צריך להגיע אל מקורות המימון שלהם: הם מאוד "מוסריים" אבל פועלים אך ורק, אך ורק נגד ישראל

בניחוש: יש הרבה כסף היום שמקורו בנפט יקר למימון פעילויות של מופרעים נגד ישראל, כמובן בחסות "צדק עולמי ומוסר עליון". זה יהיה הכי קל לגלות, מאיפה בא הכסף?

צלם מצילים את כבוד ישראל

ואתם, בהגנתכם על מעשי עוולה נפשעים, מבזים את כבודנו.

אז אתה אומר שעדיף שיהרגו בנו מאשר ינצרו אותנו? והנוצרים לא מסתתרים מאחרוי גופים "שוחרי שלום"

והחצי השני מגיע מברק, ראש קואליצית "השלום" - אז מה לך כי תלין. עדיך שתבחרו לשמאל מנהיגים ראויים ולא ג'מוסים ותגרניות ושרי חינוך עם שפה מלוכלכת ואנשים כמו ברק שאתם צריכים להמציא מציאות מדומה כי הרמה של מה שיש לכם היום כ"מנהיגים" לא חודר לכם את הקשה של המוח..

תפסיק להתבכיין ולהתבייב. קצה נפשנו בהכפשות הביבים המופרכות שלך.

יולי תמיר גדולה בכמה מספרים על כל המנהיגים הלא-רלבנטיים של הימין. ומה לך כי תלין על ג'ומס - איש ראוי ונבון והגון כמותו תמצא רק בקרב אלה שנפלטו מהימין. ומיהם מודדי חליפות המיניסטרים? השנורר מלונדון? הסלב של ג'ודי?

לא אתם לא.

מדינה פלשתינית היא קרש ההצלה של ישראל הציונית

החלופה היחידה לה היא מדינת כל אזרחיה בין הים והמדבר. חבל"ז על כל הגיג יעני מדיני מבית מדרשו של השנורר מלונדון.

צלם מצילים את כבוד ישראל

ואתם, בהגנתכם על מעשי עוולה נפשעים, מבזים את כבודנו.

מי זה "אותנו"?

אל תדבר בשם העם, אלא אם התרחקת כל כך מהמציאות שאתה טוען שיש לתומכי "בצלם" או לשמאל רוב בעם...

מי מגן על מעשה נבלה, מופרך? אני טוען שלו לבצלם היה איכפת מהמקרה, הם היום נותנים לפצ"ר לטפל בזה קודם.

ואם לא היה טיפול, היה צריך אז לטפל בדרכים אחרות. העובדה שבצלם פנו ישירות לתקשורת מוכיחה שבראש מעייניהם לא עומד "המוסר והצדק העולמי" אלה זה משמש כיסוי לאירגון שמטרתו גרימת נזק לישראל, נזק הכי גדול שאפשר להשיג התנאים הנתונים. המטרה איניה להגן על ערבים מסכנים. ומתי נזכה לראות אותך, או כל אחד מעשרות הבודדות של השמאל ההזוי שם בקצה, מטפל במעשי נבלה שמבצעים ביהוד? כי הגנה על היהוד לא עומדת בראש מעייניך והפלסתינאי שנורה, מצידך יכול למות, אתה מממומן לעשות נזק לישראל בלבד.

מדינה פלשתינית היא קרש ההצלה של ישראל הציונית

החלופה היחידה לה היא מדינת כל אזרחיה בין הים והמדבר. חבל"ז על כל הגיג יעני מדיני מבית מדרשו של השנורר מלונדון.

אם אתה מתכוון לירדן, אתה צודק. כאן לא תקום מדינה נוספת, ולזה יהיה בקרוב רוב בעם.

תפסיק להתבכיין ולהתבייב. קצה נפשנו בהכפשות הביבים המופרכות שלך.

יולי תמיר גדולה בכמה מספרים על כל המנהיגים הלא-רלבנטיים של הימין. ומה לך כי תלין על ג'ומס - איש ראוי ונבון והגון כמותו תמצא רק בקרב אלה שנפלטו מהימין. ומיהם מודדי חליפות המיניסטרים? השנורר מלונדון? הסלב של ג'ודי?

"יולי תמיר גדולה בכמה מספרים"??? אולי בגלל זה הילדים שלנו לומדים גם בחופש הגדול

וכמובן שנת הלימודים הבאה לא תפתח, וכלום לא עובד שם המשרד החינוך. הילדים יוצאים עם קללות שלמדו משרת החינוך, השכלה אין. אבל זה בסדר, אף אחד לא סופר אותה בשום מצב, היא אפס שלא מצליח בכלום, אבל העובדה שהיא הקימה את שלום עכשיו, הופכת אותה בעיניך לגאון החינוך הבאה. תפנים, היא אפס. לא שווה כלום. לא יודעת כלום, חוץ מלקלל.

הם הלכו לבקר אצל עמי פופר.

ואצל אודי אדיב. ווענונו. ובקיבוץ מגל אצל תדי כ"ץ.

כל השמאלנים שאמורים לקבל "פרס ישראל" על עובדתם עבור הצדק העולמי והמוסר העילאי. זה השמאל דהיום: בוגדים ומופרעים.

בדיוק! ואף אחד מהם לא לקח חלק בלחימה..

טושטוש, צא לחופש אתה עייף.

את השכנה שלי ואת ילדה בן השלוש אספו בחתיכות מהעצים שמסביב לאוטובוס שהתרסק

אז עכשיו נזכרתי שבאמת הילד, כשהיה בצבא, עשה המון פשעי מלחמה ומגיע לו ש"בצלם" לא יטפלו בו. ואמא שלו? בכלל היא היתה טובחת בערבים ובצד "בצלם" כלל לא התיחס כי הוא לא מטפל באנשים רעים. רק אם הם ערבים אז לא חשוב מה הם עשו, הם מהטובים, לא מהיהודים האשמים, שבטח גם משתמשים בדם ערבי ליצור מצות. זה ידוע. אנחנו אשמים גם אם אנחנו לא אשמים. ודווקא היהודים מהקצה הם שמפמפמים את זה. מופרע.

בצלם ספר גם את קורבנותינו?

ותאמין לי זה רק משום שאנחנו מדינה מתוקנת והם כנופיות וחמולות, רק בגלל זה יש פער לטובתינו. ערבים הם יוזמים את הרצח, אז מי ששולח מתאבדים לתל אביב שלא יופתע שמחר לביתו יבואו חיילים שלנו ואם הוא ינסה לפגוע בהם- צפוי לו מוות של כלב, ביתו יהרס וכפרו יסגר כדי שאף אחד אחר לא ינסה לחזור על מעשיו. מי שפותח באינתיפדה שלא יבכה על גופות של אחיו- גופות דבר בלתי נמנע כשיוצאים למלחמה.

לא. בצלם לא מממון בשביל זה. כל שהוא עושה הוא עושה נגד ישראל בלבד.

ובעבור זה הוא מקבל מימון וחייב להראות ביצועים. בצלם פועל נגד ישראל בלבד.

אם אתה מתכוון לירדן, אתה צודק. כאן לא תקום מדינה נוספת, ולזה יהיה בקרוב רוב בעם.

חלוקת ארץ ישראל היא עובדה שרק הפלשתינים עלולים לשנות אותה

אם הרשות הפלשתינית תתפרק, תהפוך מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה בין הים לירדן - 6 מיליון אזרחים ערבים וקצת פחות אזרחים ערבים. כל עיכוב במו"מ עם הפלשתינים מקרב את הרגע הזה. ומוטב לחסידים השוטים של השנורר לשכוח משתי הזיות: טיהור אתני או שלילת זכויות אזרחיות.

אז אתה אומר שעדיף שיהרגו בנו מאשר ינצרו אותנו? והנוצרים לא מסתתרים מאחרוי גופים "שוחרי שלום"

והחצי השני מגיע מברק, ראש קואליצית "השלום" - אז מה לך כי תלין. עדיך שתבחרו לשמאל מנהיגים ראויים ולא ג'מוסים ותגרניות ושרי חינוך עם שפה מלוכלכת ואנשים כמו ברק שאתם צריכים להמציא מציאות מדומה כי הרמה של מה שיש לכם היום כ"מנהיגים" לא חודר לכם את הקשה של המוח..

את ברק אני נותן לך בחינם. אם הוא שמאל, אני חולץ פקקים.

חלוקת ארץ ישראל היא עובדה שרק הפלשתינים עלולים לשנות אותה

אם הרשות הפלשתינית תתפרק, תהפוך מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה בין הים לירדן - 6 מיליון אזרחים ערבים וקצת פחות אזרחים ערבים. כל עיכוב במו"מ עם הפלשתינים מקרב את הרגע הזה. ומוטב לחסידים השוטים של השנורר לשכוח משתי הזיות: טיהור אתני או שלילת זכויות אזרחיות.

אתה מתכוון עובדה עתידית?

ואני בספק אם ה"עובדה" תקרה אי פעם. בטח לא עם ברק כשר הבטחון. הלה לא עושה כלום פרט למימון התנחלויות שמשהו אחר יזם והוא, כדרכו בקודש, לא עושה כלום.

איך אתה יכול לקבוע למישהו לכתוב משהו?

האיש לא מוצא חן בעינך, אל תקרא, אבל אל תקבע מי יכול לכתוב ומי לא.

שוב פעם אתה ושהשטויות שלך

אני לא קובע לו אם לכתוב או לא לכתוב. הוא יכול לכתוב מה שבא לו. אתה לעומת זאת צריך להיות מסוגל להבין מה כתוב בארבע שורות הקצרות שכתבתי. לא כתוב שם שאסור לו לכתוב. אני אומר לו שאם הוא מגיע לפורום ,מבקש מאנשים להצטרף אליו לאיזו תביעה עלומה ובלתי ברורה ולא מוכן לפרט אני אומר לו היה שלום. יש מבין? אתה מתלהב מעצם הרעיון של תביעה נגד בצלם ולא משנה על מה ולמה. כמו שאני רואה די אופייני לך לקפוץ בלי לחשוב. לאירגון בצלם יש עדויות כנגד פעילות פלשתינים בדיוק כמו שיש לו עדויות לגבי הצבא והמתנחלים. אולי הוא איזה שמאלני שאינו שבע רצון? כמו שאתה כותב אני רואה אותך בקלילות מצטרף בלי לחשוב לאיזו תביעה כנגד עצמך בלי להבין אפילו שעשית את זה. מותר לו לכתוב מה שבא לו. אם הוא רוצה שיתיחסו אליו ברצינות ולא רק ראשים קטנים כמוך שקופצים בלי לחשוב כדאי לו שיפרט. לו היה בידיו מיקרה או ארוע מעוררי מחשבה או משהו עינייני ומקפיץ הוא היה כותב כאן ומעורר את כולם.

אתה לא חייב לאכול את זה

אני לא

עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר