוכלו לקרוא תגובות נוספות שלי באתר www.dannyayalon.co.il

למה ישראל עיוורת?

כרגע מה שחשוב זה להבין שישראל צריכה לבוא מול הפלסטינאים באמירה ישירה וברורה . אין מקום לדרישות ולתהליכים חד צדדים אם הם רוצים בטובת אנשיהם או שהם רוצים שוב ליצור כאוס שהמחיר שלו זה חמאס ? במקום דיבורי סרק על מדינה פלסטינאים הדבר הנכון לעשות זה לחזור לפורפורציות ולהיכנס אם ישראל לתהליך ולגבש הסכם ביניים ארוך טווח .

תודה גבריאלה.

אני מודה לך מאד על התמיכה, אלו עוזרים לי מאד בהמשך פעילותי לחזק את ישראל. היכן יוצא לך לעקוב אחר מגוון הפעילויות?

היום בעיקר דרך האתר שלך. כלי נהדר! מומלץ!

אני רואה שאתה פעיל מאוד במדיה החברתית- מדוע לדעתך אחרים לא עושים זאת מספיק?

אכן נבחרתי לפוליטיקאי המצייץ ביותר בישראל

בעולם בו רשתות חברתיות מובילות למהפכות אנו הדיפלומטים מוכרחים לדעת להשתמש במדיה ככלי תיקשורתי. בימים של הדלפות ענק כמו ויקיוליקס התקשורת היא חלק מהכלים הדיפלומטים העומדים לרשותנו

היום בעיקר דרך האתר שלך. כלי נהדר! מומלץ!

גבי, אוהב אותך דני אילון

המשיכי לעשות חייל ולהצטיין
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר