אם ברק הוא שר החוץ אז מי אחראי לבטחוננו?[נתניהו...אתה חרש...!?]

חשבת שיש מישהו אחראי על משהו בממשלה ?

היו בחירות.הצבעתי.אני משלם להם משכורת וברק מטייל בעולם....

אילו היה רק חרש - חצי צרה. הוא גם עיוור ופיסח.

חשבת שיש מישהו אחראי על משהו בממשלה ?

70% (שבעים אחוז) מהחלטות ממשלת המשתמט לא מבוצעות.

היו בחירות.הצבעתי.אני משלם להם משכורת וברק מטייל בעולם....

אם לא מפטרים שר חוץ שאיש לא מוכן לדבר אתו, מישהו צריך לנסוע.

לפי פרסום בתקשורת כתב האישום נגד ליברמן מונח על שולחנו של מי שצריך להעבירו לבית משפט. כל בר דעת רואה שמאחז העינים צריך ללכת, או, לפחות, להפרד מ"השותפים הטבעיים" שמוליכים אותו במדרון עד המקום ממנו כולנו לא נצליח לחזור ולקום. ימנמנים ! בכוחכם לסלק אותו. עשו מה שהמצפון מחייב !

כן. בתקשורת.

ברק הוא דגנרט, אדיוט שאינו מבין מה לעשות, אבל לשלטו על רפי שכל הוא יודע

וזה מסביר איך הוא בראש העבודה. מילא היה מבין משהו בבטחון או בחוץ. האדיוט לא מבין כלום, כל שהוא עושה כושל.

אם לא מפטרים שר חוץ שאיש לא מוכן לדבר אתו, מישהו צריך לנסוע.

לפי פרסום בתקשורת כתב האישום נגד ליברמן מונח על שולחנו של מי שצריך להעבירו לבית משפט. כל בר דעת רואה שמאחז העינים צריך ללכת, או, לפחות, להפרד מ"השותפים הטבעיים" שמוליכים אותו במדרון עד המקום ממנו כולנו לא נצליח לחזור ולקום. ימנמנים ! בכוחכם לסלק אותו. עשו מה שהמצפון מחייב !

תסתלק אתה!!!

איש לא מוכן לדבר עם שר החוץ של מדינת ישראל?מאיפה אתה לוקח את ההזיות האלה?הוא מוזמן לכל מדינה אירופאית ומדינות הלווין של רוסיה.אם סך הכל אתה ניזון מהתקשרות החד צדדית ומחרבן את אותם הדברים מילה במילה אות באות של הארץ ושאר הקקאות,המצב שלך כבא מזמן בר מינן. המצפון שלי מחייב להוציא אותך לפנסיה מוקדמת מהפורום.ואתה האחרון שתדבר על מצפון,קלון.

וזה מסביר איך הוא בראש העבודה. מילא היה מבין משהו בבטחון או בחוץ. האדיוט לא מבין כלום, כל שהוא עושה כושל.

האיש שמונה על ידי נתניהו

תסתלק אתה!!!

איש לא מוכן לדבר עם שר החוץ של מדינת ישראל?מאיפה אתה לוקח את ההזיות האלה?הוא מוזמן לכל מדינה אירופאית ומדינות הלווין של רוסיה.אם סך הכל אתה ניזון מהתקשרות החד צדדית ומחרבן את אותם הדברים מילה במילה אות באות של הארץ ושאר הקקאות,המצב שלך כבא מזמן בר מינן. המצפון שלי מחייב להוציא אותך לפנסיה מוקדמת מהפורום.ואתה האחרון שתדבר על מצפון,קלון.

למזלנו הוא הראשון לשרי החוץ שבא בזקיפות קומה ללא כניעה בזויה

האיש שמונה על ידי נתניהו

האיש קבל 13 מנדטים מהשמאל. 13. מנדטים. ממושמעים. לא דורשים הרבה רק קצת מנעמים ויעשו אפילו ספונגה.

אפילו מסג לביבי. רק תן להם עוד קצת מנעמים, עוד קצת.

מסתבר שהחמצנו מבין ענק....העמק . חוץ מבשינאת חינם מה אתה מבין?

כרמטכ"ל לשעבר ומפקד סיירת מטכ"ל, כאיש בעל נסיון עצום במציאות חיינו. קטן עליך העמק. אפילו האיש הנערץ עליך ביבי , היה תחת פיקודו ובחר בו לשר בטחון. אבל גם שיקול דעתו בטל בשישים לעומת שלך. הסיבות שאתה מעלה להיותו בממשלה בטלות בשישים . גם אם איני מחסידי ברק, אני עדיין נדהם מעזות המצח המגלומנית שלך. ובודאי שהשינאה המפעפעת וארסית ,שאינה מעידה על שום דבר בעל ערך.
מנהל הפורום
10,000+

עברית תיקנית.דבר בנימוס

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר