שוב פעם אתה ושהשטויות שלך

אני לא קובע לו אם לכתוב או לא לכתוב. הוא יכול לכתוב מה שבא לו. אתה לעומת זאת צריך להיות מסוגל להבין מה כתוב בארבע שורות הקצרות שכתבתי. לא כתוב שם שאסור לו לכתוב. אני אומר לו שאם הוא מגיע לפורום ,מבקש מאנשים להצטרף אליו לאיזו תביעה עלומה ובלתי ברורה ולא מוכן לפרט אני אומר לו היה שלום. יש מבין? אתה מתלהב מעצם הרעיון של תביעה נגד בצלם ולא משנה על מה ולמה. כמו שאני רואה די אופייני לך לקפוץ בלי לחשוב. לאירגון בצלם יש עדויות כנגד פעילות פלשתינים בדיוק כמו שיש לו עדויות לגבי הצבא והמתנחלים. אולי הוא איזה שמאלני שאינו שבע רצון? כמו שאתה כותב אני רואה אותך בקלילות מצטרף בלי לחשוב לאיזו תביעה כנגד עצמך בלי להבין אפילו שעשית את זה. מותר לו לכתוב מה שבא לו. אם הוא רוצה שיתיחסו אליו ברצינות ולא רק ראשים קטנים כמוך שקופצים בלי לחשוב כדאי לו שיפרט. לו היה בידיו מיקרה או ארוע מעוררי מחשבה או משהו עינייני ומקפיץ הוא היה כותב כאן ומעורר את כולם.

"עדויות כנגד פעילות פלשתינים" אדרבא, תביא לינק!

כי לא חסר מן הסתם פשעי מלחמה שהפלסתינאים מבצעים בנו? כי טיל שמשוגר לכיוון עיר ישראלית מוגדר בחוק הבין לאומי כירי של נשק להשמדה המונית המכוון ישירות ובדקדקנות לעבר ריכוזי אוכלוסיה (שנכון שהם יהודים, אבל גם ליהוד יש דם ואם תצבוט אותם...). ולכן אמור להיות לך קל למצוא ולשלוח לינק לאתר אחד, בו כתוב שבצלם פירסמה משהו נגד פשע נגד האנושות הזה. וכמו שאני מכיר את השמאלנים "פה גדול", לדבר גבוהה הם ממש יודעים, אבל למצוא לינק אחד קטן לאמת אחת קטנה כמו שמופיע לעיל, זה לא יעלה בידם. אדרבא. ושהלינק יהיה בעל אותה עוצמה כמו ש"בצלם" עשו במקרה בו נשרט פלסתינאי בקצה האצבע. כי נכון שזה פשע של טבח עם מה שעשו לו (לפי הריח של הרגל שלו) אבל אני רוצה לראות את אותה האמןציה של מה שעושים לנו. אחרת אתה תוכיח לי ש"בצלם" זה אירגון אויב שכל מטרתו הוא לפגוע בישראל.

בוודאי -כל מי שמעוניין לקבל פרטים - שיפנה אלי למייל alonlupo@gmail.com

לא ניתן לתבוע את צלם,הם ארגון חוקי למהדרין ,ואם משקרים

מגובים ע"י מהשמאל,הנמצא בבתי המשפט בתקשורת ובממשלה, כדי לחסלם חייבים לשנות החוק ולקבוע שמי שנגד הממשלה בנושאי מדיניות פנים וחוץ,פושע

אז יהיה לך קל, אם כן, להראות לנו אתר של בצלם בו ערבי מואשם בשיגור טילים לעבר מרכזי אוכלוסיה יהודים

וכמובן, מה בצלם פעלו בכדי למנוע השנות מקרים אלה. כי אמרת שזה קל. תראה לנו בבקשה. כי אני בקרתי ולא בדיוק מצאתי, אבל לך זה אמור להיות קל.

שוב צחקת

אבל זה לא מצחיק

לא. בצלם לא מממון בשביל זה. כל שהוא עושה הוא עושה נגד ישראל בלבד.

ובעבור זה הוא מקבל מימון וחייב להראות ביצועים. בצלם פועל נגד ישראל בלבד.

אני רוצה להאמין שאתה לא שקרן

אלא פשוט לא יודע. הבאתי לך למעלה קישור עם הדרכה שתביא אותך לכל הדיווחים. אם תתעלם מזה תוכיח שאתה שקרן ולא סתם מישהו שפשוט לא ידע ומדבר בתום לב.

מקפיץ

קפיץ קפוץ

הקפצה נוספת

"עדויות כנגד פעילות פלשתינים" אדרבא, תביא לינק!

כי לא חסר מן הסתם פשעי מלחמה שהפלסתינאים מבצעים בנו? כי טיל שמשוגר לכיוון עיר ישראלית מוגדר בחוק הבין לאומי כירי של נשק להשמדה המונית המכוון ישירות ובדקדקנות לעבר ריכוזי אוכלוסיה (שנכון שהם יהודים, אבל גם ליהוד יש דם ואם תצבוט אותם...). ולכן אמור להיות לך קל למצוא ולשלוח לינק לאתר אחד, בו כתוב שבצלם פירסמה משהו נגד פשע נגד האנושות הזה. וכמו שאני מכיר את השמאלנים "פה גדול", לדבר גבוהה הם ממש יודעים, אבל למצוא לינק אחד קטן לאמת אחת קטנה כמו שמופיע לעיל, זה לא יעלה בידם. אדרבא. ושהלינק יהיה בעל אותה עוצמה כמו ש"בצלם" עשו במקרה בו נשרט פלסתינאי בקצה האצבע. כי נכון שזה פשע של טבח עם מה שעשו לו (לפי הריח של הרגל שלו) אבל אני רוצה לראות את אותה האמןציה של מה שעושים לנו. אחרת אתה תוכיח לי ש"בצלם" זה אירגון אויב שכל מטרתו הוא לפגוע בישראל.

הבאתי לך

פתחתי הודעה מיוחדת עם הפניה לאתר האירגון עם הסברים מפורטים כיצד להכנס למקום המתאים. זו תהיה הזדמנות לבחון את כנותך ותום לבך. אם תתעלם מזה הרי שאינך נוהג בתום לב.

תגובה למה ש"מצאת".

בעמוד הראשי של האתר העברי, תחת הכותרת "על הפרק" נמצאות כל הכתבות והדיווחים שהתפרסמו. לחיצה קלה על "דיווחים נוספים" מביאה אותי לאתר עם כל הדיווחים שהופיעו בעמוד הראשי של האתר (http://www.btselem.org/Hebrew/OTA/). הנה כל הכותרות ומהיום ועד תחילת יוני האחרון: שוטרים התעללו בצעיר ממזרח ירושלים שבילה בתל-אביב, 19.6.08 ישראל פוגעת קשות בזכותם של סטודנטים מעזה להשכלה פגיעה באזרחים ישראלים על-ידי פלסטינים (כתבה צדקנית שנכתבה ביום פיגוע הטרקטור השני. אין, אגב, כל אזכור לפיגוע הטרקטור הראשון בכתבות השער) בעקבות חשיפת בצלם: חקירת מצ"ח על ירי בפלסטיני כפות חייל ירה כדור "גומי" ברגלו של פלסטיני כפות בנוכחות קצין בכיר חשש מגירוש תושבים שישראל כלאה במובלעת של מכשול ההפרדה שכונה במזרח ירושלים הפכה למזבלה ארבע שנים להאג: ישראל לא פירקה אף אחד מהקטעים שפסל בג"ץ במכשול ההפרדה ישראל מנתקת את נבי סמואל משאר הגדה נער בן 13 (מהשטחים) הוכה בחקירה ונאסר לחודשיים בצלם למזוז: מנע את הריסת בית משפחתו של מבצע הפיגוע בירושלים שלושה הרוגים בפיגוע במרכז ירושלים קיץ 2008: החרפה במצוקת המים בגדה וידאו: עדויות מפי ישראלי ופלסטיני שהיו קורבנות לעינויים, 26 ביוני 2008 חייל תקף עובד בצלם שצילם אלימות מתנחלים ולקח את הקלטת המדינה לבג"ץ: לפנות את תשעת הבתים בעפרה (בצלם עותרת נגד בנייה ישראלית ב"קרקע פלשתינית") נעצרו חשודים בתקיפה שתועדה בווידאו (העצורים הם כמובן, מתנחלים) עתירה: להתיר לפלסטינים גישה לים המלח עתירה: לאפשר ביקורים אצל כלואים מעזה עדות: המצור על עזה אילץ את משפחת חיג'אזי לסגור את המפעל ולפנות את ביתה וידאו: מתנחלים תקפו פלסטינים בדרום הר חברון עדות: חיילים סייעו למתנחלים לתקוף פלסטיני שעסק בכיבוי שריפה בשדות עדותו המצולמת של מחמוד קב, שאשתו מתה לאחר שעוכבה במחסום אזרח ישראלי נהרג מירי פלסטיני על קיבוץ ניר עוז (בצלם מגנה ירי פלשתיני על ישובים, ברוב טובה) בצלם מחה על חקירת שב"כ של עובד "רופאים לזכויות אדם" עתירה לבג"ץ: לעצור את הבנייה בעפרה לסיכום... אם זהו הארגון שאתה תומך בו, אין לי מה להוסיף מלבד לרחם עליך.

לא ניתן לתבוע את צלם,הם ארגון חוקי למהדרין ,ואם משקרים

מגובים ע"י מהשמאל,הנמצא בבתי המשפט בתקשורת ובממשלה, כדי לחסלם חייבים לשנות החוק ולקבוע שמי שנגד הממשלה בנושאי מדיניות פנים וחוץ,פושע

קל מאוד. צריך רק לגרד קצת יותר עמוק לגבי המימון שלהם. אצל תדי כ"ץ הוכיחו חד משמעית שהוא קבל כסף מערפאת.

גם כאן מישהו צריך לגרד קצת יותר ולמצוא את הקשר לכספי הנפט שזורמים בשטפון אל כל אירגוני השמאל, מה שיסביר מדוע הם פועלים רק נגד ישראל, למרות שהם בעד "צדק לכל".

תביעה כנגד ארגון בצלם

שלום רב, כל מי שמעוניין להצטרף ךתביעה שייתכן ותוגש כנגד ארגון בצלם ויש לו הערות והארות מתבקש לפנות בדחיפות למייל: alonlupo@gmail.com תודה

שטויות - לא תהיה תביעה ולא נעלים - סתם אויר חם (ולא הכי ריחני)

זכותך לחשוב מה שאתה חושב, מבחן התוצאה - הוא הקובע

אל לחלק לי זכויות - הפסק לנהל את עניניך הפרטיים מן הפורום

לדעתי מדובר בעניין שאמור להיות עניין ציבורי. חלילה אישי או פרטי

רוב הפורום תומך בכך

לכן מי שמנהלים את ענייניהם הפרטיים הם אתה ומלאכי-ברמן שמנסים לתת דה-לגיטימציה לדעת הרוב אה רגע שכחתי, זה מה שאתם תמיד עושים.

קל מאוד. צריך רק לגרד קצת יותר עמוק לגבי המימון שלהם. אצל תדי כ"ץ הוכיחו חד משמעית שהוא קבל כסף מערפאת.

גם כאן מישהו צריך לגרד קצת יותר ולמצוא את הקשר לכספי הנפט שזורמים בשטפון אל כל אירגוני השמאל, מה שיסביר מדוע הם פועלים רק נגד ישראל, למרות שהם בעד "צדק לכל".

אם אתה צודק,מדוע לע תבעו את כץ???

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר