בשביל מה ביזבזו כספי ציבור ושלחו לפסגת הכשלון הידועה מראש

גם את ברק וצוותו וגם את ליברמן שהפך לנוסע מתמיד שמדי פעם קופץ לישראל לביקור ? וכמובן כל דוויזית העיתונאים המשוחדים בנסיעה ומלון עם רוה"מ מלחכי הפינכה שרוה"מ קונה אהדתם בטרמפים שנותן להם לנסיעותיהם. לשם מה שולחים 4 כתבים מרשות השידור (איילה חסון הנדחפת המתמידה לכל ארוע, הכתב הרגיל באמריקה והכתב בניו יורק ועוד כתב מדיני מקול ישראל) , 2 כתבים מערוץ 10 : היורד מהארץ בחסות ערוץ 10 גיל תמרי וגם צ'יקו מנשה . לפחות ערוץ 2 קיצץ והשאיר את כתבו הרגיל האיש הנחמד אהרון ברנע . צריך לזרז את כתב האישום של ליברמן ולו כדי לחסוך את עלויות נסיעותיו ברחבי העולם שאינן תורמות דבר מלבד השקטת יצר הנקמה שלו לסחוט את מנעמי הממשל עד תום עד שישב על ספסל הנאשמים .

אינך מבין את חשיבות גדולתה של הפסגה,

ארה"ב הודיעה לכולם שהבניה בהתנחלויות אננה תנאי למשא ומתן,

בשביל זה כל הרעש והטראראם ומשלוח שרים ופמליות ?

חשיבות הפסגה צועקת, הערבים לא רוצים שלום,הם האשמים

כל העולם המערבי משנה דעתו פתאום,למרות צהסתה שמאלנית עשרות שנים,האמת מתגלית בכבוד הראוי

פניני שנינו יודעים

והיה וישרור שלום אמיתי(דבר שאנני מאמין בו) יהיה עלנו להתנתק מישובים קטנים לפנותם ולעבור ליישובים גדולים, דוגמת אריאל מעלה אדומים, לגבי בקעת הירדן, מישם אסור לנו לזוז, למה שתוך תקופה קצרה נמצא את החמאס והחיזבללה בכביש 6. יכול להיות שבבקעה יהיה הסדר של שליטה משותפת ויישאר איזור B לגבי ירושליים, יש הסכמה לאומית שאזור הכותל והרובע היהודי, ישאר בשליטה שלנו, אני ברצון הייתי מוותר על רבע מיליון ערבים מקבלי גמלאות של הבטוח לאומי, שנימצאים מסיב ירושליים ובמחנה הפליטים הסמוך

להנות היום מה שתפסידו למחר

גם את ברק וצוותו וגם את ליברמן שהפך לנוסע מתמיד שמדי פעם קופץ לישראל לביקור ? וכמובן כל דוויזית העיתונאים המשוחדים בנסיעה ומלון עם רוה"מ מלחכי הפינכה שרוה"מ קונה אהדתם בטרמפים שנותן להם לנסיעותיהם. לשם מה שולחים 4 כתבים מרשות השידור (איילה חסון הנדחפת המתמידה לכל ארוע, הכתב הרגיל באמריקה והכתב בניו יורק ועוד כתב מדיני מקול ישראל) , 2 כתבים מערוץ 10 : היורד מהארץ בחסות ערוץ 10 גיל תמרי וגם צ'יקו מנשה . לפחות ערוץ 2 קיצץ והשאיר את כתבו הרגיל האיש הנחמד אהרון ברנע . צריך לזרז את כתב האישום של ליברמן ולו כדי לחסוך את עלויות נסיעותיו ברחבי העולם שאינן תורמות דבר מלבד השקטת יצר הנקמה שלו לסחוט את מנעמי הממשל עד תום עד שישב על ספסל הנאשמים .

חמור מלומד

פניני שנינו יודעים

והיה וישרור שלום אמיתי(דבר שאנני מאמין בו) יהיה עלנו להתנתק מישובים קטנים לפנותם ולעבור ליישובים גדולים, דוגמת אריאל מעלה אדומים, לגבי בקעת הירדן, מישם אסור לנו לזוז, למה שתוך תקופה קצרה נמצא את החמאס והחיזבללה בכביש 6. יכול להיות שבבקעה יהיה הסדר של שליטה משותפת ויישאר איזור B לגבי ירושליים, יש הסכמה לאומית שאזור הכותל והרובע היהודי, ישאר בשליטה שלנו, אני ברצון הייתי מוותר על רבע מיליון ערבים מקבלי גמלאות של הבטוח לאומי, שנימצאים מסיב ירושליים ובמחנה הפליטים הסמוך

מליוני ישראלים יודעים בדיוק מה כתבת,ראוי ששאר העולם יבין זאת מארה"ב

חשיבות הפסגה צועקת, הערבים לא רוצים שלום,הם האשמים

כל העולם המערבי משנה דעתו פתאום,למרות צהסתה שמאלנית עשרות שנים,האמת מתגלית בכבוד הראוי

הערבים ממשיכים בגישתם מזה עשרות שנים שקודם כל הם רוצים שישראל תיתן

(שטחים וכל מה שניתן לסחוט ממנה ) ואחרי זה הם יחליטו אם הם רוצים שלום. אם שיטה זו נחשפה והובהר להם שכך לא ייתכן להמשיך לנהל מו"מ אז טוב ,אבל אני בספק אם זה הובהר להם.

תודה שטעית סולרו

כדי להציג את עמדתה הצודקת של ישראל בעולם, מישהו צריך לעשות את העבודה, שנינו כנראה לא נוסעים ושנינו כאן

הערבים ממשיכים בגישתם מזה עשרות שנים שקודם כל הם רוצים שישראל תיתן

(שטחים וכל מה שניתן לסחוט ממנה ) ואחרי זה הם יחליטו אם הם רוצים שלום. אם שיטה זו נחשפה והובהר להם שכך לא ייתכן להמשיך לנהל מו"מ אז טוב ,אבל אני בספק אם זה הובהר להם.

מה שנחשף זה שקרי השמאל, הטוען שהבניה בהתנחלויות מחסום לשלום

להערכתי השמאלנים הסתירו זאת שנים ומשקרים כל בוקר לכל העולם

עכשיו ברור : "רק שתי מדינות לשני עמים" - אנחנו כאן והם ממזרח לנהר הירדן

למה לא נאמין למוברק, ההתנחלויות שטח ישראלי ריבוני

מה שנחשף זה שקרי השמאל, הטוען שהבניה בהתנחלויות מחסום לשלום

להערכתי השמאלנים הסתירו זאת שנים ומשקרים כל בוקר לכל העולם

אל תשכח לעולם פניני

כי השמאל הציוני הוא שבנה התנחליות אלה, אמנם הינך צעיר בן 62 אבל חייב לחדד זכרונך, זה בריא להמשך החיים ותעבור ל2 ליטר, בשעתיים לבוקר כך אמר רופאי שיחיה, זה גם גורם טוב לחילוך חומרם וזרימת דם תקינה גם למח

ראשית אני צעיר בן 68, שנית השמאל יש לו גוונים

אני בטוח שאתה יודע היטב למי אני מתכוון,ארענן זכרונך, לחבר הכנסת פינס ושמאלה ממנו
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר