חברים! ראיתי והזדעזעתי!

לקרוא דחוף: גונבים לנו את הבחירות! רק קומץ אנשים יכריע מי יהיה רה"מ הבא! בסוף השבוע הקרוב (31.7.08) תיסגר בפני אזרחי ישראל האופציה להחליט מי יהיה ראש הממשלה הבא. רק אלו שיתפקדו למפלגת "קדימה" עד ה-31.7.08 (סוף השבוע הקרוב) יוכלו להצביע בפריימריס ולקחת חלק בהחלטה מי יעמוד בראש "קדימה" וימונה לראשות הממשלה בשנתיים הקרובות. מצב שכזה לא היה עוד אף פעם בישראל, רק כמה עשרות אלפי אנשים שהתפקדו עד כה יוכלו להחליט עבור כולנו וככל הנראה ההחלטה הסופית תוכרע ברוב של כמה מאות אנשים בלבד! כרגע לפחות, אותם אנשים הם לא אנשים מהשורה, צעירים, סטודנטים וכד' אלא תעשיינים, ראשי איגודים וועדי עובדים ומיני עסקנים שקיבלו כל מני הבטחות משאול מופז. מצב זה נוגע לכל אזרח ואזרח בישראל. לא משנה במי את/ה תומך, אם לא תתפקד/י לקדימה לא תוכל/י להצביע בבחירות לראשות הממשלה. אנו קוראים לכל מי שאכפת לו מה קורה סביבו להתפקד עכשיו לקדימה. התהליך פשוט ביותר. רק ללחוץ על הלינק המצורף ולמלא פרטים. עלות ההצטרפות היא רק 50 ₪ והתשלום הוא חד פעמי. ולכל אלו המודאגים משיוך פוליטי לקדימה אנו אומרים שאם תרצו תוכלו לבטל את החברות יום לאחר הפריימריס כך שאין צורך לפחד משיוך זה. לצערנו כרגע זו הדרך היחידה להשפיע. http://www.kadima.org.il/join.php בואו נצא מהאדישות ומהעצלות בה שקענו. לפני שיגנבו לנו את הבחירות, בואו נראה לכולם מהו כוחו של הרוב הדומם. בל נשכח- בסיטואציה שנוצרה באמת כל קול קובע! ספרו לכל מכריכם על המצב המוזר אליו נקלענו ובו מיעוט קטן של אנשים יחליט בעבור מדינה שלמה מי יהיה ראש ממשלה. על החתום – אזרחים מודאגים בואו נעשה משהו לפני שיהיה מאוחר מידי!

חחח....קדימה כבר לא תיבחר היא לקחה אותנו אחורה!!!

אה ואני עם השמאל....חחחחחחחחחחחחחחחחחחחיייייי.............

חחח....קדימה כבר לא תיבחר היא לקחה אותנו אחורה!!!

חברי הכנסת זה המיץ של הזבל - כל היום רק אוכלים אחד את השני ומחפשים את הכיסא לבחירות הבאות

אהוד אולמרט אמר שהוא יפטר כל שר שיחליט להצביע נגדו .

חברים! ראיתי והזדעזעתי!

לקרוא דחוף: גונבים לנו את הבחירות! רק קומץ אנשים יכריע מי יהיה רה"מ הבא! בסוף השבוע הקרוב (31.7.08) תיסגר בפני אזרחי ישראל האופציה להחליט מי יהיה ראש הממשלה הבא. רק אלו שיתפקדו למפלגת "קדימה" עד ה-31.7.08 (סוף השבוע הקרוב) יוכלו להצביע בפריימריס ולקחת חלק בהחלטה מי יעמוד בראש "קדימה" וימונה לראשות הממשלה בשנתיים הקרובות. מצב שכזה לא היה עוד אף פעם בישראל, רק כמה עשרות אלפי אנשים שהתפקדו עד כה יוכלו להחליט עבור כולנו וככל הנראה ההחלטה הסופית תוכרע ברוב של כמה מאות אנשים בלבד! כרגע לפחות, אותם אנשים הם לא אנשים מהשורה, צעירים, סטודנטים וכד' אלא תעשיינים, ראשי איגודים וועדי עובדים ומיני עסקנים שקיבלו כל מני הבטחות משאול מופז. מצב זה נוגע לכל אזרח ואזרח בישראל. לא משנה במי את/ה תומך, אם לא תתפקד/י לקדימה לא תוכל/י להצביע בבחירות לראשות הממשלה. אנו קוראים לכל מי שאכפת לו מה קורה סביבו להתפקד עכשיו לקדימה. התהליך פשוט ביותר. רק ללחוץ על הלינק המצורף ולמלא פרטים. עלות ההצטרפות היא רק 50 ₪ והתשלום הוא חד פעמי. ולכל אלו המודאגים משיוך פוליטי לקדימה אנו אומרים שאם תרצו תוכלו לבטל את החברות יום לאחר הפריימריס כך שאין צורך לפחד משיוך זה. לצערנו כרגע זו הדרך היחידה להשפיע. http://www.kadima.org.il/join.php בואו נצא מהאדישות ומהעצלות בה שקענו. לפני שיגנבו לנו את הבחירות, בואו נראה לכולם מהו כוחו של הרוב הדומם. בל נשכח- בסיטואציה שנוצרה באמת כל קול קובע! ספרו לכל מכריכם על המצב המוזר אליו נקלענו ובו מיעוט קטן של אנשים יחליט בעבור מדינה שלמה מי יהיה ראש ממשלה. על החתום – אזרחים מודאגים בואו נעשה משהו לפני שיהיה מאוחר מידי!

נו ו...? למי אכפת מי יהיה ראש הממשלה הבא? הרי קדומה כולה זה זבל!

אין בה שום נקודת אור. מי יהיה ראש הממשלה? מי שלא יהיה הוא מסונדל היטב, ולא יכול להעביר לערבים כלום, וברוך השם שכך. אפילו בבחירות שבהן משתתפים כל אזרחי המדינה מי שמכריע זה קומץ אנשים, בעלי ערוצי הטלויזיה, עיתונים ותחנות רדיו, בעלי הון שבלי תרומותיהם פרסום של ממש בלתי אפשרי. וכמובן גם יועצי תקשורת ואיך לא? מינה צמח. אותי זה לא מטריד שקדימה זו היא מפלגה בלי ציבור. דווקא טוב שכך, ושום החלטות טובות מן הממשלה החדשה לא יצמחו, כי חלק ניכר ממנה קדימה- מפלגה של אפסים ורשעים. וכל מי שמתפקד שיחשוב פעמיים- על מה הוא מחליט? את מי הוא מכיר בתוך המפלגהנ הזאת? הוא סתם הולך לשלם לה כסף. לתמוך בה, ומי רוצה לתמוך מכספו במפלגה הזאת? שיקום! יש בה בעלי הון? אז שישלמו!

אה ואני עם השמאל....חחחחחחחחחחחחחחחחחחחיייייי.............

זבל בא וזבל הולך ושוב פעם זבל בא וזבל הולך אני מעדיף לחכות למשיח שיגיע וזהו זה ........

חברים! ראיתי והזדעזעתי!

יש לי הצעה דומה (שמבוססת על התרמית שלך)

בואו נאמר לכל חולי הלב שאם הם ישתו אלכוהול עם גלולות גליצרין אז יהיה להם התקף לב כמעט מיידי וכך הם יגיעו לשולחן הניתוחים ואולי יינצלו. ואולי לא. העיקר להגיע לשולחן המנתחים.

חברי הכנסת זה המיץ של הזבל - כל היום רק אוכלים אחד את השני ומחפשים את הכיסא לבחירות הבאות

אהוד אולמרט אמר שהוא יפטר כל שר שיחליט להצביע נגדו .

אז ככה :

לפי דעתי האישית, להתלונן ולצאת מנק' הנחה של "כולם מושחתים וזהו ככה שלא צריך לעשות כלום" היא זו שהורסת ופוגעת בכל ההתנהלות הממשלתית בישראל. העם (ולפי התגובות פה זה רק מוכיח שזה ככה) נהיה אדיש ופסימי ובעצם כך נותן כל לגיטימציה, לדעתי, לפוליטיקאים לעשות כרצונם. שהרי אם העם היה שם את היד על הדופק ושם לב למה שקורה פה ולא היה מאבד תקווה לפני שכל פעולה אפילו נעשתה כדי לשפר, אולי היה קורה משהו חיובי במדינה הזאת. תגידו מה שאתם רוצים, שאני אופטימית מידי ו"חיה בסרט", אבל גישת ה-"לא משנה מה נעשה תמיד יהיו שחיתויות" לא תועיל ואף תזיק. עובדה, כרגע יש לנו את האופציה להתפקד למפלגה (כן, גם אני לא בעד "קדימה" אבל לפעמים אין ברירה ואפשר לבטל את ההצטרפות יום לאחר הפריימריס בכל מקרה) ולעשות שינוי אמיתי (!) רק חמש מאות מתפקדים ושאול מופז לא יהיה ראש הממשלה הבא, קונספט שקשה לי אפילו לחשוב עליו.. אז זה כל העניין, אם תצאו חמש דקות מהאדישות נוכל במאמץ די קטן להביא לשינוי מהותי במדינה. למי שאכפת ולא יודע רק להתלונן כמו כל ישראלי ממוצע- שיתפקד! גם אני לא מעריצה של קדימה להגיד את האמת אבל (!) כרגע זהו המצב- מישהו מקדימה יחליף את אולמרט ויש לכולנו את האפשרות לגרום לזה שזאת תהיה ציפי לבני ולא שאול מופז (מופז בתור ראש ממשלה- קונספט שקשה לי אפילו לדמיין..). נכון שאין לנו את אפשרות הבחירה שהיינו רוצים- זה אומר שלא להתעניין בכלל?? להישאר אדישים?? לפי דעתי לא, גם אם אני רוצה מועמד מ"גימלאים" אני יכולה לרצות עד מחר ושום שינוי לא יבוא אז בואו נקבל את זה שכרגע המצב הוא כזה ש"קדימה" עדיין תהיה בשלטון, אבל גם אם זו לא הבחירה האידאלית יש לנו עדיין אפשרות להפוך אותה לחיובית.

מה זה משנה אם תצביעי בבחירות לאיזה מיפלגה ואם לא תצביעי זה נישאר אותו הליכלוך כל הזמן

זה כמו חרא של כלבים ש-כל הזמן אורזים באיזה מתנה יפה אבל בפנים זה אותו הדבר לא מישתנה ...............................

חברים! ראיתי והזדעזעתי!

את צודקת - שאול מופז האידיוט עלול לעשות בעיות בדומה לבעיות שעשה ע. שרצ באבודה

קדימה לא תעבור את ה 10 מנדטים וראשה לא יהיה ראש ממשלה !

אולי אני טועה ולא מבין אבל

עד כמה שידוע לי שבפריימריס משתתפים רק חברי מפלגה. גם בשאר המפלגות צריך להתפקד כדי להצביע בבחירות הפנימיות ולהיות חבר מרכז או לפחות חבר מפלגה. אבל אולי אני טועה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר