מפלגת הגימלאים מושחתים לא פחות מ-אולמרט

כולם רק מבטיחים הבטחות לפני הבחירות , אבל אחרי הבחירות הם לא יורקים לכיוון שלך בכלל ...........

שרוני מושחת יותר מכל פוליטיקאי בכנסת הוא זונה פוליטית במייטבה

אני עד היום לא סולח לכל אותם אנשי שמאל

שצעקו בסמוך לבית ראש הממשלה בגין רוצח בגין בוגד.. כפי שלא סלחתי לאותם אנשיי ימין שצעקו רבין בוגד . ושלא נדבר על הרוצח המתועב רוצה נוסטלגיה מי יתן ובנו בנימין בגין יפתיע אותנו כי היום אין במי לבחור...

אתה צודק אין במי לבחור אבל בוא נסתכל קדימה לעתיד עזוב את העבר אי אפשר לחזור אחורה

אין דבר שיבוא המשיח אז כל המיפלגות ילכו אל פח הזבל

בן גוריון הבטיח מדינה יהודית בתור " מסכה " שזה בעצם " מדינה נוצרית מערבית "

שחר אתה מאמין במשיח??

נכון אתה צודק 1000 אחוז יצחק שישיקין לכן אני תמיד אלך לילמוד מקצוע ורק בסוף אולי אני אלמד באיזה מכללה

הבעיה העיקרית זה לא אם לילמוד או לא לילמוד באוניברסיטה , כי הבעיה העיקרית המרכזית זה ש-כל הזמן חושבים איך לנצל את החלשים ולקחת מהם כמה שיותר כסף .................. אני אתן לך דוגמא במדינות סקנדינביה אתה לא משלם שקל אחד על הלימודים לעולם אפילו אם אתה סטודנט ואפילו באוסטרליה אתה לא משלם כסף עד שאתה סיימת את הלימודים .......... אבל כאן בארץ רק חושבים כל הזמן איך לנצל את האנשים החלשים ו-המיסכנים

הכל הוא עניין של סדר עדיפויות ומשאבים.

ארצות סקנדינביה מחזיקות צבא סמלי ומצחיק, בעל ביצועים לא תמיד סבירים וזה לא מטריד אותם, צבא באירופה זה יותר סמל מאשר דבר הכרחי ורק מעצמות כמו צרפת ואנגליה מסוגלות להעמיד צבא ראוי לשמו, כי זה אותם חצי אחוז מן התל"ג שלהן מצתבר במשהו גדול מאוד, וכל יתר הארצות משתמשות בצבא בעיקר לתקסים. מדינות עשירות, ישראל גם עשירה, אבל גם נלחמת, זה כל הסיפור. חוץ מזה, בישראל אילו נניח היתי בין מקבלי ההחלטה והיתי מצליח לגרד מיליארד או שניים חופשיים, גם היתי מנהיג שכר לימוד דיפרנציאלי. מקצועות טכניים היתי הופך לזולים בהרבה, עם שכר לימוד מינימלי, כי זה מה שצריך המשק הישראלי והמצב הנוכחי שאנחנו מדינה של טכנאים לא הכי ראוי בעיני. ובעד מקצועות כמו מדעי הרוח והחברה כל סטודנט שמצליח להוציא ציון ממוצע למעלה משמונים נניח גם יהיה פטור משכר לימוד וכל היתר שרק מחפשים תואר שישלמו כרגיל. כי סטודנט לפסיכולוגיה, או היסטוריה, או פילוסופיה, או ספרות שהממוצע שלו 65, מה הוא מסוגל לתרום למדינה? נכון מדינה צריכה גם מורים, אנשי רוח, סופרים, מומחים בפילוסופיה ואומנות, בלי זה היא מדבר טכנוקרטי, אבל מומחים של ממש ולא את אלה שבקושי... העובדה שבישראל היום אפשר לחיות ולהתפרנס בכבוד גם אם יש לך רק קצת בריאות וידיים עובדות, שכל עמוק אתה לא תמיד צריך. אולי המצב אי פעם ישתנה ובאמת אנחנו נצטרך את המהנדסים המתקדמים ביותר, אבל אז אנחנו נרגיש זאת היטב, ברגע כשמי שמסיים טכניון יקבל משכורת למעלה מעשרת אלפים שקלים יהיה ניתן להגיד שהשכלה משתלמת, ונכון להיום אני לא יודע מה להגיד. בישראל היום השכלה וידיים טכניות משתלמים באותה צורה בדיוק, וידיים טכניות לעתים קרובות טובות בהרבה מאשר ידע עמוק בתרבות של יוון הקלאסית למשל, או ידע בתוך הספרות התלמודית.

להגיד לך מה יקרה?

בארץ גם כך השכלה זה לא דבר שקובע את רמת ההכנסה של בן אדם. לאחר שבן אדם סיים לימודים במחלקה לפיזיקה, ביולוגיה, או כימיה, או מדעי הרוח והחברה הוא בסופו של דבר ישתכר בערך כמו בן אדם שסיים את הקורס של הכשרה מקצועית והפך להיות חשמלאי מוסמך תוך רבע זמן מזה שביזבז סטודנט. מה המסר? אל תעסוק בשטויות, סיימת צבא, לך לקורס הכשרה, תסיים אותו בהצלחה- צא לעבוד ולהרויח בכבוד. מי שמחפש את הכסף ויש לו שכל פרקטי בגרוש- לעולם לא ילך לאוניברסיטה, אלא יבחר בהכשרה מקצועית, היום בארץ יש רק מספר מחלקות באוניברסיטה שמהן יוצאים אנשים שמשתכרים יפה, בעיקרון זה מחשבים ומשפטים, מדי פעם כלכלה, ריאת חשבון ו... כנראה זה הוא. אז מה המסר? בישראל כרגיל צריכים ומכבדים פועלי כפיים מקצועיים, המדינה מתנהלת כמו רוב מדינות מתועשות- קטנות כפופות לארצות הברית, כל הטכנולוגיה והפיתוח הם אמריקאיים, למה להעסיק מהנדסים ישראלים שימציאו אופניים כחול לבן מחדש כשכל זה כבר קיים בארצות הברית, באנגליה ובצרפת. ישראל היום ממציאה חידושים אולי רק בהי טק. רוב פועלים בתעשיה לא מבינים כלום בתרשימים, הם פועלי כפיים, וכשיש מהנדס שמבין בתרשימים ומשרטט בעצמו ספק האם בעל עסק יסכים לשלם לו יותר בהרבה מאשר לחשמלאי רגיל. כל חידוש של מהנדס ישראלי תמיד יתקל בחשדנות, במיוחד אם הוא יהיה שונה משמעותית ממה שמציעים אמריקאים. רוב הטכנולוגיה בארץ היא ממקור מערבי, ואין צורך באלה שיתחרו בתוצרת חברות אמריקאיות, יפניות וגרמניות, ולהפך, לאחר שקונים תוצרת זרה יש צורך בטכנאים- ראש קטן, אז זה מה שיקרה בסופו של דבר. רמת ההשכלה בישראל תדרדר במקצת, גם היום היא לא משהו, אבל על הכנסות המדינה זה לא ישפיע כלל. פשוט אנחנו נהפוך ממדינה יוצרת וממציאה למדינה שמסוגלת רק להרכיב מכשירים. בקיצור מדינה של ראש קטן. רוב המדינות בעולם הן כאלה ובעולם אין אף מדינה בגודל של ישראל שממציאה בעצמה.

תגיד לי דבר אחד שישקיץ

איך זה שאחרי שזיינת כבשים עשרים שנה באיזה חור תחת ברוסיה אתה בא לפה ויש לך משהו להגיד על כל דבר ועוד אתה כותב מגילות ? לא הגזמת ?

נכון אתה צודק 1000 אחוז יצחק שישיקין לכן אני תמיד אלך לילמוד מקצוע ורק בסוף אולי אני אלמד באיזה מכללה

הבעיה העיקרית זה לא אם לילמוד או לא לילמוד באוניברסיטה , כי הבעיה העיקרית המרכזית זה ש-כל הזמן חושבים איך לנצל את החלשים ולקחת מהם כמה שיותר כסף .................. אני אתן לך דוגמא במדינות סקנדינביה אתה לא משלם שקל אחד על הלימודים לעולם אפילו אם אתה סטודנט ואפילו באוסטרליה אתה לא משלם כסף עד שאתה סיימת את הלימודים .......... אבל כאן בארץ רק חושבים כל הזמן איך לנצל את האנשים החלשים ו-המיסכנים

קבל שעור בחינם - כותבים ללמוד, לכתוב, לצחוק - לא צריך "י" באות השניה

השאלה היא אם הרב עובדיה יוסף ה ישמרהו ויחיהו

חושב שממשלה זו יותר גרועה ממשלה שבה ש"ס נימנעה בהצבעה על אוסלו וכך נירצחו לנו מאות יהודים חפים מפשע.. על מי האחריות לשפך הדם הגדול הזה? ואם מחר יחלקו את ירושלים עבור 1000000 דולר לישיבות. ובתמורה הימנעות ש"ס מהצבעה.. הרב עובדיה יוסף גדול בתורה ולא בפוליטיקה. נקודה..

ירושלים תחולק - תחזור ל 67 בשינויים קלים

משרד האוצר מתכנן לימכור את האוניברסיטות " הכניסה לאוניברסיטה לעשירים בלבד "

שוב פעם המושחתים חושבים איך ליסחוט את האזרח הקטן ולהוציא מימנו את המיץ .

ראש מפלגת מ ר צ, הח"כ חים אורון. העביר, היום, בועדת החינוך, תוספת תקציב להשכלה הגבוה.

השכלה גבוהה פירושו לא רק האוניברסיטאות, אלא גם את כל המכללות הפרושות בכל רחבי הארץ, מתל-חי עד אילת, כולל את ההתנחלות אריאל.

הכל הוא עניין של סדר עדיפויות ומשאבים.

ארצות סקנדינביה מחזיקות צבא סמלי ומצחיק, בעל ביצועים לא תמיד סבירים וזה לא מטריד אותם, צבא באירופה זה יותר סמל מאשר דבר הכרחי ורק מעצמות כמו צרפת ואנגליה מסוגלות להעמיד צבא ראוי לשמו, כי זה אותם חצי אחוז מן התל"ג שלהן מצתבר במשהו גדול מאוד, וכל יתר הארצות משתמשות בצבא בעיקר לתקסים. מדינות עשירות, ישראל גם עשירה, אבל גם נלחמת, זה כל הסיפור. חוץ מזה, בישראל אילו נניח היתי בין מקבלי ההחלטה והיתי מצליח לגרד מיליארד או שניים חופשיים, גם היתי מנהיג שכר לימוד דיפרנציאלי. מקצועות טכניים היתי הופך לזולים בהרבה, עם שכר לימוד מינימלי, כי זה מה שצריך המשק הישראלי והמצב הנוכחי שאנחנו מדינה של טכנאים לא הכי ראוי בעיני. ובעד מקצועות כמו מדעי הרוח והחברה כל סטודנט שמצליח להוציא ציון ממוצע למעלה משמונים נניח גם יהיה פטור משכר לימוד וכל היתר שרק מחפשים תואר שישלמו כרגיל. כי סטודנט לפסיכולוגיה, או היסטוריה, או פילוסופיה, או ספרות שהממוצע שלו 65, מה הוא מסוגל לתרום למדינה? נכון מדינה צריכה גם מורים, אנשי רוח, סופרים, מומחים בפילוסופיה ואומנות, בלי זה היא מדבר טכנוקרטי, אבל מומחים של ממש ולא את אלה שבקושי... העובדה שבישראל היום אפשר לחיות ולהתפרנס בכבוד גם אם יש לך רק קצת בריאות וידיים עובדות, שכל עמוק אתה לא תמיד צריך. אולי המצב אי פעם ישתנה ובאמת אנחנו נצטרך את המהנדסים המתקדמים ביותר, אבל אז אנחנו נרגיש זאת היטב, ברגע כשמי שמסיים טכניון יקבל משכורת למעלה מעשרת אלפים שקלים יהיה ניתן להגיד שהשכלה משתלמת, ונכון להיום אני לא יודע מה להגיד. בישראל היום השכלה וידיים טכניות משתלמים באותה צורה בדיוק, וידיים טכניות לעתים קרובות טובות בהרבה מאשר ידע עמוק בתרבות של יוון הקלאסית למשל, או ידע בתוך הספרות התלמודית.

תודה על החידוש, שישקין, "שכל עמוק".ידענו על בריא, תפיסה מהירה, השכלה, זיכרון.

אבל תמיד אפשר ללמוד דבר מה חדש. עכשיו אני מבין למה המיסיונרים תמיד מדברים שצריך "להעמיק" כדי להבין מה שהם אומרים.

אין מנוס מהפרטת האוניברסיטאות. הפרופסורים המושחתים מכורי הנסיעות לחו"ל הרסו שם הכל

ואין סיבה שעבור לימודים בפקולטות מבוקשות לא ישלמו יותר ובכלל מצרך כלימודים אקדמאיים (שלדעתי כמי ש"בילה" 6 שנים בהן ממש לא מועילים בחיים ) צריך להיות לפי חוקי ההצע והביקוש וזה רק במערכת מופרטת !!

בוא, נתחיל עם תלמידי הישיבה. לפי הצע וביקוש, ושכר לימוד. ועל המנהלים יאסר לנסוע לגייס

תרומות מחו"ל. אם זה יצליח, נדבר על המשך. מה אתה אומר ?

אני מקווה שהעם ימכור את כל הממשלה הזו במחיר של פשיטת רגל

היא מחזיקה מעמד רק בגלל שמי שמחכה בפינה לתורו מעורר פלצות בכל יודעיו.

אתה צודק אין במי לבחור אבל בוא נסתכל קדימה לעתיד עזוב את העבר אי אפשר לחזור אחורה

מי שלא רוצה סיפוח, מי שרוצה מדינה יהודית ודמוקרטית, וחברה צודקת, יש עבור מי להצביע.

אני עד היום לא סולח לכל אותם אנשי שמאל

שצעקו בסמוך לבית ראש הממשלה בגין רוצח בגין בוגד.. כפי שלא סלחתי לאותם אנשיי ימין שצעקו רבין בוגד . ושלא נדבר על הרוצח המתועב רוצה נוסטלגיה מי יתן ובנו בנימין בגין יפתיע אותנו כי היום אין במי לבחור...

למה אני אף פעם לא הצטערתי על הצבעתי ? כי, תמיד הצבעתי מ ר צ. ישרים, ועומדים בדבריהם.

משרד האוצר מתכנן לימכור את האוניברסיטות " הכניסה לאוניברסיטה לעשירים בלבד "

שוב פעם המושחתים חושבים איך ליסחוט את האזרח הקטן ולהוציא מימנו את המיץ .

נציגת השמאל, שרת החינוך, הפרופסור יולי "חתיכת חרא" תמיר לא נספרת כלל במשרד האוצר

הגברת היא כזאת אפס שאיש כבר לא שם לב אליך ולא סופר אותה, היא שומעת חדשות על מה שקורה במשרדה מחברים קרובים (שלי "החברתית" יחימובץ). איך זה שמפלגה מתה כמו מפאי לא מסוגלת לבחור מישהו אחד שיהיה טוב במה שהוא עושה. אחד כזה אין. כולם שם נבחרים לפי כמה שהם גרועים. מפלגה מתה שהורגת את ישראל.

היא מחזיקה מעמד רק בגלל שמי שמחכה בפינה לתורו מעורר פלצות בכל יודעיו.

אז בוא ונפתח נושא זה, כי זה חשוב.

מי שמחכה בפתח זה ביבי, בציבור יש לו היום כ- 30% תומכים, שווה ערך ל- 36 מנדטים. זה הרוב בעם. אבל אלה שבשלטון לא כל כך רוצים לוותר על חמימות המנעמים (אתה קורא לזה "פלצות") כלומר שיש ציבור מסוים, קטן מאוד מן הסתם, שעדיין אוחז בגלגלי השלטון, רק כדי שנציג הרוב לא יזכה לעלות לשלטון. כי אתה לא סותר את העובדה שיש לו לביבי רוב מוצק, אבל אתם המיעוט הזניח, שאוחזים בחוזקה בשלטון, לא תוותרו, כי יש לכם "פלצות". מה זה אומר עליכם, הזנוחים, שאוחזים בקרנות המזבח ולא מרפים, למרות שאתה אומר שהגיע הזמן כי לביבי יש רוב ומה שיש היום גרוע? שאתה מעדיף את הזבל שיש היום, העיקר שנציג הרוב לא יבחר. ומה עם הנקודה שרוב בעם מחליט ולא אתה, המיעוט. מה זה אומר עליך, נציג השמאל, זה המעלה את הדמוקרטיה על ראש שמחתו? או שאתה מקדש את הדמוקרטיה רק כשזה שנבחר הוא מהחברה של ג'מוס? ואם זה משהו אחר אז הדמוקריה לא מספיק נכונה? זה החומר שנותר היום בשמאל, ההזוים.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר