אירופה הפראית

בארץ גם במערב נוטים ליחס לחברות מאפריקה והאינדיאנים באמריקה כאילו שהם ''פראיים''. האמת היא שדווקא האירופים הם הפראים האמיתיים. האירופים ה ''מתורבתים'' אחראים למותם של מיליוני בני אדם בעולם כולו. תרבות המאיה ואינקה נעלמו בגלל האדם הלבן. באפריקה מתו מיליונים בגלל התעמרות של האדם הלבן. כך גם באוסטרליה. לאינדיאנים קראו אנשים ''פראיים'' בגלל שהעזו להילחם על מולדתם. וכל זה לפני השואה בגרמניה. אז אני שואל מי יותר פראי עם לא האירופים ה ''מתורבתים'' ? הם לא רק פראיים אלא גם מסלפים את העובדות לטובתם בצורה מקוממת. יש משהו ילדותי אצל האדם הלבן. מנסה להציג את עצמו כעליון יותר מאחרים למרות שהמציאות מראה אחרת.

טמבל ! " האדם הלבן " כולל אותך! אם כבר, "נושאי הדגל של תרבות המערב".

אז מה?

אז מה אם הם נושאים את דגל תרבות המערב? זה לא אומר עדיין שלא עשו פשעים בעברם הרחוק. בשביל לשאת את דגל תרבות המערב צריך להרוג בדרך מיליוני בני אדם לדעתך? חוץ מזה תרבות המערב הולכת להתפרק. סגנון החיים המערבי עומד להביא סוף לעולם. תרבות המערב מביאה להשמדה עצמית של העולם. רואים מי הטמבל כאן.

אירופה הפראית

בארץ גם במערב נוטים ליחס לחברות מאפריקה והאינדיאנים באמריקה כאילו שהם ''פראיים''. האמת היא שדווקא האירופים הם הפראים האמיתיים. האירופים ה ''מתורבתים'' אחראים למותם של מיליוני בני אדם בעולם כולו. תרבות המאיה ואינקה נעלמו בגלל האדם הלבן. באפריקה מתו מיליונים בגלל התעמרות של האדם הלבן. כך גם באוסטרליה. לאינדיאנים קראו אנשים ''פראיים'' בגלל שהעזו להילחם על מולדתם. וכל זה לפני השואה בגרמניה. אז אני שואל מי יותר פראי עם לא האירופים ה ''מתורבתים'' ? הם לא רק פראיים אלא גם מסלפים את העובדות לטובתם בצורה מקוממת. יש משהו ילדותי אצל האדם הלבן. מנסה להציג את עצמו כעליון יותר מאחרים למרות שהמציאות מראה אחרת.

נכון שעד לפני כשבעים שנה

וזה ממש מעט זמן האירופאים שפכו דם כאילו זה זבל חסר ערך. אני תמיד אומר שהלוואי ולנו יהיה את השכל להבין שזה לא שווה לפני שנשפוך כאן האחד את דמו של השני ולא אחרי. שנלמד מהאירופאים שלא צריך להגיע למליוני הרוגים בכדי להבין שהחיים הטובים עדיפים גם אם זה שווה ויתור לחלשים בהם אנחנו יכולים לשלוט. הארופאים הבינו זאת לאחר מוות סתמי של מיליונים. האם אנחנו נשכיל לוותר על השלב הזה. ולמי שמתכוון לשאול למה אני לא פונה לפלשתינים בענין אז אני מודיע כאן קבל עם ועדה שהפניה הזו היא גם אליהם משום העובדה הפשוטה שאם לא יבינו ולא יפנימו העסק יראה רע לכולם. והפניה כמובן גם לגיא העמקים.

אם תקלע לאזור...,

בו חיים אנשים שעדיין מאמינים ברוחות וכוחם של השמאנים, הרפואה שלהם היא צמחי מרפא, בעיקר סמי הזיה והם אוכלים בשר חי צמחים ופירות לא מבושלים. אם החברה הזו חיה חיי מין חופשיים בהם לאב מותר לעבר את בתו מאשתו החמישית ואח"כ להעלות אותו קורבן לאל הנהר. איך תקרא להם...? תרבות זה לא רק מנהגי מלחמה, תרבות זה ספרות, מוזיקה, מדע...

שהם יאכלו מה שבה להם

אבל עדיין הם לא הורגים בני אדם סתם כמו שהלבנים עשו. זה שאתה לועס איזה צמח זה לא מפריע לאף אחד.אבל להרוג מיליונים זה יותר חמור, חביבי. חיי מין חופשיים אין בזה כל רע. זה עדיין לא פוגע באף אחד. אני לא מאמין לסיפור שלך שיש שבטים ששוכבים עם הבת שלהם. אין לך הוכחות. למה בכלל אתה הולך רחוק. בחברה המערבית יש גילוי עריות על ימין ועל שמאל.יוזף פריצל מוכר לך? ועוד הרבה זוועות מבית היוצר של האדם הלבן ה ''מתורבת''. בגלל שהשבטים אכלו איזה צמח, זה באמת מה שמטריד אותך? העוולות והפשעים שעשו הלבנים יותר מפחידות מאשר איזה ראש שבט נידח מאמין ברוחות. אף אחד לא נפגע מאמונה בשדים וברוחות. לעומת זאת מהאדם הלבן סבלו הרבה עמים חפים מפשע. האירופים רצחו נשים שנחשדו בכישוף. זה נקרא תקופת צייד המכשפות. זה אומר שגם האירופים התעסקו עם אמונות הבל ריקות מתוכן. אתה עדיין חושב שהלבנים מתורבתים?

אז מה?

אז מה אם הם נושאים את דגל תרבות המערב? זה לא אומר עדיין שלא עשו פשעים בעברם הרחוק. בשביל לשאת את דגל תרבות המערב צריך להרוג בדרך מיליוני בני אדם לדעתך? חוץ מזה תרבות המערב הולכת להתפרק. סגנון החיים המערבי עומד להביא סוף לעולם. תרבות המערב מביאה להשמדה עצמית של העולם. רואים מי הטמבל כאן.

אוכלי האדם היו הכי הומניים,

לא הרגו את מי שלא צריך, אכלו רק מה טעים,מה לא נתנו לכלבים

שהם יאכלו מה שבה להם

אבל עדיין הם לא הורגים בני אדם סתם כמו שהלבנים עשו. זה שאתה לועס איזה צמח זה לא מפריע לאף אחד.אבל להרוג מיליונים זה יותר חמור, חביבי. חיי מין חופשיים אין בזה כל רע. זה עדיין לא פוגע באף אחד. אני לא מאמין לסיפור שלך שיש שבטים ששוכבים עם הבת שלהם. אין לך הוכחות. למה בכלל אתה הולך רחוק. בחברה המערבית יש גילוי עריות על ימין ועל שמאל.יוזף פריצל מוכר לך? ועוד הרבה זוועות מבית היוצר של האדם הלבן ה ''מתורבת''. בגלל שהשבטים אכלו איזה צמח, זה באמת מה שמטריד אותך? העוולות והפשעים שעשו הלבנים יותר מפחידות מאשר איזה ראש שבט נידח מאמין ברוחות. אף אחד לא נפגע מאמונה בשדים וברוחות. לעומת זאת מהאדם הלבן סבלו הרבה עמים חפים מפשע. האירופים רצחו נשים שנחשדו בכישוף. זה נקרא תקופת צייד המכשפות. זה אומר שגם האירופים התעסקו עם אמונות הבל ריקות מתוכן. אתה עדיין חושב שהלבנים מתורבתים?

כן, אני חושב...,

שהתרבות והמדע שמקורם ביוון הקלאסית הם היסוד לתרבות העולמית. ספרות, מחקר, מדע, מוסיקה, בנייה, ועוד. אלמלא הפניצילין מאות מיליון בני אדם היו עדיין מתים מדלקות פשוטות. הנה לכן אני משוכנע שהאדם הלבן הצליח לקדם את האנושות למצב בו היא נמצא כעת. באפריקה, באוסטראליה ובאמריקה היו מעלים קורבנות קורבנות אדם, נעים ממקום למקום ברגל במקרה הרע ובמקרה הטוב על סוס. האדם הלבן פיתח את המכונית, המטוס, הרכבת, המחשב, הקיטור והחשמל. כל מכוני המחקר שבאים לשנות לטובה את איכות חיינו נמצאים בארצות בהם חי או כבש האדם הלבן, או בעצם האדם שמקום הולדתו איורופה. באפריקה (למעט מצרים הקדומה) עדיין לא הקימו אף אוניברסיטה שיכולה להתחרות באלה שבאמריקה, אנגליה או צרפת. אתה יכול לחשוב אחרת - להאמין שקוסקוס או יללות החתולים של הצפון אפריקאים הם שיא הטעם...

אירופה הפראית

"פראות" אינה מתבטאת רק ביכולת הרג אלא במורשת, בקידום טכנולוגי , אמנותי

ובזה ללא ספק אירופה עברה את כל התרבויות חוץ מהסינית אולי . אז זה שבמהלך ההסטוריה קמו באירופה משטרים ונציגי דת שניצלו את הטכנולוגיות המפותחות יותר להשתלטות והרג עמים אחרים אינו עושה את כלל התרבות שקמה באירופה ושממנה צמחה התרבות האמריקאית והמשטר הדמוקרטי ושלל האמנויות והפילוסופיות ומה לא "פחות מתורבתת" .

כן, אני חושב...,

שהתרבות והמדע שמקורם ביוון הקלאסית הם היסוד לתרבות העולמית. ספרות, מחקר, מדע, מוסיקה, בנייה, ועוד. אלמלא הפניצילין מאות מיליון בני אדם היו עדיין מתים מדלקות פשוטות. הנה לכן אני משוכנע שהאדם הלבן הצליח לקדם את האנושות למצב בו היא נמצא כעת. באפריקה, באוסטראליה ובאמריקה היו מעלים קורבנות קורבנות אדם, נעים ממקום למקום ברגל במקרה הרע ובמקרה הטוב על סוס. האדם הלבן פיתח את המכונית, המטוס, הרכבת, המחשב, הקיטור והחשמל. כל מכוני המחקר שבאים לשנות לטובה את איכות חיינו נמצאים בארצות בהם חי או כבש האדם הלבן, או בעצם האדם שמקום הולדתו איורופה. באפריקה (למעט מצרים הקדומה) עדיין לא הקימו אף אוניברסיטה שיכולה להתחרות באלה שבאמריקה, אנגליה או צרפת. אתה יכול לחשוב אחרת - להאמין שקוסקוס או יללות החתולים של הצפון אפריקאים הם שיא הטעם...

תרבות לא חייבת להמדד רק בהמצאות כאלה ואחרות.

אלא גם בהומניות והבנת התרבויות השונות והאחרות ממך ובערכים אנושיים. שוב אתה מתעסק בטפל כאשר אתה משווה בין בני אדם ש ''הלכו ברגל'' כדבריך לבין לבנים שהרגו כמעט ללא סיבה בני אדם שונים מהם. זה כל כך אסון שבני אדם קדמונים ''הלכו ברגל'' ולא במטוס. זה שהלכו ברגל לא עושה אותם יותר פראיים מהאדם הלבן. צייד המכשפות באירופה זה לא הקרבת קורבנות? עדיין גם אם תרבויות ''פרימיטיביות'' הקריבו קורבן אדם זה לא מגיע לאחוז ממה שהלבנים הרגו ורצחו באמריקה ובאפריקה. יש לך גישה ילדותית כאשר אתה מציין את ההמצאות של האדם האירופי. זה כמו ילד קטן שמפאר את אבא שלו על פני האבא של חברו. לא יתכן שהאדם הלבן ידכא תרבויות שונות ממנו וגם יאשים אותם בזה שהן תרבויות ''פרימיטיביות''. מקומם שאומרים על האינדיאנים שהם פראיים רק בגלל שהם נלחמו על ארצם. חוץ מזה האירופים משכתבים את ההיסטוריה כך שהם עצמם יוצגו באור חיובי. אני בטוח שהם גנבו המצאות מתרבויות אחרות ויחסו זאת לעצמם.

"פראות" אינה מתבטאת רק ביכולת הרג אלא במורשת, בקידום טכנולוגי , אמנותי

ובזה ללא ספק אירופה עברה את כל התרבויות חוץ מהסינית אולי . אז זה שבמהלך ההסטוריה קמו באירופה משטרים ונציגי דת שניצלו את הטכנולוגיות המפותחות יותר להשתלטות והרג עמים אחרים אינו עושה את כלל התרבות שקמה באירופה ושממנה צמחה התרבות האמריקאית והמשטר הדמוקרטי ושלל האמנויות והפילוסופיות ומה לא "פחות מתורבתת" .

חבל"ז...,

אתה מנסה להסביר לאיזה טמבל שהפניצילין הציל יותר אנשים ממה שנולדו באפריקה מאז לוסי, אין שום סיכוי שיבין. לך תסביר לקוקו השני "שבתרבות" הדרום אמריקאית עקבו שיניים במכת אבן, בזמן במצרים, 2500 שנה קודם עשו ניתוחי ראש ואילו באי קוס ניתוחי חזה. לך תסביר לערבי-יהודי שלפני חמישה עשורים הם עדיין חיפשו את הסוס במכונית סוסיתא. אין מה לעשות, הם עדיין מתגעגעים לחץ וקשת. כל זה מזכיר לי את הסיפור על העולה החדש בבאר שבע, בתחילת שנות ה- 60 ששמע קומקום מצפצף ומוציא אדים, הוריד אותו מה "פרימוס", ודרך עליו בעודו שואג "את אלה צריך להרוג כשהם קטנים" הוא היה בטח שכשיגדל ימנח ממנו קטר קיטור... זאת אמת מצערת, אבל מה שמצער יותר שבמקום ללכת ולקנות חכמה, הם מאדירים את הטיפשות וכאשר מעירים להם, הם נעלבים וזועקים "גזען".

יש כאלה שהגזענות מנחה אותם והם צורחים גזענות על אחרים, למשל טרולי האפס

יש כאלה שאוהבים להצביע על השגיאות של אחרים ולא לשים לב לעצמם, למשל קולמוס.

אתה לא עונה לשאלה

למה האירופים היו פראיים והרגו חפים מפשע. במקום זה אתה מתפלפל בכל מיני המצאות כאלה ואחרות. האדם התקיים גם לפני ההמצאות שאתה מתגאה בהם. ההמצאות זה רק אמצעי ועניין של נוחות. עדיין אין לך הסבר למה אפריקאים או אינדיאנים הוגדרו על ידי הלבנים בתור ''פראיים'' בעוד שהלבנים עצמם גרמו ליותר עוולות בעולם. המצאות זה דבר נחמד אבל זה לא מסביר כלום על הפראות של האירופים.

היהירות שלך היא נורא ילדותית.

ודוחה.

אתה לא עונה לשאלה

למה האירופים היו פראיים והרגו חפים מפשע. במקום זה אתה מתפלפל בכל מיני המצאות כאלה ואחרות. האדם התקיים גם לפני ההמצאות שאתה מתגאה בהם. ההמצאות זה רק אמצעי ועניין של נוחות. עדיין אין לך הסבר למה אפריקאים או אינדיאנים הוגדרו על ידי הלבנים בתור ''פראיים'' בעוד שהלבנים עצמם גרמו ליותר עוולות בעולם. המצאות זה דבר נחמד אבל זה לא מסביר כלום על הפראות של האירופים.

עם הרע בא הטוב

אני לא מהגישה של האיש הלבן מול האיש הלא לבן, כמו קולמוס, אבל ללא ספק התפתחות המדע באה מארצות אירופה וצפון אמריקה. מעט מאד ממקומות אחרים. מארצות ערב, אפריקה ורוב אסיה כמעט כלום, ואם מתייחסים ליחסי האוכלוסיה , זה צריך להטריד. תסתכל עכשיו אל אפגניסטן ותראה שבטיות שכוללת מעשי אלימות מטורפים, אפריקה. האירופים הם חלאות חארות, וכל שאר העולם הם חלאות חארות היהודים הם קצת פחות חלאות חארות.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר