משכנתה

ליפני 5 שנים לקחתי משכנתא בסכום של 400,000 ש''ח. כול חודש אני משלם 2500 ש"ח. היום היתבשר לי אחרי שאני שילמתי כבר 150,000 ש"ח שאני חייב רק 412,00 ש"ח. זה עובר כול גבול ותחושותי מואד "כעוסים" בלשון המעטה. אני קם ועושה מעשה אבל אני צריך כח איתי כול המעוניין ליצור קשר איתי לאמייל שלי. מאבק נגד הבנקים וביכלל נגד 120 ח"כים שלא עושים כלום.

חבל שאתה לא קורא על מה אתה חותם. כי כסף לקחת, וחתמת על המשכנתא.

אבל עכשיו אתה מחפש איך לא לשלם משהו שהסכמת לשלם. לא יפה. לא צודק. לא פר. תחמני משהו. "מצליח, לא מצליח" פעם הבאה שאתה חותם על משהו, תקרא ותבין. כי אתה יכול לכעוס רק על עצמך: אתה בקשת משכהתא, אתה הסכמת לתנאים.

מה אחוז הריבית ?

ולאיזה תקופה המשכנתא

ועוד משהו

אמרו לך נניח 30 שנה 2500 לחודש - וזה לא השתנה - אז מה איכפת לך כמה אתה חייב היום - תמשיך עוד 25 שנה וזה יגמר

ועוד משהו - בשנים הראשונות משלמים את הריבית

מה אחוז הריבית ?

4.9%

אבל עכשיו אתה מחפש איך לא לשלם משהו שהסכמת לשלם. לא יפה. לא צודק. לא פר. תחמני משהו. "מצליח, לא מצליח" פעם הבאה שאתה חותם על משהו, תקרא ותבין. כי אתה יכול לכעוס רק על עצמך: אתה בקשת משכהתא, אתה הסכמת לתנאים.

ועוד משהו

אמרו לך נניח 30 שנה 2500 לחודש - וזה לא השתנה - אז מה איכפת לך כמה אתה חייב היום - תמשיך עוד 25 שנה וזה יגמר

ולאיזה תקופה המשכנתא

20 שנה

כל כך הרבה דפים לך תדע וז פר

ועוד משהו - בשנים הראשונות משלמים את הריבית

חבר

לכל בעלי המשכנתא היקרים שלום!!!!! ליפני כן רוצה אני לספר לכם על המשכנתא שלקחתי מבנק טפחות. ליפני 5 שנים כזוג צעיר ניגשתי עם אישתי לקחת משכנתא לקניית דירה שמצאת חן בענינו. לקחנו 400,000 ש"ח והיכולת להחזר תשלום היתה 2500ש"ח לחודש. כך שילמתי במשך 5 שנים לפי החשבון שיצא לי החזרתי 150,000 ש"ח. ב- 08\8\1 בדקנו כמה אנחנו חייבים לבנק וזה הסכום: 412,000 ש"ח. לא די בכך שמהסכום הכללי לא ירדה פרוטה אחת , אלה אף עלתה , ולא די בכך שאני עובד יומם וליל כדי להתפרנס ו- 150,000 ש"ח "הלכו" לעשירי ומנהלי הבנקים שצמאים לכסף של כולנו. אני מכריז כאן לכל מי שנימאס לו מהבנקים , כל מי שמרגיש שהוא פראייר, ולכול מי שהמצב בישבלו בילתי נסבל להצתרף, ולהיתארג,ן למאבק פומבי וצודק. ניתן לשנות הכול רק צריכים להיתארגן עשרות אלפי תומכים פעילים שיקחו חלק חשוב בשנוי אני מאמין שאים נעשה זאת כולם ביחד נגיע לתוצאות. האימייל שלי : avipank@walla.com העבירו הודעה חשובה זו לכול המכרים שלכם. אברהם פנקינסקי.

ועוד משהו

ניראה לי כי אני אגמר יותר מהר

לכל בעלי המשכנתא היקרים שלום!!!!! ליפני כן רוצה אני לספר לכם על המשכנתא שלקחתי מבנק טפחות. ליפני 5 שנים כזוג צעיר ניגשתי עם אישתי לקחת משכנתא לקניית דירה שמצאת חן בענינו. לקחנו 400,000 ש"ח והיכולת להחזר תשלום היתה 2500ש"ח לחודש. כך שילמתי במשך 5 שנים לפי החשבון שיצא לי החזרתי 150,000 ש"ח. ב- 08\8\1 בדקנו כמה אנחנו חייבים לבנק וזה הסכום: 412,000 ש"ח. לא די בכך שמהסכום הכללי לא ירדה פרוטה אחת , אלה אף עלתה , ולא די בכך שאני עובד יומם וליל כדי להתפרנס ו- 150,000 ש"ח "הלכו" לעשירי ומנהלי הבנקים שצמאים לכסף של כולנו. אני מכריז כאן לכל מי שנימאס לו מהבנקים , כל מי שמרגיש שהוא פראייר, ולכול מי שהמצב בישבלו בילתי נסבל להצתרף, ולהיתארג,ן למאבק פומבי וצודק. ניתן לשנות הכול רק צריכים להיתארגן עשרות אלפי תומכים פעילים שיקחו חלק חשוב בשנוי אני מאמין שאים נעשה זאת כולם ביחד נגיע לתוצאות. האימייל שלי : avipank@walla.com העבירו הודעה חשובה זו לכול המכרים שלכם. אברהם פנקינסקי.

משכנתה

ליפני 5 שנים לקחתי משכנתא בסכום של 400,000 ש''ח. כול חודש אני משלם 2500 ש"ח. היום היתבשר לי אחרי שאני שילמתי כבר 150,000 ש"ח שאני חייב רק 412,00 ש"ח. זה עובר כול גבול ותחושותי מואד "כעוסים" בלשון המעטה. אני קם ועושה מעשה אבל אני צריך כח איתי כול המעוניין ליצור קשר איתי לאמייל שלי. מאבק נגד הבנקים וביכלל נגד 120 ח"כים שלא עושים כלום.

אני לקחתי 65000 דולר משכנתא מהבנק

המשכנתא הייתה בדולרית הדולר ירד מ-4.6 ל 4.2 פקיד מהבנק יצר איתי קשר והציע לי להעביר את המשכנתא ליורו.. והסיבה לכך היא כי הדולר צפוי לעלות והיורו צפוי לרדת אני שלא מבין בבנקאות..שמעתי לשליח הבנק ..ואני היום ביורו ולא בדולר.. הדולר היום 3.5 והיורו 5.5 אל תיתעסק איתם הם עושקים עם סמכות ובאישור. יש כאלה שפורצים וגונבים מבנק. בחושך ואולי אחת לחודש אך יש בנקים שפורצים לבתים של אזרחים ושודדים לאור היום סכומים דימיונים. אני איתך..

גאן

לדעתי כדאי שתתיעץ עם עו"ד. אם אכן אמר לך הפקיד שהדולר צפוי לעלות הוא הטעה אותך (לא רק בגלל שהדולר ירד אלא בגלל שכולם ידעו שהדולר צפוי להמשיך לרדת) ואולי אפשר לחייב את הבנק לשלם על ההטעיה

ניראה לי כי אני אגמר יותר מהר

אני יסביר לאט - שתבין מהר

קודם כל מחשבים 400,000 כפול ריבית שנתית כפול כל השנים, ואז יוצא שאתה צריך להחזיר יותר מ400,000, קפיש??? על כל שקל שלוקחים מחזירים יותר משקל וחצי, תלוי בכל מיני נתונים. להמחשה, הנה קישור למחשבון משכנתא: http://www.goleango.com/mortgage.php

למגן הבנקים (ברינקס)

תן לי להבין אותך! אתה נותן לגטימציה לבנקים לעשוק אותנו . למה? אתה מנהל בנק? או שהכסף שלך גודל על העצים? אני חתמתי על 400,000 ש"ח וציפיתי להפחתה משמעותית אחרי ששילמתי 150,000 ש"ח אז אל תבלבל לי את המוח "חתמתה מה תחתמתה" תגן על חלשים חצוף.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר