שיא צביעות נוסף נשבר ע" מפלגת(?) קדימה: דורשים מציפי לבני התחייבות שלא תפרוש

מפלגת העריקים והאופרטוניסטים, רודפי הכסא בכל מחיר דורשת מציפי לבני להתחייב שתישאר במפלגה (?) האמורפית הזו במידה ותפסיד . זה בערך כמו עכברים באוניה טובעת שדורשים מעכבר שקפץ ראשון לשוב אליהם ....

לכן הם דורשים שהיא תשאר משום שהם מכירים היטב את עצמם.

לא משנה מה הם מכירים מאפוא מבאו לאן הולכים ,מופז יהיה רה"מ

אין תקדים בישראל שחור תחת נהיה ראש ממשלה ומופז לא יהווה תקדים כזה

שיא צביעות נוסף נשבר ע" מפלגת(?) קדימה: דורשים מציפי לבני התחייבות שלא תפרוש

מפלגת העריקים והאופרטוניסטים, רודפי הכסא בכל מחיר דורשת מציפי לבני להתחייב שתישאר במפלגה (?) האמורפית הזו במידה ותפסיד . זה בערך כמו עכברים באוניה טובעת שדורשים מעכבר שקפץ ראשון לשוב אליהם ....

צריך לדרוש זאת יותר מי-מופז

מופז למי שזוכר אמר הליכוד זה הבית שלי ויום לאחר מיכן כשדרגתו ויוקרתו ירדו מעט הוא עשה חשבון אישי קר ועבר לקדימה.. לבני יותר אמינה. מהצבוע מופז עם סיפור הילדות ודימעות תנין שלו בטלויזיה.. בסך הכל אין מה לחפש בקדימה

אף אחד לא יצביע בבחירות עבור מופז ואף שפוי לא ילך איתו לבחירות

כמובן חוץ מן המשפחה שלו

מופז דפק את היציאה מלבנון וגילה את פרצופו האמיתי (והמכוער) בפרשת עוזי דיין

הכבוד המזרחי שלו נפגע מזה שדיין מוכשר ממנו אז בטכס השחרור של דיין הוא הצליח להעליב אותו בנוכחות אשתו וילדיו - אכן - כבוד מזרחי הולך רק בכיוון אחד

מהההההההההה

איך לעזאזל אתם השמאלנים חושבים על כל הדברים האלה??? הסכמי אוסלו היו טובים רק חבל שברוך גולדשטיין (זצ"ל) הרס אותם??? היציאה מלבנון הייתה טובה רק חבל שמופז הרס אותם? ומי הרס את הגירוש מגוש קטיף? החמאס? ומי הרס את המדינה? לזה כבר יש תשובה - אנשים כמוך, יותם הקסאם

צריך לדרוש זאת יותר מי-מופז

מופז למי שזוכר אמר הליכוד זה הבית שלי ויום לאחר מיכן כשדרגתו ויוקרתו ירדו מעט הוא עשה חשבון אישי קר ועבר לקדימה.. לבני יותר אמינה. מהצבוע מופז עם סיפור הילדות ודימעות תנין שלו בטלויזיה.. בסך הכל אין מה לחפש בקדימה

מופז הוא חלאה . מי שיקבל אותו ראוי לו

לא משנה מה הם מכירים מאפוא מבאו לאן הולכים ,מופז יהיה רה"מ

אולי באירן ארץ הולדתו . אם יהיה כאן רוה"מ אני יורד מהארץ באותו היום

מהההההההההה

איך לעזאזל אתם השמאלנים חושבים על כל הדברים האלה??? הסכמי אוסלו היו טובים רק חבל שברוך גולדשטיין (זצ"ל) הרס אותם??? היציאה מלבנון הייתה טובה רק חבל שמופז הרס אותם? ומי הרס את הגירוש מגוש קטיף? החמאס? ומי הרס את המדינה? לזה כבר יש תשובה - אנשים כמוך, יותם הקסאם

אתה פותח אלף חזיתות - מופז וחלוץ הרמטכלים הגרועים בתולדות צה"ל. נקודה . קומ

טענה דמגוגית חסרת ביסוס

תעלה את תרבות הדיון, גם אם אני נוטה להסכים לגבי חלוץ. אני מהמר שאתה לא מכיר שמות של רוב הרמטכלים, אז איך אתה קובע דבר כזה

אולי באירן ארץ הולדתו . אם יהיה כאן רוה"מ אני יורד מהארץ באותו היום

אני מציע לך לקנות כרטיס מיד,כי הוא בטוח ראש הממשלה הבא

וטוב שכך,לכולנו

אף אחד לא יצביע בבחירות עבור מופז ואף שפוי לא ילך איתו לבחירות

כמובן חוץ מן המשפחה שלו

אז בעד מי אתה בבחירות שיהיו בקדימה?

אתה נגד מופז, האם זה אומר שאתה בעד לבני? תאמין לי גם לבני לא תעשה הרבה מעבר לכיוון שלך, אין לה זמן וברור שאין לה ביצים וגם ספק גדול האם היא, או מופז, או מי שלא יהיה יצליחו להקים קואליציה יציבה בהרבה מאשר זאת שעשה אולמרט. הכי טוב לשמאלנים כמוך בחירות עכשיו, אתם אמנם לא תהיו בשלטון, אבל יש סיכוי שנתניהו יעשה למתנחלים מה שעשה שרון, כי לא מאולמרט וממי שלא יהיה במקומו בכנסת הנוכחית אין לצפות ליותר מאשר הורדת איזה מאחז.

ליבני. ואל תתן לי הצעות - אני מסתדר בעצמי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר