זו לא הבעיה...,

הבעיה האמיתית היא המוסר שלנו, במילים של קודמי "הכיבוש משחית", ומי שלא מבין את זאת הוא טיפש. איננו עם של אדונים, ומי שטבע את המשפט "אתה בחרתנו..." זרע את זרע הפורענות. דו"ח השופט גולדסטון הוא המבחן האמיתי של הדמוקראטיה בישראל, אם נכשל ביכולת לביקורת עצמית לא יהיה יותר הבדל בין ישראל לעמים.

שתרנגול בנימיני מהשכן מאור עקיבא

נראה אותך הולך לגור בגיסר אזרקה, מכור את הבית שלך בבנימנה וקנה בית בשמינית מחיר, בשארית הכסף תוריש הרבה לשאירים, מגיע להם לפחות להרוויח מאבא סבא דפוק תשאיר זכרונות וממונות ולא הבל הבלים, עם דעות כאלה אל תגיע ליישוב למה הגרוזינים יואכלו אותך חי

לצערי הרב לא רק שאין

הבדל בין ישראל לעמים כי לא הטבנו להבין שהמושג עם נבחר או אור לגויים הוא מושג מחייב ולא מרומם אלא שאנו רואים לא אחת את אותם אלה שטוענים שאם לגויים מותר אז גם לנו מותר. לא רק שלא נוביל דרך אלא גם נזדנב מאחורי הגויים. ובכל זאת צר לי מאד שהכנסת את גלעד לעסק הזה. גלעד צריך לחזור הביתה. כבר פשענו כלפי גלעד ואני חושש מאד שהטיפשים שלא החזירו אותו בתחילת הדרך יניחו לו למות שם רק כדי שטיפשותם לא תחשף ויראו עצמם מחזירים אותו במחיר שנקבע כבר אז או גבוה מזה. אני מקווה שנתניהו יפגין אנושיות במיקרה זה.

הדמוקראטיה הגדולה במזה"ת...,

קרוב לשנתיים ש 1.5 מיליון תושבי אזר"ע נתונים בעוצר. כדי שהמוני בני ישראל יוכלו לאכול "גפילטע-פיש", מטילים עוצר גם על עוד 2.5 מיליון בני אדם הגרים באיו"ש למשך 72 שעות, שלא לדבר על עשרות "מעברי גבול" בימי חול בתוך השטח הפלסטיני בגדה. ואם לא די בכך במסגרת חופש הפולחן, רק לבני 50 ומעלה מותר להתפלל במסגד "הקיצון". אז מי כלוא, 4 מיליון בני אדם או סמל שליט?

הייתי איתך עד לרגע שבו עשית את

החיבור ההזוי לגלעד שליט. אז אולי אתה חושב שהעיסקה צריכה להיות כזו שתשלח את כולנו לתפוצות בתמורה לאיחוד של גלעד עם משפחתו לפני שיסעו ביחד למקום שממנו באו??

קישקוש של זקן נרגן: השמאל כבש והתנחל ואוחז, ברק אדונך הוא שמישם את הכיבוש ובונה שם.

לך לפורום של העובדה ותכתוב זאת שם. שם זה 90% מהבעיה.

גם לפני פרוק גוש קטיף

בנינו לתפארת מדינת ישראל. אולי בשביל הכיף של להפוך הכל לאבק. סטייה משונה. וזה האיש שביבי בחר להיות שר הביטחון. ובחייאת,משעשע לראות את שני הראשים שלכם מדברים ביחד. אוי בובי בובי

זו לא הבעיה...,

הבעיה האמיתית היא המוסר שלנו, במילים של קודמי "הכיבוש משחית", ומי שלא מבין את זאת הוא טיפש. איננו עם של אדונים, ומי שטבע את המשפט "אתה בחרתנו..." זרע את זרע הפורענות. דו"ח השופט גולדסטון הוא המבחן האמיתי של הדמוקראטיה בישראל, אם נכשל ביכולת לביקורת עצמית לא יהיה יותר הבדל בין ישראל לעמים.

קולמוס יקירי, מה יהיה הסוף איתך?

התיאוריות שלך בקושי מתאימות לפוליטיקה של ישוב קהילתי בן 3 משפחות. לעתים אני תוהה אם הכתיבה שלך נובעת מנאיביות או סתם מתוך רצון להרגיז את הגברברים האחרים כאן.

גם לפני פרוק גוש קטיף

בנינו לתפארת מדינת ישראל. אולי בשביל הכיף של להפוך הכל לאבק. סטייה משונה. וזה האיש שביבי בחר להיות שר הביטחון. ובחייאת,משעשע לראות את שני הראשים שלכם מדברים ביחד. אוי בובי בובי

ברמן, לא רק גוש קטיף הפך לאבק, גם שדרות ושאר הישובים בסביבה. תודות לשמאל.

ומה הרווח? עוד מלחמות, למרות הבטחות השמאל שיהיה בסדר. השמאל הורס את ישראל, ומסרב להתגייס כי הוא נורא אמיץ.

אוי בובי בובי אבל שדרות במקומה וגוש קטיף

נעלם מן העולם. שאר הישובים בסביבה גם הם במקום. גוש קטיף?מה זה ביום שבו אפסיק להזכיר לך את הגוש אתה עצמך לא תדע שהיה. איך זה לחיות עם פיצול אישיות בזמן שמתרוצצים בין הגאיות והעמקים? גיא לקח אותך למילואים ועגכשיו הוא מרשה לך לחזור לאט לאט ולדבר בשבילו כדי שלא יהיה הטיפש היחיד.

שאר הישובים עדיין במקום ומסביבם מאות טונות של טילים שהתפוצצו, שמקורם בגוש קטיף.

אכן הצלחה אדירה לשמאל! זאת הסיבה שהשמאל מתאדה.

הדמוקראטיה הגדולה במזה"ת...,

קרוב לשנתיים ש 1.5 מיליון תושבי אזר"ע נתונים בעוצר. כדי שהמוני בני ישראל יוכלו לאכול "גפילטע-פיש", מטילים עוצר גם על עוד 2.5 מיליון בני אדם הגרים באיו"ש למשך 72 שעות, שלא לדבר על עשרות "מעברי גבול" בימי חול בתוך השטח הפלסטיני בגדה. ואם לא די בכך במסגרת חופש הפולחן, רק לבני 50 ומעלה מותר להתפלל במסגד "הקיצון". אז מי כלוא, 4 מיליון בני אדם או סמל שליט?

בא נחדד-הם רשאים להגר הוא לא רשאי

יש לך רק טעות אחת עיקרית:ה"כלואים" האלה אינם בני אדם ! הם אפילו לא חיות

שאר הישובים עדיין במקום ומסביבם מאות טונות של טילים שהתפוצצו, שמקורם בגוש קטיף.

אכן הצלחה אדירה לשמאל! זאת הסיבה שהשמאל מתאדה.

ובכל זאת גוש קטיף

היה ואיננו והישובים במדינת ישראל עדיין עומדים ותפסיק למכור את הסרט השיקרי שלך כי הדרום הופגז לפני פינוי גוש קטיף. אההההההההההההה..............שכחתי רק להזכיר שוב שישובי הדרום עומדים במקומם וגוש קטיף נמחק מעל פני האדמה וביום שימאס לי להשתעשע בך ואפסיק להזכיר לך את הגוש שהיה ואיננו הגוש יעלם גם מהזיכרון. היה כלא היה. זה יפה שגיא מרשה לך לדבר. מה קרה ? כאוב לך הראש השני? אוי בובי בובי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר