עוד דרך לעשות כסף מהצד!

בס"ד עוד דרך לעשות כסף "מהצד"!! שלום לכל האנשים נשים וטף המסתובבים להם אי-שם ברשת ,בעלי ראש פתוח,סקרנות ושלושים שקל פנויים להשקעה קטנה עם תפוקת רווחים אדירה. זמן קצר קודם פרסומו של מכתב זה, קראתי את מה שאתם קוראים ממש עכשיו, ובכן..בדקתי - זה עובד! תקראו ותבינו עד כמה זה הגיוני,פשוט ונוח לתפעול . בשורות הבאות ,אפרוש בפניכם את הדרך כיצד לעשות עשרות אלפי ש"ח ואף יותר כמעט מכלום מלבד מעט מאמץ ושלושים ₪ פנויים...ללא צורך לעבוד מסביב לשעון. נשמע כמו רעיון מטורף ..?! אני מודה שגם אני חשבתי כך בהתחלה, אבל עם הזמן התבהרה לי התמונה וכשהמזומנים בצורות חמישיות של שקלים חדשים התחילו להגיע במעטפות אחת אחרי השנייה ללא הפסקה, הבנתי עד כמה הגאוניות במעשה היא אדירה. תקדישו 10 דקות נוספות מזמנכם לקריאת המסמך- זה בהחלט שווה את זה, האמינו לי - לא תצטערו! בתור התחלה, אם אתם קוראים את השורות הללו מתוך פורום, כדאי מאוד שתעבירו את הכתוב אל מסמך וורד, בצעו שמירה והדפיסו את המסמך בכדי שתוכלו לקרוא את הנאמר בקפידה(במקרה שמנהלי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה וחבל אם כן,כי הם מפסידים). לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן תשובות דחייה שוב ושוב..לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן תשובות הגורמות למצב הרוח שלנו להידרדר ולתחושה לא נעימה של דחייה. מדובר באמת בדרך מהירה לעשות כסף, אבל הרבה כסף ובכיף! פשוט תקראו...זה מטורף כמה זה גאוני! המסמך הבא כתוב בלשון נקבה אך מכוון לשני המינים: "מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם ברגעים אלה ממש,במהלך אחד משיטוטי ברשת,נתקלתי במאמר הזה במקרה.המאמר מספר לנו על כך שביכולתנו להרוויח כסף,הרבה כסף,בתוך שבועות קצרים,עם השקעה בסיסית של 30 ₪+ 6 בולים.המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה,אמרתי לעצמי, "כן בטח..עוד נוכל שלבטח ימצא את עצמו בתוכנית כמו כלבוטק" הייתי סקפטית,אבל כמו רובנו גם אני הייתי סקרנית והמשכתי לקרוא. במאמר נכתב שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ-6 השמות והכתובות אשר רשומים בתחתית המאמר,אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר, כאשר בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון ברשת (במילים אחרות , לפרסם זאת בפורומים כאלה ואחרים). יש בערך יותר מ-500,000 פורמים ברשת וזה כשלעצמו פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול(אשר באופן מיידי מתורגם להרבה יותר כסף)..אין מלכודות..זה פשוט עובד!! בדרך כלל אני מתעלמת ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות העצומות המובטחות הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף בניסוי. אם מכתב זה ימשיך כפי שהוא אמור להמשיך, נניח את חשדותינו בצד ונבטח כל אחד מאיתנו בשני ,כל אחד מאיתנו ירוויח.כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים בספקות וחשדות ובחשיבה "מה אם..?!" במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיעה בהזדמנות שנקרית בדרכינו..מי יודע? השאלה המרכזית ששאלתי את עצמי בטרם הסכמתי לקחת חלק בתהליך האדיר הזה ששינה את חיי הייתה: האם זה נכון? ובכן , מניסיוני אני יכולה לומר שכן! התשובה היא בהחלט כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעלי ברשימה סיפר כי: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר.הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי.אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪. בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪. בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 ₪ .וזה עדיין גדל...עכשיו זה השבוע הרביעי,עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!)-210 אלף ₪ וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה- 30 ₪ + 6 בולים! " אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תרוויחו בסוף ובגדול.התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של אנשים שקוראים אותה.אנא מכם,המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני! להלן 7 צעדים להצלחה: • צעד 1: קחו 6 חתיכות נייר נפרדות(עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר),וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שימכם והכתובת המדויקת. • צעד 2: קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר,כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה(את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר).שימו כל מטבע עטוף בפתק,בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. • צעד 3:כעת צריכים להיות בידיכם 6 מעטפות סגורות,בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת,ומטבע של 5 ₪. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה וזה מה שעושה את זה חוקי לגמרי. • צעד 4: שלחו 6 המעטפות לכתובות הבאות: 1. יהונתן בן נון משעול הקורטם 24 ירושלים מיקוד 97278 2. אסנת אפרים יוסף בן מתיתיהו 32/2 באר שבע מיקוד 84573 3. ענבל באומגרטן ת.ד 3046 הרצליה מיקוד 46130 4. עמית קומפני מבשרת ציון ת.ד 84617 מיקוד 90805 5. דוד כהן ת.ד 349 ברקת 73185 6. כהן אוריאל, עולי הגרדום 64 אשקלון, מיקוד: 78300 אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות-אחת לכל שם! • צעד 5: הוציאו את שם הראשון מרשימה למעלה(את מספר 1),הזיזו את שאר שמות אחד למעלה(כך שמי שהיה 6 נהייה מספר 5 ,מספר 5 הופך ל: 4..וכו') והוסיפו את שימכם כמספר 6 ברשימה. • צעד 6: השתמשו ב- msn,internet exploer,walla,nana,ynet,netscap, פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים,צ'אטים וכו'..חיפשו קבוצות דיון שונות,יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן! • צעד 7: שנו את מה שאתם צריכים,אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור.שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת.כל מה שאתם צריכים זה 300 .אבל זכרו,ככל שאתם שולחים יותר,תקבלו יותר מזומן! !כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.בבקשה זכרו! התוכנית הזאת נשארת מצליחה בגלל הכנות , האינטגרציה של המשתתפים ,זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך,והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות,והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה,של 5 ₪ כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי,כך שכאשר שמכם מגיעה למקום מספר 1 ,אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!! עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף? ובכן, מתוך 300 הודעות ששלחתי,נניח שאני מקבלת רק 7 תשובות (אחוז מאד נמוך) אזי אני אקבל 35 ₪ עם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות,כל אחד מהם עם שמי כמספר 5,ורק 7 אנשים יענו לכל 1 מה-6 המקוריים,זה עוד 245 ₪ עבורי.עכשיו 49 אנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות,עם שמי כמספר 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים.343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמ"ס 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות,אני אעשה 12050 ₪!! כל אחד מ-2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות.זה הכניס לי 84,035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל-300 קבוצות עם שמי כמ"ס 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ₪ ! מסקנה: מי שלא נותן לא מקבל,ויתרה-מזאת הוא חונק את השיטה כולה.גם אל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את שם שלכם עפ"י ההוראות.מישהו שדיברתי איתו,ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 5 ₪ וזה רק אחרי 7-8 שבועות! !אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך,אנשים הוסיפו אותו לרשימות שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20,000 ₪. ושוב! הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכללים. בהצלחה,אוריאל!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה