תביעה כנגד ארגון בצלם

שלום רב, כל מי שמעוניין להצטרף ךתביעה שייתכן ותוגש כנגד ארגון בצלם ויש לו הערות והארות מתבקש לפנות בדחיפות למייל: alonlupo@gmail.com תודה

אני מדגיש מי שמוכן להצטרף שיפנה אלי בדחיפות!!

חופשי חביבי וגם תקבל מייל

אני מדגיש מי שמוכן להצטרף שיפנה אלי בדחיפות!!

תביעה כנגד ארגון בצלם

שלום רב, כל מי שמעוניין להצטרף ךתביעה שייתכן ותוגש כנגד ארגון בצלם ויש לו הערות והארות מתבקש לפנות בדחיפות למייל: alonlupo@gmail.com תודה

ככה סתם?

בואו לתבוע את בצלם בלי פרוט ובלי ענין. פרט ותקבל תשובה עיניינית.

אפרט ברמה אישית, פנה למייל

לא אוכל את זה

באת לפורום. רוצה לחשוף תחשוף. לא רוצה? היה שלום.

תביעה כנגד ארגון בצלם

גם נגד הפועל בלפוריה, בינתיים קרא;

מאז תחילת האינתיפאדה, ב-29 בספטמבר 2000 ועד ה-31 בדצמבר 2007, נהרגו בשטחים 4,332 פלסטינים, מהם 865 קטינים מתחת לגיל 18. לפחות 2,050 מן ההרוגים לא לקחו חלק בלחימה בעת שנהרגו ו-225 היו יעד להתנקשות. אלפי פלסטינים נוספים נפצעו* . * פרסום בצלם.

החלטה מבורכת!

לא זה שאני יכול להוסיף משהו מעבר שגם אתה יודע, אבל כל מלשין על מגיני ארצינו חייב לעמוד לדין.

לא אוכל את זה

באת לפורום. רוצה לחשוף תחשוף. לא רוצה? היה שלום.

אתה לא חייב לאכול את זה

גם נגד הפועל בלפוריה, בינתיים קרא;

מאז תחילת האינתיפאדה, ב-29 בספטמבר 2000 ועד ה-31 בדצמבר 2007, נהרגו בשטחים 4,332 פלסטינים, מהם 865 קטינים מתחת לגיל 18. לפחות 2,050 מן ההרוגים לא לקחו חלק בלחימה בעת שנהרגו ו-225 היו יעד להתנקשות. אלפי פלסטינים נוספים נפצעו* . * פרסום בצלם.

בצלם ספר גם את קורבנותינו?

ותאמין לי זה רק משום שאנחנו מדינה מתוקנת והם כנופיות וחמולות, רק בגלל זה יש פער לטובתינו. ערבים הם יוזמים את הרצח, אז מי ששולח מתאבדים לתל אביב שלא יופתע שמחר לביתו יבואו חיילים שלנו ואם הוא ינסה לפגוע בהם- צפוי לו מוות של כלב, ביתו יהרס וכפרו יסגר כדי שאף אחד אחר לא ינסה לחזור על מעשיו. מי שפותח באינתיפדה שלא יבכה על גופות של אחיו- גופות דבר בלתי נמנע כשיוצאים למלחמה.

החלטה מבורכת!

לא זה שאני יכול להוסיף משהו מעבר שגם אתה יודע, אבל כל מלשין על מגיני ארצינו חייב לעמוד לדין.

פנה למייל עם פרטיך

איפה היו המנייקים בפוגרום בראמלה??????????

תביעה כנגד ארגון בצלם

תמשיכו לעסוק בהבלים ואנחנו נקים מדינה פלשתינאית בכל הגדה המערבית

מה ירוויחו מכך היהודים?

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר