כל בר דעת מביון את הסרוב להפסיק את הבנייה כסרוב לתת צ'אנס לשלום.

לא רק הזרים, גם הישראלים כך. אפילו הימין מבין שהסכמה להפסיק את הבנייה לתקופה כלשהיא היא הכרזה שאנו מוכנים לשקול מצב של הסדר שלום, אם יענה על צרכי הביטחון שלנו. לכן הימין יוצא מעורו כדי למנוע הפסקה כלשהיא, אפילו לצרכי בלבול "האויב".לא בלבול הפלסתינים, הם נחשבים אצל הימין כבעלי ברית לתכנית המדינה הדו-לאומית, אלא בעיני אר"הב ואירופה.

יש לי חבר בעזה.הוא רוצה את נחלת אבותיו בג'וליס.יש לך פתרון?

בוודאי שיש לי פתרון. כמו משוחררי גוש קטיף, גם הוא ישלים עם המציאות.

לא רק הזרים, גם הישראלים כך. אפילו הימין מבין שהסכמה להפסיק את הבנייה לתקופה כלשהיא היא הכרזה שאנו מוכנים לשקול מצב של הסדר שלום, אם יענה על צרכי הביטחון שלנו. לכן הימין יוצא מעורו כדי למנוע הפסקה כלשהיא, אפילו לצרכי בלבול "האויב".לא בלבול הפלסתינים, הם נחשבים אצל הימין כבעלי ברית לתכנית המדינה הדו-לאומית, אלא בעיני אר"הב ואירופה.

תספר לי klonemot

אם הפלסטינים לא קיבלו את הצעתו המאוד נדיבה של אולמרט,אז במה תעזור ההקפאה של ההתנחלויות אם הישראלים יהיו מוכנים לתת רק פחות בהסכמת ארצות הברית והמערב?

אין כוח גדול יותר מהשכל הישר, ומי שנאחז בו, מנצח.

צו הציונות-כל הערבים אל ממזרח לירדן במדינתם לנצח.

תספר לי klonemot

אם הפלסטינים לא קיבלו את הצעתו המאוד נדיבה של אולמרט,אז במה תעזור ההקפאה של ההתנחלויות אם הישראלים יהיו מוכנים לתת רק פחות בהסכמת ארצות הברית והמערב?

אם הפלסתינים לא יקבלו את מתווה קלינטון, או הבנות שנבה, נדע שאין פרטנר.

לפלסתינים נותרו 22% משטחי א"י המערבית, - אין להם על מה לוותר יותר. הם בסכימו לחילופי שטחים עבור גושי ההתנחלות וזה צריך לספק אותנו. הם ויתרו גם, למרות כל המלל, על מימוש זכות השיבה, והסכימו לפירוז. השלום נחוץ לנו לא פחות, ואולי יותר, משהוא נחוץ להם.

הוא מסרב."זה לא דומה"הוא אומר.ה"הם"מלכתחילה תפסו אדמה שלנו.אז אין "החלפות".יש לך פתרון?

אם הפלסתינים לא יקבלו את מתווה קלינטון, או הבנות שנבה, נדע שאין פרטנר.

לפלסתינים נותרו 22% משטחי א"י המערבית, - אין להם על מה לוותר יותר. הם בסכימו לחילופי שטחים עבור גושי ההתנחלות וזה צריך לספק אותנו. הם ויתרו גם, למרות כל המלל, על מימוש זכות השיבה, והסכימו לפירוז. השלום נחוץ לנו לא פחות, ואולי יותר, משהוא נחוץ להם.

אני כמעט מסכים

איתך ב100 אחוז, אבל אני שוב לא מבין מה השתנה מאז ההצעות הנדיבות של אולמרט ושל ברק??
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר