הישראבלוף של השר מיקי איתן : האיש חושף באתרו ובתקשורת את שכרו

וחושב שבזה הוא "צדיק " נקי כשלג וראש הצדיקים בפוליטיקאים. אדון מיקי איתן : הבעיה היא לא חשיפת שכרך אלא גובהו המוגזם והמיותר ביחוד שאתה כמו עוד לפחות 10 שרים בממשלת הבזבוז הזו מיותרים לגמרי. 27000 ש"ח נטו מקבל איש על תפקיד מיותר ! כמעט פי 10 משכר המינימום ! כל מי שלוקח שכר כזה מהקופה הציבורית על כלום עבודה אינו ראוי לשום שבחים אלא להיפך !

השר בלי התיק המיתר בכלל,מרוויח קצת

קצת יותר מדי, לדעתי שר בממשלה צריך שלא ירוויח שכר כלל, חבר כנסת שבעצם לא עושה כלום בכלל לא צריך לקבל כסף

לדמוקרטיה יש מחיר

אין דבר כזה שחבר כנסת או ממשלה לא יקבלו משכורת אין דבר כזה בעולם!

וחושב שבזה הוא "צדיק " נקי כשלג וראש הצדיקים בפוליטיקאים. אדון מיקי איתן : הבעיה היא לא חשיפת שכרך אלא גובהו המוגזם והמיותר ביחוד שאתה כמו עוד לפחות 10 שרים בממשלת הבזבוז הזו מיותרים לגמרי. 27000 ש"ח נטו מקבל איש על תפקיד מיותר ! כמעט פי 10 משכר המינימום ! כל מי שלוקח שכר כזה מהקופה הציבורית על כלום עבודה אינו ראוי לשום שבחים אלא להיפך !

סרולו, לך להיות ח"כ...,

מי לדעתך עובד יותר קשה - פועל חקלאי תאילנדי המועסק בקטיף בננות או, פקידה בקופ"ח?. מי עובד יותר קשה - פועל בנין רומני או רופא אף אוזן וגרון?, ללמדך שלא המשא שאתה מרים קובע את השכר, אלא הכישורים הנדרשים והאחריות. ח"כ מכל מקום הוא ראשית לכל מחוקק. חוקים טובים הם בבסיס קיומה של מדינת חוק דמוקראטית. שר במקרה אחר צריך להחליט אם לאשר תרופה מצילת חיים או רכישת טילי נ"ט מארה"ב, אם הדבר היה בסך הכל ענין של הטלת מטבע, אז באמת אפשר היה להחליף את 120 חברי הכנסת במלחים של אונית משא ב "צים".

וזה אומר "שמאלן" לכאורה...איך זה שהמוסר אצלך תלוי באיזה צד נמצא נשוא השחיתות

לדמוקרטיה יש מחיר

אבל לא כשהוא מיותר !! זה לא קיים באף מקום בעולם! ולא פי 5 מהשכר הממוצע

שר או ח"כ לא צריך להרוויח כמו עמך

מה לעשות, זו אמורה להיות מדינה מתוקנת, ושכר של בכיר בשירות הציבורי, כשר או כח"כ צריך להיות גבוה יחסית. למה אתה חושב ששר או ח"כ צריל להרוויח 10000 ש"ח ? אני באמת לא מבין את ההתחשבנות הזוף יש גבול. תדבר איתי על נסיעות לפריז, או על "חגיגות ה-80 להיוולדו ", יש מה לדבר. אבל על השכר עצמו ?

השכר הממוצע הוא 8200, כשליש מהשכר שפורסם

לא שאני מצדיק זאת, השכר הממוצע האמיתי הרבה יותר נמוך לפי דעתי. אבל משכורת של שר או ח"כ לא מעניינת אותי ואף פעם לא תעניין אותי. אותי מעניין הצדק, החוקים שצריכים לעבור ואף פעם לא עוברים. אותי מדאיג שיש 900000 עובדי ציבור, כרבע מכלל העובדים במדינה, יותר מכל מדינה אחרת בעולם, מדאיג אותי שלאחר שנים שאני קורא שמורה עם ותק של 20 שנים מרויחה 4200 ש"ח, ורק אתמול קראתי שמורה ממוצע בישראל מרויח 9000 שקל, יותר מהממוצע במדינה. מדאיגים אותי ועדי העובדים של ההסתדרות, מדאיגה אותי החונטה התקשורתית שמחסלת כל חוק וסדר. שכר של ח"כ או שר לא מעניין אותי.

השכר הוא לא הבעיה , הבעיה היא כמות השרים

תדבר עם ראש הממשלה שלך , איך לבני הגדירה את הממשלה שרים לענייני כלום ושרים לענייני שום דבר . עצוב שנתניהו וחבריו כל כך מזלזלים באינטלגנציה של העם בישראל שבמקום לקרוא להם שרים ללא תיק , הם נותנים ל"תיקים" שלהם שמות גרנדיוזים . אם הוא ייבחר עוד פעם יהיה לנו שר לענייני בננות. ובקשר למשכורת , לדעתי דרוש שתהיה להם משכורת גבוהה כדי למנוע כמה שיותר זליגות לשוחד , למרות שאפילו הסכומים האלה שהם כבר מקבלים עדיין גורמים להם לרצות עוד .

דווקא כן צריך להיות כ גבוה ומאיפה אתה יודע מה משולם בעולם ואיך זה יחסית לשכר במשק שלהם?

לדמוקרטיה יש מחיר

האמת שיש, ראש עירית ירושליים עובד בהתנדבות

אבל חשבון הבנק שלו לא קטן ויודיע? כל הכבוד לו

להנות היום מה שתפסידו למחר

השר בלי התיק המיתר בכלל,מרוויח קצת

קצת יותר מדי, לדעתי שר בממשלה צריך שלא ירוויח שכר כלל, חבר כנסת שבעצם לא עושה כלום בכלל לא צריך לקבל כסף

למה בטלן כמוך מרוויח מגיל 54 לך מותר ולאחרים לא

למה אחד כמותך,עבד במוסד מלא אידיוטים פחדנים מפושעים

אתה בסה"כ פחדן ,אז תפסיק לעשות כאן אוויר

איתן מהליכוד הינו בין הפוליטיקאים ההגונים

אני לא איש מפלגתו אבל מאוד מעריך אותו כאדם מההגונים שיש בפוליטיקה , הלוואי וכולם כמותו

למה אחד כמותך,עבד במוסד מלא אידיוטים פחדנים מפושעים

אתה בסה"כ פחדן ,אז תפסיק לעשות כאן אוויר

לא אני כמותם, הסר דאגה בליבך

בתפקידי הושבתי בכלא למאסר עולם כ12 פושעים על שוד וגם רצח ועוד 8 אנסים יושבים בממוצע 9 שנים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר