ליבני. ואל תתן לי הצעות - אני מסתדר בעצמי

טענה דמגוגית חסרת ביסוס

תעלה את תרבות הדיון, גם אם אני נוטה להסכים לגבי חלוץ. אני מהמר שאתה לא מכיר שמות של רוב הרמטכלים, אז איך אתה קובע דבר כזה

הפסדת בהימור :דורי, צור, דיין, איתן, שומרון, גור, איתן, יעלון,ברק,טופז, חלוש, לסקוב

מופז הוא חלאה . מי שיקבל אותו ראוי לו

שמוק, אל תגיד על מפקד בצה"ל חלאה

קצת כבוד, אתה מזכיר לי בהמה גסה

שיא צביעות נוסף נשבר ע" מפלגת(?) קדימה: דורשים מציפי לבני התחייבות שלא תפרוש

מפלגת העריקים והאופרטוניסטים, רודפי הכסא בכל מחיר דורשת מציפי לבני להתחייב שתישאר במפלגה (?) האמורפית הזו במידה ותפסיד . זה בערך כמו עכברים באוניה טובעת שדורשים מעכבר שקפץ ראשון לשוב אליהם ....

בר מינן, ועוד חסר לנו אישה ראש ממשלה

מה רע לה לשבת בבית לבשל ולנקות, מקום הכי טבעי לנשים נשים נבראו בשביל ללדת ילדים ולא להוציא אנשים למילחמות, זה אסון לישראל אם תבחר אישה

שמוק, אל תגיד על מפקד בצה"ל חלאה

קצת כבוד, אתה מזכיר לי בהמה גסה

מפקד זה לא בן אדם קדוש . האיש הזה נכשל כשלון חרוץ כרמטכ"ל באינטיפדה ולקראת מלחמת לבנון

ובגין כשלונו אלפי אזרחים וחיילים שילמו בחייהם . אז אני אקרא לו חלאה ועוד איך !

הפסדת בהימור :דורי, צור, דיין, איתן, שומרון, גור, איתן, יעלון,ברק,טופז, חלוש, לסקוב

ממש מסובך לחפש בגוגל...

לא היה רמטכ"ל בשם טופז

רשמת איתן פעמיים, ובטח התכוונת לחלוץ - אם כי חלוש גם מתאים לאופי ולאסטרטגיה שלו

ומקלף

זה הסדר

יעקב דורי, יגאל ידין, מרדכי מקלף, משה דיין, חיים לסקוב, צבי צור (נראה לי שהוא כאן) יצחק רבין, חיים בר לב, רפאל איתן, דן שומרון, אהוד ברק...

שכחתי

משה לוי לפני דן שומרון. בקיצור, די עם דברי השנאה, דמגוגיה, גזענות, ניבולי פה שלך. תקים פורום לאנשים על נטייה חריפה לקלקל פורומים, לקלל, ללכלך ולהשמיץ, תפטור אותנו מנוכחותך (אני אף פעם לא קיללתי אותך, מה שלא היה הדדי)

מה רע לה לשבת בבית לבשל ולנקות, מקום הכי טבעי לנשים נשים נבראו בשביל ללדת ילדים ולא להוציא אנשים למילחמות, זה אסון לישראל אם תבחר אישה

אני מבין שאתה פמיניסט מוצהר ?....

ליבני. ואל תתן לי הצעות - אני מסתדר בעצמי

אתה לא מסתדר בעצמך וגם לא עם עזרה. אתה פשוט לא מסתדר...

אז בשביל זה נולדות כל הנשים!!! תודה רבה שסוף סוף הגיע הגבר שהצליח להסביר לי ככה שאבין. להכין לך קפה עם כפית סוכר אחת או שתים?

אין תקדים בישראל שחור תחת נהיה ראש ממשלה ומופז לא יהווה תקדים כזה

אני מכיר ראש ממשלה אחד כזה- אולמרט!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר