תגובה למה ש"מצאת".

בעמוד הראשי של האתר העברי, תחת הכותרת "על הפרק" נמצאות כל הכתבות והדיווחים שהתפרסמו. לחיצה קלה על "דיווחים נוספים" מביאה אותי לאתר עם כל הדיווחים שהופיעו בעמוד הראשי של האתר (http://www.btselem.org/Hebrew/OTA/). הנה כל הכותרות ומהיום ועד תחילת יוני האחרון: שוטרים התעללו בצעיר ממזרח ירושלים שבילה בתל-אביב, 19.6.08 ישראל פוגעת קשות בזכותם של סטודנטים מעזה להשכלה פגיעה באזרחים ישראלים על-ידי פלסטינים (כתבה צדקנית שנכתבה ביום פיגוע הטרקטור השני. אין, אגב, כל אזכור לפיגוע הטרקטור הראשון בכתבות השער) בעקבות חשיפת בצלם: חקירת מצ"ח על ירי בפלסטיני כפות חייל ירה כדור "גומי" ברגלו של פלסטיני כפות בנוכחות קצין בכיר חשש מגירוש תושבים שישראל כלאה במובלעת של מכשול ההפרדה שכונה במזרח ירושלים הפכה למזבלה ארבע שנים להאג: ישראל לא פירקה אף אחד מהקטעים שפסל בג"ץ במכשול ההפרדה ישראל מנתקת את נבי סמואל משאר הגדה נער בן 13 (מהשטחים) הוכה בחקירה ונאסר לחודשיים בצלם למזוז: מנע את הריסת בית משפחתו של מבצע הפיגוע בירושלים שלושה הרוגים בפיגוע במרכז ירושלים קיץ 2008: החרפה במצוקת המים בגדה וידאו: עדויות מפי ישראלי ופלסטיני שהיו קורבנות לעינויים, 26 ביוני 2008 חייל תקף עובד בצלם שצילם אלימות מתנחלים ולקח את הקלטת המדינה לבג"ץ: לפנות את תשעת הבתים בעפרה (בצלם עותרת נגד בנייה ישראלית ב"קרקע פלשתינית") נעצרו חשודים בתקיפה שתועדה בווידאו (העצורים הם כמובן, מתנחלים) עתירה: להתיר לפלסטינים גישה לים המלח עתירה: לאפשר ביקורים אצל כלואים מעזה עדות: המצור על עזה אילץ את משפחת חיג'אזי לסגור את המפעל ולפנות את ביתה וידאו: מתנחלים תקפו פלסטינים בדרום הר חברון עדות: חיילים סייעו למתנחלים לתקוף פלסטיני שעסק בכיבוי שריפה בשדות עדותו המצולמת של מחמוד קב, שאשתו מתה לאחר שעוכבה במחסום אזרח ישראלי נהרג מירי פלסטיני על קיבוץ ניר עוז (בצלם מגנה ירי פלשתיני על ישובים, ברוב טובה) בצלם מחה על חקירת שב"כ של עובד "רופאים לזכויות אדם" עתירה לבג"ץ: לעצור את הבנייה בעפרה לסיכום... אם זהו הארגון שאתה תומך בו, אין לי מה להוסיף מלבד לרחם עליך.

תהיה רציני לרגע

וחפש בדיוק כפי שהסברתי לך. אם אתה מחפש בדיווחים של פגיעות מהצד שלנו הרי שאתה צודק. חפש בדיוק כפי שהדרכתי אתכם. חפש פלשתינים נגד אזרחים חפש פלשתינים נגד פלשתינים. שם תמצא את מה שאתה לא רוצה למצוא. תוכל למצוא את זה מפורט לפי שנים. יש דברים שניתן להתווכח עליהם אבל יש דברים שהם נתונים. האתר עומד וקים. הדיווחים כתובים שם שחור על גבי לבן. נסיון שלך לספר שלא כך מוכיח שאתם לא באים ממקום של תום לב ואמינות. אני רוצה בתור התחלה להאמין שפשוט לא ראית. לך וחפש שוב. הפלשתינים מעוללים די והותר זוועות והכל כתוב ומתועד שם. כן כתוב ומתועד באתר של צלם.

"בצלם" הוא הלפיד שמאיר את האמת...,

קרדז'יץ, מלאדז'יץ, פלאסיץ' - אומר משהו?. זה שכמה אלופי צה"ל (מיל') לא מבקרים בישבשת, אומר משהו?. כעת נמתין לסירה שתגיע מקפריסין (אם תגיע) לשבור את המצור על אזר"ע, ונראה מה תהיה התגובה.

זו התגובה

מי שנכנס לשטח רבוני ישראלי ללא היתר ישב בכלא אפשרות נוספת השתלטות על הספינה וגרירתה מחוץ לגבולות המים אפשרות שלישית שיטבעו עצמם אפשרות רביעית וחבל שאתה לא על הספינה כאשר תטבע כמה אדם כמוך יכול להיות רע למדינתו?

להנות היום מה שתפסידו למחר

רוב הפורום תומך בכך

לכן מי שמנהלים את ענייניהם הפרטיים הם אתה ומלאכי-ברמן שמנסים לתת דה-לגיטימציה לדעת הרוב אה רגע שכחתי, זה מה שאתם תמיד עושים.

אתה טועה ואסביר לך מדוע

הבחור הזה מעביר את הדיון לתיבת הדואר הפרטית שלו - זה בלתי אפשרי. הוא חוזר 30 פעם על כתוב לי לדואר הפרטי מה מפריע לו להעלות כאן את הנימוקים והטענות בגינם הוא רוצה לתבוע ? באופן שהוא מנהל את זה - זה לא ענין לפורום

תביעה כנגד ארגון בצלם

שלום רב, כל מי שמעוניין להצטרף ךתביעה שייתכן ותוגש כנגד ארגון בצלם ויש לו הערות והארות מתבקש לפנות בדחיפות למייל: alonlupo@gmail.com תודה

מקפיץ

.

"בצלם" הוא הלפיד שמאיר את האמת...,

קרדז'יץ, מלאדז'יץ, פלאסיץ' - אומר משהו?. זה שכמה אלופי צה"ל (מיל') לא מבקרים בישבשת, אומר משהו?. כעת נמתין לסירה שתגיע מקפריסין (אם תגיע) לשבור את המצור על אזר"ע, ונראה מה תהיה התגובה.

לכי תלמדי קצת יותר על בצלם

לא עשית שיעורי בית לפני שכתבת

רוב הפורום תומך בכך

לכן מי שמנהלים את ענייניהם הפרטיים הם אתה ומלאכי-ברמן שמנסים לתת דה-לגיטימציה לדעת הרוב אה רגע שכחתי, זה מה שאתם תמיד עושים.

נראה לי שהתמיכה בעניין היא מעבר למסגרת הפורום

הרבה הרבה מעבר בזמן הקרוב נדע

החלטה מבורכת!

לא זה שאני יכול להוסיף משהו מעבר שגם אתה יודע, אבל כל מלשין על מגיני ארצינו חייב לעמוד לדין.

שאלה אליך יצחק

במה תרמו לתקומתינו חבורת חיילים שעומדים מסביב לנער מבני האויב וירו בו בגבו בעודו קשור ומכוסה עיניים? אני מודה לבצלם על הדיווח הזה. אתה צריך להבין. מי שעושה כך לנער פלשתיני קשור ומכוסה עיניים יעשה זאת בפינוי הבא למתנחל או למפגין שמאלן. זה יכול להיות אתה ,אני או ילדינו. זה מעשה מתועב שלא תרם דבר לתקומת ארצינו ולהגנתינו. בזמן הזה יכלו באמת לעסוק בהגנה או בלוחמה ולא ברצח. אלה החיילים שלנו וכשזו הדרך שלהם להלחם ברגעי האמת בקרב אמיתי מגלים שהם שכחו איך נלחמים במי שאינו כפות וקשור. והעיקר לא לשכוח שבצלם הוא אירגון שמדווח גם על עוולות שכאלה מהצד השני. אל תספר לי שגם הפלשתינים עושים דברים כאלה. אני יודע שהם עושים וזה רצחני וניבזי אבל אנחנו לא פלשתינים. אם תאמר כך ברגע אחד הפכת את העם הנבחר ,עם הסגולה לזנב לגויים. הלשנה? זו לא הלשנה.זו שמירת החוק. זו שמירה עליך! אתה בוודאי תאמר שלא ישמרו עלי!בלי טובות! אבל כשיגיע יום הפינוי או סתם ארוע בין מתנחלים וחיילים אתה תזעק כאילו אינך מבין איך זה קורה. זה קורה כשאנחנו עוצמים עיניים אל מול עוולות ופשעים.

את השכנה שלי ואת ילדה בן השלוש אספו בחתיכות מהעצים שמסביב לאוטובוס שהתרסק

אז עכשיו נזכרתי שבאמת הילד, כשהיה בצבא, עשה המון פשעי מלחמה ומגיע לו ש"בצלם" לא יטפלו בו. ואמא שלו? בכלל היא היתה טובחת בערבים ובצד "בצלם" כלל לא התיחס כי הוא לא מטפל באנשים רעים. רק אם הם ערבים אז לא חשוב מה הם עשו, הם מהטובים, לא מהיהודים האשמים, שבטח גם משתמשים בדם ערבי ליצור מצות. זה ידוע. אנחנו אשמים גם אם אנחנו לא אשמים. ודווקא היהודים מהקצה הם שמפמפמים את זה. מופרע.

שקר נוסף

שוב אני מחזיר אותך לאתר האירגון שם נמצאים הדיווחים. כבר אינך יכול לומר שלא קיבלת הפניה מדויקת למקום. הכל שם שחור על גבי לבן והתעלמותך המתמשכת מבהירה שתום לב ויושר אינם בין הערכים המובילים אצלך.

אתה טועה ואסביר לך מדוע

הבחור הזה מעביר את הדיון לתיבת הדואר הפרטית שלו - זה בלתי אפשרי. הוא חוזר 30 פעם על כתוב לי לדואר הפרטי מה מפריע לו להעלות כאן את הנימוקים והטענות בגינם הוא רוצה לתבוע ? באופן שהוא מנהל את זה - זה לא ענין לפורום

מי שמעוניין לקבל פרטים מדוייקים ומלאים - יפנה לפורום.

הפורום כאן נועד כדי שיידעו על הכוונה. לא כדי לשכנע.

שטויות.

הוא מעודד אנשים להתארגן בקבוצה כדי להשיג מטרה משותפת. זכותו לעשות כך. ואתה מוזמן לשלוח לו אימייל ולקבל אינפורמציה. זה לא סוד מדינה. למרות זאת לא זכור לי שבדרך כלל בתביעות מסוג זה מפרסמים את כל הפרטים באופן נגיש לציבור, ואין צורך לפרט מדוע.

שקר נוסף

שוב אני מחזיר אותך לאתר האירגון שם נמצאים הדיווחים. כבר אינך יכול לומר שלא קיבלת הפניה מדויקת למקום. הכל שם שחור על גבי לבן והתעלמותך המתמשכת מבהירה שתום לב ויושר אינם בין הערכים המובילים אצלך.

אולי לא גילו לך....

אבל גם שקר בוטה אפשר לכתוב "שחור על גבי לבן"

"עדויות כנגד פעילות פלשתינים" אדרבא, תביא לינק!

כי לא חסר מן הסתם פשעי מלחמה שהפלסתינאים מבצעים בנו? כי טיל שמשוגר לכיוון עיר ישראלית מוגדר בחוק הבין לאומי כירי של נשק להשמדה המונית המכוון ישירות ובדקדקנות לעבר ריכוזי אוכלוסיה (שנכון שהם יהודים, אבל גם ליהוד יש דם ואם תצבוט אותם...). ולכן אמור להיות לך קל למצוא ולשלוח לינק לאתר אחד, בו כתוב שבצלם פירסמה משהו נגד פשע נגד האנושות הזה. וכמו שאני מכיר את השמאלנים "פה גדול", לדבר גבוהה הם ממש יודעים, אבל למצוא לינק אחד קטן לאמת אחת קטנה כמו שמופיע לעיל, זה לא יעלה בידם. אדרבא. ושהלינק יהיה בעל אותה עוצמה כמו ש"בצלם" עשו במקרה בו נשרט פלסתינאי בקצה האצבע. כי נכון שזה פשע של טבח עם מה שעשו לו (לפי הריח של הרגל שלו) אבל אני רוצה לראות את אותה האמןציה של מה שעושים לנו. אחרת אתה תוכיח לי ש"בצלם" זה אירגון אויב שכל מטרתו הוא לפגוע בישראל.

כאן סיימתי את טיעוני כי

את הלינק קיבלת. נכון,אני מודה שקיבלת אותו בדרך שבה אתה צריך להעתיק אותו. הסברתי לך איך להכנס וזו לא באמת חוכמה גדולה. אם אתה לא טיפש גמור אתה יכול לעשות את זה גם בלי ההסבר שלי. הוכחת בגדול שהשקרן בנינו הוא אתה. הקישור נמצא. אתה מתעלם כי אתה שקרן . הכל כתוב שם כולל ירי הרקטות. אתה רק צריך להפסיק לנקוט במניפולציות שיקריות ולהודות באמת. אתה יכול לא לאהוב את האירגון אבל את מה שכתוב באתר שחור על גבי לבן אינך יכול להעלים. שקרן.

שטויות.

הוא מעודד אנשים להתארגן בקבוצה כדי להשיג מטרה משותפת. זכותו לעשות כך. ואתה מוזמן לשלוח לו אימייל ולקבל אינפורמציה. זה לא סוד מדינה. למרות זאת לא זכור לי שבדרך כלל בתביעות מסוג זה מפרסמים את כל הפרטים באופן נגיש לציבור, ואין צורך לפרט מדוע.

שטויות-הוא מארגן עדר שוטים

שאומרים להם תביעה והם קופצים כמו חמור בראש בלי לדעת על מה ולמה. העיקר לתקוף מישהו. כמו כנופית רחוב שיוצאת בלילה לתקוף בלי לדעת למה. העיקר לדפוק מכות.

לכי תלמדי קצת יותר על בצלם

לא עשית שיעורי בית לפני שכתבת

תוכיח,תביא לינק

כרגע אתה סתם משמיץ בלי כיסוי. היא עשתה שיעורי בית יותר ממך שבסך הכל פועל ומנע משינאת חינם. אתה כותב וכותב ולא אומר כלום.

ארגון בצלם מרתיע מפני מעשי פשע

כל מג"ד שיתפתה שוב למעשה עבריינות ישקול צעדיו פעמיים אם יידע כי מעשיו מתועדים.

האם הוא מתריע מפני כל מעשי החמאס ?

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר