עברית תיקנית.דבר בנימוס

מסתבר שהחמצנו מבין ענק....העמק . חוץ מבשינאת חינם מה אתה מבין?

כרמטכ"ל לשעבר ומפקד סיירת מטכ"ל, כאיש בעל נסיון עצום במציאות חיינו. קטן עליך העמק. אפילו האיש הנערץ עליך ביבי , היה תחת פיקודו ובחר בו לשר בטחון. אבל גם שיקול דעתו בטל בשישים לעומת שלך. הסיבות שאתה מעלה להיותו בממשלה בטלות בשישים . גם אם איני מחסידי ברק, אני עדיין נדהם מעזות המצח המגלומנית שלך. ובודאי שהשינאה המפעפעת וארסית ,שאינה מעידה על שום דבר בעל ערך.

מה שהחמצת זה האימפוטנתיות שלו, ואתה שונא ימנים שמגלים לך את מבושיך1

כל שהאדיוט נגע בו כשל, לכן אתה נאלץ לחזור לעבר הרחוק שלו, שגם הוא רצוף כשלונות, ולהזכיר שהוא היה... משום מה אתה לא מזכיר את העובדה שהכשלון היה ראש ממשלה, ובשנה וחצי האדיוט הרס הכל, בשנה וחצי העם העיף אותו, אין דבר אחד טוב שאפשר היה להגיד עליו (אולי חוק טל, אבל המשתמטים יגידו זאת). ולמה הוא חזר מאז שהעם העיף אותו? כי אמרו בעבודה שהוא "יביא מנדטים". עובדה, יזם מבצע ללא מטרות, ללא יעד, הרג 26 מטובי ילדינו וקבל בתמורה 13 מנדטים. אם זה לא מיצג את תרבות השמאל, אני לא יודע מה מיצג את זה יותר טוב. תפנים: הוא הורג את אלה שעושים צבא, סתם, בכדי לקבל עוד כמה מנדטים. אני יודע שזה לא יעזור. שינאתך לימין הרבה יותר חזקה מכדי לפקוח עיניים למעללי מה שנותר מהשמאל. מילא.

עברית תיקנית.דבר בנימוס

הכל תקני לחלוטין. וזה מה שאני חושב עליו ומנסה לדבר בנימוס

אתה לא רוצה לשמוע מה אני אומר על הדגנרט בדלתיים סגורות.

70% (שבעים אחוז) מהחלטות ממשלת המשתמט לא מבוצעות.

70%? ומאיפה המספר הזה? שוב מצוץ?

כדרכך בקודש להמציא מציאות? אז תן רמז מאיפה?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר