עד מתי נשלט על ידי אליטות השמאל?

ועד מתי ישאר השמאל מעל החוק, כמו במקרה זה למשל: http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-169618-00.html?tag=00-30-52

אתה מתכוון להצעת החוק למתן חנינה לפורעי עמונה ? או לפוגרומשצ'יקים מיצהר ?

או לאלה שהוציאו פסק דין מות על יצחק רבין והאלוף יאיר נווה ?

אני מתכוון לנתינת ייצוג הולם לימין, שהוא רוב מוחלט, על פי עקרונות הדמוקרטיה.

אני מתכוון לאכיפת הרעיון של שיוויון בפני החוק. לא ברור על מה אתה קופץ, אבל זו לא ממש הפתעה איתך.

הימין מקבל ייצוג הולם

מזה שנים רבות. על פי עקרונות הדמוקרטיה. ראה את הרשימה: בגין ושותפיו שמיר ושותפיו נתניהו ושותפיו שרון ושותפיו ואני יכול לומר עם יד הלב גם אולמרט ושותפיו. למה אתה מרגיש שלימין אין יצוג הולם? משום שכפי שאמר שרון : "דברים שרואים מכאן לא רואים משם" זו הסיבה שבימים של יצוג הולם לימין קרו כל כך הרבה דברים ברוח השמאל. לעניות דעתי בבחירות הקרובות שוב יקבל הימין את מה שרצה. אתפלא מאוד אם נתניהו לא יבחר. הימין יצהל. השמאל יתכנס. ונתניהו? יתן לכם שמאל בשילוב עם מלל ימני. לכשתיתעורר תגיע לכאן ותשאל מדוע אין די יצוג לימין. כשתבין תזעק ותאמר ששיקרו לך. שבגדו בך.

ולמה אתה מדבר על אליטות?

נתניהו אינו אליטה? ילד שמנת אמריקה? אולמרט אינו אליטה? רק אל תספר לי שהוא אינו שמאל. הוא הפסיק להיות ימין רק כשהתברג לחלונות הגבוהים.

ועד מתי ישאר השמאל מעל החוק, כמו במקרה זה למשל: http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-169618-00.html?tag=00-30-52

יואש, אתה...

מתבלבל בין מושגים. במשטר דמוקראטי אכן הייצוג במוסדות הנבחרים, הדגש על "נבחרים", הוא יחסי, ולראיה הכנסת ו/או הרשויות המקומיות, בהם מספר הנציגים מבטא את הכוח האלקטוראלי של הרשימות (האידיאולוגיות) המתמודדות בבחירות חופשיות. לא כן הדבר באוניברסיטה, בבתי המשפט, בבתי החולים, בצבא, במשטרה ואפילו במשרדים ממשלתיים בהם מה שקובע הוא התאמת (כישורים) האדם לתפקיד אותו הוא מבצע.תאר לך מצב שצוות מנתחי מוח יורכב עפ"י הנטייה הפוליטית והמספר היחסי בבחירות האחרונות. עוזי כהן ז"ל היה מתמנה למנהל בי"ח מאיר.

ידוע לי שאין צורך או סיבה לייצוג יחסי של העם במוסדות כאלה, אבל

וזה אבל גדול, כאשר מוסדות כגון בג"צ פועלים באופן עקבי כנגד דעת הרוב ובמטרה לתקוע מקלות בגלגלים של ארגונים המזוהים עם רוב רובו של העם, נוצר מצב אבסורדי ומסוכן לדמוקרטיה (למרבה האירוניה "הדמוקרטיה" היא כביכול אותה מטרה שעבורה פועל השמאל הקיצוני). אגב, חזרת מחופשה? לרוית לוי מאוד חשוב לדעת איפה היית.

הימין מקבל ייצוג הולם

מזה שנים רבות. על פי עקרונות הדמוקרטיה. ראה את הרשימה: בגין ושותפיו שמיר ושותפיו נתניהו ושותפיו שרון ושותפיו ואני יכול לומר עם יד הלב גם אולמרט ושותפיו. למה אתה מרגיש שלימין אין יצוג הולם? משום שכפי שאמר שרון : "דברים שרואים מכאן לא רואים משם" זו הסיבה שבימים של יצוג הולם לימין קרו כל כך הרבה דברים ברוח השמאל. לעניות דעתי בבחירות הקרובות שוב יקבל הימין את מה שרצה. אתפלא מאוד אם נתניהו לא יבחר. הימין יצהל. השמאל יתכנס. ונתניהו? יתן לכם שמאל בשילוב עם מלל ימני. לכשתיתעורר תגיע לכאן ותשאל מדוע אין די יצוג לימין. כשתבין תזעק ותאמר ששיקרו לך. שבגדו בך.

יתר על-כן. המתנחלים והאורתודוקסים חסינים בפני החוק.

אני מתכוון לנתינת ייצוג הולם לימין, שהוא רוב מוחלט, על פי עקרונות הדמוקרטיה.

אני מתכוון לאכיפת הרעיון של שיוויון בפני החוק. לא ברור על מה אתה קופץ, אבל זו לא ממש הפתעה איתך.

דמוקרטיה הוא שלטון ש נ ב ח ר ע"י הרוב, ומבטיח שוויון בפני החוק לכולם.

האורתודוקסים לא משרתים כלל, ותלמידי ישיבות ההסדר רק מחצית הזמן מהאחרים.

אתה מעדיף לזרוק על הצבא אבנים ולקעקע אותו באמצעות התקשורת הישראלית/העולמית?

ושהחוק כבר כן עושה

משהו בענין הם זועקים לשמים ומייבבים בעלבון נוראי. כשמעזים להפעיל מולם את החוק הם נוהגים כנירדפים ומתחילים בדיבורים על רדיפה ואנטישמיות. הם לא מתביישים להציג עצמם כמקבילה של הנרדפים והנרצחים בשואה.

אתה מעדיף לזרוק על הצבא אבנים ולקעקע אותו באמצעות התקשורת הישראלית/העולמית?

הרי זה בדיוק מה שעושים המתנחלים

ברגע שבו הצבא מעז להבהיר שהוא כלי שרת בידה של מדינת ישראל ולא בידי כנופיות המתנחלים.

עד שנחליט להפסיק לשלם להם ישירות או בעקיפין ונשלח אותם לבקר את הפרטנרים שלהם...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר