משרד האוצר מתכנן לימכור את האוניברסיטות " הכניסה לאוניברסיטה לעשירים בלבד "

שוב פעם המושחתים חושבים איך ליסחוט את האזרח הקטן ולהוציא מימנו את המיץ .

בקרוב זה ישתנה.....כי קדימה הולכת אחורה!!!!!!!!!!

הרב עובדיה צדק מי שהצביע בבחירות שהיו למיפלגת " קדימה " לא ידע שהוא הולך אחורה ....................

הממשלה הזאת הרבה יותר גרועה מ-הממשלה הקודמת שהייתה גם כן מושחתת .

זו הממשלה של שרץ והאלף דולר, של הרווחה ושנה עד שהיה שר רווחה (וגם אז בכח), זו ממשלה של מדינה שכיף לחיות בה, של מפלגת הגמלאים שאומרים "לך תזדיין"

אין בממשלה הנוכחית מישהו מהליכוד, זה הכל שמאל וכאלה לשעבר מהליכוד שמכרו את נשמתם לשמאל.

לא שמאל ולא ימין הכל חרא וזבל ורק המחשבה להישאר על הכיסא וללקק את התחת אחד לשני ( סליחה על הביטוי )

מה שהיה בימים של בגין לפני 30 שנה כבר מת מיזמן ...............

מפלגת הגימלאים מושחתים לא פחות מ-אולמרט

כולם רק מבטיחים הבטחות לפני הבחירות , אבל אחרי הבחירות הם לא יורקים לכיוון שלך בכלל ...........

אני עד היום לא סולח לכל אותם אנשי שמאל

שצעקו בסמוך לבית ראש הממשלה בגין רוצח בגין בוגד.. כפי שלא סלחתי לאותם אנשיי ימין שצעקו רבין בוגד . ושלא נדבר על הרוצח המתועב רוצה נוסטלגיה מי יתן ובנו בנימין בגין יפתיע אותנו כי היום אין במי לבחור...

אין דבר שיבוא המשיח אז כל המיפלגות ילכו אל פח הזבל

בן גוריון הבטיח מדינה יהודית בתור " מסכה " שזה בעצם " מדינה נוצרית מערבית "

לא שמאל ולא ימין הכל חרא וזבל ורק המחשבה להישאר על הכיסא וללקק את התחת אחד לשני ( סליחה על הביטוי )

מה שהיה בימים של בגין לפני 30 שנה כבר מת מיזמן ...............

אני עד היום לא סולח לכל אותם אנשי שמאל

שצעקו בסמוך לבית ראש הממשלה בגין רוצח בגין בוגד.. כפי שלא סלחתי לאותם אנשיי ימין שצעקו רבין בוגד . ושלא נדבר על הרוצח המתועב רוצה נוסטלגיה מי יתן ובנו בנימין בגין יפתיע אותנו כי היום אין במי לבחור...

הרב עובדיה צדק מי שהצביע בבחירות שהיו למיפלגת " קדימה " לא ידע שהוא הולך אחורה ....................

הממשלה הזאת הרבה יותר גרועה מ-הממשלה הקודמת שהייתה גם כן מושחתת .

השאלה היא אם הרב עובדיה יוסף ה ישמרהו ויחיהו

חושב שממשלה זו יותר גרועה ממשלה שבה ש"ס נימנעה בהצבעה על אוסלו וכך נירצחו לנו מאות יהודים חפים מפשע.. על מי האחריות לשפך הדם הגדול הזה? ואם מחר יחלקו את ירושלים עבור 1000000 דולר לישיבות. ובתמורה הימנעות ש"ס מהצבעה.. הרב עובדיה יוסף גדול בתורה ולא בפוליטיקה. נקודה..

חייבים להעלות את שכר הלימוד באוניברסיטאות פי חמש

חלק גדול מהבוגרים ירד לחו"ל , חלק די גדול מובטל , למעשה רוב הבוגרים והבוגרות הם פקידים קטנים ועושים עבודת בוגרי בית ספר עממי, העניים מקבלים תמיכה מהממשלה, אז בעצם למי אכפת בכלל מהאוניברסיטאות והגיע הזמן לבטל כמה מהן,

אומנם אני אשכנזי אבל אני יודע שבסופו של דבר כל הפוליטיקאים באים אל הרב הגאון בתורה כדי לקבל עצות

אני מקווה שהעם ימכור את כל הממשלה הזו במחיר של פשיטת רגל

אין מנוס מהפרטת האוניברסיטאות. הפרופסורים המושחתים מכורי הנסיעות לחו"ל הרסו שם הכל

ואין סיבה שעבור לימודים בפקולטות מבוקשות לא ישלמו יותר ובכלל מצרך כלימודים אקדמאיים (שלדעתי כמי ש"בילה" 6 שנים בהן ממש לא מועילים בחיים ) צריך להיות לפי חוקי ההצע והביקוש וזה רק במערכת מופרטת !!

להגיד לך מה יקרה?

בארץ גם כך השכלה זה לא דבר שקובע את רמת ההכנסה של בן אדם. לאחר שבן אדם סיים לימודים במחלקה לפיזיקה, ביולוגיה, או כימיה, או מדעי הרוח והחברה הוא בסופו של דבר ישתכר בערך כמו בן אדם שסיים את הקורס של הכשרה מקצועית והפך להיות חשמלאי מוסמך תוך רבע זמן מזה שביזבז סטודנט. מה המסר? אל תעסוק בשטויות, סיימת צבא, לך לקורס הכשרה, תסיים אותו בהצלחה- צא לעבוד ולהרויח בכבוד. מי שמחפש את הכסף ויש לו שכל פרקטי בגרוש- לעולם לא ילך לאוניברסיטה, אלא יבחר בהכשרה מקצועית, היום בארץ יש רק מספר מחלקות באוניברסיטה שמהן יוצאים אנשים שמשתכרים יפה, בעיקרון זה מחשבים ומשפטים, מדי פעם כלכלה, ריאת חשבון ו... כנראה זה הוא. אז מה המסר? בישראל כרגיל צריכים ומכבדים פועלי כפיים מקצועיים, המדינה מתנהלת כמו רוב מדינות מתועשות- קטנות כפופות לארצות הברית, כל הטכנולוגיה והפיתוח הם אמריקאיים, למה להעסיק מהנדסים ישראלים שימציאו אופניים כחול לבן מחדש כשכל זה כבר קיים בארצות הברית, באנגליה ובצרפת. ישראל היום ממציאה חידושים אולי רק בהי טק. רוב פועלים בתעשיה לא מבינים כלום בתרשימים, הם פועלי כפיים, וכשיש מהנדס שמבין בתרשימים ומשרטט בעצמו ספק האם בעל עסק יסכים לשלם לו יותר בהרבה מאשר לחשמלאי רגיל. כל חידוש של מהנדס ישראלי תמיד יתקל בחשדנות, במיוחד אם הוא יהיה שונה משמעותית ממה שמציעים אמריקאים. רוב הטכנולוגיה בארץ היא ממקור מערבי, ואין צורך באלה שיתחרו בתוצרת חברות אמריקאיות, יפניות וגרמניות, ולהפך, לאחר שקונים תוצרת זרה יש צורך בטכנאים- ראש קטן, אז זה מה שיקרה בסופו של דבר. רמת ההשכלה בישראל תדרדר במקצת, גם היום היא לא משהו, אבל על הכנסות המדינה זה לא ישפיע כלל. פשוט אנחנו נהפוך ממדינה יוצרת וממציאה למדינה שמסוגלת רק להרכיב מכשירים. בקיצור מדינה של ראש קטן. רוב המדינות בעולם הן כאלה ובעולם אין אף מדינה בגודל של ישראל שממציאה בעצמה.

נכון אתה צודק 1000 אחוז יצחק שישיקין לכן אני תמיד אלך לילמוד מקצוע ורק בסוף אולי אני אלמד באיזה מכללה

הבעיה העיקרית זה לא אם לילמוד או לא לילמוד באוניברסיטה , כי הבעיה העיקרית המרכזית זה ש-כל הזמן חושבים איך לנצל את החלשים ולקחת מהם כמה שיותר כסף .................. אני אתן לך דוגמא במדינות סקנדינביה אתה לא משלם שקל אחד על הלימודים לעולם אפילו אם אתה סטודנט ואפילו באוסטרליה אתה לא משלם כסף עד שאתה סיימת את הלימודים .......... אבל כאן בארץ רק חושבים כל הזמן איך לנצל את האנשים החלשים ו-המיסכנים
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: עודד מ.
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר