הניגון של ביבי חוזר "מחזירים את ירושליים"

מתי תבינו? שירושליים מעבר לחומות מזמן כבר לא שלנו 300 אלף ערבים מקבלי קצבאות הינה בכיה לדורות, תוסיפו עוד כמה נהגי טרטורים משוגעים ותקבלו בלי סוף פיגועים ללא גרם אחד של חומר נפץ לכן המדיניות של ביבי פשטה את הרגל לכן המצע של "ישראל ביתנו" הינה המתאים ביותר כדי לשמור על זהות יהודית בישראל, אני תומך! לא נגרש אף ערבי, כל אזרח שלא יחתום על נאמנותו למדינה ישרתה בשרות צבאי/אזרחי, ישללו ממנו כל הזכויות, כגון בטוח לאומי, תשלומי אבטלה וכו', גם חרדים/דתי/ערבי! וכל חילוני אחר! נחליף שטחים ותושבים שלא ירצו לחיות במדינה היהודית, לא איכפת לי שאום אל פחם וכל ואדי ערה תהיה בריבונות הרשות והמדינה הפלסטינאית כאשר תקום ואספיח לעד את מעלה אדומים, אריאל וכל בקעת הירדן ביבי תופס טרמפ על ירושליים ומפסיד את המדינה היהודית, יש לי זכרונות לא טובים משילטונו, כאשר מכר את כל המדינה למשפחות העשירים והשאיר לוחמים משוחררים, לפתחיהם, של חברות כח אדם נצלניות, שזו בכיה למדינת ישראל לדורות, כאשר הפגיעה הינה ביחוד לחיילים משוחררים, שנאלצים לחפש בגלובוס מקום אחר וטוב יותר לחיות בו, זו הפגיעה הכי רצינית בבטחון.

להנות היום מה שתפסידו למחר

אי אפשר לתפוס ולנכס שטח מבלי להכריז על תושביו

כאזרחי אותה מדינה . ישנם חוקים בינלאומיים בעניין שהם שמתווים את דרכה של הממשלה. גם ביבי יודע זאת. לדעתי זו שטות לנסות לאכוף מישטר לא רצוי כי יש תוצאות הפוכות כמו בומרנג שחוזר עלינו. צריך וחייבים להפריד את ירושליים לשני חלקים החלק הערבי והחלק היהודי הפרדה פיזית עם גדרות . ערביי מזרח ירושליים יאלצו לבחור לאיזה צד הם מצתרפים בצורה חופשית וכך זה ישים כץ לסיכסוך שלא ניגמר.

פיתרון נוסף

פשוט לסלק משם את התושבים, כמו שעשינו בגוש קטיף

הנציב אל תהיה ציני,

ברור שיעדיפו לחיות כאן, אבל חתימה על נאמנות תהווה להם בעיה והם ישארו בצד הערבי, פשוט "נאלץ" אותם, אנו פשוט רוצים מדינה עם רוב יהודי, לשם כך הוקמה כזאת, אנו מאבדים תוך 20 שנה את הרוב, אם לא נעשה זאת

פיתרון נוסף

לסיסמא הוא טוב, אבלללללל

אם היינו מעט משתהים ולא מפנים יהודים מקטיף עד להסכם קבוע, אבל וחבל הדבר נעשה מוקדם מדי ע"י מטומטמים

הנציב אל תהיה ציני,

ברור שיעדיפו לחיות כאן, אבל חתימה על נאמנות תהווה להם בעיה והם ישארו בצד הערבי, פשוט "נאלץ" אותם, אנו פשוט רוצים מדינה עם רוב יהודי, לשם כך הוקמה כזאת, אנו מאבדים תוך 20 שנה את הרוב, אם לא נעשה זאת

אתה לא צריך לחכות 20 שנה בכדי להיהפך למיעוט

ממשלות כמו של אולמרט יכולות להציף את ישראל בעוד 5 מיליון פלשתינאים מהתפוצות וזה יכול לקרות תוך שנה שנתיים ולא יותר.

לסיסמא הוא טוב, אבלללללל

אם היינו מעט משתהים ולא מפנים יהודים מקטיף עד להסכם קבוע, אבל וחבל הדבר נעשה מוקדם מדי ע"י מטומטמים

מי גאון של אמא???

צריך היה לחכות להסכם של קבע??? בינתיים על הסכמי אוסלו עובדים 13 שנה והבאתם עלינו רק חורבן ומלחמה, מעניין כמה זמן היה לוקח להגיע להסכם בעזה?

דרכה של הממשלה היא רק באלימות וללא מחשבה.

פיתרון נוסף

לא צריך ללכת בדרכה של הממשלה הברברית . אפשר

להעביר תושבים גם ברצון שלהם ובבחירה חופשית. כל מי שישאר תחת שלטון יהודי יאלץ לחתום על מחוייבות ואם יחרוג מהתחייבות זו יגורש בהסכמה מראש מהשטח היהודי לשטח הערבי. כך שנוכל להיות בטוחים שכל הערבים שישארו בצד היהודי לא ילחמו בנו יותר כי זו תהיה בחירה חופשית שלהם.

מתי תבינו? שירושליים מעבר לחומות מזמן כבר לא שלנו 300 אלף ערבים מקבלי קצבאות הינה בכיה לדורות, תוסיפו עוד כמה נהגי טרטורים משוגעים ותקבלו בלי סוף פיגועים ללא גרם אחד של חומר נפץ לכן המדיניות של ביבי פשטה את הרגל לכן המצע של "ישראל ביתנו" הינה המתאים ביותר כדי לשמור על זהות יהודית בישראל, אני תומך! לא נגרש אף ערבי, כל אזרח שלא יחתום על נאמנותו למדינה ישרתה בשרות צבאי/אזרחי, ישללו ממנו כל הזכויות, כגון בטוח לאומי, תשלומי אבטלה וכו', גם חרדים/דתי/ערבי! וכל חילוני אחר! נחליף שטחים ותושבים שלא ירצו לחיות במדינה היהודית, לא איכפת לי שאום אל פחם וכל ואדי ערה תהיה בריבונות הרשות והמדינה הפלסטינאית כאשר תקום ואספיח לעד את מעלה אדומים, אריאל וכל בקעת הירדן ביבי תופס טרמפ על ירושליים ומפסיד את המדינה היהודית, יש לי זכרונות לא טובים משילטונו, כאשר מכר את כל המדינה למשפחות העשירים והשאיר לוחמים משוחררים, לפתחיהם, של חברות כח אדם נצלניות, שזו בכיה למדינת ישראל לדורות, כאשר הפגיעה הינה ביחוד לחיילים משוחררים, שנאלצים לחפש בגלובוס מקום אחר וטוב יותר לחיות בו, זו הפגיעה הכי רצינית בבטחון.

נניח החזרנו את אום אל פחם ובנותיה, איך תגיע מתל אביב לעפולה?

אום אל פחם ויתר כפרים ערביים יושבים על הכביש 65, כביש בעל חשיבות אסטרטגית הדרך הכי קצרה ממרכז הארץ לעפולה, טבריה, בית שאן ובכלל לכל עמק יזראל ובקעת הירדן. ומה תעשה עם עוד כפרים ערבים בגליל? גם תעביר אותם למדינת אויב ערבית? אז במצב של עפולה ימצאו גם נצרת עלית, כרמיאל וכל דרכי גישה לבקעת הירדן וכנרת ימצאו בידיים ערביות. וכל הערים היהודיות ישארו כגטאות בגליל ברובו ערבי, וגם בנגב, ערד ודימונה יהיו בדיוק במצב זהה, כמה כמרים בדוים יש שם בסביבה? אז מה זה ירושלים? מי בכלל מדבר עליה? זה כסף קטן שיהודים יאבדו את כותל, נגיע למצב שמיליוני יהודים יחששו ללכת לסופר הקרוב ואם לפני עשרים שנה הדרך היחידה לחטוף יהודי היתה באזוטר ממש סמוך לגבול עם מדינה ערבית, והיום יש חייל יהודי חטוף בעזה וצה"ל עושה פיפי במכנסיים ולא יכול לחלצו, אז אם תוכנית ליברמן תתגשם ערבים יכלו להחזיק יהודים חטופים אפילו בסכנין וצה"ל גם לא יעשה כלום. אבל אני כמובן הגזמתי, אבל יש לי רושם שליברמן מבין את כל הטימטום של התוכנית שלו ולא מתכוון לבצע אותה. היא מזכירה לי את חזרה לגבולות חלוקת האו"ם, כמובן אף אחד לא יתן לו לספח לא את אריאל ולא את מעלה אדומיםוהוא לא יעשה את זה, ואפילו אם יעשה? האם זה החלום הוורוד שלי להפוך לתושב גטו? ממש לא! אם כי כל עיר אחרת מנותקת מרצף התישבות יהודית במישור החוף גם תהפוך לגטו, זה בלתי נמנע, הוא לא יעשה זאת. יש לו תוכניות אחרות, אני ממש חושש שהתוכנית היא מדינה דו לאומית שלא תתערב בכל מה שקורה בין יהודים לערבים. ומעבר לכך כנראה היא לא תתגשם, למה? כי ליברמן לא יקבל מספיק קולות כדי להקים קואליציה יציבה, וכל העברת אדמה מאדמותיה הריבוניות של מדינת ישראל למי שלא יהיה זה תהליך חקיקתי מורכב שאולי רק מפלגת השלטון עם קרוב ל 40 מנדטים יכולה לעשות זאת.

היום בכביש 6 אתה עובר בסמיכות לכפרים פלסטינאים

ימצא פתרון לרצף יהודי, סמוך עך ליברמן

אני זוכר את נתניהו

במסע הבחירות מול פרס כשהוא מציג שם פלשים של לחיצות הידים של פרס עם עראפת ומאיים בהחזרת ירושלים במידה ופרס יבחר. מאז ראינו את בנימין נתניהו לוחץ בחמימות את ידו של יאסר עראפת ואפילו קורא לו עראפת ידידי. שלא נדבר על פועלו בהחזרת חברון,בהחזרת השייח יאסין ובחתימה על הסכם וואי.

ומתי אתה תבין שאתה מובס

ומדבר על "מציאות" שהערבים הציבו לפניך ואתה המובס מקבל. זה מתכון בטוח להעיף אותך מכאן. כי אתה כבר מוכה וחבול ומטיף לישראלים אחרים שאין מה לעשות, האויב יותר נחוש. סע לאמריקה נוגף. סע. יש הרבה אירגוני "שמאל" (המממונים מן הסתם על ידי כסף נפט זול) שיעזרו לך לנסוע. אנחנו לא צריכים כאן מפוחדים שזרקו את הבושה ומרצים לנו כמה שצריך לברוח ולברוח...

אני זוכר את נתניהו

במסע הבחירות מול פרס כשהוא מציג שם פלשים של לחיצות הידים של פרס עם עראפת ומאיים בהחזרת ירושלים במידה ופרס יבחר. מאז ראינו את בנימין נתניהו לוחץ בחמימות את ידו של יאסר עראפת ואפילו קורא לו עראפת ידידי. שלא נדבר על פועלו בהחזרת חברון,בהחזרת השייח יאסין ובחתימה על הסכם וואי.

בהחזרת חברון הוא ביצע הסכם שממשלה קודמת, ממשלת שמאל, חתמה. זה מקובל במשטרים דמוקרטיים.

שממשלה עוקבת מבצעת הסכמים של ממשלה קודמת, ללא קשר כמה מסריחים המה. הנה, עכשיו אולמרט רוקח עוד הסכמים, שביבי מן הסתם יאלץ לבצע. ככה זה עם ממשלות נפסדות, כמו שהיתה ממשלת רבין (הסכם אוסלו שעלה הרבה הרבה הרבה הרוגים לישראל) והוא החזיר את יאסין תמורת 2 אנשי מוסד חיים. להזכיר לך את ראש הממשלה הראשון שנכנע לטרור ושיחרר מחבלים תמורת גופות של חיילינו? שימון "אני לוזר?" פרס, בעיסקת ג'יבריל. השמאל הניגף.

זיבייהו הציע לאסד את כל הגולן

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר