ברוך גולדשטין אשם, ישירות, לרצח של 150 ישראלים חפים מכל חטא.

ולגולדשטיין יש גם חלק לא מבוטל באשמה של רצח 1.500 עד 2.000 ישראלים חפים בגלל החבלה באוסלו. ההתנחלויות של מועצת פשע, יגאל עמיר, תוואי הסיפוח של גדר הביטחון, ולא בשורה האחרונה הרצח שבוצע ע"י ברוך גולדשטיין הביאו לאלפי קורבנות שווא, מבלי לפתור כל בעיה, ובלי לקרב אותנו לכל פתרון. פרט לימין הקיצוני ביותר, היום כבר כולם מודים בכך.

מה עם פושעי יצהר והפוגרומצ'יקים מחברון וקרית 4 - מתי מובילים אותם למשפט ?!

ישראל לא צריכה להתאפק, היא צריכה להעניש את הרוצחים, ולא חפים מחטא, ולא במסגד.

אז אתה טוען שגולדשטיין פעל מטעם ממשלת ישראל?

מה אתה אומר? שהוא נשלח להעניש את הערבים?

אני מאמין רק במה שאני שומע ורואה. חמאס איים, ותוך שלושה חודשים קיים. גם אתה ראית.

נכון, והמנהיגים שלנו, האפסים, מאיימים ולא עושים בכסוף כלום. זה מנהיג מול מנהיג, והם מנצחים

כי לנו יש "שר הבטחון" ברק, שמאז ומתמיד מאיים, אבל בסוף היה זה הוא שטבע את המושג "אנחנו נגיב בזמן ובמקום שאנחנו נבחר" כלומר לעולם לא. ככה הוא הפקיר את שלושת החטופים. לא הגיב. זה השמאל דהיום, כל האפסים התקבצו שם.

חמס מיום ראשון של קיומו מאיים להשמיד את המדינה שלנו ומה?

הם אלופים באיומים. דבר אחד אני לא מבין למה במבט אנחנו צריכים לשמוע את איומיהם, או כותרות לפיגועים? פיגוע זה, זאת נקמה לכך וזה לכך. מה זה משנה? באמת?

זה בסדר חמוד, מה שתגיד

העיקר שאני לא אתאמץ להוכיח שכל פעם שפונים אליהם בשלום הם מביאים מלחמה, ושכל פעם מוכיחה המציאות שהחלומות של השמאל זה המוות של מאות ישראלים.

נסה לבדוק עובדות

הפיגוע הראשון מרגע שהתחיל תהליך אוסלו היה הפיגוע של ברוך גולדשטיין. כל הפיגועים באו אחריו. יכול לבוא החמאסניק ולספר בדיוק את מה שסיפרת אתה ולומר שנה הושטה יד לשלום והיהודים פתחו במלחמה. שוב,אין אני מתעלם מהידיעה הברורה שהחמאס רק חיכה למטורף כמו ברוך גולדשטיין. חיכה בסבלנות משום שידע שיש בין היהודים פלח אוכלוסיה שחושב ונוהג בדיוק בדרכו שלו. אם נתיחס בהגינות וביושר למה שקרה מרגע שתחיל תהליך אוסלו אי אפשר להתווכח שהיריה הראשונה היתה של ברוך גולדשטיין. לא בגלל שהחמאס אירגון שוחר שלום אלא משום שבחמאס יושבים אנשים חכמים יותר מאשר בימין הישראלי. לחמאס היתה הסבלנות לחכות למטורף הימני בעוד שלימין לא היתה את הסבלנות ולא את הכוח לשאת ימים של שקט שאולי יובילו לשלום.

אני מאמין רק במה שאני שומע ורואה. חמאס איים, ותוך שלושה חודשים קיים. גם אתה ראית.

החמאס הרג 28 ישראלים לפני ברוך גולדשטיין

חבל שההצדקהב שלך למעשי טרור ערבים היא כ"כ מאולצת שאתה מוכן להתעלם מהמציאות. יש פה אלמנט נפשי בעייתי מאד. הבעיה איתך היא שאתה אנטישמי עצמי.

מי אמר שברק שמאל ? שמאת כזאת ממנו ?

ברק יו"ר העבודה, מפלגת שמאל מוצהרת לפי המצע ועבור זה היא קבלה 19 מנדטים בבחירות האחרונות.

אז אתה אומר שלמעשה אין לה מצע, והכל זה לפי מי שנבחר ליו"ר? ומה המצע עכשיו? או שאין מצע ומקווים שהבוחרים מטומטמים. ובאמת, מדוע בחרו בברק שוב, אחרי שהעיפו אותו לכל הרוחות בשנת 2000, אחרי שהאדיוט ריסק את השמאל, את העבודה ואת ישראל?

החמאס הרג 28 ישראלים לפני ברוך גולדשטיין

חבל שההצדקהב שלך למעשי טרור ערבים היא כ"כ מאולצת שאתה מוכן להתעלם מהמציאות. יש פה אלמנט נפשי בעייתי מאד. הבעיה איתך היא שאתה אנטישמי עצמי.

"לא אבל זה החמאס הרג סתם. רק אחרי גולדשטיין החמאס באמת התרגז והתחיל להרוג עם סיבה."

"ומאז יש לו הצדקה, הוא הורג בנו וכמובן שגולדשטיין אשם בכל מה שקורה כאן. כי קודם הם לא הרגו בנו, ומה שכן הרגו זה היה סתם והשמאל לא מחשיב זאת וזה בסדר כי אנחנו אשמים." אל תבלבל אנשי שמאל עם עובדות. הם לא מסוגלים להכיר בזה כי זה לא מה שכתוב ב"הארץ". ב"הארץ" כתוב שברק "שר ביטחון מצוין" ושהכל באשמתנו.

מה עם פושעי יצהר והפוגרומצ'יקים מחברון וקרית 4 - מתי מובילים אותם למשפט ?!

מה ההאשמה?

כי הם יושבים שם בעידוד הממשלה, ועכשיו ברק בונה להם בתים יותר גדולים... אז על מה ההאשמה? או שצריך להוכיח אשמה רק אם זה נגד רוצח ערבי שהרג יהוד ואז "מגיע לו משפט צדק"???

הם יושבים שם נגד רצון 75 אחוז מהאזרחים ומתעללים בפלשתינאים וכולם שותקים

האשמה - פשעים נגד האנושות

נסה לבדוק עובדות

הפיגוע הראשון מרגע שהתחיל תהליך אוסלו היה הפיגוע של ברוך גולדשטיין. כל הפיגועים באו אחריו. יכול לבוא החמאסניק ולספר בדיוק את מה שסיפרת אתה ולומר שנה הושטה יד לשלום והיהודים פתחו במלחמה. שוב,אין אני מתעלם מהידיעה הברורה שהחמאס רק חיכה למטורף כמו ברוך גולדשטיין. חיכה בסבלנות משום שידע שיש בין היהודים פלח אוכלוסיה שחושב ונוהג בדיוק בדרכו שלו. אם נתיחס בהגינות וביושר למה שקרה מרגע שתחיל תהליך אוסלו אי אפשר להתווכח שהיריה הראשונה היתה של ברוך גולדשטיין. לא בגלל שהחמאס אירגון שוחר שלום אלא משום שבחמאס יושבים אנשים חכמים יותר מאשר בימין הישראלי. לחמאס היתה הסבלנות לחכות למטורף הימני בעוד שלימין לא היתה את הסבלנות ולא את הכוח לשאת ימים של שקט שאולי יובילו לשלום.

אוויר-חם-שיוצא-מהתחת קטן שלי

כנראה מורידים הודעות שמוכיחות שכל איש שמאל קיצוני הוא אהבל, בוגד ואנטישמי ושיומו יבוא בעץ התלייה. אז בשבילך אחזור שוב על דבריי - היו 28 הרוגים בפיגועי טרור שביצע החמאס לפני מעשה החבלה של ברוך גולדשטיין. אל תקשקש לי על עובדות כשאתה לא מכיר עובדות ידועות אלה. לראייה, לך לאתר של משרד החוץ וחפש על פיגועי טרור.

הם יושבים שם נגד רצון 75 אחוז מהאזרחים ומתעללים בפלשתינאים וכולם שותקים

האשמה - פשעים נגד האנושות

75% לא רוצים אותם שם? אולי בגלל זה ברק מממן בתים חדשים

כי הוא רוצה להתחנף לרוב... פשעים מבצעים חבריך בעזה ביורם בנשק להשמדה המונית בכיוונון ישיר אל מרכזי האוכלוסיה היהודים, מתוך כוונה לפגוע בכמה שיותר אזרחים חפים מפשע. והממשלה המקרטעת, בראשות "שר הבטחון" המובס ביותר אי פעםף, מעבירים את זה. ולא ראיתי אותך כותב מילה על הפשע נגד האנושות הזה. לא אתה ולא הבודדים הניגפים, שנותרו בשמאל, כולכם מתעסקים בכמה שישראל אשמה.

ברוך גולדשטין אשם, ישירות, לרצח של 150 ישראלים חפים מכל חטא.

ולגולדשטיין יש גם חלק לא מבוטל באשמה של רצח 1.500 עד 2.000 ישראלים חפים בגלל החבלה באוסלו. ההתנחלויות של מועצת פשע, יגאל עמיר, תוואי הסיפוח של גדר הביטחון, ולא בשורה האחרונה הרצח שבוצע ע"י ברוך גולדשטיין הביאו לאלפי קורבנות שווא, מבלי לפתור כל בעיה, ובלי לקרב אותנו לכל פתרון. פרט לימין הקיצוני ביותר, היום כבר כולם מודים בכך.

ומאז שהוא מת הכל חזר על מקומו בשלום..

גולדשטין אחראי ישירות למעשיו. אוסלו אחראי ישירות לקורבנות טבח אוסלו

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר